|
kolo 2
|
4 Avgust, Petak
|
Ruch Chorzow – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
4 Avgust, Petak
|
Pogon Siedlce – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Mjeđ Legnica – Katowice
|
|
1:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Gornik Leczna – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:1
|
|
Bielsko Biala – Bytovia Bytow
|
|
0:2
|
|
Tychy – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
5 Avgust, Subota
|
Puszcza Niepolomice – Rakow Czestochowa
|
|
2:3
|
|
|
kolo 3
|
10 Avgust, Četvrtak
|
Olsztyn – Bielsko Biala
|
|
3:1
|
|
Katowice – Puszcza Niepolomice
|
|
1:2
|
|
11 Avgust, Petak
|
Rakow Czestochowa – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Ruch Chorzow
|
|
2:1
|
|
Odra Opole – Mjeđ Legnica
|
|
2:4
|
|
12 Avgust, Subota
|
Stal Mielec – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Pogon Siedlce
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Gornik Leczna
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Tychy
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 4
|
17 Avgust, Četvrtak
|
Chojniczanka – Bielsko Biala
|
|
4:0
|
|
Mjeđ Legnica – Zaglebie Sosnowiec
|
|
4:1
|
|
Ruch Chorzow – Olsztyn
|
|
3:1
|
|
Gornik Leczna – Stal Mielec
|
|
3:4
|
|
18 Avgust, Petak
|
Pogon Siedlce – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Rakow Czestochowa – Katowice
|
|
1:3
|
|
Puszcza Niepolomice – Odra Opole
|
|
1:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Tychy – Bytovia Bytow
|
|
1:0
|
|
|
kolo 5
|
21 Avgust, Ponedeljak
|
Olsztyn – Tychy
|
|
2:0
|
|
Bielsko Biala – Ruch Chorzow
|
|
1:0
|
|
22 Avgust, Utorak
|
Bytovia Bytow – Olimpia Grudziadz
|
|
0:1
|
|
Chrobry Glogow – Gornik Leczna
|
|
2:0
|
|
Wigry Suwalki – Mjeđ Legnica
|
|
0:2
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Puszcza Niepolomice
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Pogon Siedlce
|
|
2:3
|
|
Odra Opole – Rakow Czestochowa
|
|
1:0
|
|
Katowice – Chojniczanka
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 6
|
25 Avgust, Petak
|
Tychy – Bielsko Biala
|
|
3:3
|
|
25 Avgust, Petak
|
Pogon Siedlce – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Rakow Czestochowa – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:2
|
|
Puszcza Niepolomice – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
Chojniczanka – Ruch Chorzow
|
|
4:3
|
|
Mjeđ Legnica – Stal Mielec
|
|
0:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Gornik Leczna – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
27 Avgust, Nedelja
|
Katowice – Odra Opole
|
|
1:1
|
|
|
kolo 7
|
1 Septembar, Petak
|
Bytovia Bytow – Pogon Siedlce
|
|
4:1
|
|
Olsztyn – Gornik Leczna
|
|
2:1
|
|
Odra Opole – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
2 Septembar, Subota
|
Chrobry Glogow – Mjeđ Legnica
|
|
1:2
|
|
12 Septembar, Utorak
|
Stal Mielec – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Bielsko Biala – Olimpia Grudziadz
|
|
3:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Katowice
|
|
2:0
|
|
14 Septembar, Četvrtak
|
Ruch Chorzow – Tychy
|
|
2:2
|
|
26 Septembar, Utorak
|
Wigry Suwalki – Rakow Czestochowa
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 8
|
7 Septembar, Četvrtak
|
Olimpia Grudziadz – Ruch Chorzow
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Mjeđ Legnica – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
8 Septembar, Petak
|
Katowice – Wigry Suwalki
|
|
0:1
|
|
Pogon Siedlce – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Rakow Czestochowa – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
Odra Opole – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:0
|
|
Gornik Leczna – Bielsko Biala
|
|
1:0
|
|
9 Septembar, Subota
|
Chojniczanka – Tychy
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 10
|
22 Septembar, Petak
|
