Kolejka 1
|
20 Lipiec, Piątek
|
NoSta – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Orenburg – Wołga Ulyanovsk
|
|
2:0
|
|
Spartak-YO – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
Syzran-2003 – Gornyak Uchaly
|
|
0:0
|
|
Oktan – Tyumen
|
|
0:2
|
|
Dinamo Kirov – Chelyabinsk
|
|
0:0
|
|
Rubin II – Zenit-Izhevsk
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 2
|
23 Lipiec, Poniedziałek
|
Orenburg – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Spartak-YO – Zenit-Izhevsk
|
|
2:2
|
|
Oktan – Chelyabinsk
|
|
0:2
|
|
Akademiya – Gornyak Uchaly
|
|
1:0
|
|
Dinamo Kirov – Tyumen
|
|
0:0
|
|
Rubin II – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
NoSta – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 3
|
1 Sierpieñ, Środa
|
Zenit-Izhevsk – Oktan
|
|
3:0
|
|
Chelyabinsk – Akademiya
|
|
2:1
|
|
Tyumen – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – Rubin II
|
|
0:0
|
|
Wołga Ulyanovsk – Spartak-YO
|
|
4:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Dinamo Kirov
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
4 Sierpieñ, Sobota
|
Zenit-Izhevsk – Dinamo Kirov
|
|
3:2
|
|
Chelyabinsk – Syzran-2003
|
|
1:1
|
|
Tyumen – Akademiya
|
|
4:0
|
|
Lada Tl – Spartak-YO
|
|
5:3
|
|
Wołga Ulyanovsk – Rubin II
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Oktan
|
|
2:0
|
|
NoSta – Orenburg
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 5
|
13 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Spartak-YO – Orenburg
|
|
0:1
|
|
Syzran-2003 – Zenit-Izhevsk
|
|
2:2
|
|
Oktan – Lada Tl
|
|
1:0
|
|
Akademiya – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Dinamo Kirov – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:0
|
|
Rubin II – NoSta
|
|
4:1
|
|
Gornyak Uchaly – Tyumen
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
16 Sierpieñ, Czwartek
|
Spartak-YO – NoSta
|
|
3:1
|
|
Syzran-2003 – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Oktan – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:1
|
|
Akademiya – Zenit-Izhevsk
|
|
0:1
|
|
Dinamo Kirov – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Rubin II – Orenburg
|
|
0:2
|
|
Gornyak Uchaly – Chelyabinsk
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 7
|
23 Sierpieñ, Czwartek
|
Orenburg – Dinamo Kirov
|
|
2:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Gornyak Uchaly
|
|
3:0
|
|
Lada Tl – Syzran-2003
|
|
0:2
|
|
Wołga Ulyanovsk – Akademiya
|
|
5:0
|
|
NoSta – Oktan
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
26 Sierpieñ, Niedziela
|
Orenburg – Oktan
|
|
4:1
|
|
Tyumen – Chelyabinsk
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – Akademiya
|
|
0:0
|
|
Rubin II – Spartak-YO
|
|
1:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Gornyak Uchaly
|
|
2:1
|
|
NoSta – Dinamo Kirov
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 9
|
4 Wrzesieñ, Wtorek
|
Syzran-2003 – NoSta
|
|
1:1
|
|
Oktan – Rubin II
|
|
1:2
|
|
Chelyabinsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:1
|
|
Akademiya – Orenburg
|
|
2:2
|
|
Dinamo Kirov – Spartak-YO
|
|
0:0
|
|
Tyumen – Zenit-Izhevsk
|
|
2:1
|
|
Gornyak Uchaly – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 10
|
7 Wrzesieñ, Piątek
|
Syzran-2003 – Orenburg
|
|
0:0
|
|
Oktan – Spartak-YO
|
|
1:1
|
|
Chelyabinsk – Zenit-Izhevsk
|
|
3:1
|
|
Akademiya – NoSta
|
|
0:0
|
|
Dinamo Kirov – Rubin II
|
|
0:0
|
|
Tyumen – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Gornyak Uchaly – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 11
|
15 Wrzesieñ, Sobota
|
Spartak-YO – Akademiya
|
|
1:2
|
|
Lada Tl – Tyumen
|
|
1:0
|
|
Rubin II – Syzran-2003
|
|
2:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Chelyabinsk
|
|
0:0
|
|
NoSta – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
