kolo 1
|
5 Avgust, Petak
|
Hul Siti – Blekpul
|
|
0:1
|
|
6 Avgust, Subota
|
Piterboro junajted – Kristal palas
|
|
2:1
|
|
Reding – Milvol
|
|
2:2
|
|
Notingem Forest – Barnsley
|
|
0:0
|
|
Midlsboro – Portsmut
|
|
2:2
|
|
Derbi Kaunti – Birmingem
|
|
2:1
|
|
Koventri Siti – Lester Siti
|
|
0:1
|
|
Bernli – Votford
|
|
2:2
|
|
Bristol siti – Ipsvič Taun
|
|
0:3
|
|
Brajton i Houv – Donkaster
|
|
2:1
|
|
Sauthempton – Lids junajted
|
|
3:1
|
|
7 Avgust, Nedelja
|
Vest Hem – Kardif
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 2 (Video)
|
13 Avgust, Subota
|
Votford – Derbi Kaunti
|
|
0:1
|
|
Portsmut – Brajton i Houv
|
|
0:1
|
|
Milvol – Notingem Forest
|
|
2:0
|
|
Lester Siti – Reding
|
|
0:2
|
|
Lids junajted – Midlsboro
|
|
0:1
|
|
Ipsvič Taun – Hul Siti
|
|
0:1
|
|
Donkaster – Vest Hem
|
|
0:1
|
|
Kristal palas – Bernli
|
|
2:0
|
|
Barnsley – Sauthempton
|
|
0:1
|
|
Birmingem – Koventri Siti
|
|
1:0
|
|
14 Avgust, Nedelja
|
Kardif – Bristol siti
|
|
3:1
|
|
Blekpul – Piterboro junajted
|
|
2:1
|
|
|
kolo 3
|
16 Avgust, Utorak
|
Ipsvič Taun – Sauthempton
|
|
2:5
|
|
Donkaster – Notingem Forest
|
|
0:1
|
|
Kristal palas – Koventri Siti
|
|
2:1
|
|
Portsmut – Reding
|
|
1:0
|
|
Votford – Vest Hem
|
|
0:4
|
|
Barnsley – Midlsboro
|
|
1:3
|
|
Lids junajted – Hul Siti
|
|
4:1
|
|
17 Avgust, Sreda
|
Milvol – Piterboro junajted
|
|
2:2
|
|
Lester Siti – Bristol siti
|
|
1:2
|
|
Kardif – Brajton i Houv
|
|
1:3
|
|
Blekpul – Derbi Kaunti
|
|
0:1
|
|
22 Novembar, Utorak
|
Birmingem – Bernli
|
|
2:1
|
|
|
|
|
kolo 5 (Video)
|
27 Avgust, Subota
|
Midlsboro – Koventri Siti
|
|
1:1
|
|
Lester Siti – Sauthempton
|
|
3:2
|
|
Ipsvič Taun – Lids junajted
|
|
2:1
|
|
Hul Siti – Reding
|
|
1:0
|
|
Donkaster – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Bernli
|
|
1:2
|
|
Portsmut – Kardif
|
|
1:1
|
|
Brajton i Houv – Piterboro junajted
|
|
2:0
|
|
Milvol – Barnsley
|
|
0:0
|
|
Kristal palas – Blekpul
|
|
1:1
|
|
28 Avgust, Nedelja
|
Votford – Birmingem
|
|
2:2
|
|
Notingem Forest – Vest Hem
|
|
1:4
|
|
|
|
kolo 6
|
10 Septembar, Subota
|
Vest Hem – Portsmut
|
|
4:3
|
|
Sauthempton – Notingem Forest
|
|
3:2
|
|
Reding – Votford
|
|
0:2
|
|
Piterboro junajted – Hul Siti
|
|
0:1
|
|
Lids junajted – Kristal palas
|
|
3:2
|
|
Kardif – Donkaster
|
|
2:0
|
|
Barnsley – Lester Siti
|
|
1:1
|
|
Bernli – Midlsboro
|
|
0:2
|
|
Bristol siti – Brajton i Houv
|
|
0:1
|
|
Blekpul – Ipsvič Taun
|
|
2:0
|
|
Koventri Siti – Derbi Kaunti
|
|
2:0
|
|
11 Septembar, Nedelja
|
Birmingem – Milvol
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 8 (Video)
