кръг 1
|
6 Август, Събота
|
Dudelange – Jeunesse Canach
|
|
6:1
|
|
7 Август, Неделя
|
Kaerjeng – Fola Esch
|
|
0:4
|
|
Strassen – Hamm Benfica
|
|
0:5
|
|
Progres Niedercorn – Racing Union
|
|
2:1
|
|
Victoria Rosport – Differdange
|
|
1:1
|
|
Mondorf-les-Bains – Rumelange
|
|
0:0
|
|
8 Август, Понеделник
|
Jeunesse Esch – Petange
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 2
|
12 Август, Петък
|
Differdange – Progres Niedercorn
|
|
2:0
|
|
13 Август, Събота
|
Rumelange – Victoria Rosport
|
|
3:1
|
|
14 Август, Неделя
|
Dudelange – Kaerjeng
|
|
1:0
|
|
Racing Union – Strassen
|
|
1:0
|
|
15 Август, Понеделник
|
Hamm Benfica – Jeunesse Esch
|
|
1:3
|
|
Petange – Jeunesse Canach
|
|
0:0
|
|
Fola Esch – Mondorf-les-Bains
|
|
1:0
|
|
|
кръг 3
|
19 Август, Петък
|
Progres Niedercorn – Rumelange
|
|
4:0
|
|
21 Август, Неделя
|
Mondorf-les-Bains – Kaerjeng
|
|
2:1
|
|
Victoria Rosport – Fola Esch
|
|
1:3
|
|
Jeunesse Canach – Hamm Benfica
|
|
4:1
|
|
Petange – Dudelange
|
|
1:1
|
|
Strassen – Differdange
|
|
4:4
|
|
Jeunesse Esch – Racing Union
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 4
|
26 Август, Петък
|
Fola Esch – Progres Niedercorn
|
|
1:1
|
|
27 Август, Събота
|
Rumelange – Strassen
|
|
0:2
|
|
28 Август, Неделя
|
Racing Union – Jeunesse Canach
|
|
1:0
|
|
Hamm Benfica – Petange
|
|
0:1
|
|
Differdange – Jeunesse Esch
|
|
3:1
|
|
Dudelange – Mondorf-les-Bains
|
|
1:0
|
|
Kaerjeng – Victoria Rosport
|
|
2:3
|
|
|
кръг 5
|
11 Септември, Неделя
|
Victoria Rosport – Mondorf-les-Bains
|
|
1:3
|
|
Hamm Benfica – Dudelange
|
|
0:3
|
|
Petange – Racing Union
|
|
1:1
|
|
Strassen – Fola Esch
|
|
1:3
|
|
Jeunesse Esch – Rumelange
|
|
3:0
|
|
12 Септември, Понеделник
|
Progres Niedercorn – Kaerjeng
|
|
0:2
|
|
Jeunesse Canach – Differdange
|
|
3:0
|
|
|
|
кръг 6
|
24 Септември, Събота
|
Differdange – Petange
|
|
1:0
|
|
25 Септември, Неделя
|
Mondorf-les-Bains – Progres Niedercorn
|
|
2:0
|
|
Racing Union – Hamm Benfica
|
|
2:1
|
|
Rumelange – Jeunesse Canach
|
|
1:1
|
|
Fola Esch – Jeunesse Esch
|
|
2:2
|
|
Dudelange – Victoria Rosport
|
|
3:0
|
|
Kaerjeng – Strassen
|
|
0:2
|
|
|
кръг 7
|
29 Септември, Четвъртък
|
Strassen – Mondorf-les-Bains
|
|
3:1
|
|
Petange – Rumelange
|
|
1:2
|
|
Progres Niedercorn – Victoria Rosport
|
|
3:1
|
|
2 Октомври, Неделя
|
Racing Union – Dudelange
|
|
1:2
|
|
Hamm Benfica – Differdange
|
|
1:3
|
|
Jeunesse Canach – Fola Esch
|
|
3:4
|
|
Jeunesse Esch – Kaerjeng
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 8
|
16 Октомври, Неделя
|
Mondorf-les-Bains – Jeunesse Esch
|
|
1:0
|
|
Victoria Rosport – Strassen
|
|
1:2
|
|
Rumelange – Hamm Benfica
|
|
0:0
|
|
Fola Esch – Petange
|
|
3:1
|
|
Differdange – Racing Union
|
|
3:2
|
|
Dudelange – Progres Niedercorn
|
|
4:0
|
|
Kaerjeng – Jeunesse Canach
|
|
3:1
|
|
|
кръг 9
|
23 Октомври, Неделя
|
Racing Union – Rumelange
|
|
1:1
|
|
Hamm Benfica – Fola Esch
|
