|
|
Kolejka 3
|
8 Sierpieñ, Sobota
|
Backa-Topola – Zlatibor
|
|
5:1
|
|
Mladost Lucani – Indija
|
|
2:0
|
|
Vozdovac – Wojwodina
|
|
1:3
|
|
Radnicki Nis – Novi Pazar
|
|
2:1
|
|
Proleter – Backa Palanka
|
|
1:1
|
|
Cukaricki – Rad
|
|
3:0
|
|
Spartak Subotica – Metalac
|
|
4:1
|
|
Napredak – Radnik Surdulica
|
|
2:1
|
|
Macva – Crvena Zvezda
|
|
0:3
|
|
Partizan – Javor Ivanjica
|
|
4:0
|
|
|
|
|
Kolejka 5
|
20 Sierpieñ, Czwartek
|
Backa-Topola – Metalac
|
|
2:3
|
|
Proleter – Crvena Zvezda
|
|
0:1
|
|
21 Sierpieñ, Piątek
|
Javor Ivanjica – Radnik Surdulica
|
|
2:1
|
|
Spartak Subotica – Radnicki Nis
|
|
2:0
|
|
Cukaricki – Backa Palanka
|
|
1:0
|
|
Partizan – Indija
|
|
5:0
|
|
22 Sierpieñ, Sobota
|
Macva – Novi Pazar
|
|
1:1
|
|
Mladost Lucani – Rad
|
|
1:0
|
|
Vozdovac – Zlatibor
|
|
1:1
|
|
Napredak – Wojwodina
|
|
0:1
|
|
|
|
|
Kolejka 7
|
11 Wrzesieñ, Piątek
|
Cukaricki – Crvena Zvezda
|
|
1:3
|
|
11 Wrzesieñ, Piątek
|
Spartak Subotica – Novi Pazar
|
|
1:1
|
|
Vozdovac – Metalac
|
|
4:0
|
|
Radnik Surdulica – Indija
|
|
0:2
|
|
Backa-Topola – Radnicki Nis
|
|
1:3
|
|
Partizan – Rad
|
|
3:0
|
|
12 Wrzesieñ, Sobota
|
Mladost Lucani – Backa Palanka
|
|
2:1
|
|
Proleter – Macva
|
|
0:0
|
|
Napredak – Zlatibor
|
|
1:1
|
|
Javor Ivanjica – Wojwodina
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 8
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Wojwodina – Radnik Surdulica
|
|
2:0
|
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Backa Palanka – Napredak
|
|
0:0
|
|
Radnicki Nis – Cukaricki
|
|
0:0
|
|
Metalac – Mladost Lucani
|
|
1:1
|
|
19 Wrzesieñ, Sobota
|
Rad – Javor Ivanjica
|
|
1:0
|
|
Spartak Subotica – Proleter
|
|
1:2
|
|
Novi Pazar – Indija
|
|
1:0
|
|
Zlatibor – Partizan
|
|
0:1
|
|
Crvena Zvezda – Vozdovac
|
|
6:0
|
|
20 Wrzesieñ, Niedziela
|
Macva – Backa-Topola
|
|
1:4
|
|
|
|
Kolejka 10
|
1 Pażdziernik, Czwartek
|
Radnicki Nis – Mladost Lucani
|
|
1:1
|
|
2 Pażdziernik, Piątek
|
Spartak Subotica – Cukaricki
|
|
4:2
|
|
Novi Pazar – Wojwodina
|
|
3:1
|
|
Macva – Vozdovac
|
|
0:2
|
|
Backa Palanka – Javor Ivanjica
|
|
2:2
|
|
Metalac – Partizan
|
|
1:1
|
|
3 Pażdziernik, Sobota
|
Rad – Indija
|
|
2:1
|
|
Proleter – Backa-Topola
|
|
1:0
|
|
Zlatibor – Radnik Surdulica
|
|
1:4
|
|
Crvena Zvezda – Napredak
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 11
|
15 Pażdziernik, Czwartek
|
Backa-Topola – Novi Pazar
|
|
7:0
|
|
Radnik Surdulica – Backa Palanka
|
|
1:0
|
|
Cukaricki – Proleter
|
|
1:2
|
|
Wojwodina – Rad
|
|
4:1
|
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Javor Ivanjica – Metalac
|
|
1:3
|
|
Indija – Zlatibor
|
|
1:0
|
|
Vozdovac – Spartak Subotica
|
|
2:1
|
|
Mladost Lucani – Macva
|
|
2:1
|
|
Napredak – Radnicki Nis
|
|
0:0
|
|
18 Pażdziernik, Niedziela
|
Partizan – Crvena Zvezda
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Zlatibor – Wojwodina
|
|
0:2
|
|
Backa Palanka – Indija
|
|
1:2
|
|
Macva – Napredak
|
|
1:2
|
|
Novi Pazar – Rad
|
|
2:1
|
|
Proleter – Vozdovac
|
|
1:1
|
|
Crvena Zvezda – Javor Ivanjica
|
|
0:0
|
|
25 Pażdziernik, Niedziela