|
23 Septembar, Petak
|
Brajton i Houv – Lids junajted
|
|
3:3
|
|
24 Septembar, Subota
|
Votford – Notingem Forest
|
|
0:1
|
|
Donkaster – Kristal palas
|
|
1:0
|
|
Derbi Kaunti – Milvol
|
|
3:0
|
|
Koventri Siti – Reding
|
|
1:1
|
|
Vest Hem – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
Bernli – Sauthempton
|
|
1:1
|
|
Bristol siti – Hul Siti
|
|
1:1
|
|
Birmingem – Barnsley
|
|
1:1
|
|
Portsmut – Blekpul
|
|
1:0
|
|
Midlsboro – Ipsvič Taun
|
|
0:0
|
|
25 Septembar, Nedelja
|
Kardif – Lester Siti
|
|
0:0
|
|
|
kolo 9 (Video)
|
27 Septembar, Utorak
|
Vest Hem – Ipsvič Taun
|
|
0:1
|
|
Votford – Milvol
|
|
2:1
|
|
Portsmut – Piterboro junajted
|
|
2:3
|
|
Donkaster – Hul Siti
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Barnsley
|
|
1:1
|
|
Koventri Siti – Blekpul
|
|
2:2
|
|
Bernli – Notingem Forest
|
|
5:1
|
|
Bristol siti – Reding
|
|
2:3
|
|
Brajton i Houv – Kristal palas
|
|
1:3
|
|
28 Septembar, Sreda
|
Kardif – Sauthempton
|
|
2:1
|
|
Midlsboro – Lester Siti
|
|
0:0
|
|
26 Oktobar, Sreda
|
Birmingem – Lids junajted
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 10 (Video)
|
1 Oktobar, Subota
|
Sauthempton – Votford
|
|
4:0
|
|
Reding – Midlsboro
|
|
0:0
|
|
Piterboro junajted – Donkaster
|
|
1:2
|
|
Milvol – Bernli
|
|
0:1
|
|
Ipsvič Taun – Brajton i Houv
|
|
3:1
|
|
Blekpul – Bristol siti
|
|
5:0
|
|
Barnsley – Koventri Siti
|
|
2:0
|
|
Hul Siti – Kardif
|
|
2:1
|
|
Kristal palas – Vest Hem
|
|
2:2
|
|
Lids junajted – Portsmut
|
|
1:0
|
|
Lester Siti – Derbi Kaunti
|
|
4:0
|
|
2 Oktobar, Nedelja
|
Notingem Forest – Birmingem
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 12
|
18 Oktobar, Utorak
|
Sauthempton – Vest Hem
|
|
1:0
|
|
Reding – Derbi Kaunti
|
|
2:2
|
|
Piterboro junajted – Kardif
|
|
4:3
|
|
Notingem Forest – Midlsboro
|
|
2:0
|
|
Milvol – Brajton i Houv
|
|
1:1
|
|
Lids junajted – Koventri Siti
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Bernli
|
|
2:0
|
|
Ipsvič Taun – Portsmut
|
|
1:0
|
|
Kristal palas – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Blekpul – Donkaster
|
|
2:1
|
|
19 Oktobar, Sreda
|
Lester Siti – Votford
|
|
2:0
|
|
7 Decembar, Sreda
|
Hul Siti – Birmingem
|
|
2:1
|
|
|
kolo 13
|
22 Oktobar, Subota
|
Reding – Sauthempton
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Lids junajted
|
|
2:3
|
|
Midlsboro – Derbi Kaunti
|
|
2:0
|
|
Lester Siti – Milvol
|
|
0:3
|
|
Ipsvič Taun – Kristal palas
|
|
0:1
|
|
Hul Siti – Votford
|
|
3:2
|
|
Koventri Siti – Bernli
|
|
1:2
|
|
Blekpul – Notingem Forest
|
|
1:2
|
|
Portsmut – Donkaster
|
|
3:1
