|
|
Kolejka 3
|
24 Lipiec, Czwartek
|
Arsenal-Tula II – Vybor-Kurbatovo
|
|
0:0
|
|
Zvezda Ryazan – Metallurg Vyksa
|
|
0:1
|
|
Orel – Metallurg Lipetsk
|
|
0:0
|
|
Vityaz Podolsk – Dinamo Briansk
|
|
2:2
|
|
Tambow – Chertanovo
|
|
3:1
|
|
Fakieł – Kaluga
|
|
1:0
|
|
Zenit Penza – Podolye
|
|
0:1
|
|
Lokomotiv Liski – Avangard Kursk
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
1 Sierpieñ, Piątek
|
Vybor-Kurbatovo – Zenit Penza
|
|
1:3
|
|
Chertanovo – Metallurg Vyksa
|
|
2:1
|
|
Podolye – Lokomotiv Liski
|
|
0:1
|
|
Kaluga – Vityaz Podolsk
|
|
3:0
|
|
Tambow – Orel
|
|
2:0
|
|
Avangard Kursk – Fakieł
|
|
0:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Arsenal-Tula II
|
|
2:1
|
|
Dinamo Briansk – Zvezda Ryazan
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 5
|
7 Sierpieñ, Czwartek
|
Arsenal-Tula II – Tambow
|
|
0:3
|
|
Metallurg Vyksa – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
Zvezda Ryazan – Kaluga
|
|
1:1
|
|
Orel – Chertanovo
|
|
0:2
|
|
Vityaz Podolsk – Avangard Kursk
|
|
2:1
|
|
Fakieł – Podolye
|
|
4:0
|
|
Zenit Penza – Metallurg Lipetsk
|
|
0:1
|
|
Lokomotiv Liski – Vybor-Kurbatovo
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
15 Sierpieñ, Piątek
|
Vybor-Kurbatovo – Fakieł
|
|
0:3
|
|
Chertanovo – Dinamo Briansk
|
|
2:4
|
|
Orel – Arsenal-Tula II
|
|
4:0
|
|
Podolye – Vityaz Podolsk
|
|
2:1
|
|
Kaluga – Metallurg Vyksa
|
|
2:0
|
|
Tambow – Zenit Penza
|
|
1:1
|
|
Avangard Kursk – Zvezda Ryazan
|
|
1:3
|
|
Metallurg Lipetsk – Lokomotiv Liski
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 7
|
21 Sierpieñ, Czwartek
|
Arsenal-Tula II – Chertanovo
|
|
1:1
|
|
Metallurg Vyksa – Avangard Kursk
|
|
1:1
|
|
Zvezda Ryazan – Podolye
|
|
1:0
|
|
Vityaz Podolsk – Vybor-Kurbatovo
|
|
0:2
|
|
Fakieł – Metallurg Lipetsk
|
|
2:1
|
|
Zenit Penza – Orel
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv Liski – Tambow
|
|
3:0
|
|
Dinamo Briansk – Kaluga
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
26 Sierpieñ, Wtorek
|
Metallurg Lipetsk – Vityaz Podolsk
|
|
3:4
|
|
Vybor-Kurbatovo – Zvezda Ryazan
|
|
0:2
|
|
27 Sierpieñ, Środa
|
Arsenal-Tula II – Zenit Penza
|
|
0:2
|
|
Chertanovo – Kaluga
|
|
0:2
|
|
Orel – Lokomotiv Liski
|
|
1:2
|
|
Podolye – Metallurg Vyksa
|
|
0:2
|
|
Tambow – Fakieł
|
|
2:2
|
|
Avangard Kursk – Dinamo Briansk
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 9
|
3 Wrzesieñ, Środa
|
Metallurg Vyksa – Vybor-Kurbatovo
|
|
0:2
|
|
Zvezda Ryazan – Metallurg Lipetsk
|
|
3:3
|
|
Vityaz Podolsk – Tambow
|
|
1:5
|
|
Kaluga – Avangard Kursk
|
|
2:2
|
|
Fakieł – Orel
|
|
4:2
|
|
Zenit Penza – Chertanovo
|
|
1:0
|
|
Lokomotiv Liski – Arsenal-Tula II
|
|
2:0
|
|
Dinamo Briansk – Podolye
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
10 Wrzesieñ, Środa
|
Vybor-Kurbatovo – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
Arsenal-Tula II – Fakieł
|
|
1:4
|
|
Orel – Vityaz Podolsk
|
|
0:0
|
|
Podolye – Kaluga
|
|
0:4
|
|
Tambow – Zvezda Ryazan
|
|
1:1
|
|
