Kolejka 1
|
29 Lipiec, Czwartek
|
Skra – Korona
|
|
0:2
|
|
Tychy – ŁKS Łódź
|
|
1:1
|
|
30 Lipiec, Piątek
|
Arka Gdynia – Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Miedz Legnica
|
|
1:4
|
|
Polkowice – Bielsko-Biała
|
|
1:1
|
|
GKS Jastrzebie – Puszcza Niepolomice
|
|
0:2
|
|
Stomil Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
Katowice – Resovia Rzeszow
|
|
2:2
|
|
1 Sierpieñ, Niedziela
|
Widzew – Sandecja
|
|
3:0
|
|
|
|
|
Kolejka 3
|
11 Sierpieñ, Środa
|
Skra – Resovia Rzeszow
|
|
1:0
|
|
13 Sierpieñ, Piątek
|
Tychy – Miedz Legnica
|
|
0:3
|
|
13 Sierpieñ, Piątek
|
Korona – GKS Jastrzebie
|
|
2:1
|
|
Puszcza Niepolomice – ŁKS Łódź
|
|
0:2
|
|
Stomil Olsztyn – Arka Gdynia
|
|
0:1
|
|
Polkowice – Sosnowiec
|
|
2:4
|
|
Odra Opole – Sandecja
|
|
1:2
|
|
Katowice – Bielsko-Biała
|
|
2:2
|
|
15 Sierpieñ, Niedziela
|
Widzew – Chrobry Glogow
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
17 Sierpieñ, Wtorek
|
Bielsko-Biała – Tychy
|
|
0:0
|
|
17 Sierpieñ, Wtorek
|
Stomil Olsztyn – Korona
|
|
0:1
|
|
Resovia Rzeszow – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Polkowice – Chrobry Glogow
|
|
0:0
|
|
Miedz Legnica – Skra
|
|
1:1
|
|
Katowice – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Arka Gdynia – Widzew
|
|
3:1
|
|
ŁKS Łódź – GKS Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
18 Sierpieñ, Środa
|
Sosnowiec – Odra Opole
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 5
|
20 Sierpieñ, Piątek
|
Puszcza Niepolomice – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
GKS Jastrzebie – Resovia Rzeszow
|
|
1:1
|
|
Tychy – Sandecja
|
|
2:1
|
|
Polkowice – Arka Gdynia
|
|
2:1
|
|
Odra Opole – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
Widzew – Stomil Olsztyn
|
|
2:0
|
|
Korona – ŁKS Łódź
|
|
1:0
|
|
22 Sierpieñ, Niedziela
|
Katowice – Sosnowiec
|
|
3:2
|
|
22 Sierpieñ, Niedziela
|
Skra – Bielsko-Biała
|
|
0:1
|
|
|
|
|
Kolejka 7
|
3 Wrzesieñ, Piątek
|
Korona – Miedz Legnica
|
|
0:0
|
|
3 Wrzesieñ, Piątek
|
Odra Opole – Widzew
|
|
0:0
|
|
GKS Jastrzebie – Bielsko-Biała
|
|
0:1
|
|
Skra – Sosnowiec
|
|
0:0
|
|
5 Wrzesieñ, Niedziela
|
ŁKS Łódź – Resovia Rzeszow
|
|
0:3
|
|
14 Wrzesieñ, Wtorek
|
Puszcza Niepolomice – Sandecja
|
|
1:2
|
|
15 Wrzesieñ, Środa
|
Tychy – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
Polkowice – Stomil Olsztyn
|
|
2:2
|
|
Katowice – Arka Gdynia
|
|
2:4
|
|
|
|
Kolejka 8
|
10 Wrzesieñ, Piątek
|
Widzew – Katowice
|
|
3:1
|
|
10 Wrzesieñ, Piątek
|
Sandecja – GKS Jastrzebie
|
|
3:0
|
|
Sosnowiec – Puszcza Niepolomice
|
|
1:2
|
|
Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszow
|
|
4:2
|
|
Chrobry Glogow – Skra
|
|
0:1
|
|
Polkowice – Odra Opole
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – ŁKS Łódź
|
|
0:2
|
|
Bielsko-Biała – Korona
|
|
2:3
|
|
12 Wrzesieñ, Niedziela
|
Arka Gdynia – Tychy
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 9
|
17 Wrzesieñ, Piątek
|
Odra Opole – Stomil Olsztyn
|
|
2:0
|
|
GKS Jastrzebie – Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Chrobry Glogow
|
|
2:2
|
|
Korona – Sandecja
|
|
0:1
|
|