|
|
Kardif – Barnsley
|
|
5:3
|
|
23 Oktobar, Nedelja
|
Bristol siti – Birmingem
|
|
0:2
|
|
24 Oktobar, Ponedeljak
|
Brajton i Houv – Vest Hem
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 14 (Video)
|
29 Oktobar, Subota
|
Vest Hem – Lester Siti
|
|
3:2
|
|
Votford – Piterboro junajted
|
|
3:2
|
|
Sauthempton – Midlsboro
|
|
3:0
|
|
Notingem Forest – Hul Siti
|
|
0:1
|
|
Milvol – Ipsvič Taun
|
|
4:1
|
|
Donkaster – Koventri Siti
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Bristol siti
|
|
1:2
|
|
Derbi Kaunti – Portsmut
|
|
3:1
|
|
Kristal palas – Reding
|
|
0:0
|
|
Birmingem – Brajton i Houv
|
|
0:0
|
|
Bernli – Blekpul
|
|
3:1
|
|
30 Oktobar, Nedelja
|
Lids junajted – Kardif
|
|
1:1
|
|
|
kolo 15 (Video)
|
1 Novembar, Utorak
|
Vest Hem – Bristol siti
|
|
0:0
|
|
Votford – Brajton i Houv
|
|
1:0
|
|
Sauthempton – Piterboro junajted
|
|
2:1
|
|
Notingem Forest – Reding
|
|
1:0
|
|
Milvol – Koventri Siti
|
|
3:0
|
|
Donkaster – Midlsboro
|
|
1:3
|
|
Kristal palas – Portsmut
|
|
0:0
|
|
Bernli – Lester Siti
|
|
1:3
|
|
Barnsley – Hul Siti
|
|
2:1
|
|
2 Novembar, Sreda
|
Lids junajted – Blekpul
|
|
0:5
|
|
Derbi Kaunti – Kardif
|
|
0:3
|
|
11 Januar, Sreda
|
Birmingem – Ipsvič Taun
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 16
|
5 Novembar, Subota
|
Portsmut – Notingem Forest
|
|
3:0
|
|
Ipsvič Taun – Donkaster
|
|
2:3
|
|
Koventri Siti – Sauthempton
|
|
2:4
|
|
Kardif – Kristal palas
|
|
2:0
|
|
Bristol siti – Bernli
|
|
3:1
|
|
Blekpul – Milvol
|
|
1:0
|
|
Piterboro junajted – Derbi Kaunti
|
|
3:2
|
|
Hul Siti – Vest Hem
|
|
0:2
|
|
Midlsboro – Votford
|
|
1:0
|
|
6 Novembar, Nedelja
|
Reding – Birmingem
|
|
1:0
|
|
Lester Siti – Lids junajted
|
|
0:1
|
|
Brajton i Houv – Barnsley
|
|
2:0
|
|
|
kolo 17
|
19 Novembar, Subota
|
Reding – Kardif
|
|
1:2
|
|
Notingem Forest – Ipsvič Taun
|
|
3:2
|
|
Votford – Portsmut
|
|
2:0
|
|
Midlsboro – Blekpul
|
|
2:2
|
|
Derbi Kaunti – Hul Siti
|
|
0:2
|
|
Koventri Siti – Vest Hem
|
|
1:2
|
|
Birmingem – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Donkaster
|
|
2:0
|
|
Sauthempton – Brajton i Houv
|
|
3:0
|
|
Bernli – Lids junajted
|
|
1:2
|
|
20 Novembar, Nedelja
|
Lester Siti – Kristal palas
|
|
3:0
|
|
Milvol – Bristol siti
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 18 (Video)
|
26 Novembar, Subota
|
Portsmut – Lester Siti
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Midlsboro
|
|
1:1
|
|
Lids junajted – Barnsley
|
|
1:2
|
|
Ipsvič Taun – Reding
|
|
2:3
|
|
Hul Siti – Bernli
|
|
2:3
|
|
Donkaster – Votford
|
|
0:0
|
|
Kardif – Notingem Forest
