Ronda 1
|
2 Agosto, Sexta-Feira
|
Petrovac – Podgorica
|
|
1:1
|
|
Grbalj – Iskra Danilovgrad
|
|
2:3
|
|
Kom – Zeta
|
|
0:0
|
|
Titograd – Sutjeska
|
|
0:1
|
|
5 Agosto, Segunda-Feira
|
Buducnost – Rudar Pljevlja
|
|
2:0
|
|
|
|
Ronda 2
|
9 Agosto, Sexta-Feira
|
Zeta – Sutjeska
|
|
0:0
|
|
9 Agosto, Sexta-Feira
|
Rudar Pljevlja – Grbalj
|
|
1:3
|
|
Iskra Danilovgrad – Titograd
|
|
0:0
|
|
Podgorica – Buducnost
|
|
1:3
|
|
Kom – Petrovac
|
|
3:2
|
|
|
Ronda 3
|
13 Agosto, Terça-Feira
|
Titograd – Rudar Pljevlja
|
|
0:1
|
|
Grbalj – Podgorica
|
|
1:1
|
|
Buducnost – Kom
|
|
3:1
|
|
Petrovac – Zeta
|
|
0:2
|
|
27 Agosto, Terça-Feira
|
Sutjeska – Iskra Danilovgrad
|
|
4:2
|
|
|
|
Ronda 4
|
17 Agosto, Sábado
|
Kom – Grbalj
|
|
1:1
|
|
Podgorica – Titograd
|
|
0:0
|
|
Rudar Pljevlja – Sutjeska
|
|
0:4
|
|
Petrovac – Buducnost
|
|
0:3
|
|
Zeta – Iskra Danilovgrad
|
|
0:1
|
|
|
Ronda 5
|
23 Agosto, Sexta-Feira
|
Titograd – Kom
|
|
3:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Rudar Pljevlja
|
|
2:0
|
|
Grbalj – Petrovac
|
|
1:2
|
|
Sutjeska – Podgorica
|
|
1:2
|
|
Buducnost – Zeta
|
|
1:1
|
|
|
|
Ronda 6
|
30 Agosto, Sexta-Feira
|
Kom – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Podgorica – Iskra Danilovgrad
|
|
0:0
|
|
Petrovac – Titograd
|
|
0:3
|
|
Buducnost – Grbalj
|
|
3:2
|
|
Zeta – Rudar Pljevlja
|
|
2:1
|
|
|
Ronda 7
|
13 Setembro, Sexta-Feira
|
Titograd – Buducnost
|
|
2:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Kom
|
|
0:2
|
|
Grbalj – Zeta
|
|
0:0
|
|
Sutjeska – Petrovac
|
|
3:0
|
|
Rudar Pljevlja – Podgorica
|
|
2:1
|
|
|
|
Ronda 8
|
17 Setembro, Terça-Feira
|
Zeta – Podgorica
|
|
1:0
|
|
Petrovac – Iskra Danilovgrad
|
|
0:1
|
|
Grbalj – Titograd
|
|
0:2
|
|
Kom – Rudar Pljevlja
|
|
5:0
|
|
Buducnost – Sutjeska
|
|
1:4
|
|
|
Ronda 9
|
21 Setembro, Sábado
|
Titograd – Zeta
|
|
0:1
|
|
Podgorica – Kom
|
|
4:2
|
|
Iskra Danilovgrad – Buducnost
|
|
2:2
|
|
Sutjeska – Grbalj
|
|
5:0
|
|
Rudar Pljevlja – Petrovac
|
|
4:0
|
|
|
|
Ronda 10
|
27 Setembro, Sexta-Feira
|
Zeta – Kom
|
|
0:0
|
|
Rudar Pljevlja – Buducnost
|
|
0:3
|
|
Sutjeska – Titograd
|
|
1:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Grbalj
|
|
1:0
|
|
Podgorica – Petrovac
|
|
1:0
|
|
|
Ronda 11
|
4 Outubro, Sexta-Feira
|
Titograd – Iskra Danilovgrad
|
|
0:1
|
|
Grbalj – Rudar Pljevlja
|
|
2:2
|
|
Sutjeska – Zeta
|
|
2:1
|
|
Petrovac – Kom
|
|
2:1
|
|
Buducnost – Podgorica
|
|
1:0
|
|
|
|
Ronda 12
|
18 Outubro, Sexta-Feira
|
Kom – Buducnost
|
|
2:3
|
|
Podgorica – Grbalj
|
|
1:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Sutjeska
|
|
2:0
|
|
Rudar Pljevlja – Titograd
|
|
3:1
|
|
Zeta – Petrovac
|
|
1:1
|
|
|
Ronda 13
|
25 Outubro, Sexta-Feira
|
Buducnost – Petrovac
|
|
3:0
|
|
Grbalj – Kom
|
|
1:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Zeta
|
|
3:1
|
|
Titograd – Podgorica
|
|
1:2
|
|
26 Outubro, Sábado
|
Sutjeska – Rudar Pljevlja
|
|
3:0
|
|
|
|
Ronda 14
|
1 Novembro, Sexta-Feira
|
Kom – Titograd
|
|
1:2
|
|
Podgorica – Sutjeska
|
|
2:2
|
|
Rudar Pljevlja – Iskra Danilovgrad
|
|
1:1
|
|
Petrovac – Grbalj
|
|
2:0
|
|
Zeta – Buducnost
|
|
2:1
|
|
|
Ronda 15
|
8 Novembro, Sexta-Feira
|
Rudar Pljevlja – Zeta
|
|
1:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Podgorica