ŁKS Łódź – Bielsko-Biała
|
|
1:2
|
|
19 Wrzesieñ, Niedziela
|
Tychy – Widzew
|
|
1:1
|
|
19 Wrzesieñ, Niedziela
|
Katowice – Polkowice
|
|
1:1
|
|
Skra – Arka Gdynia
|
|
2:1
|
|
19 Pażdziernik, Wtorek
|
Resovia Rzeszow – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
|
|
|
Kolejka 11
|
1 Pażdziernik, Piątek
|
ŁKS Łódź – Sosnowiec
|
|
0:1
|
|
Miedz Legnica – Bielsko-Biała
|
|
4:2
|
|
1 Pażdziernik, Piątek
|
Resovia Rzeszow – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Korona – Chrobry Glogow
|
|
2:2
|
|
Puszcza Niepolomice – Widzew
|
|
0:1
|
|
2 Pażdziernik, Sobota
|
Katowice – Stomil Olsztyn
|
|
2:4
|
|
Skra – Polkowice
|
|
0:0
|
|
Tychy – Odra Opole
|
|
2:1
|
|
3 Pażdziernik, Niedziela
|
GKS Jastrzebie – Arka Gdynia
|
|
1:5
|
|
|
|
Kolejka 12
|
8 Pażdziernik, Piątek
|
Arka Gdynia – Korona
|
|
0:0
|
|
9 Pażdziernik, Sobota
|
Katowice – Tychy
|
|
2:2
|
|
9 Pażdziernik, Sobota
|
Sandecja – Miedz Legnica
|
|
1:3
|
|
Widzew – GKS Jastrzebie
|
|
3:1
|
|
Sosnowiec – Resovia Rzeszow
|
|
0:1
|
|
19 Pażdziernik, Wtorek
|
Polkowice – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Odra Opole – Skra
|
|
1:0
|
|
20 Pażdziernik, Środa
|
Stomil Olsztyn – Bielsko-Biała
|
|
2:4
|
|
30 Listopad, Wtorek
|
Chrobry Glogow – ŁKS Łódź
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 13
|
14 Pażdziernik, Czwartek
|
Puszcza Niepolomice – Odra Opole
|
|
3:0
|
|
Korona – Widzew
|
|
0:1
|
|
15 Pażdziernik, Piątek
|
Skra – Katowice
|
|
0:0
|
|
GKS Jastrzebie – Polkowice
|
|
3:1
|
|
Miedz Legnica – Sosnowiec
|
|
4:0
|
|
Bielsko-Biała – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Resovia Rzeszow – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
17 Pażdziernik, Niedziela
|
ŁKS Łódź – Arka Gdynia
|
|
1:0
|
|
17 Pażdziernik, Niedziela
|
Tychy – Stomil Olsztyn
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
22 Pażdziernik, Piątek
|
Chrobry Glogow – Miedz Legnica
|
|
0:0
|
|
22 Pażdziernik, Piątek
|
Tychy – Skra
|
|
0:0
|
|
Katowice – Puszcza Niepolomice
|
|
1:0
|
|
Arka Gdynia – Resovia Rzeszow
|
|
2:0
|
|
Polkowice – Korona
|
|
2:2
|
|
23 Pażdziernik, Sobota
|
Odra Opole – GKS Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
Sosnowiec – Bielsko-Biała
|
|
2:2
|
|
Widzew – ŁKS Łódź
|
|
2:2
|
|
24 Pażdziernik, Niedziela
|
Stomil Olsztyn – Sandecja
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 15
|
29 Pażdziernik, Piątek
|
Korona – Odra Opole
|
|
2:1
|
|
Skra – Stomil Olsztyn
|
|
1:0
|
|
29 Pażdziernik, Piątek
|
Puszcza Niepolomice – Tychy
|
|
2:2
|
|
Resovia Rzeszow – Widzew
|
|
1:0
|
|
GKS Jastrzebie – Katowice
|
|
0:0
|
|
Bielsko-Biała – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
ŁKS Łódź – Polkowice
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
31 Pażdziernik, Niedziela
|
Miedz Legnica – Arka Gdynia
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
4 Listopad, Czwartek
|
Arka Gdynia – Bielsko-Biała
|
|
1:0
|
|
Skra – Puszcza Niepolomice
|
|
2:1
|
|
Odra Opole – ŁKS Łódź
|
|
3:0
|
|
5 Listopad, Piątek
|
Tychy – GKS Jastrzebie
|
|
4:1
|
|
Katowice – Korona
