kolo 1
|
31 Jul, Petak
|
Belchatow – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
Pogon Siedlce – Dolcan Zabki
|
|
0:4
|
|
Kluczbork – Chrobry Glogow
|
|
0:2
|
|
Mjeđ Legnica – Chojniczanka
|
|
2:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Rozwoj Katowice
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Bytovia Bytow
|
|
0:1
|
|
Katowice – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Arka Gdynia – Zawisza
|
|
1:1
|
|
1 Avgust, Subota
|
Zaglebje Lubin – Plock
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 2
|
7 Avgust, Petak
|
Bytovia Bytow – Olimpia Grudziadz
|
|
2:2
|
|
Chrobry Glogow – Pogon Siedlce
|
|
1:1
|
|
Mjeđ Legnica – Dolcan Zabki
|
|
1:1
|
|
Zawisza – Kluczbork
|
|
2:3
|
|
Katowice – Zaglebje Lubin
|
|
0:1
|
|
Belchatow – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Olsztyn – Sandecja
|
|
2:2
|
|
8 Avgust, Subota
|
Plock – Arka Gdynia
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Rozwoj Katowice
|
|
4:0
|
|
|
kolo 3
|
14 Avgust, Petak
|
Rozwoj Katowice – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Kluczbork – Plock
|
|
1:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Olsztyn
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Chojniczanka
|
|
3:1
|
|
Belchatow – Dolcan Zabki
|
|
1:1
|
|
Zaglebje Lubin – Wigry Suwalki
|
|
2:3
|
|
Arka Gdynia – Katowice
|
|
1:0
|
|
15 Avgust, Subota
|
Pogon Siedlce – Zawisza
|
|
0:3
|
|
Mjeđ Legnica – Chrobry Glogow
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 4
|
21 Avgust, Petak
|
Zawisza – Mjeđ Legnica
|
|
4:1
|
|
21 Avgust, Petak
|
Chrobry Glogow – Belchatow
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Bytovia Bytow
|
|
2:2
|
|
Sandecja – Dolcan Zabki
|
|
3:2
|
|
Katowice – Kluczbork
|
|
5:1
|
|
Olsztyn – Rozwoj Katowice
|
|
2:1
|
|
Plock – Pogon Siedlce
|
|
0:2
|
|
Zaglebje Lubin – Arka Gdynia
|
|
4:2
|
|
|
kolo 5
|
25 Avgust, Utorak
|
Rozwoj Katowice – Chojniczanka
|
|
1:3
|
|
Kluczbork – Zaglebje Lubin
|
|
1:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Dolcan Zabki
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Arka Gdynia – Wigry Suwalki
|
|
0:2
|
|
Belchatow – Zawisza
|
|
2:1
|
|
26 Avgust, Sreda
|
Pogon Siedlce – Katowice
|
|
2:0
|
|
Mjeđ Legnica – Plock
|
|
1:0
|
|
22 Septembar, Utorak
|
Bytovia Bytow – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 6
|
28 Avgust, Petak
|
Zawisza – Sandecja
|
|
2:2
|
|
Arka Gdynia – Kluczbork
|
|
1:1
|
|
Dolcan Zabki – Rozwoj Katowice
|
|
1:0
|
|
29 Avgust, Subota
|
Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Katowice – Mjeđ Legnica
|
|
0:1
|
|
Plock – Belchatow
|
|
2:0
|
|
Zaglebje Lubin – Pogon Siedlce
|
|
2:1
|
|
15 Septembar, Utorak
|
Chojniczanka – Bytovia Bytow
|
|
1:6
|
|
|
kolo 7
|
4 Septembar, Petak
|
Olimpia Grudziadz – Zawisza
|
|
2:3
|
|
4 Septembar, Petak
|
Bytovia Bytow – Dolcan Zabki
|
|
1:4
|
|
Kluczbork – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Plock
|
|
1:3
|
|
Olsztyn – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Belchatow – Katowice
|
|
1:2
|
|
5 Septembar, Subota
|
Pogon Siedlce – Arka Gdynia
|
|
2:2
|
|
Rozwoj Katowice – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
28 Septembar, Ponedeljak
|
Mjeđ Legnica – Zaglebje Lubin
|
|
1:4
|
|
|
|
kolo 8
|
10 Septembar, Četvrtak
|
Zaglebje Lubin – Belchatow
|
|
0:1
|
|
Chrobry Glogow – Bytovia Bytow
