8 Август, Събота
|
Chester – Braintree Town
|
|
1:0
|
|
Bromley – Рексъм
|
|
3:1
|
|
Транмиър – Woking
|
|
1:0
|
|
Torquay United – Макълсфийлд Таун
|
|
1:0
|
|
Welling United – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Kidderminster – Grimsby Town
|
|
2:2
|
|
Aldershot Town – Gateshead
|
|
1:2
|
|
Altrincham – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Boreham Wood – Halifax Town
|
|
3:1
|
|
Southport – Eastleigh
|
|
0:4
|
|
Barrow – Dover Athletic
|
|
2:1
|
|
Линкълн Сити – Челтнъм Таун
|
|
1:1
|
|
11 Август, Вторник
|
Braintree Town – Линкълн Сити
|
|
1:3
|
|
Макълсфийлд Таун – Southport
|
|
0:0
|
|
Рексъм – Torquay United
|
|
3:1
|
|
Gateshead – Транмиър
|
|
1:4
|
|
Forest Green Rovers – Welling United
|
|
1:0
|
|
Dover Athletic – Kidderminster
|
|
3:2
|
|
Halifax Town – Chester
|
|
0:1
|
|
Woking – Bromley
|
|
2:0
|
|
Eastleigh – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Barrow
|
|
4:1
|
|
Guiseley – Altrincham
|
|
1:0
|
|
Челтнъм Таун – Aldershot Town
|
|
0:0
|
|
15 Август, Събота
|
Eastleigh – Линкълн Сити
|
|
1:1
|
|
Челтнъм Таун – Southport
|
|
3:0
|
|
Halifax Town – Torquay United
|
|
2:3
|
|
Braintree Town – Транмиър
|
|
0:0
|
|
Макълсфийлд Таун – Welling United
|
|
2:1
|
|
Guiseley – Kidderminster
|
|
1:0
|
|
Dover Athletic – Chester
|
|
0:0
|
|
Grimsby Town – Bromley
|
|
4:1
|
|
Gateshead – Boreham Wood
|
|
2:1
|
|
Forest Green Rovers – Barrow
|
|
4:0
|
|
Woking – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Рексъм – Aldershot Town
|
|
3:0
|
|
18 Август, Вторник
|
Altrincham – Grimsby Town
|
|
2:1
|
|
Barrow – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Линкълн Сити – Макълсфийлд Таун
|
|
5:3
|
|
Torquay United – Woking
|
|
0:1
|
|
Kidderminster – Рексъм
|
|
1:3
|
|
Southport – Gateshead
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Транмиър – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Welling United – Eastleigh
|
|
2:2
|
|
Aldershot Town – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Chester – Челтнъм Таун
|
|
1:1
|
|
Bromley – Braintree Town
|
|
1:2
|
|
22 Август, Събота
|
Forest Green Rovers – Линкълн Сити
|
|
3:1
|
|
Eastleigh – Макълсфийлд Таун
|
|
1:0
|
|
Braintree Town – Southport
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Torquay United
|
|
2:2
|
|
Рексъм – Welling United
|
|
1:0
|
|
Gateshead – Kidderminster
|
|
1:1
|
|
Woking – Chester
|
|
5:2
|
|
Halifax Town – Bromley
|
|
2:2
|
|
Транмиър – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Челтнъм Таун – Barrow
|
|
2:1
|
|
Dover Athletic – Altrincham
|
|
2:1
|
|
Guiseley – Aldershot Town
|
|
0:4
|
|
29 Август, Събота
|
Guiseley – Gateshead
|
|
0:2
|
|
Линкълн Сити – Grimsby Town
|
|
1:1
|
|
Barrow – Southport
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Транмиър
|
|
2:1
|
|
Boreham Wood – Woking
|
|
1:1
|
|
Kidderminster – Forest Green Rovers
|
|
0:2
|
|
Рексъм – Halifax Town
|
|
3:1
|
|
Welling United – Braintree Town
|
|
1:2
|
|
Torquay United – Челтнъм Таун
|
|
0:3
|
|
Макълсфийлд Таун – Chester
|
|
1:2
|
|
