Kolejka 1
|
21 Lipiec, Czwartek
|
First Vienna – BW Linz
|
|
2:0
|
|
Vorwarts Steyr – Rapid Wien II
|
|
2:2
|
|
Horn – Sturm Graz II
|
|
2:1
|
|
Austria Wien II – Liefering
|
|
2:2
|
|
Amstetten – Kapfenberg
|
|
3:0
|
|
22 Lipiec, Piątek
|
Sankt Poelten – Dornbirn
|
|
2:0
|
|
GAK – Floridsdorfer
|
|
0:0
|
|
23 Lipiec, Sobota
|
Lafnitz – Admira
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
28 Lipiec, Czwartek
|
Kapfenberg – Horn
|
|
0:1
|
|
Admira – GAK
|
|
4:3
|
|
Dornbirn – Amstetten
|
|
1:3
|
|
Rapid Wien II – Sankt Poelten
|
|
1:5
|
|
BW Linz – Austria Wien II
|
|
4:2
|
|
30 Lipiec, Sobota
|
Sturm Graz II – Lafnitz
|
|
2:0
|
|
Floridsdorfer – First Vienna
|
|
0:1
|
|
1 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Liefering – Vorwarts Steyr
|
|
4:3
|
|
|
Kolejka 3
|
4 Sierpieñ, Czwartek
|
First Vienna – Sankt Poelten
|
|
1:1
|
|
Horn – BW Linz
|
|
2:1
|
|
Austria Wien II – Kapfenberg
|
|
2:2
|
|
Amstetten – Admira
|
|
1:1
|
|
Lafnitz – Floridsdorfer
|
|
0:4
|
|
5 Sierpieñ, Piątek
|
Vorwarts Steyr – Dornbirn
|
|
2:1
|
|
GAK – Liefering
|
|
1:0
|
|
6 Sierpieñ, Sobota
|
Sturm Graz II – Rapid Wien II
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
11 Sierpieñ, Czwartek
|
Admira – Austria Wien II
|
|
3:2
|
|
Dornbirn – Horn
|
|
0:1
|
|
Sankt Poelten – Sturm Graz II
|
|
2:5
|
|
Liefering – Floridsdorfer
|
|
1:1
|
|
Floridsdorfer – Vorwarts Steyr
|
|
2:1
|
|
BW Linz – GAK
|
|
1:1
|
|
12 Sierpieñ, Piątek
|
Rapid Wien II – Amstetten
|
|
2:2
|
|
13 Sierpieñ, Sobota
|
Kapfenberg – Lafnitz
|
|
1:5
|
|
|
Kolejka 5
|
18 Sierpieñ, Czwartek
|
First Vienna – Admira
|
|
1:1
|
|
Sankt Poelten – Kapfenberg
|
|
2:0
|
|
Horn – Floridsdorfer
|
|
1:1
|
|
Austria Wien II – Rapid Wien II
|
|
3:3
|
|
Amstetten – Liefering
|
|
1:0
|
|
19 Sierpieñ, Piątek
|
Lafnitz – Dornbirn
|
|
1:1
|
|
20 Sierpieñ, Sobota
|
Sturm Graz II – BW Linz
|
|
0:2
|
|
Vorwarts Steyr – GAK
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
25 Sierpieñ, Czwartek
|
Kapfenberg – Vorwarts Steyr
|
|
1:1
|
|
Admira – Sankt Poelten
|
|
1:0
|
|
Austria Wien II – Horn
|
|
1:1
|
|
Liefering – Sturm Graz II
|
|
4:2
|
|
Floridsdorfer – Amstetten
|
|
2:3
|
|
26 Sierpieñ, Piątek
|
Dornbirn – First Vienna
|
|
0:0
|
|
GAK – Lafnitz
|
|
3:1
|
|
27 Sierpieñ, Sobota
|
BW Linz – Rapid Wien II
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 7
|
1 Wrzesieñ, Czwartek
|
Vorwarts Steyr – Admira
|
|
2:1
|
|
Horn – Liefering
|
|
3:1
|
|
Lafnitz – First Vienna
|
|
3:0
|
|
2 Wrzesieñ, Piątek
|
Rapid Wien II – Dornbirn
|
|
0:1
|
|
Amstetten – BW Linz
|
|
1:0
|
|
Sturm Graz II – Austria Wien II
|
|
1:2
|
|
3 Wrzesieñ, Sobota
|
Sankt Poelten – Floridsdorfer
|
|
1:2
|
|
Kapfenberg – GAK
|
|
1:5
|
|
|
|
Kolejka 8
|
8 Wrzesieñ, Czwartek
|
Admira – Sturm Graz II
|
|
1:2
|
|
Dornbirn – Kapfenberg
|
|
2:1
|
|
Austria Wien II – Vorwarts Steyr
|
|
3:0
|
|
Floridsdorfer – Rapid Wien II
|
|
4:1
|
|
BW Linz – Lafnitz
|
|
1:0
|
|