|
Spartak Subotica – Mladost Lucani
|
|
1:0
|
|
Metalac – Radnik Surdulica
|
|
1:1
|
|
Backa-Topola – Cukaricki
|
|
0:0
|
|
Radnicki Nis – Partizan
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
6 Listopad, Piątek
|
Metalac – Wojwodina
|
|
3:3
|
|
6 Listopad, Piątek
|
Backa-Topola – Mladost Lucani
|
|
5:0
|
|
Backa Palanka – Rad
|
|
0:1
|
|
Macva – Javor Ivanjica
|
|
1:0
|
|
Radnicki Nis – Radnik Surdulica
|
|
0:1
|
|
Novi Pazar – Zlatibor
|
|
1:2
|
|
Proleter – Napredak
|
|
1:0
|
|
Cukaricki – Vozdovac
|
|
3:2
|
|
Spartak Subotica – Partizan
|
|
1:2
|
|
8 Listopad, Niedziela
|
Crvena Zvezda – Indija
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 15
|
19 Listopad, Czwartek
|
Javor Ivanjica – Spartak Subotica
|
|
1:3
|
|
Mladost Lucani – Cukaricki
|
|
1:1
|
|
Radnik Surdulica – Macva
|
|
3:0
|
|
20 Listopad, Piątek
|
Vozdovac – Novi Pazar
|
|
1:1
|
|
Indija – Radnicki Nis
|
|
1:0
|
|
Napredak – Backa-Topola
|
|
2:1
|
|
Partizan – Proleter
|
|
1:0
|
|
21 Listopad, Sobota
|
Zlatibor – Backa Palanka
|
|
1:0
|
|
Wojwodina – Crvena Zvezda
|
|
0:2
|
|
3 Grudzieñ, Czwartek
|
Rad – Metalac
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
28 Listopad, Sobota
|
Macva – Indija
|
|
3:0
|
|
28 Listopad, Sobota
|
Vozdovac – Mladost Lucani
|
|
3:2
|
|
Novi Pazar – Backa Palanka
|
|
0:0
|
|
Metalac – Zlatibor
|
|
2:0
|
|
Cukaricki – Napredak
|
|
3:0
|
|
Backa-Topola – Partizan
|
|
0:4
|
|
Crvena Zvezda – Rad
|
|
3:0
|
|
29 Listopad, Niedziela
|
Radnicki Nis – Wojwodina
|
|
0:1
|
|
Proleter – Javor Ivanjica
|
|
2:1
|
|
Spartak Subotica – Radnik Surdulica
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
10 Grudzieñ, Czwartek
|
Proleter – Indija
|
|
1:0
|
|
Mladost Lucani – Napredak
|
|
0:0
|
|
Backa-Topola – Radnik Surdulica
|
|
1:3
|
|
Cukaricki – Javor Ivanjica
|
|
3:0
|
|
11 Grudzieñ, Piątek
|
Novi Pazar – Metalac
|
|
1:0
|
|
Radnicki Nis – Zlatibor
|
|
2:1
|
|
Macva – Rad
|
|
0:1
|
|
Spartak Subotica – Wojwodina
|
|
0:1
|
|
Vozdovac – Partizan
|
|
0:2
|
|
13 Grudzieñ, Niedziela
|
Crvena Zvezda – Backa Palanka
|
|
2:0
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 24
|
26 Luty, Piątek
|
Indija – Partizan
|
|
0:6
|
|
Wojwodina – Napredak
|
|
1:0
|
|
26 Luty, Piątek
|
Zlatibor – Vozdovac
|
|
0:0
|
|
Backa Palanka – Cukaricki
|
|
1:2
|
|
Radnik Surdulica – Javor Ivanjica
|
|
2:0
|
|
Radnicki Nis – Spartak Subotica
|
|
0:1
|
|
Novi Pazar – Macva
|
|
4:0
|
|
Rad – Mladost Lucani
|
|
0:1
|
|
Metalac – Backa-Topola
|
|
0:0
|
|
28 Luty, Niedziela
|
Crvena Zvezda – Proleter
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 25
|
2 Marzec, Wtorek
|
Partizan – Wojwodina
|
|
2:0
|
|
2 Marzec, Wtorek
|
Radnik Surdulica – Novi Pazar
|
|
4:1
|
|
Mladost Lucani – Zlatibor
|
|
0:2
|
|
Vozdovac – Backa Palanka
|
|
2:1
|
|
Proleter – Radnicki Nis
|
|
2:1
|
|
Cukaricki – Metalac
|
|
2:0
|
|
Spartak Subotica – Macva
|
|
3:2
|
|
Napredak – Rad
|
|
0:2
|
|
Javor Ivanjica – Indija
|
|
1:1
|
|
Backa-Topola – Crvena Zvezda
|
|
1:3
|
|
|
|
|
Kolejka 27
|
13 Marzec, Sobota
|
Cukaricki – Radnicki Nis
|
|
0:0
|
|