|
|
1:0
|
|
Bristol siti – Sauthempton
|
|
2:0
|
|
Brajton i Houv – Koventri Siti
|
|
2:1
|
|
Blekpul – Birmingem
|
|
2:2
|
|
Kristal palas – Milvol
|
|
0:0
|
|
Vest Hem – Derbi Kaunti
|
|
3:1
|
|
|
kolo 19
|
22 Novembar, Utorak
|
Koventri Siti – Kardif
|
|
1:1
|
|
29 Novembar, Utorak
|
Notingem Forest – Lids junajted
|
|
0:4
|
|
Reding – Piterboro junajted
|
|
3:2
|
|
Sauthempton – Hul Siti
|
|
2:1
|
|
Votford – Bristol siti
|
|
2:2
|
|
Milvol – Donkaster
|
|
3:2
|
|
Midlsboro – Vest Hem
|
|
0:2
|
|
Derbi Kaunti – Brajton i Houv
|
|
0:1
|
|
Bernli – Ipsvič Taun
|
|
4:0
|
|
Lester Siti – Blekpul
|
|
2:0
|
|
6 Decembar, Utorak
|
Barnsley – Kristal palas
|
|
2:1
|
|
7 Februar, Utorak
|
Birmingem – Portsmut
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 20 (Video)
|
2 Decembar, Petak
|
Kristal palas – Derbi Kaunti
|
|
1:1
|
|
3 Decembar, Subota
|
Ipsvič Taun – Votford
|
|
1:2
|
|
Piterboro junajted – Barnsley
|
|
3:4
|
|
Donkaster – Sauthempton
|
|
1:0
|
|
Portsmut – Koventri Siti
|
|
2:1
|
|
Vest Hem – Bernli
|
|
1:2
|
|
Brajton i Houv – Notingem Forest
|
|
1:0
|
|
Blekpul – Reding
|
|
1:0
|
|
Lids junajted – Milvol
|
|
2:0
|
|
Hul Siti – Lester Siti
|
|
2:1
|
|
Bristol siti – Midlsboro
|
|
0:1
|
|
4 Decembar, Nedelja
|
Kardif – Birmingem
|
|
1:0
|
|
|
kolo 21 (Video)
|
10 Decembar, Subota
|
Votford – Lids junajted
|
|
1:1
|
|
Notingem Forest – Kristal palas
|
|
0:1
|
|
Milvol – Kardif
|
|
0:0
|
|
Midlsboro – Brajton i Houv
|
|
1:0
|
|
Lester Siti – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Bristol siti
|
|
2:1
|
|
Koventri Siti – Hul Siti
|
|
0:1
|
|
Bernli – Portsmut
|
|
0:1
|
|
Birmingem – Donkaster
|
|
2:1
|
|
Sauthempton – Blekpul
|
|
2:2
|
|
Reding – Vest Hem
|
|
3:0
|
|
Barnsley – Ipsvič Taun
|
|
3:5
|
|
|
|
kolo 22 (Video)
|
17 Decembar, Subota
|
Vest Hem – Barnsley
|
|
1:0
|
|
Piterboro junajted – Koventri Siti
|
|
1:0
|
|
Lids junajted – Reding
|
|
0:1
|
|
Ipsvič Taun – Derbi Kaunti
|
|
1:0
|
|
Hul Siti – Milvol
|
|
2:0
|
|
Donkaster – Lester Siti
|
|
2:1
|
|
Bristol siti – Notingem Forest
|
|
0:0
|
|
Brajton i Houv – Bernli
|
|
0:1
|
|
Blekpul – Votford
|
|
0:0
|
|
Kardif – Midlsboro
|
|
2:3
|
|
18 Decembar, Nedelja
|
Portsmut – Sauthempton
|
|
1:1
|
|
19 Decembar, Ponedeljak
|
Kristal palas – Birmingem
|
|
1:0
|
|
|
kolo 23 (Video)
|
26 Decembar, Ponedeljak
|
Milvol – Portsmut
|
|
1:0
|
|
Notingem Forest – Piterboro junajted
|
|
0:1
|
|
Reding – Brajton i Houv
|
|
3:0
|
|
Sauthempton – Kristal palas
|
|
2:0
|
|
Votford – Kardif
|
|
1:1
|
|
Midlsboro – Hul Siti
|
|
1:0
|
|
Lester Siti – Ipsvič Taun