Bromley – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Aldershot Town – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
31 Август, Понеделник
|
Woking – Welling United
|
|
2:0
|
|
Eastleigh – Torquay United
|
|
3:2
|
|
Grimsby Town – Макълсфийлд Таун
|
|
0:2
|
|
Gateshead – Линкълн Сити
|
|
2:0
|
|
Транмиър – Kidderminster
|
|
2:2
|
|
Chester – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Forest Green Rovers – Bromley
|
|
2:1
|
|
Dover Athletic – Boreham Wood
|
|
2:1
|
|
Halifax Town – Barrow
|
|
3:1
|
|
Southport – Altrincham
|
|
3:0
|
|
Braintree Town – Aldershot Town
|
|
1:2
|
|
Челтнъм Таун – Рексъм
|
|
2:1
|
|
5 Септември, Събота
|
Линкълн Сити – Рексъм
|
|
1:1
|
|
Макълсфийлд Таун – Woking
|
|
2:1
|
|
Torquay United – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Grimsby Town
|
|
1:3
|
|
Bromley – Gateshead
|
|
3:0
|
|
Chester – Forest Green Rovers
|
|
1:2
|
|
Aldershot Town – Halifax Town
|
|
3:2
|
|
Barrow – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Southport – Dover Athletic
|
|
0:0
|
|
Altrincham – Челтнъм Таун
|
|
2:1
|
|
Kidderminster – Braintree Town
|
|
0:1
|
|
Welling United – Транмиър
|
|
1:1
|
|
12 Септември, Събота
|
Halifax Town – Kidderminster
|
|
1:1
|
|
Bromley – Макълсфийлд Таун
|
|
1:0
|
|
Forest Green Rovers – Southport
|
|
2:1
|
|
Welling United – Torquay United
|
|
1:1
|
|
Guiseley – Woking
|
|
4:4
|
|
Eastleigh – Gateshead
|
|
1:2
|
|
Челтнъм Таун – Dover Athletic
|
|
3:2
|
|
Транмиър – Chester
|
|
2:0
|
|
Линкълн Сити – Boreham Wood
|
|
3:1
|
|
Braintree Town – Barrow
|
|
3:2
|
|
Рексъм – Altrincham
|
|
3:1
|
|
Grimsby Town – Aldershot Town
|
|
4:1
|
|
15 Септември, Вторник
|
Челтнъм Таун – Макълсфийлд Таун
|
|
2:0
|
|
Kidderminster – Torquay United
|
|
2:2
|
|
Southport – Транмиър
|
|
2:2
|
|
Aldershot Town – Welling United
|
|
1:0
|
|
Gateshead – Рексъм
|
|
2:1
|
|
Barrow – Линкълн Сити
|
|
1:0
|
|
Chester – Grimsby Town
|
|
1:1
|
|
Woking – Forest Green Rovers
|
|
2:1
|
|
Guiseley – Halifax Town
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Bromley
|
|
2:3
|
|
Dover Athletic – Braintree Town
|
|
0:0
|
|
18 Септември, Петък
|
Grimsby Town – Транмиър
|
|
1:1
|
|
19 Септември, Събота
|
Kidderminster – Линкълн Сити
|
|
0:2
|
|
Halifax Town – Southport
|
|
0:1
|
|
Gateshead – Welling United
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Рексъм
|
|
0:1
|
|
Dover Athletic – Guiseley
|
|
0:0
|
|
Макълсфийлд Таун – Forest Green Rovers
|
|
4:1
|
|
Chester – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Woking – Челтнъм Таун
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Bromley
|
|
3:7
|
|
Altrincham – Braintree Town
|
|
0:4
|
|
Barrow – Aldershot Town
|
|
1:3
|
|
22 Септември, Вторник
|
Halifax Town – Gateshead
|
|
1:1
|
|
Рексъм – Grimsby Town
|
|
0:0
|
|
Bromley – Kidderminster
|
|
3:2
|
|
Guiseley – Southport
|
|
1:1
|
|
Braintree Town – Woking
|
|
2:1
|
|
Eastleigh – Dover Athletic
|
|
2:5
|
|
Welling United – Chester
|
|
2:1
|
|
Forest Green Rovers – Челтнъм Таун
|
|
2:2
|
|
Torquay United – Boreham Wood
|
|
1:2