|
|
0:1
|
|
Katowice – Sandecja
|
|
2:4
|
|
11 Septembar, Petak
|
Plock – Olimpia Grudziadz
|
|
3:0
|
|
Wigry Suwalki – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
Kluczbork – Pogon Siedlce
|
|
3:2
|
|
Dolcan Zabki – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Zawisza – Rozwoj Katowice
|
|
2:1
|
|
13 Septembar, Nedelja
|
Arka Gdynia – Mjeđ Legnica
|
|
2:0
|
|
|
kolo 9
|
18 Septembar, Petak
|
Belchatow – Arka Gdynia
|
|
1:1
|
|
18 Septembar, Petak
|
Sandecja – Zaglebje Lubin
|
|
3:3
|
|
Olimpia Grudziadz – Katowice
|
|
1:0
|
|
Mjeđ Legnica – Kluczbork
|
|
4:1
|
|
Rozwoj Katowice – Plock
|
|
2:1
|
|
19 Septembar, Subota
|
Pogon Siedlce – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Bytovia Bytow – Zawisza
|
|
2:2
|
|
Chojniczanka – Dolcan Zabki
|
|
1:1
|
|
Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 10
|
24 Septembar, Četvrtak
|
Zaglebje Lubin – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
Pogon Siedlce – Mjeđ Legnica
|
|
1:1
|
|
Katowice – Rozwoj Katowice
|
|
2:2
|
|
25 Septembar, Petak
|
Arka Gdynia – Sandecja
|
|
2:1
|
|
Plock – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
26 Septembar, Subota
|
Chrobry Glogow – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Dolcan Zabki
|
|
0:1
|
|
Kluczbork – Belchatow
|
|
0:0
|
|
Zawisza – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
|
kolo 11
|
1 Oktobar, Četvrtak
|
Olimpia Grudziadz – Arka Gdynia
|
|
1:2
|
|
Mjeđ Legnica – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Dolcan Zabki – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
2 Oktobar, Petak
|
Bytovia Bytow – Katowice
|
|
0:3
|
|
Rozwoj Katowice – Zaglebje Lubin
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Zawisza
|
|
0:2
|
|
Sandecja – Kluczbork
|
|
1:2
|
|
Belchatow – Pogon Siedlce
|
|
0:0
|
|
4 Oktobar, Nedelja
|
Olsztyn – Plock
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 12
|
8 Oktobar, Četvrtak
|
Zaglebje Lubin – Bytovia Bytow
|
|
2:0
|
|
9 Oktobar, Petak
|
Kluczbork – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
Mjeđ Legnica – Belchatow
|
|
1:1
|
|
Katowice – Olsztyn
|
|
2:2
|
|
Plock – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Arka Gdynia – Rozwoj Katowice
|
|
4:0
|
|
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
10 Oktobar, Subota
|
Pogon Siedlce – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Zawisza – Dolcan Zabki
|
|
0:3
|
|
|
kolo 13
|
15 Oktobar, Četvrtak
|
Olsztyn – Zaglebje Lubin
|
|
2:4
|
|
16 Oktobar, Petak
|
Bytovia Bytow – Arka Gdynia
|
|
1:1
|
|
Rozwoj Katowice – Kluczbork
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Katowice
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Pogon Siedlce
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Mjeđ Legnica
|
|
3:2
|
|
Dolcan Zabki – Plock
|
|
0:1
|
|
Belchatow – Wigry Suwalki
|
|
0:2
|
|
18 Oktobar, Nedelja
|
Chrobry Glogow – Zawisza
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 14
|
22 Oktobar, Četvrtak
|
Zaglebje Lubin – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Arka Gdynia – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
23 Oktobar, Petak
|
Pogon Siedlce – Rozwoj Katowice
|
|
3:2
|
|
Wigry Suwalki – Zawisza
|
|
0:1
|
|
Kluczbork – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Mjeđ Legnica – Olimpia Grudziadz
|
|
4:0
|
|
Belchatow – Sandecja
|
|
