кръг 1
|
15 Юли, Понеделник
|
Sever – Dinamo Vologda
|
|
2:0
|
|
Tosno – Zenit 2
|
|
3:3
|
|
Dolgoprudny – Tekstilshchik Iv
|
|
1:3
|
|
Rus – Spartak Ks
|
|
2:0
|
|
Strogino – Torpedo Vl
|
|
0:3
|
|
Dnepr Smolensk – Volga Tver
|
|
1:2
|
|
Lokomotiv II M – Khimki
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 2
|
18 Юли, Четвъртък
|
Dolgoprudny – Torpedo Vl
|
|
1:0
|
|
Rus – Dinamo Vologda
|
|
2:0
|
|
Strogino – Tekstilshchik Iv
|
|
1:2
|
|
Dnepr Smolensk – Khimki
|
|
2:0
|
|
Lokomotiv II M – Volga Tver
|
|
0:0
|
|
Pskov 747 – Zenit 2
|
|
0:1
|
|
Sever – Spartak Ks
|
|
3:1
|
|
Znamya Truda – Kolomna
|
|
0:0
|
|
|
кръг 3
|
24 Юли, Сряда
|
Tekstilshchik Iv – Pskov 747
|
|
3:0
|
|
Kolomna – Rus
|
|
0:0
|
|
Dinamo Vologda – Lokomotiv II M
|
|
0:0
|
|
Volga Tver – Dolgoprudny
|
|
1:0
|
|
Spartak Ks – Dnepr Smolensk
|
|
2:4
|
|
Torpedo Vl – Tosno
|
|
0:1
|
|
Znamya Truda – Sever
|
|
1:0
|
|
Khimki – Strogino
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 4
|
27 Юли, Събота
|
Tekstilshchik Iv – Tosno
|
|
0:0
|
|
Kolomna – Sever
|
|
3:0
|
|
Dinamo Vologda – Dnepr Smolensk
|
|
1:1
|
|
Volga Tver – Strogino
|
|
0:1
|
|
Spartak Ks – Lokomotiv II M
|
|
0:2
|
|
Torpedo Vl – Pskov 747
|
|
0:0
|
|
Znamya Truda – Rus
|
|
1:0
|
|
Khimki – Dolgoprudny
|
|
2:2
|
|
|
кръг 5
|
4 Август, Неделя
|
Tosno – Khimki
|
|
0:0
|
|
Dolgoprudny – Spartak Ks
|
|
0:0
|
|
Strogino – Dinamo Vologda
|
|
0:3
|
|
Dnepr Smolensk – Kolomna
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv II M – Znamya Truda
|
|
4:0
|
|
Zenit 2 – Torpedo Vl
|
|
1:6
|
|
Pskov 747 – Volga Tver
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 6
|
7 Август, Сряда
|
Tosno – Volga Tver
|
|
1:0
|
|
Dolgoprudny – Dinamo Vologda
|
|
4:1
|
|
Strogino – Spartak Ks
|
|
2:1
|
|
Dnepr Smolensk – Znamya Truda
|
|
1:0
|
|
Lokomotiv II M – Kolomna
|
|
2:2
|
|
Zenit 2 – Tekstilshchik Iv
|
|
2:3
|
|
Pskov 747 – Khimki
|
|
1:1
|
|
Sever – Rus
|
|
0:0
|
|
|
кръг 7
|
15 Август, Четвъртък
|
Rus – Dnepr Smolensk
|
|
2:2
|
|
Kolomna – Dolgoprudny
|
|
0:2
|
|
Dinamo Vologda – Tosno
|
|
1:2
|
|
Sever – Lokomotiv II M
|
|
1:1
|
|
Spartak Ks – Pskov 747
|
|
1:0
|
|
Znamya Truda – Strogino
|
|
0:1
|
|
Khimki – Zenit 2
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 8
|
18 Август, Неделя
|
Rus – Lokomotiv II M
|
|
1:1
|
|
Kolomna – Strogino
|