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Lids junajted
|
|
1:0
|
|
Koventri Siti – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Bernli – Donkaster
|
|
3:0
|
|
Barnsley – Blekpul
|
|
1:3
|
|
Birmingem – Vest Hem
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 24
|
30 Decembar, Petak
|
Sauthempton – Bristol siti
|
|
0:1
|
|
31 Decembar, Subota
|
Reding – Ipsvič Taun
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Lids junajted
|
|
4:1
|
|
Midlsboro – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Vest Hem
|
|
2:1
|
|
Bernli – Hul Siti
|
|
1:0
|
|
Votford – Donkaster
|
|
4:1
|
|
Birmingem – Blekpul
|
|
3:0
|
|
Koventri Siti – Brajton i Houv
|
|
2:0
|
|
Notingem Forest – Kardif
|
|
0:1
|
|
Milvol – Kristal palas
|
|
0:1
|
|
Lester Siti – Portsmut
|
|
1:1
|
|
|
kolo 25
|
2 Januar, Ponedeljak
|
Portsmut – Votford
|
|
2:0
|
|
Brajton i Houv – Sauthempton
|
|
3:0
|
|
Kardif – Reding
|
|
3:1
|
|
Ipsvič Taun – Notingem Forest
|
|
1:3
|
|
Blekpul – Midlsboro
|
|
3:0
|
|
Kristal palas – Lester Siti
|
|
1:2
|
|
Hul Siti – Derbi Kaunti
|
|
0:1
|
|
Donkaster – Barnsley
|
|
2:0
|
|
Piterboro junajted – Birmingem
|
|
1:1
|
|
Lids junajted – Bernli
|
|
2:1
|
|
Vest Hem – Koventri Siti
|
|
1:0
|
|
3 Januar, Utorak
|
Bristol siti – Milvol
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 26 (Video)
|
14 Januar, Subota
|
Portsmut – Vest Hem
|
|
0:1
|
|
Hul Siti – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
Kristal palas – Lids junajted
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Koventri Siti
|
|
1:0
|
|
Donkaster – Kardif
|
|
0:0
|
|
Midlsboro – Bernli
|
|
0:2
|
|
Lester Siti – Barnsley
|
|
1:2
|
|
Milvol – Birmingem
|
|
0:6
|
|
Ipsvič Taun – Blekpul
|
|
2:2
|
|
Brajton i Houv – Bristol siti
|
|
2:0
|
|
Notingem Forest – Sauthempton
|
|
0:3
|
|
Votford – Reding
|
|
1:2
|
|
|
kolo 27 (Video)
|
21 Januar, Subota
|
Birmingem – Votford
|
|
3:0
|
|
Kardif – Portsmut
|
|
3:2
|
|
Vest Hem – Notingem Forest
|
|
2:1
|
|
Barnsley – Milvol
|
|
1:3
|
|
Lids junajted – Ipsvič Taun
|
|
3:1
|
|
Reding – Hul Siti
|
|
0:1
|
|
Piterboro junajted – Brajton i Houv
|
|
1:2
|
|
Blekpul – Kristal palas
|
|
2:1
|
|
Bernli – Derbi Kaunti
|
|
0:0
|
|
Bristol siti – Donkaster
|
|
2:1
|
|
Koventri Siti – Midlsboro
|
|
3:1
|
|
23 Januar, Ponedeljak
|
Sauthempton – Lester Siti
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 28 (Video)
|
28 Januar, Subota
|
Reding – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Piterboro junajted – Portsmut
|
|
0:3
|
|
31 Januar, Utorak
|
Ipsvič Taun – Vest Hem
|
|
5:1
|
|
