Kolejka 1
|
11 Lipiec, Czwartek
|
SKA – Torpedo Armavir
|
|
2:0
|
|
Terek II – Wołgar-Gazprom
|
|
0:2
|
|
Krasnodar 2 – Czernomoriec Nv
|
|
1:3
|
|
Vityaz Krymsk – Energiya
|
|
2:0
|
|
Biolog Novokub. – Olimpia Volgograd
|
|
2:2
|
|
Mitos – Druzhba Maikop
|
|
3:0
|
|
Gazprom Stavropol – Alaniya II
|
|
2:0
|
|
Astrakhan – Maszuk-KMV
|
|
1:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Taganrog
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
16 Lipiec, Wtorek
|
Alaniya II – SKA
|
|
3:4
|
|
Vityaz Krymsk – Astrakhan
|
|
3:1
|
|
Energiya – Czernomoriec Nv
|
|
1:4
|
|
Maszuk-KMV – Gazprom Stavropol
|
|
1:2
|
|
Torpedo Armavir – Mitos
|
|
2:0
|
|
Druzhba Maikop – Biolog Novokub.
|
|
1:1
|
|
Taganrog – Terek II
|
|
4:0
|
|
Olimpia Volgograd – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:1
|
|
30 Sierpieñ, Piątek
|
Wołgar-Gazprom – Krasnodar 2
|
|
6:0
|
|
|
Kolejka 3
|
21 Lipiec, Niedziela
|
Terek II – Olimpia Volgograd
|
|
1:2
|
|
Krasnodar 2 – Taganrog
|
|
0:0
|
|
Biolog Novokub. – Torpedo Armavir
|
|
1:1
|
|
Mitos – Alaniya II
|
|
1:0
|
|
Gazprom Stavropol – Vityaz Krymsk
|
|
0:0
|
|
Astrakhan – Energiya
|
|
0:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Druzhba Maikop
|
|
1:0
|
|
Czernomoriec Nv – Wołgar-Gazprom
|
|
1:1
|
|
SKA – Maszuk-KMV
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
29 Lipiec, Poniedziałek
|
Alaniya II – Biolog Novokub.
|
|
1:2
|
|
Vityaz Krymsk – SKA
|
|
0:2
|
|
Energiya – Wołgar-Gazprom
|
|
2:4
|
|
Maszuk-KMV – Mitos
|
|
2:0
|
|
Torpedo Armavir – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:0
|
|
Astrakhan – Gazprom Stavropol
|
|
1:1
|
|
Druzhba Maikop – Terek II
|
|
2:1
|
|
Taganrog – Czernomoriec Nv
|
|
2:1
|
|
Olimpia Volgograd – Krasnodar 2
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 5
|
3 Sierpieñ, Sobota
|
Terek II – Torpedo Armavir
|
|
1:1
|
|
Krasnodar 2 – Druzhba Maikop
|
|
2:2
|
|
Biolog Novokub. – Maszuk-KMV
|
|
0:1
|
|
Mitos – Vityaz Krymsk
|
|
1:0
|
|
Gazprom Stavropol – Energiya
|
|
6:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Alaniya II
|
|
3:0
|
|
Wołgar-Gazprom – Taganrog
|
|
3:0
|
|
Czernomoriec Nv – Olimpia Volgograd
|
|
2:0
|
|
SKA – Astrakhan
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
8 Sierpieñ, Czwartek
|
Alaniya II – Terek II
|
|
1:1
|
|
Vityaz Krymsk – Biolog Novokub.
|
|
3:1
|
|
Gazprom Stavropol – SKA
|
|
1:0
|
|
Energiya – Taganrog
|
|
1:1
|
|
Maszuk-KMV – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:2
|
|
Torpedo Armavir – Krasnodar 2
|
|
4:1
|
|
Astrakhan – Mitos
|
|
2:1
|
|
Druzhba Maikop – Czernomoriec Nv
|
|
0:2
|
|
Olimpia Volgograd – Wołgar-Gazprom
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 7
|
15 Sierpieñ, Czwartek
|
Krasnodar 2 – Alaniya II
|
|
2:4
|
|
16 Sierpieñ, Piątek
|
Terek II – Maszuk-KMV
|
|
1:1
|
|
Biolog Novokub. – Astrakhan
|
|
1:1
|
|
Mitos – Gazprom Stavropol
|
|
1:0
|
|
Taganrog – Olimpia Volgograd
|
|
1:3
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Vityaz Krymsk
|
|
2:2
|
|
Wołgar-Gazprom – Druzhba Maikop
|
|
1:0
|
|
Czernomoriec Nv – Torpedo Armavir
|
|
3:0
|
|
SKA – Energiya
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
21 Sierpieñ, Środa
|
Alaniya II – Czernomoriec Nv
|
|
2:4
|
|
Vityaz Krymsk – Terek II
|
|
2:0
|
|
Gazprom Stavropol – Biolog Novokub.