|
|
2:1
|
|
Titograd – Petrovac
|
|
1:2
|
|
9 Novembro, Sábado
|
Sutjeska – Kom
|
|
2:0
|
|
14 Dezembro, Sábado
|
Grbalj – Buducnost
|
|
0:4
|
|
|
|
Ronda 16
|
22 Novembro, Sexta-Feira
|
Kom – Iskra Danilovgrad
|
|
1:1
|
|
Podgorica – Rudar Pljevlja
|
|
3:0
|
|
Petrovac – Sutjeska
|
|
0:4
|
|
Buducnost – Titograd
|
|
2:1
|
|
Zeta – Grbalj
|
|
2:0
|
|
|
Ronda 17
|
30 Novembro, Sábado
|
Titograd – Grbalj
|
|
1:0
|
|
Podgorica – Zeta
|
|
2:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Petrovac
|
|
1:2
|
|
Sutjeska – Buducnost
|
|
0:2
|
|
Rudar Pljevlja – Kom
|
|
3:2
|
|
|
|
Ronda 18
|
4 Dezembro, Quarta-Feira
|
Kom – Podgorica
|
|
1:1
|
|
Grbalj – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Petrovac – Rudar Pljevlja
|
|
1:4
|
|
Buducnost – Iskra Danilovgrad
|
|
1:0
|
|
Zeta – Titograd
|
|
1:0
|
|
|
Ronda 19
|
9 Dezembro, Segunda-Feira
|
Titograd – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Kom – Zeta
|
|
1:0
|
|
Grbalj – Iskra Danilovgrad
|
|
3:1
|
|
Petrovac – Podgorica
|
|
1:1
|
|
Buducnost – Rudar Pljevlja
|
|
2:0
|
|
|
|
Ronda 20
|
16 Fevereiro, Domingo
|
Iskra Danilovgrad – Titograd
|
|
3:0
|
|
17 Fevereiro, Segunda-Feira
|
Zeta – Sutjeska
|
|
1:3
|
|
Rudar Pljevlja – Grbalj
|
|
3:1
|
|
Kom – Petrovac
|
|
0:1
|
|
Podgorica – Buducnost
|
|
1:1
|
|
|
Ronda 21
|
21 Fevereiro, Sexta-Feira
|
Buducnost – Kom
|
|
2:0
|
|
Petrovac – Zeta
|
|
2:2
|
|
Sutjeska – Iskra Danilovgrad
|
|
1:1
|
|
Grbalj – Podgorica
|
|
0:0
|
|
Titograd – Rudar Pljevlja
|
|
1:3
|
|
|
|
Ronda 22
|
28 Fevereiro, Sexta-Feira
|
Kom – Grbalj
|
|
0:1
|
|
Podgorica – Titograd
|
|
1:1
|
|
Rudar Pljevlja – Sutjeska
|
|
5:1
|
|
Petrovac – Buducnost
|
|
0:1
|
|
Zeta – Iskra Danilovgrad
|
|
1:1
|
|
|
Ronda 23
|
6 Março, Sexta-Feira
|
Titograd – Kom
|
|
2:3
|
|
Iskra Danilovgrad – Rudar Pljevlja
|
|
0:2
|
|
Grbalj – Petrovac
|
|
0:0
|
|
Sutjeska – Podgorica
|
|
1:0
|
|
Buducnost – Zeta
|
|
4:1
|
|
|
|
Ronda 24
|
29 Maio, Sexta-Feira
|
Buducnost – Grbalj
|
|
1:0
|
|
Podgorica – Iskra Danilovgrad
|
|
0:0
|
|
Kom – Sutjeska
|
|
3:3
|
|
Zeta – Rudar Pljevlja
|
|
2:0
|
|
Petrovac – Titograd
|
|
1:1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ronda 32
|
5 Maio, Terça-Feira
|
Petrovac – Grbalj
|
|
PSTP
|
|
Rudar Pljevlja – Iskra Danilovgrad
|
|
PSTP
|
|
Podgorica – Sutjeska
|
|
PSTP
|
|
Kom – Titograd
|
|
PSTP
|
|
Zeta – Buducnost
|
|
PSTP
|
|
|
|
Ronda 33
|
9 Maio, Sábado
|
Rudar Pljevlja – Zeta
|
|
PSTP
|
|
Sutjeska – Kom
|
|
PSTP
|
|
Iskra Danilovgrad – Podgorica
|
|
PSTP
|
|
Titograd – Petrovac
|
|
PSTP
|
|
Grbalj – Buducnost
|
|
PSTP
|
|
|
Ronda 34
|
15 Maio, Sexta-Feira
|
Zeta – Grbalj
|
|
PSTP
|
|
Petrovac – Sutjeska
|
|
PSTP
|
|
Podgorica – Rudar Pljevlja
|
|
PSTP
|
|
Kom – Iskra Danilovgrad
|
|
PSTP
|
|
Buducnost – Titograd
|
|
PSTP
|
|
|
|
Ronda 35
|
21 Maio, Quinta-Feira
|
Iskra Danilovgrad – Petrovac
|
|
PSTP
|
|
Sutjeska – Buducnost
|
|
PSTP
|
|
Titograd – Grbalj
|
|
PSTP
|
|
Podgorica – Zeta
|
|
PSTP
|
|
Rudar Pljevlja – Kom
|
|
PSTP
|
|
|
Ronda 36
|
25 Maio, Segunda-Feira
|
Zeta – Titograd
|
|
PSTP
|
|
Buducnost – Iskra Danilovgrad
|
|
PSTP
|
|
Petrovac – Rudar Pljevlja
|
|
PSTP
|
|
Kom – Podgorica
|
|
PSTP
|
|
Grbalj – Sutjeska
|
|
PSTP
|
|
|