1:0
|
|
24 Oktobar, Subota
|
Katowice – Dolcan Zabki
|
|
2:0
|
|
Plock – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
|
kolo 15
|
30 Oktobar, Petak
|
Chrobry Glogow – Katowice
|
|
0:0
|
|
30 Oktobar, Petak
|
Rozwoj Katowice – Mjeđ Legnica
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Belchatow
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Dolcan Zabki – Zaglebje Lubin
|
|
4:1
|
|
Olsztyn – Kluczbork
|
|
1:0
|
|
Bytovia Bytow – Pogon Siedlce
|
|
3:1
|
|
Zawisza – Plock
|
|
1:3
|
|
1 Novembar, Nedelja
|
Chojniczanka – Arka Gdynia
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 16
|
6 Novembar, Petak
|
Arka Gdynia – Dolcan Zabki
|
|
3:2
|
|
6 Novembar, Petak
|
Belchatow – Rozwoj Katowice
|
|
0:2
|
|
Sandecja – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
Mjeđ Legnica – Bytovia Bytow
|
|
2:0
|
|
Kluczbork – Chojniczanka
|
|
1:3
|
|
Wigry Suwalki – Plock
|
|
1:2
|
|
Katowice – Zawisza
|
|
1:0
|
|
7 Novembar, Subota
|
Pogon Siedlce – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
Zaglebje Lubin – Chrobry Glogow
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 18
|
19 Novembar, Četvrtak
|
Dolcan Zabki – Pogon Siedlce
|
|
6:1
|
|
Olsztyn – Belchatow
|
|
0:2
|
|
Zawisza – Arka Gdynia
|
|
2:2
|
|
20 Novembar, Petak
|
Wigry Suwalki – Katowice
|
|
0:1
|
|
Rozwoj Katowice – Olimpia Grudziadz
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Kluczbork
|
|
5:1
|
|
Bytovia Bytow – Sandecja
|
|
1:0
|
|
21 Novembar, Subota
|
Chojniczanka – Mjeđ Legnica
|
|
1:0
|
|
Plock – Zaglebje Lubin
|
|
3:1
|
|
|
kolo 19
|
26 Novembar, Četvrtak
|
Arka Gdynia – Plock
|
|
4:2
|
|
27 Novembar, Petak
|
Rozwoj Katowice – Wigry Suwalki
|
|
1:3
|
|
Chojniczanka – Belchatow
|
|
2:0
|
|
Kluczbork – Zawisza
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Olsztyn
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
28 Novembar, Subota
|
Zaglebje Lubin – Katowice
|
|
2:1
|
|
Pogon Siedlce – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
2 Decembar, Sreda
|
Dolcan Zabki – Mjeđ Legnica
|
|
3:4
|
|
|
|
kolo 20
|
3 Mart, Četvrtak
|
Wigry Suwalki – Zaglebje Lubin
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Mjeđ Legnica
|
|
2:1
|
|
4 Mart, Petak
|
Bytovia Bytow – Rozwoj Katowice
|
|
2:1
|
|
Chojniczanka – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Dolcan Zabki – Belchatow
|
|
0:3
|
|
Zawisza – Pogon Siedlce
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Olimpia Grudziadz
|
|
1:1
|
|
Plock – Kluczbork
|
|
3:0
|
|
5 Mart, Subota
|
Katowice – Arka Gdynia
|
|
0:2
|
|
|
kolo 21
|
10 Mart, Četvrtak
|
Arka Gdynia – Zaglebje Lubin
|
|
2:2
|
|
Rozwoj Katowice – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
11 Mart, Petak
|
Pogon Siedlce – Plock
|
|
0:0
|
|
Bytovia Bytow – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Kluczbork – Katowice
|
|
1:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Chojniczanka
|
|
1:0
|
|
Dolcan Zabki – Sandecja
|
|
0:3
|
|
Belchatow – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
12 Mart, Subota
|
Mjeđ Legnica – Zawisza
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 22
|
17 Mart, Četvrtak
|
Plock – Mjeđ Legnica
|
|
2:0
|
|
18 Mart, Petak
|
Chrobry Glogow – Sandecja
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Rozwoj Katowice
|
|
1:3
|
|
Dolcan Zabki – Olimpia Grudziadz
|
|
0:3
|
|