9 Wrzesieñ, Piątek
|
Liefering – Sankt Poelten
|
|
1:2
|
|
GAK – Horn
|
|
2:0
|
|
10 Wrzesieñ, Sobota
|
First Vienna – Amstetten
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 9
|
15 Wrzesieñ, Czwartek
|
Kapfenberg – Admira
|
|
2:4
|
|
Horn – First Vienna
|
|
0:3
|
|
Amstetten – Vorwarts Steyr
|
|
1:1
|
|
Lafnitz – Austria Wien II
|
|
2:0
|
|
BW Linz – Sankt Poelten
|
|
0:1
|
|
16 Wrzesieñ, Piątek
|
Rapid Wien II – GAK
|
|
3:0
|
|
17 Wrzesieñ, Sobota
|
Liefering – Dornbirn
|
|
0:6
|
|
Sturm Graz II – Floridsdorfer
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
29 Wrzesieñ, Czwartek
|
Dornbirn – Austria Wien II
|
|
3:1
|
|
First Vienna – Kapfenberg
|
|
1:0
|
|
Sankt Poelten – Amstetten
|
|
2:3
|
|
Vorwarts Steyr – Horn
|
|
1:3
|
|
30 Wrzesieñ, Piątek
|
GAK – Sturm Graz II
|
|
1:1
|
|
Rapid Wien II – Lafnitz
|
|
0:1
|
|
Admira – Liefering
|
|
3:1
|
|
1 Pażdziernik, Sobota
|
Floridsdorfer – BW Linz
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 11
|
6 Pażdziernik, Czwartek
|
Kapfenberg – Rapid Wien II
|
|
0:2
|
|
Dornbirn – BW Linz
|
|
2:5
|
|
Vorwarts Steyr – Sankt Poelten
|
|
0:1
|
|
Austria Wien II – GAK
|
|
1:1
|
|
Amstetten – Lafnitz
|
|
0:1
|
|
7 Pażdziernik, Piątek
|
Liefering – Floridsdorfer
|
|
1:2
|
|
8 Pażdziernik, Sobota
|
Horn – Admira
|
|
2:1
|
|
Sturm Graz II – First Vienna
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
13 Pażdziernik, Czwartek
|
Sankt Poelten – GAK
|
|
0:0
|
|
Rapid Wien II – Horn
|
|
0:1
|
|
Floridsdorfer – Kapfenberg
|
|
1:1
|
|
14 Pażdziernik, Piątek
|
BW Linz – Vorwarts Steyr
|
|
4:1
|
|
Lafnitz – Liefering
|
|
0:3
|
|
Admira – Dornbirn
|
|
1:0
|
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
First Vienna – Austria Wien II
|
|
0:1
|
|
Sturm Graz II – Amstetten
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 13
|
20 Pażdziernik, Czwartek
|
Vorwarts Steyr – Lafnitz
|
|
2:1
|
|
Austria Wien II – Amstetten
|
|
1:5
|
|
Liefering – Rapid Wien II
|
|
6:1
|
|
21 Pażdziernik, Piątek
|
Horn – Sankt Poelten
|
|
0:1
|
|
Dornbirn – Sturm Graz II
|
|
3:1
|
|
Kapfenberg – BW Linz
|
|
2:4
|
|
22 Pażdziernik, Sobota
|
Admira – Floridsdorfer
|
|
1:1
|
|
GAK – Sankt Poelten
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
27 Pażdziernik, Czwartek
|
First Vienna – Vorwarts Steyr
|
|
4:0
|
|
Sankt Poelten – Austria Wien II
|
|
5:0
|
|
Amstetten – GAK
|
|
2:2
|
|
28 Pażdziernik, Piątek
|
BW Linz – Liefering
|
|
4:0
|
|
Floridsdorfer – Dornbirn
|
|
0:3
|
|
Rapid Wien II – Admira
|
|
2:1
|
|
29 Pażdziernik, Sobota
|
Sturm Graz II – Kapfenberg
|
|
0:1
|
|
Lafnitz – Horn
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 15
|
3 Listopad, Czwartek
|
Austria Wien II – Floridsdorfer
|
|
0:0
|
|
Sankt Poelten – Lafnitz
|
|
2:1
|
|
First Vienna – Rapid Wien II
|
|
2:2
|
|
Admira – BW Linz
|
|
0:4
|
|
4 Listopad, Piątek
|
Kapfenberg – Liefering
|
|
3:2
|
|
Vorwarts Steyr – Sturm Graz II
|
|
1:3
|
|
GAK – Dornbirn
|
|
2:0
|
|