|
|
0:0
|
|
Energiya – Olimpia Volgograd
|
|
1:2
|
|
Maszuk-KMV – Krasnodar 2
|
|
1:3
|
|
Torpedo Armavir – Wołgar-Gazprom
|
|
0:1
|
|
Astrakhan – Dagdissel Kaspiysk
|
|
2:0
|
|
Druzhba Maikop – Taganrog
|
|
0:1
|
|
SKA – Mitos
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 9
|
26 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Dagdissel Kaspiysk – Gazprom Stavropol
|
|
1:0
|
|
27 Sierpieñ, Wtorek
|
Terek II – Astrakhan
|
|
0:0
|
|
Krasnodar 2 – Vityaz Krymsk
|
|
3:0
|
|
Biolog Novokub. – SKA
|
|
2:1
|
|
Mitos – Energiya
|
|
5:1
|
|
Taganrog – Torpedo Armavir
|
|
0:1
|
|
Olimpia Volgograd – Druzhba Maikop
|
|
5:2
|
|
Wołgar-Gazprom – Alaniya II
|
|
3:1
|
|
Czernomoriec Nv – Maszuk-KMV
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
3 Wrzesieñ, Wtorek
|
Alaniya II – Taganrog
|
|
2:0
|
|
Vityaz Krymsk – Czernomoriec Nv
|
|
2:1
|
|
Mitos – Biolog Novokub.
|
|
3:1
|
|
Gazprom Stavropol – Terek II
|
|
1:2
|
|
Energiya – Druzhba Maikop
|
|
0:2
|
|
Maszuk-KMV – Wołgar-Gazprom
|
|
0:2
|
|
Torpedo Armavir – Olimpia Volgograd
|
|
0:3
|
|
Astrakhan – Krasnodar 2
|
|
3:1
|
|
SKA – Dagdissel Kaspiysk
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 11
|
8 Wrzesieñ, Niedziela
|
Terek II – SKA
|
|
1:0
|
|
Krasnodar 2 – Gazprom Stavropol
|
|
1:0
|
|
Biolog Novokub. – Energiya
|
|
2:2
|
|
Druzhba Maikop – Torpedo Armavir
|
|
0:3
|
|
Taganrog – Maszuk-KMV
|
|
2:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Mitos
|
|
0:2
|
|
Olimpia Volgograd – Alaniya II
|
|
4:1
|
|
Wołgar-Gazprom – Vityaz Krymsk
|
|
2:1
|
|
Czernomoriec Nv – Astrakhan
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
13 Wrzesieñ, Piątek
|
Alaniya II – Druzhba Maikop
|
|
2:1
|
|
Vityaz Krymsk – Taganrog
|
|
1:1
|
|
Biolog Novokub. – Dagdissel Kaspiysk
|
|
3:3
|
|
Mitos – Terek II
|
|
4:0
|
|
Gazprom Stavropol – Czernomoriec Nv
|
|
1:1
|
|
Energiya – Torpedo Armavir
|
|
1:2
|
|
Maszuk-KMV – Olimpia Volgograd
|
|
0:4
|
|
Astrakhan – Wołgar-Gazprom
|
|
2:4
|
|
SKA – Krasnodar 2
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 13
|
18 Wrzesieñ, Środa
|
Terek II – Biolog Novokub.
