Kolejka 1
|
24 Luty, Czwartek
|
Albirex Niigata Singapore – Tanjong Pagar
|
|
0:2
|
|
25 Luty, Piątek
|
Balestier Khalsa – Tampines Rovers
|
|
2:2
|
|
26 Luty, Sobota
|
Lion City Sailors – Hougang United
|
|
3:1
|
|
15 Kwiecień, Piątek
|
Young Lions – Geylang International
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
3 Marzec, Czwartek
|
Geylang International – Lion City Sailors
|
|
1:0
|
|
4 Marzec, Piątek
|
Albirex Niigata Singapore – Balestier Khalsa
|
|
6:0
|
|
5 Marzec, Sobota
|
Tanjong Pagar – Hougang United
|
|
2:2
|
|
19 Kwiecień, Wtorek
|
Tampines Rovers – Young Lions
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 3
|
10 Marzec, Czwartek
|
Hougang United – Geylang International
|
|
3:2
|
|
11 Marzec, Piątek
|
Young Lions – Albirex Niigata Singapore
|
|
0:5
|
|
Balestier Khalsa – Tanjong Pagar
|
|
3:5
|
|
12 Marzec, Sobota
|
Lion City Sailors – Tampines Rovers
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
17 Marzec, Czwartek
|
Tampines Rovers – Hougang United
|
|
7:1
|
|
Albirex Niigata Singapore – Lion City Sailors
|
|
1:1
|
|
18 Marzec, Piątek
|
Balestier Khalsa – Young Lions
|
|
4:3
|
|
Tanjong Pagar – Geylang International
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 5
|
31 Marzec, Czwartek
|
Hougang United – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:1
|
|
Lion City Sailors – Balestier Khalsa
|
|
4:0
|
|
1 Kwiecień, Piątek
|
Young Lions – Tanjong Pagar
|
|
2:3
|
|
Geylang International – Tampines Rovers
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 6
|
4 Kwiecień, Poniedziałek
|
Balestier Khalsa – Hougang United
|
|
2:1
|
|
Geylang International – Albirex Niigata Singapore
|
|
2:2
|
|
5 Kwiecień, Wtorek
|
Tampines Rovers – Tanjong Pagar
|
|
3:3
|
|
Young Lions – Lion City Sailors
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 7
|
8 Kwiecień, Piątek
|
Tampines Rovers – Albirex Niigata Singapore
|
|
3:3
|
|
Lion City Sailors – Tanjong Pagar
|
|
6:1
|
|
9 Kwiecień, Sobota
|
Geylang International – Balestier Khalsa
|
|
0:1
|
|
Hougang United – Young Lions
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 8
|
5 Maj, Czwartek
|
Hougang United – Lion City Sailors
|
|
3:4
|
|
6 Maj, Piątek
|
Tanjong Pagar – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:2
|
|
7 Maj, Sobota
|
Tampines Rovers – Balestier Khalsa
|
|
2:1
|
|
20 Czerwiec, Poniedziałek
|
Geylang International – Young Lions
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 9
|
19 Kwiecień, Wtorek
|
Young Lions – Tampines Rovers
|
|
2:3
|
|
12 Maj, Czwartek
|
Balestier Khalsa – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:2
|
|
13 Maj, Piątek
|
Lion City Sailors – Geylang International
|
|
1:0
|
|
Hougang United – Tanjong Pagar
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
19 Maj, Czwartek
|
Tanjong Pagar – Balestier Khalsa
|
|
1:0
|
|
20 Maj, Piątek
|
Tampines Rovers – Lion City Sailors
|
|
0:4
|
|
21 Maj, Sobota
|
Geylang International – Hougang United
|
|
0:0
|
|
30 Maj, Poniedziałek
|
Albirex Niigata Singapore – Young Lions
|
|
8:2
|
|
|
Kolejka 11
|
26 Maj, Czwartek
|
Albirex Niigata Singapore – Geylang International
|
|
8:2
|
|
27 Maj, Piątek
|
Tanjong Pagar – Tampines Rovers
|
|
4:2
|
|
Hougang United – Balestier Khalsa
|
|
3:1
|
|
28 Czerwiec, Wtorek
|
Lion City Sailors – Young Lions
|
|
5:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
17 Czerwiec, Piątek
|
Tampines Rovers – Geylang International
|
|
2:0
|
|
Tanjong Pagar – Young Lions
|
|
2:0
|
|
18 Czerwiec, Sobota
|
Albirex Niigata Singapore – Hougang United
|
|
5:0
|
|
Balestier Khalsa – Lion City Sailors
|
|
1:6
|
|
|
Kolejka 13
|
23 Czerwiec, Czwartek
|
Lion City Sailors – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:2
|
|
24 Czerwiec, Piątek
|
Young Lions – Balestier Khalsa
|
|
0:1
|
|
25 Czerwiec, Sobota
|
Geylang International – Tanjong Pagar
|
|
1:0
|
|
12 Lipiec, Wtorek
|
Hougang United – Tampines Rovers
|
|
4:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
1 Lipiec, Piątek
|
Balestier Khalsa – Geylang International
|
|
0:2
|
|
2 Lipiec, Sobota
|
Tanjong Pagar – Lion City Sailors
|
|
0:6
|
|
3 Lipiec, Niedziela
|
Albirex Niigata Singapore – Tampines Rovers