5 Listopad, Sobota
|
Horn – Amstetten
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
10 Listopad, Czwartek
|
Floridsdorfer – Horn
|
|
2:1
|
|
Lafnitz – Sturm Graz II
|
|
5:1
|
|
Liefering – Admira
|
|
1:0
|
|
Amstetten – Sankt Poelten
|
|
0:4
|
|
Dornbirn – Vorwarts Steyr
|
|
0:2
|
|
11 Listopad, Piątek
|
GAK – Kapfenberg
|
|
3:1
|
|
BW Linz – First Vienna
|
|
3:0
|
|
12 Listopad, Sobota
|
Rapid Wien II – Austria Wien II
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 17
|
23 Luty, Czwartek
|
Rapid Wien II – Floridsdorfer
|
|
1:0
|
|
Horn – GAK
|
|
2:1
|
|
Vorwarts Steyr – BW Linz
|
|
0:4
|
|
First Vienna – Liefering
|
|
0:2
|
|
Admira – Lafnitz
|
|
1:2
|
|
24 Luty, Piątek
|
Kapfenberg – Austria Wien II
|
|
4:2
|
|
Amstetten – Dornbirn
|
|
3:3
|
|
25 Luty, Sobota
|
Sturm Graz II – Sankt Poelten
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 18
|
2 Marzec, Czwartek
|
Floridsdorfer – Sturm Graz II
|
|
0:1
|
|
Lafnitz – Vorwarts Steyr
|
|
1:1
|
|
Austria Wien II – First Vienna
|
|
0:2
|
|
Sankt Poelten – Horn
|
|
0:2
|
|
3 Marzec, Piątek
|
Dornbirn – Rapid Wien II
|
|
1:2
|
|
BW Linz – Kapfenberg
|
|
2:0
|
|
4 Marzec, Sobota
|
GAK – Admira
|
|
1:0
|
|
Liefering – Amstetten
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 19
|
9 Marzec, Czwartek
|
Lafnitz – BW Linz
|
|
1:1
|
|
Liefering – Horn
|
|
3:1
|
|
Amstetten – Floridsdorfer
|
|
1:0
|
|
Austria Wien II – Sankt Poelten
|
|
0:2
|
|
Vorwarts Steyr – Kapfenberg
|
|
1:1
|
|
First Vienna – GAK
|
|
0:2
|
|
11 Marzec, Sobota
|
Admira – Rapid Wien II
|
|
3:1
|
|
Sturm Graz II – Dornbirn
|
|
0:4
|
|
|
|
Kolejka 20
|
16 Marzec, Czwartek
|
Floridsdorfer – Admira
|
|
0:0
|
|
Horn – Vorwarts Steyr
|
|
2:2
|
|
Sankt Poelten – Liefering
|
|
2:0
|
|
Kapfenberg – Sturm Graz II
|
|
3:1
|
|
17 Marzec, Piątek
|
Dornbirn – Lafnitz
|
|
2:1
|
|
Rapid Wien II – First Vienna
|
|
2:2
|
|
GAK – Austria Wien II
|
|
3:0
|
|
18 Marzec, Sobota
|
BW Linz – Amstetten
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 21
|
30 Marzec, Czwartek
|
Lafnitz – Sankt Poelten
|
|
2:2
|
|
Sturm Graz II – GAK
|
|
2:3
|
|
Amstetten – Rapid Wien II
|
|
0:0
|
|
Austria Wien II – BW Linz
|
|
2:1
|
|
Vorwarts Steyr – Floridsdorfer
|
|
1:0
|
|
31 Marzec, Piątek
|
First Vienna – Dornbirn
|
|
3:2
|
|
Liefering – Kapfenberg
|
|
1:3
|
|
1 Kwiecieñ, Sobota
|
Admira – Horn
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
6 Kwiecieñ, Czwartek
|
Kapfenberg – Amstetten
|
|
1:1
|
|
Sankt Poelten – First Vienna
|
|
3:1
|
|
Horn – Lafnitz
|
|
1:2
|
|
Rapid Wien II – Sturm Graz II
|
|
0:4
|
|
Floridsdorfer – Austria Wien II
|
|
1:2
|
|
7 Kwiecieñ, Piątek
|
BW Linz – Admira
|
|
3:1
|
|
GAK – Vorwarts Steyr
|
|
3:2
|
|
8 Kwiecieñ, Sobota
|
Dornbirn – Liefering
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 23
|
13 Kwiecieñ, Czwartek
|
GAK – Sankt Poelten
|
|
0:0
|
|
Liefering – BW Linz
|
|
2:2
|
|
Lafnitz – Rapid Wien II
|
|
2:0
|
|
14 Kwiecieñ, Piątek
|