|
1:0
|
|
Dinamo Vologda – Pskov 747
|
|
1:2
|
|
Volga Tver – Zenit 2
|
|
1:4
|
|
Sever – Dnepr Smolensk
|
|
4:1
|
|
Spartak Ks – Tosno
|
|
1:1
|
|
Torpedo Vl – Tekstilshchik Iv
|
|
2:1
|
|
Znamya Truda – Dolgoprudny
|
|
2:1
|
|
|
кръг 9
|
25 Август, Неделя
|
Tosno – Znamya Truda
|
|
5:0
|
|
Dolgoprudny – Rus
|
|
0:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Volga Tver
|
|
3:3
|
|
Strogino – Sever
|
|
3:0
|
|
Zenit 2 – Dinamo Vologda
|
|
0:0
|
|
Pskov 747 – Kolomna
|
|
1:0
|
|
Torpedo Vl – Khimki
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 10
|
28 Август, Сряда
|
Tosno – Kolomna
|
|
4:1
|
|
Dolgoprudny – Sever
|
|
3:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Khimki
|
|
2:1
|
|
Strogino – Rus
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv II M – Dnepr Smolensk
|
|
2:1
|
|
Zenit 2 – Spartak Ks
|
|
2:1
|
|
Pskov 747 – Znamya Truda
|
|
1:0
|
|
Torpedo Vl – Volga Tver
|
|
4:0
|
|
|
кръг 11
|
4 Септември, Сряда
|
Dnepr Smolensk – Dolgoprudny
|
|
3:2
|
|
Lokomotiv II M – Strogino
|
|
2:2
|
|
Dinamo Vologda – Torpedo Vl
|
|
1:3
|
|
Sever – Tosno
|
|
0:0
|
|
Spartak Ks – Tekstilshchik Iv
|
|
0:1
|
|
Znamya Truda – Zenit 2
|
|
0:0
|
|
Rus – Pskov 747
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 12
|
7 Септември, Събота
|
Rus – Tosno
|
|
1:4
|
|
Kolomna – Zenit 2
|
|
1:0
|
|
Dnepr Smolensk – Strogino
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv II M – Dolgoprudny
|
|
3:0
|
|
Dinamo Vologda – Tekstilshchik Iv
|
|
0:0
|
|
Volga Tver – Khimki
|
|
0:0
|
|
Sever – Pskov 747
|
|
2:1
|
|
Spartak Ks – Torpedo Vl
|
|
2:0
|
|
|
кръг 13
|
14 Септември, Събота
|
Tosno – Lokomotiv II M
|
|
0:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Kolomna
|
|
4:1
|
|
Zenit 2 – Sever
|
|
1:1
|
|
Pskov 747 – Dnepr Smolensk
|
|
2:0
|
|
Volga Tver – Spartak Ks
|
|
1:1
|
|
Torpedo Vl – Znamya Truda
|
|
1:0
|
|
Khimki – Dinamo Vologda
|
|
4:1
|
|
|
|
кръг 14
|
17 Септември, Вторник
|
Tekstilshchik Iv – Znamya Truda
|
|
3:1
|
|
Zenit 2 – Rus
|
|
0:0
|
|
Pskov 747 – Lokomotiv II M
|
|
0:2
|
|
Volga Tver – Dinamo Vologda
|
|
2:2
|
|
Torpedo Vl – Kolomna
|
|
4:1
|
|
Khimki – Spartak Ks
|
|
3:1
|
|
Tosno – Dnepr Smolensk
|
|
1:0
|
|
Strogino – Dolgoprudny
|
|
1:0
|
|
|
кръг 15
|
24 Септември, Вторник
|
Znamya Truda – Khimki
|
|
2:5
|
|
Dolgoprudny – Pskov 747
|
|
0:2