|
|
1:2
|
|
Krasnodar 2 – Mitos
|
|
3:2
|
|
Torpedo Armavir – Alaniya II
|
|
5:2
|
|
Druzhba Maikop – Maszuk-KMV
|
|
1:1
|
|
Taganrog – Astrakhan
|
|
1:2
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Energiya
|
|
2:1
|
|
Olimpia Volgograd – Vityaz Krymsk
|
|
1:1
|
|
Wołgar-Gazprom – Gazprom Stavropol
|
|
1:0
|
|
Czernomoriec Nv – SKA
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
23 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Vityaz Krymsk – Druzhba Maikop
|
|
2:0
|
|
Biolog Novokub. – Krasnodar 2
|
|
2:1
|
|
Mitos – Czernomoriec Nv
|
|
0:1
|
|
Gazprom Stavropol – Taganrog
|
|
3:2
|
|
Energiya – Alaniya II
|
|
0:3
|
|
Maszuk-KMV – Torpedo Armavir
|
|
2:4
|
|
Astrakhan – Olimpia Volgograd
|
|
0:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Terek II
|
|
1:0
|
|
SKA – Wołgar-Gazprom
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 15
|
28 Wrzesieñ, Sobota
|
Alaniya II – Maszuk-KMV
|
|
2:1
|
|
Terek II – Energiya
|
|
2:1
|
|
Krasnodar 2 – Dagdissel Kaspiysk
|
|
2:0
|
|
Torpedo Armavir – Vityaz Krymsk
|
|
1:0
|
|
Druzhba Maikop – Astrakhan
|
|
2:1
|
|
Taganrog – SKA
|
|
1:1
|
|
Olimpia Volgograd – Gazprom Stavropol
|
|
2:0
|
|
Wołgar-Gazprom – Mitos
|
|
0:0
|
|
Czernomoriec Nv – Biolog Novokub.
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
4 Pażdziernik, Piątek
|
Terek II – Krasnodar 2
|
|
3:2
|
|
Vityaz Krymsk – Alaniya II
|
|
5:1
|
|
Biolog Novokub. – Wołgar-Gazprom
|
|
0:3
|
|
Mitos – Taganrog
|
|
2:0
|
|
Gazprom Stavropol – Druzhba Maikop
|
|
2:0
|
|
Energiya – Maszuk-KMV
|
|
0:1
|
|
Astrakhan – Torpedo Armavir
|
|
1:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Czernomoriec Nv
|
|
1:4
|
|
SKA – Olimpia Volgograd
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 17
|
9 Pażdziernik, Środa
|
Alaniya II – Astrakhan
|
|
1:1
|
|
Energiya – Krasnodar 2
|
|
2:0
|
|
Maszuk-KMV – Vityaz Krymsk
|
|
0:2
|
|
Torpedo Armavir – Gazprom Stavropol
|
|
2:0
|
|
Druzhba Maikop – SKA
|
|
2:0
|
|
Taganrog – Biolog Novokub.
|
|
2:0
|
|
Olimpia Volgograd – Mitos
|
|
2:1
|
|
Wołgar-Gazprom – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:0
|
|
Czernomoriec Nv – Terek II
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
14 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Terek II – Taganrog
|
|
1:3
|
|
Krasnodar 2 – Wołgar-Gazprom
|
|
1:2
|
|
Biolog Novokub. – Druzhba Maikop
|
|
0:1
|
|
Mitos – Torpedo Armavir
|
|
1:0
|
|
Gazprom Stavropol – Maszuk-KMV
|
|
0:0
|
|
Astrakhan – Vityaz Krymsk
|
|
3:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Olimpia Volgograd
|
|
1:0
|
|
Czernomoriec Nv – Energiya
|
|
4:0
|
|
SKA – Alaniya II
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 19
|
19 Pażdziernik, Sobota
|
Alaniya II – Mitos
|
|
1:2
|
|
Vityaz Krymsk – Gazprom Stavropol
|
|
1:0
|
|
Energiya – Astrakhan
|
|
0:1
|
|
Maszuk-KMV – SKA
|
|
0:0
|
|
Torpedo Armavir – Biolog Novokub.
|
|
1:4
|
|
Druzhba Maikop – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:1
|
|
Taganrog – Krasnodar 2
|
|
3:0
|
|
Olimpia Volgograd – Terek II
|
|
2:0
|
|
Wołgar-Gazprom – Czernomoriec Nv
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
25 Pażdziernik, Piątek
|
Terek II – Druzhba Maikop
|
|
1:0
|
|
Krasnodar 2 – Olimpia Volgograd
|
|
0:1
|
|
Biolog Novokub. – Alaniya II
|
|
1:0
|
|
Mitos – Maszuk-KMV
|
|
3:0
|
|
Gazprom Stavropol – Astrakhan
|
|
0:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Torpedo Armavir
|
|
2:0
|
|
Wołgar-Gazprom – Energiya
|
|
2:2
|
|
Czernomoriec Nv – Taganrog
|
|
5:0
|
|
SKA – Vityaz Krymsk
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 21
|
31 Pażdziernik, Czwartek
|
Alaniya II – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:0
|
|
Vityaz Krymsk – Mitos
|
|
0:0
|
|
Energiya – Gazprom Stavropol
|
|
1:0
|
|
Maszuk-KMV – Biolog Novokub.