|
|
Макълсфийлд Таун – Barrow
|
|
1:2
|
|
Линкълн Сити – Altrincham
|
|
1:1
|
|
Транмиър – Aldershot Town
|
|
3:1
|
|
25 Септември, Петък
|
Dover Athletic – Woking
|
|
2:0
|
|
26 Септември, Събота
|
Bromley – Chester
|
|
3:0
|
|
Boreham Wood – Altrincham
|
|
0:1
|
|
Челтнъм Таун – Транмиър
|
|
0:1
|
|
Линкълн Сити – Torquay United
|
|
2:0
|
|
Aldershot Town – Макълсфийлд Таун
|
|
0:3
|
|
Barrow – Kidderminster
|
|
1:1
|
|
Braintree Town – Guiseley
|
|
0:1
|
|
Southport – Grimsby Town
|
|
0:4
|
|
Forest Green Rovers – Gateshead
|
|
0:1
|
|
Welling United – Halifax Town
|
|
2:0
|
|
Рексъм – Eastleigh
|
|
2:3
|
|
2 Октомври, Петък
|
Guiseley – Линкълн Сити
|
|
0:1
|
|
3 Октомври, Събота
|
Grimsby Town – Forest Green Rovers
|
|
1:1
|
|
Woking – Southport
|
|
1:2
|
|
Kidderminster – Welling United
|
|
0:1
|
|
Chester – Рексъм
|
|
3:2
|
|
Gateshead – Dover Athletic
|
|
2:3
|
|
Halifax Town – Челтнъм Таун
|
|
1:5
|
|
Torquay United – Aldershot Town
|
|
0:2
|
|
Altrincham – Barrow
|
|
1:0
|
|
Макълсфийлд Таун – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Braintree Town
|
|
0:2
|
|
Транмиър – Bromley
|
|
3:0
|
|
6 Октомври, Вторник
|
Рексъм – Транмиър
|
|
2:2
|
|
Guiseley – Макълсфийлд Таун
|
|
0:3
|
|
Grimsby Town – Gateshead
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Halifax Town
|
|
1:3
|
|
Torquay United – Dover Athletic
|
|
2:3
|
|
Barrow – Chester
|
|
3:2
|
|
Welling United – Bromley
|
|
1:2
|
|
Челтнъм Таун – Braintree Town
|
|
1:1
|
|
Kidderminster – Boreham Wood
|
|
1:1
|
|
7 Октомври, Сряда
|
Aldershot Town – Forest Green Rovers
|
|
0:3
|
|
10 Октомври, Събота
|
Dover Athletic – Рексъм
|
|
2:1
|
|
Chester – Линкълн Сити
|
|
2:3
|
|
Southport – Torquay United
|
|
0:1
|
|
Boreham Wood – Welling United
|
|
2:0
|
|
Forest Green Rovers – Guiseley
|
|
3:0
|
|
Braintree Town – Grimsby Town
|
|
0:0
|
|
Транмиър – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
Gateshead – Челтнъм Таун
|
|
1:1
|
|
Bromley – Barrow
|
|
5:0
|
|
Aldershot Town – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Halifax Town – Woking
|
|
0:3
|
|
Макълсфийлд Таун – Kidderminster
|
|
2:1
|
|
13 Октомври, Вторник
|
Woking – Torquay United
|
|
2:2
|
|
Welling United – Линкълн Сити
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Kidderminster
|
|
2:2
|
|
Рексъм – Guiseley
|
|
3:3
|
|
Макълсфийлд Таун – Gateshead
|
|
1:0
|
|
Eastleigh – Forest Green Rovers
|
|
3:2
|
|
Grimsby Town – Halifax Town
|
|
7:0
|
|
Braintree Town – Dover Athletic
|
|
1:0
|
|
Southport – Chester
|
|
1:2
|
|
Bromley – Челтнъм Таун
|
|
1:2
|
|
Транмиър – Barrow
|
|
0:1
|
|
Boreham Wood – Aldershot Town
|
|
0:1
|
|
17 Октомври, Събота
|
Dover Athletic – Макълсфийлд Таун
|
|
2:1
|
|
Kidderminster – Southport
|
|
0:1
|
|
Forest Green Rovers – Транмиър
|
|
0:2
|
|
Barrow – Welling United
|
|
1:1
|
|
Woking – Рексъм
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Grimsby Town
|
|
1:1
|
|
Chester – Halifax Town
|
|
2:1
|
|
Челтнъм Таун – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Aldershot Town – Bromley
|
|