Chojniczanka – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
Pogon Siedlce – Ruch Chorzow
|
|
1:3
|
|
Rakow Czestochowa – Bytovia Bytow
|
|
3:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Olsztyn
|
|
3:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Wigry Suwalki
|
|
0:1
|
|
Mjeđ Legnica – Bielsko Biala
|
|
0:2
|
|
Gornik Leczna – Tychy
|
|
1:0
|
|
Katowice – Chrobry Glogow
|
|
2:2
|
|
Odra Opole – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
|
kolo 11
|
29 Septembar, Petak
|
Ruch Chorzow – Mjeđ Legnica
|
|
1:0
|
|
29 Septembar, Petak
|
Bytovia Bytow – Katowice
|
|
1:2
|
|
Tychy – Pogon Siedlce
|
|
2:3
|
|
Wigry Suwalki – Chojniczanka
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Gornik Leczna
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Bielsko Biala – Puszcza Niepolomice
|
|
2:1
|
|
Olsztyn – Rakow Czestochowa
|
|
1:3
|
|
Chrobry Glogow – Odra Opole
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 12
|
5 Oktobar, Četvrtak
|
Mjeđ Legnica – Tychy
|
|
2:1
|
|
6 Oktobar, Petak
|
Wigry Suwalki – Stal Mielec
|
|
2:0
|
|
Chojniczanka – Gornik Leczna
|
|
0:0
|
|
Odra Opole – Bytovia Bytow
|
|
1:0
|
|
17 Oktobar, Utorak
|
Katowice – Olsztyn
|
|
3:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
Rakow Czestochowa – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
Pogon Siedlce – Olimpia Grudziadz
|
|
1:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Ruch Chorzow
|
|
2:1
|
|
|
kolo 13
|
13 Oktobar, Petak
|
Stal Mielec – Chojniczanka
|
|
1:2
|
|
13 Oktobar, Petak
|
Tychy – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Bytovia Bytow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:2
|
|
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
|
|
3:3
|
|
Olimpia Grudziadz – Mjeđ Legnica
|
|
0:1
|
|
Gornik Leczna – Pogon Siedlce
|
|
1:1
|
|
Ruch Chorzow – Rakow Czestochowa
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Odra Opole
|
|
2:0
|
|
Bielsko Biala – Katowice
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 14
|
20 Oktobar, Petak
|
Puszcza Niepolomice – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
Chojniczanka – Pogon Siedlce
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Bytovia Bytow
|
|
2:2
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Olsztyn
|
|
5:1
|
|
Mjeđ Legnica – Gornik Leczna
|
|
0:0
|
|
Stal Mielec – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
Odra Opole – Bielsko Biala
|
|
2:2
|
|
Rakow Czestochowa – Tychy
|
|
2:2
|
|
22 Oktobar, Nedelja
|
Katowice – Ruch Chorzow
|
|
1:2
|
|
|
kolo 15
|
27 Oktobar, Petak
|
Bielsko Biala – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:0
|
|
27 Oktobar, Petak
|
Pogon Siedlce – Mjeđ Legnica
|
|
2:3
|
|
Bytovia Bytow – Stal Mielec
|
|
0:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Rakow Czestochowa
|
|
1:2
|
|
Gornik Leczna – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Tychy – Katowice
|
|
1:0
|
|
28 Oktobar, Subota
|
Ruch Chorzow – Odra Opole
|
|
3:1
|
|
Chrobry Glogow – Chojniczanka
|
|
0:0
|
|
3 April, Utorak
|
Olsztyn – Wigry Suwalki
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 16
|
3 Novembar, Petak
|
Zaglebie Sosnowiec – Ruch Chorzow
|
|
2:1
|
|
3 Novembar, Petak
|
Rakow Czestochowa – Gornik Leczna
|
|
3:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Pogon Siedlce
|
|
2:3
|
|
Chrobry Glogow – Bytovia Bytow
|
|
0:0
|
|
Chojniczanka – Mjeđ Legnica
|
|
0:0
|
|
Wigry Suwalki – Bielsko Biala
|
|
3:0
|
|
Stal Mielec – Olsztyn
|
|
1:3
|
|
Katowice – Olimpia Grudziadz
|
|
2:0
|
|
Odra Opole – Tychy
|
|
1:0
|
|
|
kolo 17
|
10 Novembar, Petak
|
Pogon Siedlce – Rakow Czestochowa
|
|
0:3
|
|
Bytovia Bytow – Chojniczanka
|
|
0:3
|
|
Tychy – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Mjeđ Legnica – Puszcza Niepolomice
|
|
2:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Odra Opole