|
|
2:2
|
|
Torpedo Armavir – Terek II
|
|
2:2
|
|
Astrakhan – SKA
|
|
1:1
|
|
Druzhba Maikop – Krasnodar 2
|
|
2:0
|
|
Taganrog – Wołgar-Gazprom
|
|
0:3
|
|
Olimpia Volgograd – Czernomoriec Nv
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 22
|
6 Listopad, Środa
|
Terek II – Alaniya II
|
|
2:0
|
|
Krasnodar 2 – Torpedo Armavir
|
|
2:2
|
|
Biolog Novokub. – Vityaz Krymsk
|
|
1:3
|
|
Mitos – Astrakhan
|
|
0:1
|
|
Taganrog – Energiya
|
|
0:2
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Maszuk-KMV
|
|
1:0
|
|
Wołgar-Gazprom – Olimpia Volgograd
|
|
0:0
|
|
Czernomoriec Nv – Druzhba Maikop
|
|
3:0
|
|
SKA – Gazprom Stavropol
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 23
|
11 Listopad, Poniedziałek
|
Alaniya II – Krasnodar 2
|
|
1:0
|
|
Vityaz Krymsk – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:0
|
|
Gazprom Stavropol – Mitos
|
|
1:0
|
|
Energiya – SKA
|
|
1:2
|
|
Maszuk-KMV – Terek II
|
|
2:0
|
|
Torpedo Armavir – Czernomoriec Nv
|
|
1:1
|
|
Astrakhan – Biolog Novokub.
|
|
1:0
|
|
Druzhba Maikop – Wołgar-Gazprom
|
|
1:4
|
|
Olimpia Volgograd – Taganrog
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 24
|
9 Kwiecieñ, Środa
|
Terek II – Vityaz Krymsk
|
|
0:1
|
|
Krasnodar 2 – Maszuk-KMV
|
|
2:0
|
|
Biolog Novokub. – Gazprom Stavropol
|
|
1:2
|
|
Mitos – SKA
|
|
0:0
|
|
Taganrog – Druzhba Maikop
|
|
0:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Astrakhan
|
|
4:1
|
|
Olimpia Volgograd – Energiya
|
|
2:1
|
|
Wołgar-Gazprom – Torpedo Armavir
|
|
2:0
|
|
Czernomoriec Nv – Alaniya II
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 25
|
14 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Alaniya II – Wołgar-Gazprom
|
|
0:1
|
|
Vityaz Krymsk – Krasnodar 2
|
|
1:0
|
|
Gazprom Stavropol – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:1
|
|
Energiya – Mitos
|
|
1:1
|
|
Maszuk-KMV – Czernomoriec Nv
|
|
0:2
|
|
Torpedo Armavir – Taganrog
|
|
1:0
|
|
Astrakhan – Terek II
|
|
2:0
|
|
Druzhba Maikop – Olimpia Volgograd
|
|
1:1
|
|
SKA – Biolog Novokub.
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
19 Kwiecieñ, Sobota
|
Terek II – Gazprom Stavropol
|
|
1:3
|
|
Krasnodar 2 – Astrakhan
|
|
0:4
|
|
Biolog Novokub. – Mitos
|
|
0:0
|
|
Druzhba Maikop – Energiya
|
|
1:0
|
|
Taganrog – Alaniya II
|
|
2:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – SKA
|
|
2:1
|
|
Olimpia Volgograd – Torpedo Armavir
|
|
0:1
|
|
Wołgar-Gazprom – Maszuk-KMV
|
|
3:0
|
|
Czernomoriec Nv – Vityaz Krymsk
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 27
|
25 Kwiecieñ, Piątek
|
Alaniya II – Olimpia Volgograd
|
|
1:3
|
|
Vityaz Krymsk – Wołgar-Gazprom
|
|
0:1
|
|
Mitos – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:1
|
|
Gazprom Stavropol – Krasnodar 2
|
|
1:0
|
|
Energiya – Biolog Novokub.
|
|
1:1
|
|
Maszuk-KMV – Taganrog
|
|
1:0
|
|
Torpedo Armavir – Druzhba Maikop
|
|
0:0
|
|
Astrakhan – Czernomoriec Nv
|
|
0:2
|
|
SKA – Terek II
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
1 Maj, Czwartek
|
Terek II – Mitos
|
|
0:0
|
|
Krasnodar 2 – SKA
|
|
1:1
|
|
Torpedo Armavir – Energiya
|
|
2:2
|
|
Druzhba Maikop – Alaniya II
|
|
1:0
|
|
Taganrog – Vityaz Krymsk
|
|
1:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Biolog Novokub.