1:1
|
|
Линкълн Сити – Braintree Town
|
|
2:0
|
|
Guiseley – Boreham Wood
|
|
1:1
|
|
Gateshead – Altrincham
|
|
2:2
|
|
30 Октомври, Петък
|
Grimsby Town – Челтнъм Таун
|
|
0:1
|
|
31 Октомври, Събота
|
Braintree Town – Макълсфийлд Таун
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Torquay United
|
|
1:0
|
|
Guiseley – Welling United
|
|
2:0
|
|
Kidderminster – Woking
|
|
1:0
|
|
Boreham Wood – Gateshead
|
|
2:3
|
|
Eastleigh – Halifax Town
|
|
2:1
|
|
Транмиър – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Forest Green Rovers – Chester
|
|
2:1
|
|
Линкълн Сити – Bromley
|
|
0:1
|
|
Рексъм – Barrow
|
|
4:1
|
|
Southport – Aldershot Town
|
|
1:1
|
|
7 Ноември, Събота
|
Guiseley – Barrow
|
|
3:1
|
|
10 Ноември, Вторник
|
Aldershot Town – Линкълн Сити
|
|
1:2
|
|
Chester – Kidderminster
|
|
3:1
|
|
Челтнъм Таун – Guiseley
|
|
5:0
|
|
Barrow – Grimsby Town
|
|
1:3
|
|
Welling United – Forest Green Rovers
|
|
1:1
|
|
Dover Athletic – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
Woking – Braintree Town
|
|
1:1
|
|
Bromley – Boreham Wood
|
|
1:2
|
|
Макълсфийлд Таун – Altrincham
|
|
3:0
|
|
14 Ноември, Събота
|
Guiseley – Eastleigh
|
|
1:4
|
|
Рексъм – Gateshead
|
|
4:0
|
|
Barrow – Torquay United
|
|
4:0
|
|
Линкълн Сити – Транмиър
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Welling United
|
|
3:1
|
|
Forest Green Rovers – Dover Athletic
|
|
3:1
|
|
Boreham Wood – Chester
|
|
0:0
|
|
Southport – Челтнъм Таун
|
|
0:4
|
|
Halifax Town – Braintree Town
|
|
3:6
|
|
Woking – Макълсфийлд Таун
|
|
2:5
|
|
Kidderminster – Aldershot Town
|
|
2:0
|
|
Bromley – Altrincham
|
|
1:3
|
|
21 Ноември, Събота
|
Torquay United – Линкълн Сити
|
|
1:3
|
|
Welling United – Southport
|
|
0:1
|
|
Chester – Woking
|
|
1:2
|
|
Aldershot Town – Рексъм
|
|
0:1
|
|
Eastleigh – Grimsby Town
|
|
0:1
|
|
Транмиър – Guiseley
|
|
2:1
|
|
Gateshead – Halifax Town
|
|
1:4
|
|
Dover Athletic – Barrow
|
|
3:1
|
|
Altrincham – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Макълсфийлд Таун – Bromley
|
|
2:0
|
|
Челтнъм Таун – Forest Green Rovers
|
|
1:1
|
|
24 Ноември, Вторник
|
Chester – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Линкълн Сити
|
|
1:1
|
|
Woking – Транмиър
|
|
4:1
|
|
28 Ноември, Събота
|
Рексъм – Макълсфийлд Таун
|
|
2:3
|
|
Grimsby Town – Kidderminster
|
|
1:0
|
|
Braintree Town – Torquay United
|
|
0:0
|
|
Barrow – Woking
|
|
2:1
|
|
Линкълн Сити – Welling United
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Транмиър
|
|
0:0
|
|
Halifax Town – Dover Athletic
|
|
4:2
|
|
Gateshead – Chester
|
|
1:0
|
|
Aldershot Town – Челтнъм Таун
|
|
0:2
|
|
Guiseley – Bromley
|
|
2:0
|
|
Forest Green Rovers – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Eastleigh – Southport
|
|
1:0
|
|
5 Декември, Събота
|
Southport – Forest Green Rovers
|
|
3:1
|
|
Kidderminster – Gateshead
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Woking – Линкълн Сити
|
|
3:1
|
|
Torquay United – Welling United
|
|
0:1
|
|
Челтнъм Таун – Chester
|
|
3:1
|
|
Транмиър – Braintree Town
|