Milvol – Votford
|
|
0:2
|
|
Hul Siti – Donkaster
|
|
0:0
|
|
Barnsley – Derbi Kaunti
|
|
3:2
|
|
Blekpul – Koventri Siti
|
|
2:1
|
|
Sauthempton – Kardif
|
|
1:1
|
|
Notingem Forest – Bernli
|
|
0:2
|
|
Kristal palas – Brajton i Houv
|
|
1:1
|
|
Lids junajted – Birmingem
|
|
1:4
|
|
1 Februar, Sreda
|
Lester Siti – Midlsboro
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 30 (Video)
|
11 Februar, Subota
|
Notingem Forest – Votford
|
|
1:1
|
|
Milvol – Derbi Kaunti
|
|
0:0
|
|
Reding – Koventri Siti
|
|
2:0
|
|
Lester Siti – Kardif
|
|
2:1
|
|
Sauthempton – Bernli
|
|
2:0
|
|
Hul Siti – Bristol siti
|
|
3:0
|
|
Lids junajted – Brajton i Houv
|
|
1:2
|
|
Blekpul – Portsmut
|
|
1:1
|
|
21 Februar, Utorak
|
Barnsley – Birmingem
|
|
1:3
|
|
27 Mart, Utorak
|
Kristal palas – Donkaster
|
|
1:1
|
|
Ipsvič Taun – Midlsboro
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Vest Hem
|
|
0:2
|
|
|
kolo 31
|
14 Februar, Utorak
|
Vest Hem – Sauthempton
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Reding
|
|
0:1
|
|
Kardif – Piterboro junajted
|
|
3:1
|
|
Midlsboro – Notingem Forest
|
|
2:1
|
|
Brajton i Houv – Milvol
|
|
2:2
|
|
Votford – Lester Siti
|
|
3:2
|
|
Koventri Siti – Lids junajted
|
|
2:1
|
|
Bernli – Barnsley
|
|
2:0
|
|
Donkaster – Blekpul
|
|
1:3
|
|
Bristol siti – Kristal palas
|
|
2:2
|
|
Birmingem – Hul Siti
|
|
0:0
|
|
Portsmut – Ipsvič Taun
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 32 (Video)
|
17 Februar, Petak
|
Reding – Bernli
|
|
1:0
|
|
18 Februar, Subota
|
Kristal palas – Votford
|
|
4:0
|
|
Barnsley – Portsmut
|
|
2:0
|
|
Lids junajted – Donkaster
|
|
3:2
|
|
Sauthempton – Derbi Kaunti
|
|
4:0
|
|
Ipsvič Taun – Kardif
|
|
3:0
|
|
Piterboro junajted – Bristol siti
|
|
3:0
|
|
Notingem Forest – Koventri Siti
|
|
2:0
|
|
21 Februar, Utorak
|
Blekpul – Vest Hem
|
|
1:4
|
|
Milvol – Midlsboro
|
|
1:3
|
|
22 Februar, Sreda
|
Hul Siti – Brajton i Houv
|
|
0:0
|
|
13 Mart, Utorak
|
Lester Siti – Birmingem
|
|
3:1
|
|
|
kolo 33 (Video)
|
23 Februar, Četvrtak
|
Derbi Kaunti – Lester Siti
|
|
0:1
|
|
25 Februar, Subota
|
Votford – Sauthempton
|
|
0:3
|
|
Donkaster – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Birmingem – Notingem Forest
|
|
1:2
|
|
Bernli – Milvol
|
|
1:3
|
|
Portsmut – Lids junajted
|
|
0:0
|
|
Brajton i Houv – Ipsvič Taun
|
|
3:0
|
|
Bristol siti – Blekpul
|
|
1:3
|
|
Koventri Siti – Barnsley
|
|
1:0
|
|
Vest Hem – Kristal palas
|
|
0:0
|
|
Midlsboro – Reding
|
|
0:2
|
|
13 Mart, Utorak
|
Kardif – Hul Siti
|
|
0:3
|
|
|
|
|
kolo 35
|
6 Mart, Utorak
|
Reding – Portsmut
|
|