|
|
0:2
|
|
Gornik Leczna – Katowice
|
|
1:3
|
|
Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
21 Novembar, Utorak
|
Bielsko Biala – Stal Mielec
|
|
2:3
|
|
21 Novembar, Utorak
|
Ruch Chorzow – Wigry Suwalki
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 18
|
17 Novembar, Petak
|
Ruch Chorzow – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
17 Novembar, Petak
|
Pogon Siedlce – Katowice
|
|
1:1
|
|
Tychy – Wigry Suwalki
|
|
0:3
|
|
Chojniczanka – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Mjeđ Legnica – Rakow Czestochowa
|
|
1:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:1
|
|
Bielsko Biala – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Bytovia Bytow
|
|
0:1
|
|
19 Novembar, Nedelja
|
Gornik Leczna – Odra Opole
|
|
0:3
|
|
|
kolo 19
|
24 Novembar, Petak
|
Zaglebie Sosnowiec – Gornik Leczna
|
|
2:2
|
|
24 Novembar, Petak
|
Rakow Czestochowa – Puszcza Niepolomice
|
|
3:1
|
|
Bytovia Bytow – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
Chrobry Glogow – Ruch Chorzow
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Pogon Siedlce
|
|
1:1
|
|
Katowice – Mjeđ Legnica
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
Stal Mielec – Tychy
|
|
3:0
|
|
|
|
|
kolo 21
|
9 Mart, Petak
|
Stal Mielec – Gornik Leczna
|
|
1:0
|
|
9 Mart, Petak
|
Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz
|
|
3:2
|
|
Bielsko Biala – Chojniczanka
|
|
0:0
|
|
Odra Opole – Puszcza Niepolomice
|
|
0:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Mjeđ Legnica
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Pogon Siedlce
|
|
2:0
|
|
Katowice – Rakow Czestochowa
|
|
2:1
|
|
23 April, Ponedeljak
|
Olsztyn – Ruch Chorzow
|
|
2:2
|
|
24 April, Utorak
|
Bytovia Bytow – Tychy
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 22
|
16 Mart, Petak
|
Mjeđ Legnica – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
16 Mart, Petak
|
Ruch Chorzow – Bielsko Biala
|
|
0:2
|
|
Pogon Siedlce – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
Puszcza Niepolomice – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Tychy – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
3 April, Utorak
|
Rakow Czestochowa – Odra Opole
|
|
0:0
|
|
17 April, Utorak
|
Chojniczanka – Katowice
|
|
0:2
|
|
23 April, Ponedeljak
|
Gornik Leczna – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
|
kolo 23
|
23 Mart, Petak
|
Odra Opole – Katowice
|
|
1:2
|
|
10 April, Utorak
|
Bielsko Biala – Tychy
|
|
1:1
|
|
Ruch Chorzow – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Stal Mielec – Mjeđ Legnica
|
|
1:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Rakow Czestochowa
|
|
2:0
|
|
Wigry Suwalki – Puszcza Niepolomice
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Pogon Siedlce
|
|
3:1
|
|
Bytovia Bytow – Gornik Leczna
|
|
2:1
|
|
Olsztyn – Olimpia Grudziadz
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 24
|
30 Mart, Petak
|
Rakow Czestochowa – Wigry Suwalki
|
|
0:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Stal Mielec
|
|
0:0
|
|
Tychy – Ruch Chorzow
|
|
2:0
|
|
Chojniczanka – Odra Opole
|
|
2:1
|
|
Mjeđ Legnica – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Bielsko Biala
|
|
0:0
|
|
Gornik Leczna – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Pogon Siedlce – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Katowice – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:0
|
|
|
kolo 25
|
6 April, Petak
|
Olsztyn – Pogon Siedlce
|
|
0:2
|
|
Ruch Chorzow – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
Bielsko Biala – Gornik Leczna
|
|
0:0
|
|
Stal Mielec – Rakow Czestochowa
|
|
2:3
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Katowice
|
|
0:2
|
|
Bytovia Bytow – Mjeđ Legnica
|
|
0:2
|
|
Tychy – Chojniczanka
|
|
2:2
|
|
Chrobry Glogow – Puszcza Niepolomice