|
1:2
|
|
Southport – Макълсфийлд Таун
|
|
3:1
|
|
Torquay United – Рексъм
|
|
0:1
|
|
Dover Athletic – Aldershot Town
|
|
5:2
|
|
8 Декември, Вторник
|
Gateshead – Southport
|
|
0:1
|
|
Макълсфийлд Таун – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
19 Декември, Събота
|
Chester – Torquay United
|
|
4:1
|
|
Halifax Town – Транмиър
|
|
1:1
|
|
Welling United – Макълсфийлд Таун
|
|
0:1
|
|
Eastleigh – Kidderminster
|
|
3:1
|
|
Aldershot Town – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Dover Athletic
|
|
1:0
|
|
Southport – Bromley
|
|
5:3
|
|
Forest Green Rovers – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Линкълн Сити – Barrow
|
|
2:2
|
|
Челтнъм Таун – Altrincham
|
|
1:0
|
|
Gateshead – Woking
|
|
1:5
|
|
26 Декември, Събота
|
Bromley – Eastleigh
|
|
2:2
|
|
Линкълн Сити – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Forest Green Rovers
|
|
4:1
|
|
Рексъм – Southport
|
|
0:1
|
|
Aldershot Town – Woking
|
|
0:1
|
|
Макълсфийлд Таун – Транмиър
|
|
1:2
|
|
Welling United – Dover Athletic
|
|
1:2
|
|
Kidderminster – Челтнъм Таун
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Braintree Town
|
|
1:0
|
|
28 Декември, Понеделник
|
Gateshead – Guiseley
|
|
3:0
|
|
Southport – Barrow
|
|
2:1
|
|
Woking – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
Dover Athletic – Bromley
|
|
2:3
|
|
Forest Green Rovers – Kidderminster
|
|
3:0
|
|
Chester – Макълсфийлд Таун
|
|
0:2
|
|
Челтнъм Таун – Torquay United
|
|
1:0
|
|
Транмиър – Altrincham
|
|
1:0
|
|
Eastleigh – Aldershot Town
|
|
1:1
|
|
Halifax Town – Рексъм
|
|
2:0
|
|
Grimsby Town – Линкълн Сити
|
|
2:0
|
|
1 Януари, Петък
|
Forest Green Rovers – Torquay United
|
|
3:1
|
|
2 Януари, Събота
|
Gateshead – Barrow
|
|
1:1
|
|
Dover Athletic – Welling United
|
|
0:0
|
|
Woking – Aldershot Town
|
|
2:1
|
|
Chester – Altrincham
|
|
1:1
|
|
Grimsby Town – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Транмиър – Макълсфийлд Таун
|
|
0:1
|
|
Southport – Рексъм
|
|
3:2
|
|
Halifax Town – Линкълн Сити
|
|
2:2
|
|
9 Януари, Събота
|
Рексъм – Woking
|
|
1:3
|
|
Barrow – Транмиър
|
|
3:4
|
|
Welling United – Grimsby Town
|
|
0:4
|
|
Boreham Wood – Челтнъм Таун
|
|
0:0
|
|
Aldershot Town – Chester
|
|
3:1
|
|
Макълсфийлд Таун – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Линкълн Сити – Dover Athletic
|
|
2:3
|
|
Bromley – Southport
|
|
0:0
|
|
16 Януари, Събота
|
Линкълн Сити – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
23 Януари, Събота
|
Chester – Southport
|
|
0:0
|
|
Макълсфийлд Таун – Aldershot Town
|
|
0:2
|
|
Grimsby Town – Altrincham
|
|
5:0
|
|
Welling United – Barrow
|
|
1:2
|
|
Forest Green Rovers – Braintree Town
|
|
1:0
|
|
Boreham Wood – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Bromley – Транмиър
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Gateshead
|
|
0:2
|
|
Kidderminster – Guiseley
|
|
0:1
|
|
Рексъм – Линкълн Сити
|
|
3:1
|
|
Woking – Halifax Town
|
|
1:1
|
|
24 Януари, Неделя
|
Dover Athletic – Челтнъм Таун
|
|
1:2
|
|
26 Януари, Вторник
|
Altrincham – Woking
