|
|
|
Kolejka 4
|
30 Wrzesień, Środa
|
PSS Sleman – PSIS Semarang
|
|
PSTP
|
|
1 Pażdziernik, Czwartek
|
Madura United – PSM Makassar
|
|
PSTP
|
|
Persiraja – Bali United
|
|
PSTP
|
|
3 Pażdziernik, Sobota
|
Arema – Pusamania Borneo
|
|
PSTP
|
|
Persipura – Bhayangkara
|
|
PSTP
|
|
Persela Lamongan – Persebaya
|
|
PSTP
|
|
Persita – Persib Bandung
|
|
PSTP
|
|
Barito Putera – PS Tira
|
|
PSTP
|
|
Persija Dzakarta – Persik Kediri
|
|
PSTP
|
|
|
Kolejka 5
|
8 Kwiecień, Środa
|
PSM Makassar – Bali United
|
|
- : -
|
|
9 Kwiecień, Czwartek
|
Persib Bandung – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
10 Kwiecień, Piątek
|
Persik Kediri – Persipura
|
|
- : -
|
|
Persebaya – Arema
|
|
- : -
|
|
PS Tira – Madura United
|
|
- : -
|
|
11 Kwiecień, Sobota
|
Bhayangkara – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Persita
|
|
- : -
|
|
Persija Dzakarta – Persiraja
|
|
- : -
|
|
12 Kwiecień, Niedziela
|
Pusamania Borneo – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 6
|
16 Kwiecień, Czwartek
|
Arema – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Persebaya
|
|
- : -
|
|
17 Kwiecień, Piątek
|
Barito Putera – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
Persita – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Madura United – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
18 Kwiecień, Sobota
|
Bali United – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Persipura – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
19 Kwiecień, Niedziela
|
Persela Lamongan – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
Persiraja – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 7
|
22 Kwiecień, Środa
|
Persib Bandung – Bali United
|
|
- : -
|
|
23 Kwiecień, Czwartek
|
Persija Dzakarta – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
PS Tira – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
24 Kwiecień, Piątek
|
Bhayangkara – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
Persebaya – Persita
|
|
- : -
|
|
25 Kwiecień, Sobota
|
Pusamania Borneo – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
26 Kwiecień, Niedziela
|
Persipura – Persiraja
|
|
- : -
|
|
Persik Kediri – Arema
|
|
- : -
|
|
27 Kwiecień, Poniedziałek
|
PSIS Semarang – Madura United
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 8
|
30 Kwiecień, Czwartek
|
Barito Putera – Persebaya
|
|
- : -
|
|
1 Maj, Piątek
|
Persita – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
Arema – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
2 Maj, Sobota
|
PSM Makassar – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
PS Tira – Persiraja
|
|
- : -
|
|
3 Maj, Niedziela
|
Bali United – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
Persipura – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
4 Maj, Poniedziałek
|
Madura United – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 9
|
5 Maj, Wtorek
|
Bhayangkara – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
6 Maj, Środa
|
Persib Bandung – PS Tira
|
|
- : -
|
|
7 Maj, Czwartek
|
PSIS Semarang – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
8 Maj, Piątek
|
Persebaya – Madura United
|
|
- : -
|
|
Persela Lamongan – Persiraja
|
|
- : -
|
|
9 Maj, Sobota
|
Persik Kediri – Persita
|
|
- : -
|
|
Arema – Persipura
|
|
- : -
|
|
10 Maj, Niedziela
|
Persija Dzakarta – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
11 Maj, Poniedziałek
|
PS Tira – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 10
|
12 Maj, Wtorek
|
Madura United – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
13 Maj, Środa
|
Persib Bandung – Persiraja
|
|
- : -
|
|
14 Maj, Czwartek
|
Barito Putera – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
Persita – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
15 Maj, Piątek
|
Arema – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
16 Maj, Sobota
|
PSS Sleman – Persipura
|
|
- : -
|
|
17 Maj, Niedziela
|
PSM Makassar – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Bali United – Persebaya
|
|
- : -
|
|
30 Maj, Sobota
|
Pusamania Borneo – Bali United
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 11
|
11 Czerwiec, Czwartek
|
Bhayangkara – Bali United
|
|
- : -
|
|
Persebaya – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
12 Czerwiec, Piątek
|
Persela Lamongan – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Persiraja – Arema
|
|
- : -
|
|
13 Czerwiec, Sobota
|
Persipura – Persita
|
|
- : -
|
|
Persija Dzakarta – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
Persik Kediri – Madura United
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 12
|
18 Czerwiec, Czwartek
|
Bali United – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
PS Tira – Persebaya
|
|
- : -
|
|
19 Czerwiec, Piątek
|
Persib Bandung – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Persiraja – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
PSM Makassar – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
20 Czerwiec, Sobota
|
Barito Putera – Persipura
|
|
- : -
|
|
Madura United – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Arema
|
|
- : -
|
|
21 Czerwiec, Niedziela
|
Persita – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 13
|
25 Czerwiec, Czwartek
|
Persipura – Madura United
|
|
- : -
|
|
Bhayangkara – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
Persik Kediri – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
26 Czerwiec, Piątek
|
PSS Sleman – Persiraja
|
|
- : -
|
|
Arema – Persita
|
|
- : -
|
|
27 Czerwiec, Sobota
|
Persebaya – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
Persija Dzakarta – Bali United
|
|
- : -
|
|
