Kolejka 1
|
1 Sierpieñ, Czwartek
|
Resita – Universitatea Cl
|
|
2:0
|
|
2 Sierpieñ, Piątek
|
Viitorul P – Snagov
|
|
2:1
|
|
Turris – Pandurii
|
|
2:0
|
|
ASU Poli Timisoara – Mioveni
|
|
0:1
|
|
Concordia Chiajna – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
UTA Arad – Dunarea Calarasi
|
|
3:0
|
|
Rapid Bucuresti – Farul
|
|
0:0
|
|
3 Sierpieñ, Sobota
|
Gloria Buzau – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
Metaloglobus – Petrolul
|
|
1:2
|
|
6 Sierpieñ, Wtorek
|
Arges – Ripensia Timisoara
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 5
|
30 Sierpieñ, Piątek
|
ASU Poli Timisoara – Concordia Chiajna
|
|
0:0
|
|
Dunarea Calarasi – Ripensia Timisoara
|
|
1:1
|
|
Gloria Buzau – Mioveni
|
|
0:2
|
|
UTA Arad – Snagov
|
|
4:0
|
|
Metaloglobus – Universitatea Cl
|
|
2:0
|
|
31 Sierpieñ, Sobota
|
Turris – Farul
|
|
2:0
|
|
Viitorul P – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Resita – Rapid Bucuresti
|
|
1:2
|
|
2 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Arges – Pandurii
|
|
2:1
|
|
4 Listopad, Poniedziałek
|
Petrolul – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 9
|
26 Wrzesieñ, Czwartek
|
Miercurea Ciuc – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
27 Wrzesieñ, Piątek
|
Ripensia Timisoara – Snagov
|
|
3:1
|
|
Viitorul P – ASU Poli Timisoara
|
|
1:4
|
|
Dunarea Calarasi – Pandurii
|
|
4:0
|
|
Resita – Farul
|
|
2:1
|
|
UTA Arad – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Gloria Buzau – Concordia Chiajna
|
|
2:1
|
|
Arges – Turris
|
|
3:2
|
|
29 Wrzesieñ, Niedziela
|
Metaloglobus – Rapid Bucuresti
|
|
0:0
|
|
30 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Petrolul – Mioveni
|
|
0:0
|
|
|
|
|
Kolejka 11
|
11 Pażdziernik, Piątek
|
UTA Arad – Concordia Chiajna
|
|
PSTP
|
|
Viitorul P – Farul
|
|
2:1
|
|
Ripensia Timisoara – Mioveni
|
|
0:5
|
|
Dunarea Calarasi – Rapid Bucuresti
|
|
PSTP
|
|
Metaloglobus – Turris
|
|
1:0
|
|
12 Pażdziernik, Sobota
|
Miercurea Ciuc – Pandurii
|
|
2:2
|
|
Snagov – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
Petrolul – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
4 Listopad, Poniedziałek
|
Gloria Buzau – ASU Poli Timisoara
|
|
0:1
|
|
5 Listopad, Wtorek
|
Arges – Resita
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 12
|
15 Pażdziernik, Wtorek
|
Turris – UTA Arad
|
|
1:1
|
|
Viitorul P – Arges
|
|
2:1
|
|
Daco-Getica – Miercurea Ciuc
|
|
CANC
|
|
ASU Poli Timisoara – Metaloglobus
|
|
1:1
|
|
Concordia Chiajna – Dunarea Calarasi
|
|
1:0
|
|
Pandurii – Ripensia Timisoara
|
|
0:0
|
|
Farul – Universitatea Cl
|
|
3:2
|
|
Resita – Gloria Buzau
|
|
2:1
|
|
Mioveni – Snagov
|
|
2:1
|
|
Rapid Bucuresti – Petrolul
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 13
|
18 Pażdziernik, Piątek
|
Dunarea Calarasi – Turris
|
|
3:2
|
|
Metaloglobus – Resita
|
|
1:0
|
|
Miercurea Ciuc – Rapid Bucuresti
|
|
1:0
|
|
Snagov – Pandurii
|
|
3:2
|
|
Gloria Buzau – Viitorul P
|
|
0:0
|
|
UTA Arad – ASU Poli Timisoara
|
|
1:0
|
|
Petrolul – Concordia Chiajna
|
|
3:0
|
|
19 Pażdziernik, Sobota
|
Ripensia Timisoara – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Universitatea Cl – Mioveni
|
|
2:2
|
|
21 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Arges – Farul
|
|
2:2
|
|
|
|
|
Kolejka 15
|
31 Pażdziernik, Czwartek
|
Miercurea Ciuc – Turris
|
|
1:0
|
|
1 Listopad, Piątek
|
Universitatea Cl – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Ripensia Timisoara – Concordia Chiajna
|
|
2:1
|
|
Dunarea Calarasi – Resita
|
|
2:1
|
|
Metaloglobus – Arges
|
|
0:0
|
|
Mioveni – Pandurii
|
|
4:0
|
|
Gloria Buzau – Farul
|
|
2:0
|
|
Petrolul – ASU Poli Timisoara
|
|
1:0
|
|
3 Listopad, Niedziela
|
Snagov – Rapid Bucuresti
|
|
3:2
|
|
UTA Arad – Viitorul P
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
7 Listopad, Czwartek
|
Turris – Ripensia Timisoara
|
|
3:3
|
|
8 Listopad, Piątek
|
Gloria Buzau – Metaloglobus
|
|
1:2
|
|
Farul – Pandurii
|
|
5:0
|
|
Concordia Chiajna – Snagov
|
|
2:0
|
|
ASU Poli Timisoara – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
Daco-Getica – Mioveni
|
|
CANC
|
|
Viitorul P – Dunarea Calarasi
|
|
1:3
|
|
Resita – Petrolul
|
|
1:1
|
|
Arges – UTA Arad
|
|
0:0
|
|
10 Listopad, Niedziela
|
Rapid Bucuresti – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
15 Listopad, Piątek
|
Viitorul P – Miercurea Ciuc
|
|
1:1
|
|
ASU Poli Timisoara – Snagov
|
|
2:0
|
|
Concordia Chiajna – Mioveni
|
|
1:1
|
|
Resita – Ripensia Timisoara
|
|
1:2
|
|
Gloria Buzau – Dunarea Calarasi
|
|
3:1
|
|
Farul – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Rapid Bucuresti – Pandurii
|
|
4:0
|
|
16 Listopad, Sobota
|
Turris – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
Metaloglobus – UTA Arad
|
|
1:1
|
|
Arges – Petrolul
|
|
1:1
|
|
|
|