|
|
3:1
|
|
Braintree Town – Рексъм
|
|
1:0
|
|
30 Януари, Събота
|
Транмиър – Torquay United
|
|
2:1
|
|
Braintree Town – Chester
|
|
2:0
|
|
Челтнъм Таун – Bromley
|
|
4:1
|
|
Линкълн Сити – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Woking – Barrow
|
|
2:2
|
|
Gateshead – Grimsby Town
|
|
1:0
|
|
Forest Green Rovers – Макълсфийлд Таун
|
|
2:1
|
|
Aldershot Town – Kidderminster
|
|
1:0
|
|
Halifax Town – Welling United
|
|
1:1
|
|
Eastleigh – Рексъм
|
|
1:1
|
|
2 Февруари, Вторник
|
Barrow – Gateshead
|
|
0:0
|
|
Braintree Town – Welling United
|
|
1:0
|
|
6 Февруари, Събота
|
Welling United – Altrincham
|
|
0:0
|
|
Barrow – Челтнъм Таун
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Kidderminster
|
|
0:2
|
|
Рексъм – Forest Green Rovers
|
|
2:2
|
|
Линкълн Сити – Eastleigh
|
|
3:0
|
|
9 Февруари, Вторник
|
Транмиър – Southport
|
|
1:0
|
|
Kidderminster – Eastleigh
|
|
3:2
|
|
Altrincham – Рексъм
|
|
1:1
|
|
Bromley – Grimsby Town
|
|
1:2
|
|
13 Февруари, Събота
|
Aldershot Town – Транмиър
|
|
0:0
|
|
Челтнъм Таун – Welling United
|
|
2:0
|
|
Altrincham – Линкълн Сити
|
|
3:3
|
|
Grimsby Town – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
Southport – Braintree Town
|
|
1:1
|
|
Kidderminster – Макълсфийлд Таун
|
|
3:1
|
|
Рексъм – Bromley
|
|
2:0
|
|
Woking – Guiseley
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Forest Green Rovers
|
|
0:2
|
|
Dover Athletic – Gateshead
|
|
4:0
|
|
16 Февруари, Вторник
|
Altrincham – Chester
|
|
0:2
|
|
Gateshead – Eastleigh
|
|
2:1
|
|
Braintree Town – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Челтнъм Таун – Kidderminster
|
|
2:0
|
|
20 Февруари, Събота
|
Bromley – Woking
|
|
2:1
|
|
Forest Green Rovers – Eastleigh
|
|
2:1
|
|
Gateshead – Aldershot Town
|
|
3:2
|
|
Boreham Wood – Torquay United
|
|
0:1
|
|
Транмиър – Челтнъм Таун
|
|
0:1
|
|
Welling United – Рексъм
|
|
0:2
|
|
Линкълн Сити – Southport
|
|
3:1
|
|
Kidderminster – Chester
|
|
2:2
|
|
Altrincham – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Halifax Town – Grimsby Town
|
|
4:2
|
|
23 Февруари, Вторник
|
Braintree Town – Halifax Town
|
|
2:0
|
|
Челтнъм Таун – Gateshead
|
|
0:0
|
|
Рексъм – Kidderminster
|
|
2:0
|
|
Guiseley – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Grimsby Town – Woking
|
|
3:1
|
|
27 Февруари, Събота
|
Grimsby Town – Southport
|
|
0:0
|
|
Макълсфийлд Таун – Рексъм
|
|
0:0
|
|
Welling United – Aldershot Town
|
|
0:1
|
|
Chester – Транмиър
|
|
0:1
|
|
Guiseley – Braintree Town
|
|
1:1
|
|
Kidderminster – Bromley
|
|
0:1
|
|
Barrow – Forest Green Rovers
|
|
2:2
|
|
Southport – Boreham Wood
|
|
0:3
|
|
1 Март, Вторник
|
Eastleigh – Челтнъм Таун
|
|
1:0
|
|
Braintree Town – Kidderminster
|
|
2:1
|
|
Макълсфийлд Таун – Torquay United
|
|
1:2
|
|
Bromley – Welling United
|
|
2:0
|
|
Dover Athletic – Southport
|
|
1:2
|
|
4 Март, Петък
|
Forest Green Rovers – Grimsby Town
|
|
0:1
|
|
5 Март, Събота
|
Southport – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Braintree Town – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Макълсфийлд Таун