Austria Wien II – Dornbirn
|
|
2:3
|
|
15 Kwiecieñ, Sobota
|
Sturm Graz II – Horn
|
|
2:2
|
|
First Vienna – Floridsdorfer
|
|
0:3
|
|
17 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Admira – Kapfenberg
|
|
0:2
|
|
24 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Vorwarts Steyr – Amstetten
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 24
|
20 Kwiecieñ, Czwartek
|
Floridsdorfer – Liefering
|
|
3:1
|
|
Amstetten – Sturm Graz II
|
|
5:0
|
|
Rapid Wien II – Vorwarts Steyr
|
|
2:1
|
|
Horn – Austria Wien II
|
|
1:2
|
|
Sankt Poelten – Admira
|
|
2:0
|
|
Kapfenberg – First Vienna
|
|
3:0
|
|
21 Kwiecieñ, Piątek
|
BW Linz – Dornbirn
|
|
1:0
|
|
22 Kwiecieñ, Sobota
|
Lafnitz – GAK
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 25
|
27 Kwiecieñ, Czwartek
|
Floridsdorfer – Lafnitz
|
|
4:3
|
|
GAK – BW Linz
|
|
0:3
|
|
Rapid Wien II – Kapfenberg
|
|
2:2
|
|
Austria Wien II – Sturm Graz II
|
|
0:1
|
|
First Vienna – Horn
|
|
0:0
|
|
Admira – Amstetten
|
|
0:1
|
|
28 Kwiecieñ, Piątek
|
Dornbirn – Sankt Poelten
|
|
0:3
|
|
29 Kwiecieñ, Sobota
|
Vorwarts Steyr – Liefering
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
4 Maj, Czwartek
|
BW Linz – Floridsdorfer
|
|
1:1
|
|
Liefering – GAK
|
|
0:2
|
|
Amstetten – First Vienna
|
|
0:4
|
|
Austria Wien II – Lafnitz
|
|
1:0
|
|
Horn – Rapid Wien II
|
|
3:0
|
|
5 Maj, Piątek
|
Kapfenberg – Dornbirn
|
|
2:1
|
|
6 Maj, Sobota
|
Sankt Poelten – Vorwarts Steyr
|
|
1:1
|
|
Sturm Graz II – Admira
|
|
2:5
|
|
|
Kolejka 27
|
11 Maj, Czwartek
|
Lafnitz – Amstetten
|
|
2:3
|
|
Horn – Kapfenberg
|
|
0:0
|
|
Vorwarts Steyr – Austria Wien II
|
|
2:0
|
|
Sankt Poelten – BW Linz
|
|
0:2
|
|
First Vienna – Sturm Graz II
|
|
1:0
|
|
12 Maj, Piątek
|
Dornbirn – Admira
|
|
1:2
|
|
Rapid Wien II – Liefering
|
|
0:0
|
|
13 Maj, Sobota
|
Floridsdorfer – GAK
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 28
|
18 Maj, Czwartek
|
BW Linz – Horn
|
|
0:1
|
|
Liefering – Lafnitz
|
|
3:1
|
|
Amstetten – Austria Wien II
|
|
2:2
|
|
Dornbirn – Floridsdorfer
|
|
0:0
|
|
Admira – First Vienna
|
|
0:1
|
|
19 Maj, Piątek
|
GAK – Rapid Wien II
|
|
2:0
|
|
20 Maj, Sobota
|
Kapfenberg – Sankt Poelten
|
|
2:1
|
|
Sturm Graz II – Vorwarts Steyr
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 29
|
25 Maj, Czwartek
|
Floridsdorfer – Sankt Poelten
|
|
2:1
|
|
Lafnitz – Kapfenberg
|
|
3:1
|
|
Sturm Graz II – Liefering
|
|
4:2
|
|
GAK – Amstetten
|
|
3:0
|
|
Rapid Wien II – BW Linz
|
|
0:1
|
|
Austria Wien II – Admira
|
|
0:0
|
|
Horn – Dornbirn
|
|
0:2
|
|
Vorwarts Steyr – First Vienna
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 30
|
3 Czerwiec, Sobota
|
Liefering – Austria Wien II
|
|
5:0
|
|
Amstetten – Horn
|
|
2:2
|
|
Sankt Poelten – Rapid Wien II
|
|
1:0
|
|
First Vienna – Lafnitz
|
|
1:2
|
|
Dornbirn – GAK
|
|
1:1
|
|
Admira – Vorwarts Steyr
|
|
3:0
|
|
Kapfenberg – Floridsdorfer
|
|
0:3
|
|
BW Linz – Sturm Graz II
|
|
2:1
|
|
|