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Sandecja
|
|
1:0
|
|
6 Listopad, Sobota
|
Widzew – Miedz Legnica
|
|
1:1
|
|
Polkowice – Resovia Rzeszow
|
|
0:0
|
|
Stomil Olsztyn – Sosnowiec
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 17
|
11 Listopad, Czwartek
|
Resovia Rzeszow – Odra Opole
|
|
3:3
|
|
Puszcza Niepolomice – Stomil Olsztyn
|
|
0:2
|
|
12 Listopad, Piątek
|
ŁKS Łódź – Katowice
|
|
1:0
|
|
Bielsko-Biała – Widzew
|
|
4:0
|
|
13 Listopad, Sobota
|
GKS Jastrzebie – Skra
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Arka Gdynia
|
|
3:1
|
|
14 Listopad, Niedziela
|
Miedz Legnica – Polkowice
|
|
3:1
|
|
23 Listopad, Wtorek
|
Sosnowiec – Chrobry Glogow
|
|
3:2
|
|
Korona – Tychy
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
18 Listopad, Czwartek
|
Miedz Legnica – Odra Opole
|
|
2:0
|
|
Puszcza Niepolomice – GKS Jastrzebie
|
|
0:0
|
|
19 Listopad, Piątek
|
Korona – Skra
|
|
4:1
|
|
Bielsko-Biała – Polkowice
|
|
4:0
|
|
Sosnowiec – Arka Gdynia
|
|
1:0
|
|
20 Listopad, Sobota
|
ŁKS Łódź – Tychy
|
|
2:0
|
|
Chrobry Glogow – Stomil Olsztyn
|
|
2:0
|
|
21 Listopad, Niedziela
|
Sandecja – Widzew
|
|
2:2
|
|
30 Listopad, Wtorek
|
Resovia Rzeszow – Katowice
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 19
|
25 Listopad, Czwartek
|
Katowice – Miedz Legnica
|
|
2:3
|
|
Odra Opole – Bielsko-Biała
|
|
1:1
|
|
Skra – ŁKS Łódź
|
|
0:0
|
|
26 Listopad, Piątek
|
Puszcza Niepolomice – Korona
|
|
5:2
|
|
Chrobry Glogow – Arka Gdynia
|
|
1:0
|
|
27 Listopad, Sobota
|
Widzew – Sosnowiec
|
|
3:2
|
|
Sandecja – Polkowice
|
|
1:1
|
|
Tychy – Resovia Rzeszow
|
|
0:1
|
|
15 Marzec, Wtorek
|
Stomil Olsztyn – GKS Jastrzebie
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 20
|
2 Grudzieñ, Czwartek
|
Miedz Legnica – Tychy
|
|
2:0
|
|
Sosnowiec – Polkowice
|
|
5:0
|
|
3 Grudzieñ, Piątek
|
Resovia Rzeszow – Skra
|
|
1:0
|
|
Bielsko-Biała – Katowice
|
|
1:2
|
|
4 Grudzieñ, Sobota
|
Arka Gdynia – Stomil Olsztyn
|
|
6:0
|
|
Chrobry Glogow – Widzew
|
|
0:0
|
|
GKS Jastrzebie – Korona
|
|
0:2
|
|
6 Grudzieñ, Poniedziałek
|
Sandecja – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
8 Marzec, Wtorek
|
ŁKS Łódź – Puszcza Niepolomice
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 21
|
24 Luty, Czwartek
|
Widzew – Arka Gdynia
|
|
2:5
|
|
Odra Opole – Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
25 Luty, Piątek
|
Korona – Stomil Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Resovia Rzeszow
|
|
1:0
|
|
GKS Jastrzebie – ŁKS Łódź
|
|
1:1
|
|
26 Luty, Sobota
|
Chrobry Glogow – Polkowice
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Katowice
|
|
1:1
|
|
Tychy – Bielsko-Biała
|
|
0:0
|
|
27 Luty, Niedziela
|
Skra – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 22
|
3 Marzec, Czwartek
|
Stomil Olsztyn – Widzew
|
|
0:2
|
|
Sosnowiec – Katowice
|
|
0:1
|
|
4 Marzec, Piątek
|
Resovia Rzeszow – GKS Jastrzebie
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Tychy
|
|
2:3
|
|
ŁKS Łódź – Korona
|
|
0:0
|
|
5 Marzec, Sobota
|
Arka Gdynia – Polkowice
|
|
2:0
|
|
Miedz Legnica – Puszcza Niepolomice
|
|
3:1
|
|