|
|
0:0
|
|
Транмиър – Gateshead
|
|
3:1
|
|
Woking – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Welling United – Челтнъм Таун
|
|
1:1
|
|
Chester – Bromley
|
|
1:1
|
|
Линкълн Сити – Aldershot Town
|
|
2:0
|
|
Boreham Wood – Barrow
|
|
0:2
|
|
Torquay United – Kidderminster
|
|
3:2
|
|
8 Март, Вторник
|
Eastleigh – Woking
|
|
2:1
|
|
Bromley – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Guiseley – Транмиър
|
|
2:2
|
|
Chester – Aldershot Town
|
|
8:2
|
|
Altrincham – Gateshead
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Braintree Town
|
|
0:0
|
|
Barrow – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
12 Март, Събота
|
Aldershot Town – Torquay United
|
|
0:0
|
|
Bromley – Guiseley
|
|
2:0
|
|
Barrow – Altrincham
|
|
3:2
|
|
Eastleigh – Chester
|
|
1:0
|
|
Southport – Welling United
|
|
3:3
|
|
Gateshead – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Dover Athletic – Транмиър
|
|
0:0
|
|
Макълсфийлд Таун – Линкълн Сити
|
|
1:1
|
|
Рексъм – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Челтнъм Таун – Woking
|
|
4:0
|
|
15 Март, Вторник
|
Torquay United – Halifax Town
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Bromley
|
|
2:0
|
|
Dover Athletic – Линкълн Сити
|
|
4:1
|
|
Braintree Town – Gateshead
|
|
0:0
|
|
Guiseley – Grimsby Town
|
|
2:2
|
|
19 Март, Събота
|
Линкълн Сити – Kidderminster
|
|
1:2
|
|
Barrow – Bromley
|
|
1:1
|
|
Braintree Town – Челтнъм Таун
|
|
1:0
|
|
Рексъм – Chester
|
|
3:0
|
|
Guiseley – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Southport
|
|
1:0
|
|
Транмиър – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|
Welling United – Gateshead
|
|
0:1
|
|
Boreham Wood – Макълсфийлд Таун
|
|
0:0
|
|
Altrincham – Aldershot Town
|
|
1:0
|
|
25 Март, Петък
|
Braintree Town – Bromley
|
|
1:0
|
|
Транмиър – Линкълн Сити
|
|
3:2
|
|
26 Март, Събота
|
Woking – Kidderminster
|
|
1:1
|
|
Gateshead – Макълсфийлд Таун
|
|
0:3
|
|
Dover Athletic – Torquay United
|
|
5:0
|
|
Forest Green Rovers – Aldershot Town
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Welling United
|
|
0:0
|
|
Chester – Barrow
|
|
1:0
|
|
Southport – Guiseley
|
|
2:0
|
|
Челтнъм Таун – Boreham Wood
|
|
4:1
|
|
Grimsby Town – Рексъм
|
|
1:0
|
|
Halifax Town – Altrincham
|
|
1:0
|
|
28 Март, Понеделник
|
Bromley – Forest Green Rovers
|
|
1:2
|
|
Guiseley – Chester
|
|
3:3
|
|
Boreham Wood – Dover Athletic
|
|
3:0
|
|
Torquay United – Eastleigh
|
|
0:1
|
|
Barrow – Halifax Town
|
|
3:1
|
|
Линкълн Сити – Gateshead
|
|
1:1
|
|
Макълсфийлд Таун – Grimsby Town
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Southport
|
|
1:1
|
|
Kidderminster – Транмиър
|
|
0:2
|
|
Welling United – Woking
|
|
2:1
|
|
Aldershot Town – Braintree Town
|
|
2:1
|
|
Рексъм – Челтнъм Таун
|
|
2:1
|
|
1 Април, Петък
|
Челтнъм Таун – Grimsby Town
|
|
3:1
|
|
2 Април, Събота
|
Eastleigh – Guiseley
|
|
1:1
|
|
Макълсфийлд Таун – Braintree Town
|
|
3:1
|
|
Chester – Boreham Wood
|
|
2:2
|
|
Aldershot Town – Barrow
|
|
0:1
|
|