|
1:1
|
|
Jeunesse Canach – Mondorf-les-Bains
|
|
1:1
|
|
Strassen – Progres Niedercorn
|
|
1:3
|
|
Jeunesse Esch – Victoria Rosport
|
|
2:2
|
|
Differdange – Dudelange
|
|
0:0
|
|
23 Ноември, Сряда
|
Petange – Kaerjeng
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 10
|
5 Ноември, Събота
|
Rumelange – Differdange
|
|
0:0
|
|
Mondorf-les-Bains – Petange
|
|
0:2
|
|
Progres Niedercorn – Jeunesse Esch
|
|
1:1
|
|
Fola Esch – Racing Union
|
|
4:1
|
|
Dudelange – Strassen
|
|
3:0
|
|
6 Ноември, Неделя
|
Kaerjeng – Hamm Benfica
|
|
6:0
|
|
Victoria Rosport – Jeunesse Canach
|
|
0:0
|
|
|
кръг 11
|
27 Ноември, Неделя
|
Racing Union – Kaerjeng
|
|
3:0
|
|
Hamm Benfica – Mondorf-les-Bains
|
|
2:0
|
|
Jeunesse Canach – Progres Niedercorn
|
|
0:5
|
|
Rumelange – Dudelange
|
|
0:3
|
|
Petange – Victoria Rosport
|
|
2:0
|
|
Jeunesse Esch – Strassen
|
|
1:1
|
|
Differdange – Fola Esch
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 12
|
4 Декември, Неделя
|
Mondorf-les-Bains – Racing Union
|
|
2:1
|
|
Victoria Rosport – Hamm Benfica
|
|
0:1
|
|
Strassen – Jeunesse Canach
|
|
0:2
|
|
Fola Esch – Rumelange
|
|
7:1
|
|
Dudelange – Jeunesse Esch
|
|
5:1
|
|
Kaerjeng – Differdange
|
|
3:5
|
|
14 Декември, Сряда
|
Progres Niedercorn – Petange
|
|
0:2
|
|
|
кръг 13
|
10 Декември, Събота
|
Fola Esch – Dudelange
|
|
2:2
|
|
11 Декември, Неделя
|
Differdange – Mondorf-les-Bains
|
|
6:0
|
|
Rumelange – Kaerjeng
|
|
2:1
|
|
Jeunesse Canach – Jeunesse Esch
|
|
1:1
|
|
Hamm Benfica – Progres Niedercorn
|
|
0:3
|
|
Racing Union – Victoria Rosport
|
|
1:2
|
|
Petange – Strassen
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 14
|
11 Февруари, Събота
|
Progres Niedercorn – Differdange
|
|
1:2
|
|
12 Февруари, Неделя
|
Kaerjeng – Dudelange
|
|
1:1
|
|
Jeunesse Esch – Hamm Benfica
|
|
1:1
|
|
Strassen – Racing Union
|
|
3:0
|
|
Jeunesse Canach – Petange
|
|
0:4
|
|
Victoria Rosport – Rumelange
|
|
4:2
|
|
Mondorf-les-Bains – Fola Esch
|
|
1:3
|
|
|
кръг 15
|
19 Февруари, Неделя
|
Racing Union – Jeunesse Esch
|
|
1:2
|
|
Hamm Benfica – Jeunesse Canach
|
|
2:0
|
|
Rumelange – Progres Niedercorn
|
|
1:3
|
|
Fola Esch – Victoria Rosport
|
|
3:1
|
|
Differdange – Strassen
|
|
4:1
|
|
Dudelange – Petange
|
|
3:0
|
|
Kaerjeng – Mondorf-les-Bains
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 16
|
25 Февруари, Събота
|
Mondorf-les-Bains – Dudelange
|
|
1:1
|
|
Victoria Rosport – Kaerjeng
|
|
1:2
|
|
Jeunesse Canach – Racing Union
|
|
3:2
|
|
Progres Niedercorn – Fola Esch
|
|
2:2
|
|
Petange – Hamm Benfica
|
|
1:2
|
|
Strassen – Rumelange
|
|
2:0
|
|
Jeunesse Esch – Differdange
|
|
1:0
|
|
|
кръг 17
|
5 Март, Неделя
|
Mondorf-les-Bains – Victoria Rosport
|
|
2:1
|
|
Racing Union – Petange
|
|
0:4
|
|
Rumelange – Jeunesse Esch
|
|
3:2
|
|
Fola Esch – Strassen
|
|
5:0
|
|
Differdange – Jeunesse Canach
|
|
5:1
|
|
Dudelange – Hamm Benfica
|
|
3:0
|
|
Kaerjeng – Progres Niedercorn
