31 Styczeñ, Wtorek
|
Amur – Sibir
|
|
3:0
|
|
SKA – Lokomotiw Y
|
|
1:2
|
|
CSKA Moskwa – Kunlun
|
|
7:4
|
|
Aq Bars – Barys
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – Salawat Yulaev
|
|
5:1
|
|
Admirał – Avangard
|
|
2:3
|
|
1 Luty, Środa
|
Vityaz – Soczi
|
|
5:1
|
|
Dynama Mń – Metallurg Mg
|
|
4:2
|
|
2 Luty, Czwartek
|
Dinamo Moskwa – Barys
|
|
3:2
|
|
SKA – Aq Bars
|
|
7:4
|
|
Spartak Moskwa – Neftekhimik
|
|
2:3
|
|
CSKA Moskwa – Salawat Yulaev
|
|
4:2
|
|
Sewerstal – Lokomotiw Y
|
|
3:0
|
|
Avtomobilist – Traktor
|
|
1:2
|
|
Amur – Avangard
|
|
3:2
|
|
3 Luty, Piątek
|
Amur – Avangard
|
|
3:2
|
|
Torpedo NN – Dynama Mń
|
|
3:2
|
|
4 Luty, Sobota
|
CSKA Moskwa – Barys
|
|
5:6
|
|
Kunlun – Aq Bars
|
|
1:5
|
|
Lokomotiw Y – Soczi
|
|
4:0
|
|
Metallurg Mg – Traktor
|
|
3:2
|
|
Vityaz – Neftekhimik
|
|
1:0
|
|
Sibir – Admirał
|
|
2:1
|
|
6 Luty, Poniedziałek
|
Neftekhimik – Aq Bars
|
|
3:4
|
|
Torpedo NN – Admirał
|
|
1:3
|
|
Dinamo Moskwa – Soczi
|
|
4:1
|
|
Dynama Mń – Spartak Moskwa
|
|
3:1
|
|
Lokomotiw Y – Amur
|
|
2:1
|
|
Sewerstal – Kunlun
|
|
2:3
|
|
Avtomobilist – Vityaz
|
|
3:0
|
|
Metallurg Mg – SKA
|
|
3:2
|
|
Salawat Yulaev – CSKA Moskwa
|
|
2:1
|
|
Sibir – Traktor
|
|
4:5
|
|
8 Luty, Środa
|
Neftekhimik – Admirał
|
|
2:1
|
|
Sewerstal – Torpedo NN
|
|
4:3
|
|
Soczi – Spartak Moskwa
|
|
2:3
|
|
Aq Bars – Amur
|
|
4:2
|
|
Avtomobilist – SKA
|
|
2:5
|
|
Metallurg Mg – Vityaz
|
|
4:5
|
|
Salawat Yulaev – Kunlun
|
|
3:2
|
|
Traktor – Dynama Mń
|
|
4:3
|
|
Avangard – CSKA Moskwa
|
|
1:2
|
|
9 Luty, Czwartek
|
Lokomotiw Y – Dinamo Moskwa
|
|
3:0
|
|
10 Luty, Piątek
|
Sewerstal – Amur
|
|
4:3
|
|
Torpedo NN – Spartak Moskwa
|
|
4:3
|
|
Soczi – Kunlun
|
|
7:2
|
|
Avtomobilist – Dynama Mń
|
|
5:3
|
|
Salawat Yulaev – Vityaz
|
|
4:0
|
|
Traktor – Admirał
|
|
2:3
|
|
Avangard – SKA
|
|
5:4
|
|
11 Luty, Sobota
|
Sibir – Metallurg Mg
|
|
1:4
|
|
Dinamo Moskwa – CSKA Moskwa
|
|
2:3
|
|
12 Luty, Niedziela
|
Soczi – Salawat Yulaev
|
|
1:4
|
|
Neftekhimik – Vityaz
|
|
4:2
|
|
Sewerstal – Lokomotiw Y
|
|
0:1
|
|
Avangard – Dynama Mń
|
|
4:2
|
|
Barys – SKA
|
|
4:6
|
|
13 Luty, Poniedziałek
|
Spartak Moskwa – Dinamo Moskwa
|
|
2:3
|
|