1:0
|
|
Piterboro junajted – Milvol
|
|
0:3
|
|
Bristol siti – Lester Siti
|
|
3:2
|
|
Hul Siti – Lids junajted
|
|
0:0
|
|
Sauthempton – Ipsvič Taun
|
|
1:1
|
|
Notingem Forest – Donkaster
|
|
1:2
|
|
Koventri Siti – Kristal palas
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Blekpul
|
|
2:1
|
|
Midlsboro – Barnsley
|
|
2:0
|
|
7 Mart, Sreda
|
Vest Hem – Votford
|
|
1:1
|
|
Brajton i Houv – Kardif
|
|
2:2
|
|
3 April, Utorak
|
Bernli – Birmingem
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 36 (Video)
|
10 Mart, Subota
|
Derbi Kaunti – Votford
|
|
1:2
|
|
Notingem Forest – Milvol
|
|
3:1
|
|
Reding – Lester Siti
|
|
3:1
|
|
Hul Siti – Ipsvič Taun
|
|
2:2
|
|
Vest Hem – Donkaster
|
|
1:1
|
|
Bernli – Kristal palas
|
|
1:1
|
|
Sauthempton – Barnsley
|
|
2:0
|
|
Koventri Siti – Birmingem
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Blekpul
|
|
3:1
|
|
Brajton i Houv – Portsmut
|
|
2:0
|
|
Bristol siti – Kardif
|
|
1:2
|
|
11 Mart, Nedelja
|
Midlsboro – Lids junajted
|
|
0:2
|
|
|
kolo 37 (Video)
|
17 Mart, Subota
|
Milvol – Sauthempton
|
|
2:3
|
|
Barnsley – Reding
|
|
0:4
|
|
Ipsvič Taun – Piterboro junajted
|
|
3:2
|
|
Birmingem – Midlsboro
|
|
3:0
|
|
Kristal palas – Hul Siti
|
|
0:0
|
|
Donkaster – Derbi Kaunti
|
|
1:2
|
|
Blekpul – Brajton i Houv
|
|
3:1
|
|
Portsmut – Bristol siti
|
|
0:0
|
|
Votford – Koventri Siti
|
|
0:0
|
|
Lids junajted – Vest Hem
|
|
1:1
|
|
18 Mart, Nedelja
|
Kardif – Bernli
|
|
0:0
|
|
27 Mart, Utorak
|
Lester Siti – Notingem Forest
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 38
|
20 Mart, Utorak
|
Lids junajted – Notingem Forest
|
|
3:7
|
|
Piterboro junajted – Reding
|
|
3:1
|
|
Brajton i Houv – Derbi Kaunti
|
|
2:0
|
|
Hul Siti – Sauthempton
|
|
0:2
|
|
Bristol siti – Votford
|
|
0:2
|
|
Portsmut – Birmingem
|
|
4:1
|
|
Kristal palas – Barnsley
|
|
1:0
|
|
Donkaster – Milvol
|
|
0:3
|
|
Vest Hem – Midlsboro
|
|
1:1
|
|
21 Mart, Sreda
|
Blekpul – Lester Siti
|
|
3:3
|
|
Kardif – Koventri Siti
|
|
2:2
|
|
Ipsvič Taun – Bernli
|
|
1:0
|
|
|
kolo 39 (Video)
|
24 Mart, Subota
|
Votford – Ipsvič Taun
|
|
2:1
|
|
Milvol – Lids junajted
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
Koventri Siti – Portsmut
|
|
2:0
|
|
Bernli – Vest Hem
|
|
2:2
|
|
Lester Siti – Hul Siti
|
|
2:1
|
|
Sauthempton – Donkaster
|
|
2:0
|
|
Derbi Kaunti – Kristal palas
|
|
3:2
|
|
Midlsboro – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
Notingem Forest – Brajton i Houv
|
|
1:1
|
|
Reding – Blekpul
|
|
3:1
|
|
25 Mart, Nedelja
|
Birmingem – Kardif
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 40 (Video)