|
|
2:4
|
|
|
|
кръг 18
|
12 Март, Неделя
|
Victoria Rosport – Dudelange
|
|
0:4
|
|
Hamm Benfica – Racing Union
|
|
2:3
|
|
Jeunesse Canach – Rumelange
|
|
3:1
|
|
Progres Niedercorn – Mondorf-les-Bains
|
|
1:2
|
|
Petange – Differdange
|
|
0:1
|
|
Strassen – Kaerjeng
|
|
2:0
|
|
Jeunesse Esch – Fola Esch
|
|
0:3
|
|
|
кръг 19
|
18 Март, Събота
|
Mondorf-les-Bains – Strassen
|
|
0:3
|
|
Victoria Rosport – Progres Niedercorn
|
|
2:2
|
|
Rumelange – Petange
|
|
0:0
|
|
Fola Esch – Jeunesse Canach
|
|
2:2
|
|
Differdange – Hamm Benfica
|
|
1:0
|
|
Dudelange – Racing Union
|
|
4:0
|
|
19 Март, Неделя
|
Kaerjeng – Jeunesse Esch
|
|
1:4
|
|
|
|
кръг 20
|
2 Април, Неделя
|
Racing Union – Differdange
|
|
0:2
|
|
Hamm Benfica – Rumelange
|
|
0:0
|
|
Jeunesse Canach – Kaerjeng
|
|
2:0
|
|
Progres Niedercorn – Dudelange
|
|
1:2
|
|
Petange – Fola Esch
|
|
1:1
|
|
Strassen – Victoria Rosport
|
|
0:2
|
|
Jeunesse Esch – Mondorf-les-Bains
|
|
1:3
|
|
|
кръг 21
|
9 Април, Неделя
|
Mondorf-les-Bains – Jeunesse Canach
|
|
3:0
|
|
Victoria Rosport – Jeunesse Esch
|
|
2:1
|
|
Progres Niedercorn – Strassen
|
|
5:1
|
|
Rumelange – Racing Union
|
|
1:1
|
|
Fola Esch – Hamm Benfica
|
|
3:2
|
|
Dudelange – Differdange
|
|
0:1
|
|
Kaerjeng – Petange
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 22
|
23 Април, Неделя
|
Racing Union – Fola Esch
|
|
0:2
|
|
Hamm Benfica – Kaerjeng
|
|
1:2
|
|
Jeunesse Canach – Victoria Rosport
|
|
0:2
|
|
Petange – Mondorf-les-Bains
|
|
2:1
|
|
Strassen – Dudelange
|
|
0:3
|
|
Jeunesse Esch – Progres Niedercorn
|
|
0:2
|
|
Differdange – Rumelange
|
|
2:0
|
|
|
кръг 23
|
28 Април, Петък
|
Progres Niedercorn – Jeunesse Canach
|
|
2:2
|
|
30 Април, Неделя
|
Mondorf-les-Bains – Hamm Benfica
|
|
1:2
|
|
Victoria Rosport – Petange
|
|
3:1
|
|
Fola Esch – Differdange
|
|
1:1
|
|
Dudelange – Rumelange
|
|
3:2
|
|
Kaerjeng – Racing Union
|
|
0:3
|
|
1 Май, Понеделник
|
Strassen – Jeunesse Esch
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 24
|
7 Май, Неделя
|
Racing Union – Mondorf-les-Bains
|
|
3:1
|
|
Hamm Benfica – Victoria Rosport
|
|
2:1
|
|
Jeunesse Canach – Strassen
|
|
1:3
|
|
Rumelange – Fola Esch
|
|
1:3
|
|
Petange – Progres Niedercorn
|
|
0:3
|
|
Jeunesse Esch – Dudelange
|
|
0:3
|
|
Differdange – Kaerjeng
|
|
6:2
|
|
|
кръг 25
|
14 Май, Неделя
|
Mondorf-les-Bains – Differdange
|
|
0:3
|
|
Victoria Rosport – Racing Union
|
|
4:3
|
|
Progres Niedercorn – Hamm Benfica
|
|
4:1
|
|
Strassen – Petange
|
|
3:1
|
|
Jeunesse Esch – Jeunesse Canach
|
|
2:2
|
|
Dudelange – Fola Esch
|
|
5:2
|
|
Kaerjeng – Rumelange
|
|
4:3
|
|
|
|
кръг 26
|
21 Май, Неделя
|
Hamm Benfica – Strassen
|
|
1:1
|
|
Jeunesse Canach – Dudelange
|
|
0:3
|
|
Rumelange – Mondorf-les-Bains
|
|
5:2
|
|
Petange – Jeunesse Esch
|
|
6:2
|
|
Fola Esch – Kaerjeng
|
|
4:2
|
|
Differdange – Victoria Rosport
|
|
6:2
|
|
Racing Union – Progres Niedercorn
|
|
4:5
|
|
|