Torpedo NN – Sibir
|
|
5:4
|
|
Admirał – Aq Bars
|
|
2:3
|
|
Amur – Avtomobilist
|
|
3:2
|
|
14 Luty, Wtorek
|
CSKA Moskwa – Lokomotiw Y
|
|
1:4
|
|
Metallurg Mg – Neftekhimik
|
|
2:4
|
|
Barys – Dynama Mń
|
|
2:5
|
|
Avangard – Salawat Yulaev
|
|
1:3
|
|
15 Luty, Środa
|
Traktor – Soczi
|
|
5:0
|
|
Vityaz – Kunlun
|
|
5:1
|
|
SKA – Sibir
|
|
1:0
|
|
Spartak Moskwa – Dinamo Moskwa
|
|
2:1
|
|
Admirał – Aq Bars
|
|
0:3
|
|
Amur – Avtomobilist
|
|
2:4
|
|
16 Luty, Czwartek
|
Avangard – Neftekhimik
|
|
2:1
|
|
17 Luty, Piątek
|
Admirał – Avtomobilist
|
|
3:1
|
|
Amur – Aq Bars
|
|
3:4
|
|
Metallurg Mg – Soczi
|
|
4:2
|
|
Salawat Yulaev – Sibir
|
|
1:2
|
|
Kunlun – Barys
|
|
1:2
|
|
Lokomotiw Y – CSKA Moskwa
|
|
1:2
|
|
Vityaz – Dinamo Moskwa
|
|
3:1
|
|
Spartak Moskwa – Sewerstal
|
|
1:3
|
|
Dynama Mń – Torpedo NN
|
|
2:4
|
|
18 Luty, Sobota
|
SKA – Traktor
|
|
0:0
|
|
Amur – Aq Bars
|
|
0:4
|
|
Admirał – Avtomobilist
|
|
1:4
|
|
19 Luty, Niedziela
|
Avangard – Barys
|
|
4:3
|
|
Neftekhimik – Soczi
|
|
1:3
|
|
Vityaz – Sewerstal
|
|
2:3
|
|
Spartak Moskwa – Metallurg Mg
|
|
4:2
|
|
CSKA Moskwa – Torpedo NN
|
|
8:3
|
|
20 Luty, Poniedziałek
|
Dynama Mń – Traktor
|
|
2:3
|
|
SKA – Kunlun
|
|
7:2
|
|
21 Luty, Wtorek
|
Sibir – Barys
|
|
4:2
|
|
Avangard – Lokomotiw Y
|
|
1:3
|
|
Avtomobilist – Salawat Yulaev
|
|
0:1
|
|
Neftekhimik – Metallurg Mg
|
|
4:3
|
|
Torpedo NN – Sewerstal
|
|
2:3
|
|
Dinamo Moskwa – Vityaz
|
|
4:1
|
|
Spartak Moskwa – CSKA Moskwa
|
|
1:7
|
|
22 Luty, Środa
|
Soczi – SKA
|
|
5:6
|
|
Admirał – Amur
|
|
2:0
|
|
23 Luty, Czwartek
|
Avangard – Torpedo NN
|
|
4:3
|
|
Barys – Lokomotiw Y
|
|
3:5
|
|
Avtomobilist – Traktor
|
|
1:5
|
|
Aq Bars – Metallurg Mg
|
|
3:6
|
|
Neftekhimik – Kunlun
|
|
7:0
|
|
Soczi – Sewerstal
|
|
4:3
|
|
CSKA Moskwa – Dinamo Moskwa
|
|
5:4
|
|
Sibir – Salawat Yulaev
|
|
1:3
|
|
24 Luty, Piątek
|
Vityaz – Dynama Mń
|
|
1:2
|
|
Amur – Admirał
|
|
3:2
|
|
25 Luty, Sobota
|
Metallurg Mg – Salawat Yulaev
|
|
1:2
|
|
Traktor – Torpedo NN
|
|
6:2
|
|
Aq Bars – Avangard
|
|
3:2
|
|
Sewerstal – CSKA Moskwa
|
|
6:4
|
|
Dinamo Moskwa – Spartak Moskwa
|
|
4:2
|
|
Soczi – Kunlun
|
|
5:3
|
|
Sibir – Avtomobilist
|
|
0:2
|
|
|