18 Wrzesieñ, Wtorek
|
Orenburg – Gornyak Uchaly
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Syzran-2003
|
|
0:4
|
|
Zenit-Izhevsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Oktan – Dinamo Kirov
|
|
0:2
|
|
Lada Tl – Chelyabinsk
|
|
0:1
|
|
Rubin II – Akademiya
|
|
1:2
|
|
Wołga Ulyanovsk – Tyumen
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 13
|
27 Wrzesieñ, Czwartek
|
Syzran-2003 – Oktan
|
|
2:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Lada Tl
|
|
2:3
|
|
Akademiya – Dinamo Kirov
|
|
0:0
|
|
Gornyak Uchaly – Rubin II
|
|
0:2
|
|
3 Pażdziernik, Środa
|
Chelyabinsk – Orenburg
|
|
1:2
|
|
Tyumen – NoSta
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
30 Wrzesieñ, Niedziela
|
Syzran-2003 – Dinamo Kirov
|
|
0:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Wołga Ulyanovsk
|
|
2:1
|
|
Chelyabinsk – NoSta
|
|
1:1
|
|
Akademiya – Oktan
|
|
5:0
|
|
Tyumen – Orenburg
|
|
1:1
|
|
Gornyak Uchaly – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Lada Tl
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 15
|
7 Pażdziernik, Niedziela
|
Orenburg – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Spartak-YO – Chelyabinsk
|
|
1:2
|
|
Oktan – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Rubin II – Tyumen
|
|
0:2
|
|
NoSta – Zenit-Izhevsk
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 16
|
10 Pażdziernik, Środa
|
Orenburg – Zenit-Izhevsk
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Tyumen
|
|
1:4
|
|
Syzran-2003 – Akademiya
|
|
2:2
|
|
Dinamo Kirov – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Lada Tl – Wołga Ulyanovsk
|
|
2:0
|
|
Rubin II – Chelyabinsk
|
|
1:1
|
|
NoSta – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 17
|
16 Pażdziernik, Wtorek
|
Zenit-Izhevsk – Rubin II
|
|
4:1
|
|
Chelyabinsk – Dinamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Tyumen – Oktan
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – NoSta
|
|
2:0
|
|
Gornyak Uchaly – Syzran-2003
|
|
1:2
|
|
Wołga Ulyanovsk – Orenburg
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Spartak-YO
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
19 Pażdziernik, Piątek
|
Zenit-Izhevsk – Spartak-YO
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Oktan
|
|
3:2
|
|
Tyumen – Dinamo Kirov
|
|
2:0
|
|
Lada Tl – Orenburg
|
|
2:5
|
|
Gornyak Uchaly – Akademiya
|
|
1:0
|
|
Wołga Ulyanovsk – NoSta
|
|
0:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Rubin II
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 19
|
23 Pażdziernik, Wtorek
|
Akademiya – Chelyabinsk
|
|
1:0
|
|
Syzran-2003 – Tyumen
|
|
1:1
|
|
25 Pażdziernik, Czwartek
|
Spartak-YO – Wołga Ulyanovsk
|
|
1:3
|
|
Oktan – Zenit-Izhevsk
|
|
2:1
|
|
Dinamo Kirov – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Rubin II – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
25 Pażdziernik, Czwartek
|
Orenburg – NoSta
|
|
1:0
|
|
26 Pażdziernik, Piątek
|
Akademiya – Tyumen
|
|
0:3
|
|
Syzran-2003 – Chelyabinsk
|
|
0:1
|
|
28 Pażdziernik, Niedziela
|
Spartak-YO – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
Oktan – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:2
|
|
Dinamo Kirov – Zenit-Izhevsk
|
|
1:1
|
|
Rubin II – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 21
|
17 Kwiecieñ, Środa
|
Orenburg – Spartak-YO
|
|
3:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Syzran-2003
|
|
1:1
|
|
Tyumen – Gornyak Uchaly
|
|
4:1
|
|
Lada Tl – Oktan
|
|
0:0
|
|
Wołga Ulyanovsk – Dinamo Kirov
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Akademiya
|
|
3:0
|
|
NoSta – Rubin II
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
20 Kwiecieñ, Sobota
|
NoSta – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Syzran-2003
|
|
2:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Oktan
|
|
0:2
|
|
Orenburg – Rubin II
|
|
3:2
|
|
Chelyabinsk – Gornyak Uchaly
|
|
0:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Akademiya
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 23
|
20 Kwiecieñ, Sobota
|
Lada Tl – Dinamo Kirov
|
|
0:0
|
|
26 Kwiecieñ, Piątek
|
Syzran-2003 – Lada Tl
|
|
0:0
|
|
Oktan – NoSta
|
|
0:0
|
|
Akademiya – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:3
|
|
Dinamo Kirov – Orenburg
|
|
1:2
|
|
Gornyak Uchaly – Zenit-Izhevsk
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 24
|
29 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Spartak-YO – Rubin II
|
|
0:2
|
|
Syzran-2003 – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
Oktan – Orenburg
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Tyumen
|
|
1:2
|
|
Akademiya – Lada Tl
|
|
0:3
|
|
Dinamo Kirov – NoSta
|
|
0:0
|
|
Gornyak Uchaly – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 25
|
5 Maj, Niedziela
|
Orenburg – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Dinamo Kirov
|
|
2:2
|
|
Zenit-Izhevsk – Tyumen
|
|
1:4
|
|
Lada Tl – Gornyak Uchaly
|
|
3:1
|
|
Rubin II – Oktan
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Chelyabinsk
|
|
1:1
|
|
NoSta – Syzran-2003
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 26
|
8 Maj, Środa
|
Orenburg – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
Spartak-YO – Oktan
|
|
3:5
|
|
Zenit-Izhevsk – Chelyabinsk
|
|
2:1
|
|
Rubin II – Dinamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Wołga Ulyanovsk – Gornyak Uchaly
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Tyumen
|
|
1:2
|
|
NoSta – Akademiya
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 27
|
14 Maj, Wtorek
|
Syzran-2003 – Rubin II
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Wołga Ulyanovsk
|
|
1:1
|
|
Akademiya – Spartak-YO
|
|
0:3
|
|
Tyumen – Lada Tl
|
|
4:1
|
|
Gornyak Uchaly – Orenburg
|
|
0:4
|
|
|
|
Kolejka 28
|
17 Maj, Piątek
|
Syzran-2003 – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
Chelyabinsk – Lada Tl
|
|
4:1
|
|
Akademiya – Rubin II
|
|
0:3
|
|
Dinamo Kirov – Oktan
|
|
1:0
|
|
Tyumen – Wołga Ulyanovsk
|
|
1:1
|
|
Gornyak Uchaly – NoSta
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Zenit-Izhevsk
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 29
|
23 Maj, Czwartek
|
Orenburg – Chelyabinsk
|
|
2:0
|
|
Oktan – Syzran-2003
|
|
0:2
|
|
Dinamo Kirov – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Lada Tl – Zenit-Izhevsk
|
|
3:1
|
|
Rubin II – Gornyak Uchaly
|
|
2:2
|
|
Wołga Ulyanovsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
NoSta – Tyumen
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 30
|
26 Maj, Niedziela
|
Orenburg – Tyumen
|
|
1:0
|
|
Spartak-YO – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Oktan – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Dinamo Kirov – Syzran-2003
|
|
0:1
|
|
Lada Tl – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Wołga Ulyanovsk – Zenit-Izhevsk
|
|
1:0
|
|
NoSta – Chelyabinsk
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 31
|
1 Czerwiec, Sobota
|
KamAZ Nab Chelny – Orenburg
|
|
0:1
|
|
Zenit-Izhevsk – NoSta
|
|
4:0
|
|
Gornyak Uchaly – Oktan
|
|
4:1
|
|
Tyumen – Rubin II
|
|
2:0
|
|
Chelyabinsk – Spartak-YO
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 32
|
1 Czerwiec, Sobota
|
Wołga Ulyanovsk – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
4 Czerwiec, Wtorek
|
KamAZ Nab Chelny – NoSta
|
|
2:3
|
|
Gornyak Uchaly – Dinamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Tyumen – Spartak-YO
|
|
5:1
|
|
Akademiya – Syzran-2003
|
|
0:3
|
|
Chelyabinsk – Rubin II
|
|
4:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Orenburg
|
|
1:1
|
|
|