Kidderminster – Altrincham
|
|
1:1
|
|
Forest Green Rovers – Рексъм
|
|
0:0
|
|
Southport – Woking
|
|
0:2
|
|
Транмиър – Welling United
|
|
1:2
|
|
Gateshead – Torquay United
|
|
1:2
|
|
Bromley – Линкълн Сити
|
|
2:0
|
|
Dover Athletic – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
5 Април, Вторник
|
Torquay United – Chester
|
|
2:0
|
|
Aldershot Town – Grimsby Town
|
|
3:4
|
|
Halifax Town – Boreham Wood
|
|
3:2
|
|
Altrincham – Dover Athletic
|
|
1:2
|
|
Barrow – Braintree Town
|
|
2:0
|
|
9 Април, Събота
|
Линкълн Сити – Chester
|
|
2:1
|
|
Рексъм – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Grimsby Town – Eastleigh
|
|
0:0
|
|
Braintree Town – Forest Green Rovers
|
|
1:1
|
|
Woking – Gateshead
|
|
1:1
|
|
Welling United – Kidderminster
|
|
1:2
|
|
Barrow – Макълсфийлд Таун
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Southport
|
|
0:2
|
|
Torquay United – Транмиър
|
|
0:1
|
|
Guiseley – Челтнъм Таун
|
|
0:2
|
|
Altrincham – Bromley
|
|
0:0
|
|
Halifax Town – Aldershot Town
|
|
0:2
|
|
12 Април, Вторник
|
Kidderminster – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Braintree Town
|
|
0:1
|
|
Guiseley – Рексъм
|
|
3:1
|
|
Torquay United – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Макълсфийлд Таун – Dover Athletic
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Barrow
|
|
2:1
|
|
16 Април, Събота
|
Транмиър – Рексъм
|
|
1:2
|
|
Forest Green Rovers – Woking
|
|
1:2
|
|
Chester – Welling United
|
|
4:0
|
|
Bromley – Torquay United
|
|
0:2
|
|
Southport – Линкълн Сити
|
|
2:2
|
|
Макълсфийлд Таун – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Dover Athletic – Grimsby Town
|
|
1:1
|
|
Челтнъм Таун – Halifax Town
|
|
2:0
|
|
Gateshead – Braintree Town
|
|
2:3
|
|
Aldershot Town – Boreham Wood
|
|
1:2
|
|
Kidderminster – Barrow
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Altrincham
|
|
2:0
|
|
19 Април, Вторник
|
Woking – Grimsby Town
|
|
1:3
|
|
Halifax Town – Eastleigh
|
|
0:0
|
|
23 Април, Събота
|
Линкълн Сити – Woking
|
|
2:3
|
|
Altrincham – Welling United
|
|
5:0
|
|
Eastleigh – Транмиър
|
|
0:1
|
|
Aldershot Town – Southport
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Guiseley
|
|
1:0
|
|
Forest Green Rovers – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Kidderminster – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Torquay United – Barrow
|
|
2:2
|
|
Рексъм – Braintree Town
|
|
2:3
|
|
Gateshead – Bromley
|
|
3:1
|
|
Макълсфийлд Таун – Челтнъм Таун
|
|
0:1
|
|
Grimsby Town – Chester
|
|
1:2
|
|
30 Април, Събота
|
Guiseley – Torquay United
|
|
4:3
|
|
Halifax Town – Макълсфийлд Таун
|
|
1:1
|
|
Челтнъм Таун – Линкълн Сити
|
|
3:1
|
|
Southport – Kidderminster
|
|
3:4
|
|
Транмиър – Grimsby Town
|
|
1:0
|
|
Chester – Gateshead
|
|
4:2
|
|
Woking – Eastleigh
|
|
2:1
|
|
Welling United – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Barrow – Рексъм
|
|
1:0
|
|
Bromley – Aldershot Town
|
|
1:1
|
|
Braintree Town – Altrincham
|
|
3:0
|
|
4 Май, Сряда
|
Dover Athletic – Forest Green Rovers
|
|
0:1
|
|