28 Czerwiec, Niedziela
|
Persela Lamongan – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 14
|
29 Czerwiec, Poniedziałek
|
PS Tira – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
30 Czerwiec, Wtorek
|
Persiraja – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Persita – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
1 Lipiec, Środa
|
Bali United – Persipura
|
|
- : -
|
|
Persib Bandung – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Persebaya
|
|
- : -
|
|
2 Lipiec, Czwartek
|
Madura United – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
Barito Putera – Arema
|
|
- : -
|
|
PSM Makassar – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 15
|
5 Lipiec, Niedziela
|
Persita – Persiraja
|
|
- : -
|
|
Bhayangkara – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
Persik Kediri – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
6 Lipiec, Poniedziałek
|
Persela Lamongan – Bali United
|
|
- : -
|
|
Persebaya – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
7 Lipiec, Wtorek
|
Persija Dzakarta – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Persipura – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
8 Lipiec, Środa
|
Arema – Madura United
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 16
|
10 Lipiec, Piątek
|
Pusamania Borneo – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
11 Lipiec, Sobota
|
PSM Makassar – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
Persib Bandung – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
PS Tira – Persipura
|
|
- : -
|
|
12 Lipiec, Niedziela
|
Madura United – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
Barito Putera – Persita
|
|
- : -
|
|
14 Lipiec, Wtorek
|
Bali United – Arema
|
|
- : -
|
|
Persiraja – Persebaya
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 17
|
16 Lipiec, Czwartek
|
Persik Kediri – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Persipura – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
17 Lipiec, Piątek
|
Persita – Madura United
|
|
- : -
|
|
Persela Lamongan – PS Tira
|
|
- : -
|
|
18 Lipiec, Sobota
|
Bhayangkara – Persebaya
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Bali United
|
|
- : -
|
|
Persiraja – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
PSM Makassar – Arema
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 18
|
21 Lipiec, Wtorek
|
PS Tira – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
23 Lipiec, Czwartek
|
Arema – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Persita – Bali United
|
|
- : -
|
|
Barito Putera – Madura United
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Persipura
|
|
- : -
|
|
24 Lipiec, Piątek
|
Bhayangkara – Persiraja
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
Persik Kediri – Persebaya
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 19
|
25 Lipiec, Sobota
|
Persela Lamongan – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
27 Lipiec, Poniedziałek
|
Bali United – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
28 Lipiec, Wtorek
|
Persipura – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Bhayangkara – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
Persebaya – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
Persiraja – Madura United
|
|
- : -
|
|
29 Lipiec, Środa
|
PSM Makassar – Persita
|
|
- : -
|
|
Persib Bandung – Arema
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 20
|
1 Sierpień, Sobota
|
Persija Dzakarta – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
Persiraja – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
Madura United – Bali United
|
|
- : -
|
|
2 Sierpień, Niedziela
|
Arema – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
Persipura – Persebaya
|
|
- : -
|
|
Barito Putera – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
3 Sierpień, Poniedziałek
|
Persela Lamongan – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Persita – PS Tira
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 21
|
5 Sierpień, Środa
|
Bali United – Persiraja
|
|
- : -
|
|
Persik Kediri – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
6 Sierpień, Czwartek
|
PSM Makassar – Madura United
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
7 Sierpień, Piątek
|
Persebaya – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
PS Tira – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
Bhayangkara – Persipura
|
|
- : -
|
|
8 Sierpień, Sobota
|
Persib Bandung – Persita
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – Arema
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 22
|
11 Sierpień, Wtorek
|
Persiraja – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
12 Sierpień, Środa
|
PSS Sleman – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Barito Putera – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
Persita – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
Persipura – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
13 Sierpień, Czwartek
|
Madura United – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Bali United – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
Arema – Persebaya
|
|
- : -
|
|
Persela Lamongan – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 23
|
17 Sierpień, Poniedziałek
|
Bhayangkara – Arema
|
|
- : -
|
|
PS Tira – Bali United
|
|
- : -
|
|
Persik Kediri – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
Persebaya – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
Persib Bandung – Madura United
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – Persita
|
|
- : -
|
|
18 Sierpień, Wtorek
|
Persija Dzakarta – Persipura