13 Marzec, Sobota
|
Mladost Lucani – Metalac
|
|
1:1
|
|
Proleter – Spartak Subotica
|
|
2:0
|
|
Indija – Novi Pazar
|
|
1:0
|
|
Napredak – Backa Palanka
|
|
2:1
|
|
Javor Ivanjica – Rad
|
|
1:1
|
|
14 Marzec, Niedziela
|
Radnik Surdulica – Wojwodina
|
|
2:2
|
|
Backa-Topola – Macva
|
|
3:0
|
|
Vozdovac – Crvena Zvezda
|
|
1:4
|
|
Partizan – Zlatibor
|
|
5:1
|
|
|
|
|
|
Kolejka 30
|
5 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Macva – Mladost Lucani
|
|
0:2
|
|
Novi Pazar – Backa-Topola
|
|
2:1
|
|
Proleter – Cukaricki
|
|
0:1
|
|
Spartak Subotica – Vozdovac
|
|
3:0
|
|
6 Kwiecieñ, Wtorek
|
Rad – Wojwodina
|
|
2:0
|
|
Radnicki Nis – Napredak
|
|
1:2
|
|
Backa Palanka – Radnik Surdulica
|
|
0:2
|
|
Crvena Zvezda – Partizan
|
|
1:0
|
|
7 Kwiecieñ, Środa
|
Zlatibor – Indija
|
|
2:2
|
|
Metalac – Javor Ivanjica
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 31
|
9 Kwiecieñ, Piątek
|
Cukaricki – Backa-Topola
|
|
0:0
|
|
Vozdovac – Proleter
|
|
1:1
|
|
Mladost Lucani – Spartak Subotica
|
|
1:0
|
|
11 Kwiecieñ, Niedziela
|
Javor Ivanjica – Crvena Zvezda
|
|
1:5
|
|
Partizan – Radnicki Nis
|
|
2:0
|
|
11 Kwiecieñ, Niedziela
|
Radnik Surdulica – Metalac
|
|
1:2
|
|
Indija – Backa Palanka
|
|
1:0
|
|
Rad – Novi Pazar
|
|
3:2
|
|
Napredak – Macva
|
|
2:0
|
|
Wojwodina – Zlatibor
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
Kolejka 34
|
27 Kwiecieñ, Wtorek
|
Cukaricki – Mladost Lucani
|
|
4:2
|
|
Novi Pazar – Vozdovac
|
|
0:2
|
|
Backa Palanka – Zlatibor
|
|
0:1
|
|
28 Kwiecieñ, Środa
|
Backa-Topola – Napredak
|
|
1:3
|
|
Macva – Radnik Surdulica
|
|
0:5
|
|
Radnicki Nis – Indija
|
|
2:0
|
|
Metalac – Rad
|
|
3:0
|
|
Spartak Subotica – Javor Ivanjica
|
|
0:2
|
|
Proleter – Partizan
|
|
1:3
|
|
Crvena Zvezda – Wojwodina
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 35
|
3 Maj, Poniedziałek
|
Backa Palanka – Novi Pazar
|
|
0:1
|
|
Radnik Surdulica – Spartak Subotica
|
|
2:0
|
|
Mladost Lucani – Vozdovac
|
|
1:0
|
|
Napredak – Cukaricki
|
|
1:0
|
|
Javor Ivanjica – Proleter
|
|
1:1
|
|
4 Maj, Wtorek
|
Zlatibor – Metalac
|
|
1:0
|
|
Indija – Macva
|
|
2:2
|
|
Wojwodina – Radnicki Nis
|
|
0:0
|
|
Partizan – Backa-Topola
|
|
3:1
|
|
Rad – Crvena Zvezda
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 36
|
7 Maj, Piątek
|
Vozdovac – Napredak
|
|
4:2
|
|
Novi Pazar – Mladost Lucani
|
|
4:1
|
|
Proleter – Radnik Surdulica
|
|
3:0
|
|
8 Maj, Sobota
|
Spartak Subotica – Indija
|
|
1:0
|
|
Metalac – Backa Palanka
|
|
3:0
|
|
Radnicki Nis – Rad
|
|
2:2
|
|
Macva – Wojwodina
|
|
2:5
|
|
Backa-Topola – Javor Ivanjica
|
|
2:1
|
|
Cukaricki – Partizan
|
|
0:2
|
|
Crvena Zvezda – Zlatibor
|
|
6:1
|
|
|
|
Kolejka 38
|
17 Maj, Poniedziałek
|
Cukaricki – Radnik Surdulica
|
|
2:1
|
|
Macva – Zlatibor
|
|
1:0
|
|
Backa-Topola – Indija
|
|
2:1
|
|
Mladost Lucani – Partizan
|
|
1:0
|
|
18 Maj, Wtorek
|
Vozdovac – Javor Ivanjica
|
|
0:0
|
|
Radnicki Nis – Backa Palanka
|
|
5:1
|
|
Novi Pazar – Napredak
|
|
2:1
|
|
Proleter – Wojwodina
|
|
2:0
|
|
Spartak Subotica – Rad
|
|
1:1
|
|
Crvena Zvezda – Metalac
|
|
5:1
|
|
|