|
|
3:2
|
|
4 Lipiec, Poniedziałek
|
Young Lions – Hougang United
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 15
|
7 Lipiec, Czwartek
|
Albirex Niigata Singapore – Tanjong Pagar
|
|
1:2
|
|
Young Lions – Geylang International
|
|
0:2
|
|
8 Lipiec, Piątek
|
Balestier Khalsa – Tampines Rovers
|
|
2:2
|
|
Lion City Sailors – Hougang United
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
15 Lipiec, Piątek
|
Geylang International – Lion City Sailors
|
|
1:1
|
|
Albirex Niigata Singapore – Balestier Khalsa
|
|
4:1
|
|
16 Lipiec, Sobota
|
Tanjong Pagar – Hougang United
|
|
2:2
|
|
Tampines Rovers – Young Lions
|
|
5:2
|
|
|
Kolejka 17
|
21 Lipiec, Czwartek
|
Hougang United – Geylang International
|
|
1:2
|
|
22 Lipiec, Piątek
|
Young Lions – Albirex Niigata Singapore
|
|
0:5
|
|
Balestier Khalsa – Tanjong Pagar
|
|
0:2
|
|
23 Lipiec, Sobota
|
Lion City Sailors – Tampines Rovers
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
28 Lipiec, Czwartek
|
Albirex Niigata Singapore – Lion City Sailors
|
|
4:2
|
|
29 Lipiec, Piątek
|
Tanjong Pagar – Geylang International
|
|
0:5
|
|
Tampines Rovers – Hougang United
|
|
2:4
|
|
30 Lipiec, Sobota
|
Balestier Khalsa – Young Lions
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 19
|
2 Sierpień, Wtorek
|
Geylang International – Tampines Rovers
|
|
1:4
|
|
4 Sierpień, Czwartek
|
Hougang United – Albirex Niigata Singapore
|
|
3:3
|
|
5 Sierpień, Piątek
|
Lion City Sailors – Balestier Khalsa
|
|
4:0
|
|
6 Sierpień, Sobota
|
Young Lions – Tanjong Pagar
|
|
4:2
|
|
|
|
Kolejka 20
|
11 Sierpień, Czwartek
|
Balestier Khalsa – Hougang United
|
|
6:1
|
|
12 Sierpień, Piątek
|
Tanjong Pagar – Tampines Rovers
|
|
3:4
|
|
Young Lions – Lion City Sailors
|
|
1:10
|
|
13 Sierpień, Sobota
|
Albirex Niigata Singapore – Geylang International
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 21
|
18 Sierpień, Czwartek
|
Albirex Niigata Singapore – Tampines Rovers
|
|
4:2
|
|
19 Sierpień, Piątek
|
Hougang United – Young Lions
|
|
5:1
|
|
Lion City Sailors – Tanjong Pagar
|
|
7:0
|
|
20 Sierpień, Sobota
|
Geylang International – Balestier Khalsa
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
25 Sierpień, Czwartek
|
Hougang United – Lion City Sailors
|
|
4:9
|
|
26 Sierpień, Piątek
|
Tanjong Pagar – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:2
|
|
Geylang International – Young Lions
|
|
3:0
|
|
27 Sierpień, Sobota
|
Tampines Rovers – Balestier Khalsa
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 23
|
1 Wrzesień, Czwartek
|
Balestier Khalsa – Albirex Niigata Singapore
|
|
3:5
|
|
2 Wrzesień, Piątek
|
Young Lions – Tampines Rovers
|
|
0:7
|
|
Hougang United – Tanjong Pagar
|
|
3:3
|
|
3 Wrzesień, Sobota
|
Lion City Sailors – Geylang International
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 24
|
8 Wrzesień, Czwartek
|
Tanjong Pagar – Balestier Khalsa
|
|
3:1
|
|
9 Wrzesień, Piątek
|
Albirex Niigata Singapore – Young Lions
|
|
2:1
|
|
Tampines Rovers – Lion City Sailors
|
|
2:1
|
|
10 Wrzesień, Sobota
|
Geylang International – Hougang United
|
|
2:4
|
|
|
Kolejka 25
|
19 Pażdziernik, Środa
|
Hougang United – Balestier Khalsa
|
|
4:1
|
|
Tampines Rovers – Tanjong Pagar
|
|
4:3
|
|
20 Pażdziernik, Czwartek
|
Lion City Sailors – Young Lions
|
|
2:1
|
|
Geylang International – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
30 Wrzesień, Piątek
|
Tampines Rovers – Geylang International
|
|
0:0
|
|
Tanjong Pagar – Young Lions
|
|
8:1
|
|
1 Pażdziernik, Sobota
|
Albirex Niigata Singapore – Hougang United
|
|
1:1
|
|
Balestier Khalsa – Lion City Sailors
|
|
5:3
|
|
|
Kolejka 27
|
6 Pażdziernik, Czwartek
|
Lion City Sailors – Albirex Niigata Singapore
|
|
2:4
|
|
7 Pażdziernik, Piątek
|
Hougang United – Tampines Rovers
|
|
1:4
|
|
Young Lions – Balestier Khalsa
|
|
4:4
|
|
8 Pażdziernik, Sobota
|
Geylang International – Tanjong Pagar United
|
|
3:3
|
|
|
|
Kolejka 28
|
13 Pażdziernik, Czwartek
|
Balestier Khalsa – Geylang International
|
|
2:4
|
|
Tanjong Pagar – Lion City Sailors
|
|
1:3
|
|
14 Pażdziernik, Piątek
|
Tampines Rovers – Albirex Niigata Singapore
|
|
5:3
|
|
Young Lions – Hougang United
|
|
3:5
|
|
|