|
|
Rus – Tekstilshchik Iv
|
|
0:1
|
|
Kolomna – Volga Tver
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv II M – Zenit 2
|
|
1:1
|
|
Sever – Torpedo Vl
|
|
1:0
|
|
Strogino – Tosno
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 16
|
27 Септември, Петък
|
Rus – Torpedo Vl
|
|
1:0
|
|
Kolomna – Khimki
|
|
0:1
|
|
Dnepr Smolensk – Zenit 2
|
|
2:1
|
|
Dinamo Vologda – Spartak Ks
|
|
1:0
|
|
Sever – Tekstilshchik Iv
|
|
2:1
|
|
Znamya Truda – Volga Tver
|
|
1:1
|
|
Dolgoprudny – Tosno
|
|
0:0
|
|
Strogino – Pskov 747
|
|
2:3
|
|
|
кръг 17
|
4 Октомври, Петък
|
Tekstilshchik Iv – Dnepr Smolensk
|
|
3:2
|
|
Zenit 2 – Strogino
|
|
0:1
|
|
Dinamo Vologda – Znamya Truda
|
|
1:1
|
|
Volga Tver – Rus
|
|
1:0
|
|
Spartak Ks – Kolomna
|
|
3:0
|
|
Torpedo Vl – Lokomotiv II M
|
|
2:1
|
|
Khimki – Sever
|
|
1:3
|
|
|
|
кръг 18
|
7 Октомври, Понеделник
|
Tosno – Pskov 747
|
|
2:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Lokomotiv II M
|
|
3:2
|
|
Dinamo Vologda – Kolomna
|
|
0:1
|
|
Volga Tver – Sever
|
|
1:1
|
|
Spartak Ks – Znamya Truda
|
|
6:0
|
|
Torpedo Vl – Dnepr Smolensk
|
|
2:3
|
|
Khimki – Rus
|
|
4:0
|
|
8 Ноември, Петък
|
Zenit 2 – Dolgoprudny
|
|
0:1
|
|
|
кръг 19
|
14 Октомври, Понеделник
|
Kolomna – Spartak Ks
|
|
1:0
|
|
Dnepr Smolensk – Tekstilshchik Iv
|
|
0:2
|
|
Lokomotiv II M – Torpedo Vl
|
|
0:2
|
|
Sever – Khimki
|
|
2:2
|
|
Znamya Truda – Dinamo Vologda
|
|
1:0
|
|
Rus – Volga Tver
|
|
3:1
|
|
21 Октомври, Понеделник
|
Strogino – Zenit 2
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 20
|
17 Октомври, Четвъртък
|
Kolomna – Dinamo Vologda
|
|
3:1
|
|
Dnepr Smolensk – Torpedo Vl
|
|
1:1
|
|
Lokomotiv II M – Tekstilshchik Iv
|
|
2:0
|
|
Pskov 747 – Tosno
|
|
1:3
|
|
Sever – Volga Tver
|
|
1:0
|
|
Znamya Truda – Spartak Ks
|
|
0:0
|
|
Rus – Khimki
|
|
2:2
|
|
Dolgoprudny – Zenit 2
|
|
1:2
|
|
|
кръг 21
|
24 Октомври, Четвъртък
|
Tosno – Strogino
|
|
1:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Rus
|
|
2:0
|
|
Zenit 2 – Lokomotiv II M
|
|
1:0
|
|
Pskov 747 – Dolgoprudny
|
|
1:0
|
|
Volga Tver – Kolomna
|
|
4:1
|
|
Torpedo Vl – Sever
|
|
2:0
|
|
Khimki – Znamya Truda
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 22
|
27 Октомври, Неделя
|
Tekstilshchik Iv – Sever
|
|
0:0
|
|
Zenit 2 – Dnepr Smolensk
|
|
3:0
|
|
Pskov 747 – Strogino
|