|
|
1:1
|
|
Olimpia Volgograd – Maszuk-KMV
|
|
1:1
|
|
Wołgar-Gazprom – Astrakhan
|
|
0:0
|
|
Czernomoriec Nv – Gazprom Stavropol
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 29
|
7 Maj, Środa
|
Alaniya II – Torpedo Armavir
|
|
2:1
|
|
Vityaz Krymsk – Olimpia Volgograd
|
|
2:1
|
|
Biolog Novokub. – Terek II
|
|
2:2
|
|
Mitos – Krasnodar 2
|
|
2:1
|
|
Gazprom Stavropol – Wołgar-Gazprom
|
|
0:2
|
|
Energiya – Dagdissel Kaspiysk
|
|
0:1
|
|
Maszuk-KMV – Druzhba Maikop
|
|
1:0
|
|
Astrakhan – Taganrog
|
|
3:0
|
|
SKA – Czernomoriec Nv
|
|
1:4
|
|
|
|
Kolejka 30
|
12 Maj, Poniedziałek
|
Alaniya II – Energiya
|
|
4:1
|
|
Terek II – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:2
|
|
Krasnodar 2 – Biolog Novokub.
|
|
2:0
|
|
Torpedo Armavir – Maszuk-KMV
|
|
1:2
|
|
Druzhba Maikop – Vityaz Krymsk
|
|
1:3
|
|
Taganrog – Gazprom Stavropol
|
|
2:1
|
|
Olimpia Volgograd – Astrakhan
|
|
1:1
|
|
Wołgar-Gazprom – SKA
|
|
1:0
|
|
Czernomoriec Nv – Mitos
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 31
|
18 Maj, Niedziela
|
Vityaz Krymsk – Torpedo Armavir
|
|
1:0
|
|
Biolog Novokub. – Czernomoriec Nv
|
|
0:1
|
|
Mitos – Wołgar-Gazprom
|
|
1:3
|
|
Gazprom Stavropol – Olimpia Volgograd
|
|
2:0
|
|
Energiya – Terek II
|
|
2:4
|
|
Maszuk-KMV – Alaniya II
|
|
1:2
|
|
Astrakhan – Druzhba Maikop
|
|
1:0
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Krasnodar 2
|
|
2:2
|
|
SKA – Taganrog
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 32
|
24 Maj, Sobota
|
Alaniya II – Vityaz Krymsk
|
|
1:2
|
|
Krasnodar 2 – Terek II
|
|
1:1
|
|
Maszuk-KMV – Energiya
|
|
2:0
|
|
Torpedo Armavir – Astrakhan
|
|
1:1
|
|
Druzhba Maikop – Gazprom Stavropol
|
|
1:2
|
|
Taganrog – Mitos
|
|
0:1
|
|
Olimpia Volgograd – SKA
|
|
1:0
|
|
Wołgar-Gazprom – Biolog Novokub.
|
|
5:1
|
|
Czernomoriec Nv – Dagdissel Kaspiysk
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 33
|
30 Maj, Piątek
|
Terek II – Czernomoriec Nv
|
|
0:1
|
|
Krasnodar 2 – Energiya
|
|
0:1
|
|
Vityaz Krymsk – Maszuk-KMV
|
|
2:2
|
|
Biolog Novokub. – Taganrog
|
|
1:2
|
|
Mitos – Olimpia Volgograd
|
|
0:1
|
|
Gazprom Stavropol – Torpedo Armavir
|
|
0:0
|
|
Astrakhan – Alaniya II
|
|
2:1
|
|
Dagdissel Kaspiysk – Wołgar-Gazprom
|
|
1:2
|
|
SKA – Druzhba Maikop
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 34
|
4 Czerwiec, Środa
|
Energiya – Vityaz Krymsk
|
|
1:3
|
|
Maszuk-KMV – Astrakhan
|
|
3:2
|
|
Torpedo Armavir – SKA
|
|
0:1
|
|
Druzhba Maikop – Mitos
|
|
1:1
|
|
Taganrog – Dagdissel Kaspiysk
|
|
3:2
|
|
Olimpia Volgograd – Biolog Novokub.
|
|
0:1
|
|
Wołgar-Gazprom – Terek II
|
|
2:1
|
|
Czernomoriec Nv – Krasnodar 2
|
|
4:0
|
|
Alaniya II – Gazprom Stavropol
|
|
2:2
|
|
|