Zenit Penza – Lokomotiv Liski
|
|
0:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Metallurg Vyksa
|
|
2:0
|
|
Chertanovo – Avangard Kursk
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 11
|
16 Wrzesieñ, Wtorek
|
Metallurg Vyksa – Tambow
|
|
1:1
|
|
Chertanovo – Lokomotiv Liski
|
|
0:0
|
|
Zvezda Ryazan – Orel
|
|
3:0
|
|
Vityaz Podolsk – Arsenal-Tula II
|
|
1:0
|
|
Kaluga – Vybor-Kurbatovo
|
|
0:0
|
|
Fakieł – Zenit Penza
|
|
1:0
|
|
Avangard Kursk – Podolye
|
|
2:0
|
|
Dinamo Briansk – Metallurg Lipetsk
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
20 Wrzesieñ, Sobota
|
Lokomotiv Liski – Fakieł
|
|
1:1
|
|
Arsenal-Tula II – Zvezda Ryazan
|
|
0:0
|
|
22 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Vybor-Kurbatovo – Avangard Kursk
|
|
0:0
|
|
Orel – Metallurg Vyksa
|
|
3:0
|
|
Podolye – Chertanovo
|
|
2:1
|
|
Tambow – Dinamo Briansk
|
|
3:2
|
|
Zenit Penza – Vityaz Podolsk
|
|
2:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Kaluga
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 13
|
28 Wrzesieñ, Niedziela
|
Metallurg Vyksa – Arsenal-Tula II
|
|
3:2
|
|
Zvezda Ryazan – Zenit Penza
|
|
2:1
|
|
Vityaz Podolsk – Lokomotiv Liski
|
|
4:3
|
|
Podolye – Vybor-Kurbatovo
|
|
1:2
|
|
Kaluga – Tambow
|
|
1:1
|
|
Fakieł – Chertanovo
|
|
3:0
|
|
Avangard Kursk – Metallurg Lipetsk
|
|
3:0
|
|
Dinamo Briansk – Orel
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
4 Pażdziernik, Sobota
|
Arsenal-Tula II – Dinamo Briansk
|
|
0:2
|
|
Chertanovo – Vybor-Kurbatovo
|
|
1:4
|
|
Orel – Kaluga
|
|
0:4
|
|
Tambow – Avangard Kursk
|
|
3:0
|
|
Fakieł – Vityaz Podolsk
|
|
1:1
|
|
Zenit Penza – Metallurg Vyksa
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv Liski – Zvezda Ryazan
|
|
1:3
|
|
Metallurg Lipetsk – Podolye
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 15
|
10 Pażdziernik, Piątek
|
Vybor-Kurbatovo – Metallurg Lipetsk
|
|
1:1
|
|
Metallurg Vyksa – Lokomotiv Liski
|
|
0:2
|
|
Chertanovo – Vityaz Podolsk
|
|
1:1
|
|
Zvezda Ryazan – Fakieł
|
|
0:0
|
|
Podolye – Tambow
|
|
0:6
|
|
Kaluga – Arsenal-Tula II
|
|
2:1
|
|
Avangard Kursk – Orel
|
|
3:1
|
|
Dinamo Briansk – Zenit Penza
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
16 Pażdziernik, Czwartek
|
Arsenal-Tula II – Podolye
|
|
1:2
|
|
Zvezda Ryazan – Chertanovo
|
|
1:0
|
|
Orel – Vybor-Kurbatovo
|
|
0:4
|
|
Vityaz Podolsk – Metallurg Vyksa
|
|
1:1
|
|
Tambow – Metallurg Lipetsk
|
|
1:1
|
|
Fakieł – Dinamo Briansk
|
|
1:0
|
|
Zenit Penza – Avangard Kursk
|
|
1:0
|
|
Lokomotiv Liski – Kaluga
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 17
|
22 Pażdziernik, Środa
|
Vybor-Kurbatovo – Arsenal-Tula II
|
|
2:0
|
|
Metallurg Vyksa – Zvezda Ryazan
|
|
0:1
|
|
Chertanovo – Tambow
|
|
2:6
|
|
Podolye – Zenit Penza
|
|
1:3
|
|
Kaluga – Fakieł
|
|
0:2
|
|
Avangard Kursk – Lokomotiv Liski
|
|
1:2
|
|
Metallurg Lipetsk – Orel
|
|
1:0
|
|
Dinamo Briansk – Vityaz Podolsk
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
28 Pażdziernik, Wtorek
|