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
PSM Makassar – Persiraja
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 24
|
21 Sierpień, Piątek
|
PSS Sleman – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
Bali United – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
Persita – Persebaya
|
|
- : -
|
|
Arema – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
22 Sierpień, Sobota
|
Barito Putera – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
PSM Makassar – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Persela Lamongan – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
Persiraja – Persipura
|
|
- : -
|
|
Madura United – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 25
|
24 Sierpień, Poniedziałek
|
Persela Lamongan – Persita
|
|
- : -
|
|
27 Sierpień, Czwartek
|
Bhayangkara – Persita
|
|
- : -
|
|
Persib Bandung – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – Madura United
|
|
- : -
|
|
28 Sierpień, Piątek
|
Persik Kediri – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
Persiraja – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Persela Lamongan – Persipura
|
|
- : -
|
|
Persija Dzakarta – Arema
|
|
- : -
|
|
29 Sierpień, Sobota
|
PSIS Semarang – Bali United
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 26
|
29 Sierpień, Sobota
|
Persebaya – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
8 Wrzesień, Wtorek
|
Bali United – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Barito Putera – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
Persipura – Arema
|
|
- : -
|
|
9 Wrzesień, Środa
|
Madura United – Persebaya
|
|
- : -
|
|
Persita – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
10 Wrzesień, Czwartek
|
PSM Makassar – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
11 Wrzesień, Piątek
|
PS Tira – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 27
|
11 Wrzesień, Piątek
|
Persiraja – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
13 Wrzesień, Niedziela
|
Bhayangkara – Madura United
|
|
- : -
|
|
14 Wrzesień, Poniedziałek
|
Persipura – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
Persija Dzakarta – Persita
|
|
- : -
|
|
Persebaya – Bali United
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
15 Wrzesień, Wtorek
|
Persik Kediri – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Persela Lamongan – Arema
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 28
|
15 Wrzesień, Wtorek
|
Persiraja – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
18 Wrzesień, Piątek
|
PSM Makassar – Persebaya
|
|
- : -
|
|
Bali United – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
19 Wrzesień, Sobota
|
Arema – Persiraja
|
|
- : -
|
|
PS Tira – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Madura United – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
Persita – Persipura
|
|
- : -
|
|
Persib Bandung – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 29
|
20 Wrzesień, Niedziela
|
Barito Putera – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
24 Wrzesień, Czwartek
|
PSIS Semarang – Persiraja
|
|
- : -
|
|
25 Wrzesień, Piątek
|
Persik Kediri – Bali United
|
|
- : -
|
|
Persebaya – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
26 Wrzesień, Sobota
|
Bhayangkara – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
Persija Dzakarta – Madura United
|
|
- : -
|
|
Persipura – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
Arema – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 30
|
1 Pażdziernik, Czwartek
|
PSM Makassar – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
PS Tira – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
Madura United – Persipura
|
|
- : -
|
|
2 Pażdziernik, Piątek
|
Persiraja – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
Persita – Arema
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
3 Pażdziernik, Sobota
|
Persib Bandung – Persebaya
|
|
- : -
|
|
Bali United – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
Barito Putera – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 31
|
13 Pażdziernik, Wtorek
|
Persipura – Bali United
|
|
- : -
|
|
Persela Lamongan – Madura United
|
|
- : -
|
|
Persebaya – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
Persik Kediri – PS Tira
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Persita
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – Persiraja
|
|
- : -
|
|
Bhayangkara – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
14 Pażdziernik, Środa
|
Persija Dzakarta – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
Arema – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 32
|
17 Pażdziernik, Sobota
|
Persib Bandung – Persik Kediri
|
|
- : -
|
|
Persiraja – Persita
|
|
- : -
|
|
Pusamania Borneo – Persebaya
|
|
- : -
|
|
PSIS Semarang – Bhayangkara
|
|
- : -
|
|
18 Pażdziernik, Niedziela
|
PSM Makassar – Persipura
|
|
- : -
|
|
Bali United – Persela Lamongan
|
|
- : -
|
|
Barito Putera – PSS Sleman
|
|
- : -
|
|
19 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Madura United – Arema
|
|
- : -
|
|
PS Tira – Persija Dzakarta
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 33
|
22 Pażdziernik, Czwartek
|
Persela Lamongan – PSM Makassar
|
|
- : -
|
|
Persebaya – Persiraja
|
|
- : -
|
|
23 Pażdziernik, Piątek
|
Persipura – PS Tira
|
|
- : -
|
|
Persik Kediri – PSIS Semarang
|
|
- : -
|
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Persija Dzakarta – Persib Bandung
|
|
- : -
|
|
Bhayangkara – Pusamania Borneo
|
|
- : -
|
|
Arema – Bali United
|
|
- : -
|
|
25 Pażdziernik, Niedziela
|
Persita – Barito Putera
|
|
- : -
|
|
PSS Sleman – Madura United
|
|
- : -
|
|
|