|
30 Mart, Petak
|
Donkaster – Birmingem
|
|
1:3
|
|
31 Mart, Subota
|
Ipsvič Taun – Barnsley
|
|
1:0
|
|
Portsmut – Bernli
|
|
1:5
|
|
Hul Siti – Koventri Siti
|
|
0:2
|
|
Bristol siti – Derbi Kaunti
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Lester Siti
|
|
1:0
|
|
Brajton i Houv – Midlsboro
|
|
1:1
|
|
Kardif – Milvol
|
|
0:0
|
|
Kristal palas – Notingem Forest
|
|
0:3
|
|
Lids junajted – Votford
|
|
0:2
|
|
Vest Hem – Reding
|
|
2:4
|
|
Blekpul – Sauthempton
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 42 (Video)
|
9 April, Ponedeljak
|
Kristal palas – Sauthempton
|
|
0:2
|
|
Piterboro junajted – Notingem Forest
|
|
0:1
|
|
Hul Siti – Midlsboro
|
|
2:1
|
|
Ipsvič Taun – Lester Siti
|
|
1:2
|
|
Lids junajted – Derbi Kaunti
|
|
0:2
|
|
Kardif – Votford
|
|
1:1
|
|
Donkaster – Bernli
|
|
1:2
|
|
Blekpul – Barnsley
|
|
1:1
|
|
Bristol siti – Koventri Siti
|
|
3:1
|
|
Vest Hem – Birmingem
|
|
3:3
|
|
10 April, Utorak
|
Brajton i Houv – Reding
|
|
0:1
|
|
Portsmut – Milvol
|
|
0:1
|
|
|
kolo 43 (Video)
|
13 April, Petak
|
Sauthempton – Reding
|
|
1:3
|
|
14 April, Subota
|
Donkaster – Portsmut
|
|
3:4
|
|
Lids junajted – Piterboro junajted
|
|
4:1
|
|
Derbi Kaunti – Midlsboro
|
|
0:1
|
|
Milvol – Lester Siti
|
|
2:1
|
|
Kristal palas – Ipsvič Taun
|
|
1:1
|
|
Votford – Hul Siti
|
|
1:1
|
|
Bernli – Koventri Siti
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Kardif
|
|
0:1
|
|
Birmingem – Bristol siti
|
|
2:2
|
|
Notingem Forest – Blekpul
|
|
0:0
|
|
Vest Hem – Brajton i Houv
|
|
6:0
|
|
|
|
kolo 44
|
17 April, Utorak
|
Koventri Siti – Milvol
|
|
0:1
|
|
Reding – Notingem Forest
|
|
1:0
|
|
Piterboro junajted – Sauthempton
|
|
1:3
|
|
Brajton i Houv – Votford
|
|
2:2
|
|
Bristol siti – Vest Hem
|
|
1:1
|
|
Blekpul – Lids junajted
|
|
1:0
|
|
Midlsboro – Donkaster
|
|
0:0
|
|
Hul Siti – Barnsley
|
|
3:1
|
|
Ipsvič Taun – Birmingem
|
|
1:1
|
|
Portsmut – Kristal palas
|
|
2:1
|
|
Kardif – Derbi Kaunti
|
|
2:0
|
|
Lester Siti – Bernli
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 46 (Video)
|
28 April, Subota
|
Lids junajted – Lester Siti
|
|
1:2
|
|
Donkaster – Ipsvič Taun
|
|
2:3
|
|
Derbi Kaunti – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Notingem Forest – Portsmut
|
|
2:0
|
|
Birmingem – Reding
|
|
2:0
|
|
Bernli – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Brajton i Houv
|
|
0:0
|
|
Milvol – Blekpul
|
|
2:2
|
|
Votford – Midlsboro
|
|
2:1
|
|
Vest Hem – Hul Siti
|
|
2:1
|
|
Sauthempton – Koventri Siti
|
|
4:0
|
|
Kristal palas – Kardif
|
|
1:2
|
|
|