|
1:0
|
|
Volga Tver – Znamya Truda
|
|
0:2
|
|
Spartak Ks – Dinamo Vologda
|
|
1:0
|
|
Torpedo Vl – Rus
|
|
1:0
|
|
Khimki – Kolomna
|
|
6:1
|
|
Tosno – Dolgoprudny
|
|
0:1
|
|
|
кръг 23
|
2 Ноември, Събота
|
Spartak Ks – Volga Tver
|
|
1:0
|
|
Sever – Zenit 2
|
|
2:4
|
|
Dinamo Vologda – Khimki
|
|
2:3
|
|
Dnepr Smolensk – Pskov 747
|
|
1:1
|
|
Kolomna – Tekstilshchik Iv
|
|
2:1
|
|
Znamya Truda – Torpedo Vl
|
|
1:1
|
|
Lokomotiv II M – Tosno
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 24
|
5 Ноември, Вторник
|
Znamya Truda – Tekstilshchik Iv
|
|
0:3
|
|
Dolgoprudny – Strogino
|
|
2:1
|
|
Kolomna – Torpedo Vl
|
|
3:3
|
|
Dnepr Smolensk – Tosno
|
|
2:2
|
|
Lokomotiv II M – Pskov 747
|
|
3:1
|
|
Dinamo Vologda – Volga Tver
|
|
2:1
|
|
Spartak Ks – Khimki
|
|
0:1
|
|
Rus – Zenit 2
|
|
1:1
|
|
|
кръг 25
|
19 Април, Събота
|
Tosno – Sever
|
|
1:0
|
|
Dolgoprudny – Dnepr Smolensk
|
|
2:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Spartak Ks
|
|
0:0
|
|
Strogino – Lokomotiv II M
|
|
4:1
|
|
Zenit 2 – Znamya Truda
|
|
4:0
|
|
Pskov 747 – Rus
|
|
3:0
|
|
Torpedo Vl – Dinamo Vologda
|
|
2:3
|
|
|
|
кръг 26
|
22 Април, Вторник
|
Dolgoprudny – Lokomotiv II M
|
|
1:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Dinamo Vologda
|
|
3:1
|
|
Zenit 2 – Kolomna
|
|
2:0
|
|
Pskov 747 – Sever
|
|
2:0
|
|
Torpedo Vl – Spartak Ks
|
|
1:0
|
|
Khimki – Volga Tver
|
|
1:2
|
|
Tosno – Rus
|
|
3:0
|
|
Strogino – Dnepr Smolensk
|
|
0:0
|
|
|
кръг 27
|
28 Април, Понеделник
|
Khimki – Torpedo Vl
|
|
2:1
|
|
Rus – Dolgoprudny
|
|
0:3
|
|
Kolomna – Pskov 747
|
|
1:1
|
|
Dinamo Vologda – Zenit 2
|
|
3:0
|
|
Volga Tver – Tekstilshchik Iv
|
|
0:1
|
|
Sever – Strogino
|
|
4:0
|
|
Znamya Truda – Tosno
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 28
|
1 Май, Четвъртък
|
Rus – Strogino
|
|
0:3
|
|
Kolomna – Tosno
|
|
0:2
|
|
Dnepr Smolensk – Lokomotiv II M
|
|
1:1
|
|
Volga Tver – Torpedo Vl
|
|
0:2
|
|
Sever – Dolgoprudny
|
|
1:1
|
|
Spartak Ks – Zenit 2
|
|
2:1
|
|
Znamya Truda – Pskov 747
|
|
0:0
|
|
Khimki – Tekstilshchik Iv
|
|
2:3
|
|
|
кръг 29
|
7 Май, Сряда
|
Tosno – Dinamo Vologda
|
|
2:0
|
|
Dolgoprudny – Kolomna
|
|
1:0
|
|
Strogino – Znamya Truda
|
|
3:0
|
|
Dnepr Smolensk – Rus
|
|
3:0
|
|
Zenit 2 – Khimki
|
|
1:3
|
|
Pskov 747 – Spartak Ks
|
|
3:1
|
|
Lokomotiv II M – Sever