Chrobry Glogow – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
6 Marzec, Niedziela
|
Bielsko-Biała – Skra
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 23
|
10 Marzec, Czwartek
|
Skra – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Tychy – Sosnowiec
|
|
2:1
|
|
11 Marzec, Piątek
|
GKS Jastrzebie – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
Odra Opole – Arka Gdynia
|
|
1:3
|
|
ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn
|
|
0:2
|
|
12 Marzec, Sobota
|
Korona – Resovia Rzeszow
|
|
2:1
|
|
Polkowice – Widzew
|
|
0:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Bielsko-Biała
|
|
4:2
|
|
13 Marzec, Niedziela
|
Katowice – Chrobry Glogow
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 24
|
17 Marzec, Czwartek
|
Miedz Legnica – Korona
|
|
1:1
|
|
Widzew – Odra Opole
|
|
0:1
|
|
18 Marzec, Piątek
|
Arka Gdynia – Katowice
|
|
2:2
|
|
Sandecja – Puszcza Niepolomice
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Tychy
|
|
2:0
|
|
19 Marzec, Sobota
|
Sosnowiec – Skra
|
|
2:1
|
|
Stomil Olsztyn – Polkowice
|
|
0:4
|
|
Resovia Rzeszow – ŁKS Łódź
|
|
1:2
|
|
Bielsko-Biała – GKS Jastrzebie
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 25
|
24 Marzec, Czwartek
|
ŁKS Łódź – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
4 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Resovia Rzeszow – Stomil Olsztyn
|
|
1:1
|
|
GKS Jastrzebie – Sandecja
|
|
0:2
|
|
Korona – Bielsko-Biała
|
|
2:1
|
|
5 Kwiecieñ, Wtorek
|
Puszcza Niepolomice – Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Polkowice
|
|
1:1
|
|
Katowice – Widzew
|
|
0:2
|
|
6 Kwiecieñ, Środa
|
Tychy – Arka Gdynia
|
|
0:2
|
|
Skra – Chrobry Glogow
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 26
|
31 Marzec, Czwartek
|
Sandecja – Korona
|
|
2:2
|
|
Bielsko-Biała – ŁKS Łódź
|
|
1:1
|
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Sosnowiec – GKS Jastrzebie
|
|
2:1
|
|
Stomil Olsztyn – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Polkowice – Katowice
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Resovia Rzeszow
|
|
2:1
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Arka Gdynia – Skra
|
|
3:2
|
|
Chrobry Glogow – Puszcza Niepolomice
|
|
2:2
|
|
Widzew – Tychy
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 27
|
7 Kwiecieñ, Czwartek
|
ŁKS Łódź – Sandecja
|
|
3:2
|
|
Resovia Rzeszow – Bielsko-Biała
|
|
1:1
|
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Korona – Sosnowiec
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Stomil Olsztyn
|
|
1:2
|
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Puszcza Niepolomice – Arka Gdynia
|
|
2:3
|
|
GKS Jastrzebie – Chrobry Glogow
|
|
4:2
|
|
Katowice – Odra Opole
|
|
1:3
|
|
Skra – Widzew
|
|
2:2
|
|
10 Kwiecieñ, Niedziela
|
Tychy – Polkowice
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 28
|
13 Kwiecieñ, Środa
|
Sandecja – Resovia Rzeszow
|
|
0:0
|
|
Bielsko-Biała – Miedz Legnica
|
|
1:1
|
|
Arka Gdynia – GKS Jastrzebie
|
|
3:2
|
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
Widzew – Puszcza Niepolomice
|
|
1:0
|