Arsenal-Tula II – Metallurg Lipetsk
|
|
1:5
|
|
Metallurg Vyksa – Chertanovo
|
|
3:1
|
|
Zvezda Ryazan – Dinamo Briansk
|
|
1:0
|
|
Orel – Tambow
|
|
0:4
|
|
Vityaz Podolsk – Kaluga
|
|
2:2
|
|
Fakieł – Avangard Kursk
|
|
3:0
|
|
Zenit Penza – Vybor-Kurbatovo
|
|
0:0
|
|
Lokomotiv Liski – Podolye
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 19
|
3 Listopad, Poniedziałek
|
Vybor-Kurbatovo – Lokomotiv Liski
|
|
0:0
|
|
Chertanovo – Orel
|
|
2:2
|
|
Podolye – Fakieł
|
|
0:4
|
|
Kaluga – Zvezda Ryazan
|
|
0:4
|
|
Tambow – Arsenal-Tula II
|
|
2:1
|
|
Avangard Kursk – Vityaz Podolsk
|
|
3:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Zenit Penza
|
|
0:0
|
|
Dinamo Briansk – Metallurg Vyksa
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
9 Listopad, Niedziela
|
Arsenal-Tula II – Orel
|
|
1:1
|
|
Metallurg Vyksa – Kaluga
|
|
1:0
|
|
Zvezda Ryazan – Avangard Kursk
|
|
2:0
|
|
Vityaz Podolsk – Podolye
|
|
3:1
|
|
Fakieł – Vybor-Kurbatovo
|
|
1:0
|
|
Zenit Penza – Tambow
|
|
0:1
|
|
Lokomotiv Liski – Metallurg Lipetsk
|
|
0:0
|
|
Dinamo Briansk – Chertanovo
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 21
|
9 Kwiecieñ, Czwartek
|
Vybor-Kurbatovo – Vityaz Podolsk
|
|
0:3
|
|
Chertanovo – Arsenal-Tula II
|
|
0:0
|
|
Orel – Zenit Penza
|
|
0:2
|
|
Podolye – Zvezda Ryazan
|
|
0:1
|
|
Kaluga – Dinamo Briansk
|
|
3:2
|
|
Tambow – Lokomotiv Liski
|
|
1:2
|
|
Avangard Kursk – Metallurg Vyksa
|
|
3:0
|
|
Metallurg Lipetsk – Fakieł
|
|
1:1
|
|
|
|
|
|
Kolejka 24
|
29 Kwiecieñ, Środa
|
Metallurg Vyksa – Metallurg Lipetsk
|
|
0:3
|
|
Zvezda Ryazan – Tambow
|
|
0:1
|
|
Vityaz Podolsk – Orel
|
|
2:1
|
|
Kaluga – Podolye
|
|
1:0
|
|
Fakieł – Arsenal-Tula II
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv Liski – Zenit Penza
|
|
1:0
|
|
Dinamo Briansk – Vybor-Kurbatovo
|
|
3:0
|
|
Avangard Kursk – Chertanovo
|
|
5:2
|
|
|
Kolejka 25
|
5 Maj, Wtorek
|
Vybor-Kurbatovo – Kaluga
|
|
0:3
|
|
Arsenal-Tula II – Vityaz Podolsk
|
|
1:2
|
|
Orel – Zvezda Ryazan
|
|
0:2
|
|
Podolye – Avangard Kursk
|
|
0:2
|
|
Tambow – Metallurg Vyksa
|
|
3:0
|
|
Zenit Penza – Fakieł
|
|
0:2
|
|
Metallurg Lipetsk – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
Lokomotiv Liski – Chertanovo
|
|
0:0
|
|
|
|
|
|
Kolejka 28
|
23 Maj, Sobota
|
Vybor-Kurbatovo – Chertanovo
|
|
0:3
|
|
Metallurg Vyksa – Zenit Penza
|
|
0:3
|
|
Zvezda Ryazan – Lokomotiv Liski
|
|
4:0
|
|
Podolye – Metallurg Lipetsk
|
|
0:2
|
|
Kaluga – Orel
|
|
4:0
|
|
Avangard Kursk – Tambow
|
|
0:1
|
|
Dinamo Briansk – Arsenal-Tula II
|
|
1:1
|
|
Vityaz Podolsk – Fakieł
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 29
|
29 Maj, Piątek
|
Arsenal-Tula II – Kaluga
|
|
1:2
|
|
Orel – Avangard Kursk
|
|
4:1
|
|
Vityaz Podolsk – Chertanovo
|
|
3:0
|
|
Tambow – Podolye
|
|
4:3
|
|
Fakieł – Zvezda Ryazan
|
|
1:0
|
|
Zenit Penza – Dinamo Briansk
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv Liski – Metallurg Vyksa
|
|
3:0
|
|
Metallurg Lipetsk – Vybor-Kurbatovo
|
|
3:0
|
|
|
|
|