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 30
|
10 Май, Събота
|
Tosno – Spartak Ks
|
|
1:0
|
|
Dolgoprudny – Znamya Truda
|
|
3:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Torpedo Vl
|
|
2:0
|
|
Strogino – Kolomna
|
|
2:0
|
|
Dnepr Smolensk – Sever
|
|
2:0
|
|
Lokomotiv II M – Rus
|
|
3:0
|
|
Zenit 2 – Volga Tver
|
|
1:0
|
|
Pskov 747 – Dinamo Vologda
|
|
2:0
|
|
|
кръг 31
|
16 Май, Петък
|
Kolomna – Dnepr Smolensk
|
|
0:3
|
|
Dinamo Vologda – Strogino
|
|
1:1
|
|
Volga Tver – Pskov 747
|
|
1:3
|
|
Spartak Ks – Dolgoprudny
|
|
1:0
|
|
Torpedo Vl – Zenit 2
|
|
0:0
|
|
Znamya Truda – Lokomotiv II M
|
|
1:5
|
|
Khimki – Tosno
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 32
|
19 Май, Понеделник
|
Rus – Sever
|
|
0:3
|
|
Tekstilshchik Iv – Zenit 2
|
|
2:2
|
|
Kolomna – Lokomotiv II M
|
|
2:4
|
|
Dinamo Vologda – Dolgoprudny
|
|
1:1
|
|
Volga Tver – Tosno
|
|
0:1
|
|
Spartak Ks – Strogino
|
|
0:0
|
|
Znamya Truda – Dnepr Smolensk
|
|
0:1
|
|
Khimki – Pskov 747
|
|
2:0
|
|
|
кръг 33
|
24 Май, Събота
|
Tosno – Torpedo Vl
|
|
6:1
|
|
Rus – Kolomna
|
|
0:3
|
|
Strogino – Khimki
|
|
2:2
|
|
Dnepr Smolensk – Spartak Ks
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv II M – Dinamo Vologda
|
|
2:1
|
|
Pskov 747 – Tekstilshchik Iv
|
|
2:3
|
|
Sever – Znamya Truda
|
|
0:0
|
|
Dolgoprudny – Volga Tver
|
|
4:0
|
|
|
|
кръг 34
|
27 Май, Вторник
|
Tosno – Tekstilshchik Iv
|
|
1:0
|
|
Rus – Znamya Truda
|
|
0:3
|
|
Strogino – Volga Tver
|
|
1:2
|
|
Dnepr Smolensk – Dinamo Vologda
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv II M – Spartak Ks
|
|
0:1
|
|
Pskov 747 – Torpedo Vl
|
|
3:0
|
|
Sever – Kolomna
|
|
2:0
|
|
Dolgoprudny – Khimki
|
|
1:2
|
|
|
кръг 35
|
2 Юни, Понеделник
|
Tekstilshchik Iv – Dolgoprudny
|
|
2:2
|
|
Zenit 2 – Tosno
|
|
3:1
|
|
Dinamo Vologda – Sever
|
|
2:1
|
|
Volga Tver – Dnepr Smolensk
|
|
0:2
|
|
Spartak Ks – Rus
|
|
3:0
|
|
Torpedo Vl – Strogino
|
|
2:1
|
|
Khimki – Lokomotiv II M
|
|
6:0
|
|
|
|
кръг 36
|
5 Юни, Четвъртък
|
Kolomna – Znamya Truda
|
|
1:0
|
|
Zenit 2 – Pskov 747
|
|
0:3
|
|
Dinamo Vologda – Rus
|
|
3:0
|
|
Volga Tver – Lokomotiv II M
|
|
2:2
|
|
Spartak Ks – Sever
|
|
0:1
|
|
Torpedo Vl – Dolgoprudny
|
|
0:0
|
|
Khimki – Dnepr Smolensk
|
|
3:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Strogino
|
|
1:0
|
|
|