|
Polkowice – Skra
|
|
1:1
|
|
Chrobry Glogow – Korona
|
|
1:1
|
|
Sosnowiec – ŁKS Łódź
|
|
0:0
|
|
18 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Stomil Olsztyn – Katowice
|
|
0:1
|
|
Odra Opole – Tychy
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 29
|
21 Kwiecieñ, Czwartek
|
ŁKS Łódź – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Resovia Rzeszow – Sosnowiec
|
|
0:0
|
|
22 Kwiecieñ, Piątek
|
Puszcza Niepolomice – Polkowice
|
|
3:0
|
|
GKS Jastrzebie – Widzew
|
|
0:2
|
|
Miedz Legnica – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Korona – Arka Gdynia
|
|
1:2
|
|
23 Kwiecieñ, Sobota
|
Skra – Odra Opole
|
|
2:2
|
|
Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
|
|
0:1
|
|
Tychy – Katowice
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 30
|
25 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Widzew – Korona
|
|
1:2
|
|
Chrobry Glogow – Resovia Rzeszow
|
|
3:3
|
|
Sosnowiec – Miedz Legnica
|
|
1:2
|
|
26 Kwiecieñ, Wtorek
|
Polkowice – GKS Jastrzebie
|
|
1:0
|
|
Katowice – Skra
|
|
3:0
|
|
Arka Gdynia – ŁKS Łódź
|
|
2:0
|
|
27 Kwiecieñ, Środa
|
Odra Opole – Puszcza Niepolomice
|
|
1:2
|
|
Sandecja – Bielsko-Biała
|
|
0:1
|
|
Stomil Olsztyn – Tychy
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 31
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Korona – Polkowice
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
30 Kwiecieñ, Sobota
|
Puszcza Niepolomice – Katowice
|
|
1:1
|
|
Resovia Rzeszow – Arka Gdynia
|
|
4:1
|
|
GKS Jastrzebie – Odra Opole
|
|
1:3
|
|
Bielsko-Biała – Sosnowiec
|
|
0:2
|
|
1 Maj, Niedziela
|
Skra – Tychy
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Stomil Olsztyn
|
|
1:0
|
|
2 Maj, Poniedziałek
|
ŁKS Łódź – Widzew
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 32
|
5 Maj, Czwartek
|
Stomil Olsztyn – Skra
|
|
0:0
|
|
Odra Opole – Korona
|
|
3:1
|
|
6 Maj, Piątek
|
Widzew – Resovia Rzeszow
|
|
1:4
|
|
Katowice – GKS Jastrzebie
|
|
3:1
|
|
Tychy – Puszcza Niepolomice
|
|
3:1
|
|
7 Maj, Sobota
|
Chrobry Glogow – Bielsko-Biała
|
|
1:3
|
|
Polkowice – ŁKS Łódź
|
|
0:2
|
|
Arka Gdynia – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
8 Maj, Niedziela
|
Sosnowiec – Sandecja
|
|
3:3
|
|
|
Kolejka 33
|
12 Maj, Czwartek
|
Bielsko-Biała – Arka Gdynia
|
|
1:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Skra
|
|
2:1
|
|
13 Maj, Piątek
|
Sosnowiec – Stomil Olsztyn
|
|
0:0
|
|
GKS Jastrzebie – Tychy
|
|
3:2
|
|
Korona – Katowice
|
|
1:2
|
|
14 Maj, Sobota
|
ŁKS Łódź – Odra Opole
|
|
0:4
|
|
Sandecja – Chrobry Glogow
|
|
0:0
|
|
Miedz Legnica – Widzew
|
|
1:0
|
|
15 Maj, Niedziela
|
Resovia Rzeszow – Polkowice
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 34
|
21 Maj, Sobota
|
Arka Gdynia – Sandecja
|
|
2:1
|
|
Widzew – Bielsko-Biała
|
|
2:1
|
|
Skra – GKS Jastrzebie
|
|
1:1
|
|
Katowice – ŁKS Łódź
|
|
2:0
|
|
Odra Opole – Resovia Rzeszow
|
|
0:3
|
|
Polkowice – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Chrobry Glogow – Sosnowiec
|
|
4:0
|
|
Tychy – Korona
|
|
1:1
|
|
Stomil Olsztyn – Puszcza Niepolomice
|
|
1:0
|
|
|