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 26
|
13 April, Petak
|
Chojniczanka – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:2
|
|
Odra Opole – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Pogon Siedlce – Bielsko Biala
|
|
0:0
|
|
Gornik Leczna – Ruch Chorzow
|
|
0:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Bytovia Bytow
|
|
2:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Tychy
|
|
0:1
|
|
Mjeđ Legnica – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Katowice – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
15 April, Nedelja
|
Rakow Czestochowa – Chrobry Glogow
|
|
1:3
|
|
|
kolo 27
|
20 April, Petak
|
Stal Mielec – Odra Opole
|
|
2:2
|
|
20 April, Petak
|
Bytovia Bytow – Rakow Czestochowa
|
|
1:0
|
|
Tychy – Gornik Leczna
|
|
2:0
|
|
Olsztyn – Puszcza Niepolomice
|
|
2:0
|
|
Ruch Chorzow – Pogon Siedlce
|
|
0:6
|
|
Bielsko Biala – Mjeđ Legnica
|
|
0:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Katowice
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 28
|
27 April, Petak
|
Odra Opole – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
27 April, Petak
|
Pogon Siedlce – Tychy
|
|
0:1
|
|
Rakow Czestochowa – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Bielsko Biala
|
|
1:3
|
|
Chojniczanka – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Stal Mielec
|
|
3:1
|
|
Gornik Leczna – Olimpia Grudziadz
|
|
2:0
|
|
Katowice – Bytovia Bytow
|
|
0:0
|
|
Mjeđ Legnica – Ruch Chorzow
|
|
6:1
|
|
|
kolo 29
|
4 Maj, Petak
|
Tychy – Mjeđ Legnica
|
|
1:0
|
|
4 Maj, Petak
|
Bytovia Bytow – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Pogon Siedlce
|
|
4:2
|
|
Gornik Leczna – Chojniczanka
|
|
3:0
|
|
Stal Mielec – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Bielsko Biala – Rakow Czestochowa
|
|
1:1
|
|
Ruch Chorzow – Puszcza Niepolomice
|
|
0:2
|
|
Olsztyn – Katowice
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 30
|
8 Maj, Utorak
|
Pogon Siedlce – Gornik Leczna
|
|
1:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Tychy
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Mjeđ Legnica – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
Odra Opole – Olsztyn
|
|
2:4
|
|
Rakow Czestochowa – Ruch Chorzow
|
|
2:1
|
|
Katowice – Bielsko Biala
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 32
|
18 Maj, Petak
|
Odra Opole – Ruch Chorzow
|
|
0:3
|
|
18 Maj, Petak
|
Rakow Czestochowa – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Gornik Leczna
|
|
2:0
|
|
Chojniczanka – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
Wigry Suwalki – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Bielsko Biala
|
|
2:0
|
|
Mjeđ Legnica – Pogon Siedlce
|
|
2:0
|
|
Stal Mielec – Bytovia Bytow
|
|
2:2
|
|
Katowice – Tychy
|
|
1:2
|
|
|
kolo 33
|
25 Maj, Petak
|
Pogon Siedlce – Puszcza Niepolomice
|
|
0:0
|
|
Bytovia Bytow – Chrobry Glogow
|
|
3:3
|
|
Tychy – Odra Opole
|
|
3:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Katowice
|
|
1:1
|
|
Gornik Leczna – Rakow Czestochowa
|
|
2:1
|
|
Bielsko Biala – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Ruch Chorzow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:1
|
|
Olsztyn – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
27 Maj, Nedelja
|
Mjeđ Legnica – Chojniczanka
|
|
5:1
|
|
|
|
kolo 34
|
1 Jun, Petak
|
Rakow Czestochowa – Pogon Siedlce
|
|
1:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Mjeđ Legnica
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Bytovia Bytow
|
|
4:0
|
|
Wigry Suwalki – Ruch Chorzow
|
|
6:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Tychy
|
|
0:2
|
|
Stal Mielec – Bielsko Biala
|
|
0:4
|
|
Odra Opole – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
3 Jun, Nedelja
|
Katowice – Gornik Leczna
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
|