Katowice – Pogon Siedlce
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Bytovia Bytow
|
|
0:0
|
|
19 Mart, Subota
|
Zaglebje Lubin – Kluczbork
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Arka Gdynia
|
|
0:1
|
|
Zawisza – Belchatow
|
|
1:0
|
|
|
kolo 23
|
23 Mart, Sreda
|
Bytovia Bytow – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
24 Mart, Četvrtak
|
Mjeđ Legnica – Katowice
|
|
1:1
|
|
25 Mart, Petak
|
Pogon Siedlce – Zaglebje Lubin
|
|
3:2
|
|
Rozwoj Katowice – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
Kluczbork – Arka Gdynia
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
Sandecja – Zawisza
|
|
4:0
|
|
Olsztyn – Wigry Suwalki
|
|
2:2
|
|
28 Mart, Ponedeljak
|
Belchatow – Plock
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 24
|
31 Mart, Četvrtak
|
Zaglebje Lubin – Mjeđ Legnica
|
|
0:1
|
|
Arka Gdynia – Pogon Siedlce
|
|
3:0
|
|
Zawisza – Olimpia Grudziadz
|
|
1:1
|
|
1 April, Petak
|
Chrobry Glogow – Rozwoj Katowice
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Wigry Suwalki – Kluczbork
|
|
2:2
|
|
Dolcan Zabki – Bytovia Bytow
|
|
0:3
|
|
Plock – Sandecja
|
|
0:0
|
|
2 April, Subota
|
Katowice – Belchatow
|
|
1:0
|
|
|
kolo 25
|
7 April, Četvrtak
|
Olimpia Grudziadz – Plock
|
|
1:1
|
|
Bytovia Bytow – Chrobry Glogow
|
|
0:3
|
|
Mjeđ Legnica – Arka Gdynia
|
|
0:0
|
|
8 April, Petak
|
Pogon Siedlce – Kluczbork
|
|
3:0
|
|
Rozwoj Katowice – Zawisza
|
|
1:3
|
|
Chojniczanka – Wigry Suwalki
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Katowice
|
|
4:0
|
|
Olsztyn – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
9 April, Subota
|
Belchatow – Zaglebje Lubin
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 26
|
14 April, Četvrtak
|
Arka Gdynia – Belchatow
|
|
2:1
|
|
Plock – Rozwoj Katowice
|
|
1:0
|
|
15 April, Petak
|
Chrobry Glogow – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Wigry Suwalki – Pogon Siedlce
|
|
3:1
|
|
Kluczbork – Mjeđ Legnica
|
|
0:0
|
|
Dolcan Zabki – Chojniczanka
|
|
0:3
|
|
Zawisza – Bytovia Bytow
|
|
2:3
|
|
Katowice – Olimpia Grudziadz
|
|
0:2
|
|
16 April, Subota
|
Zaglebje Lubin – Sandecja
|
|
2:0
|
|
|
kolo 27
|
21 April, Četvrtak
|
Sandecja – Arka Gdynia
|
|
0:1
|
|
22 April, Petak
|
Bytovia Bytow – Plock
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Mjeđ Legnica – Pogon Siedlce
|
|
0:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Zaglebje Lubin
|
|
4:2
|
|
Dolcan Zabki – Wigry Suwalki
|
|
0:3
|
|
Belchatow – Kluczbork
|
|
0:2
|
|
Olsztyn – Zawisza
|
|
1:1
|
|
24 April, Nedelja
|
Rozwoj Katowice – Katowice
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 28
|
28 April, Četvrtak
|
Plock – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Katowice – Bytovia Bytow
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Mjeđ Legnica
|
|
0:0
|
|
29 April, Petak
|
Pogon Siedlce – Belchatow
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
Kluczbork – Sandecja
|
|
2:4
|
|
Zawisza – Chojniczanka
|
|
1:0
|
|
Arka Gdynia – Olimpia Grudziadz
|
|
0:0
|
|
30 April, Subota
|
Zaglebje Lubin – Rozwoj Katowice
|
|
0:1
|
|
|
kolo 29
|
5 Maj, Četvrtak
|
Rozwoj Katowice – Arka Gdynia
|
|
1:4
|
|
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Bytovia Bytow – Zaglebje Lubin
|
|
3:0
|
|
6 Maj, Petak
|
Olimpia Grudziadz – Kluczbork
|
|
1:2
|
|
Sandecja – Pogon Siedlce
|
|
3:0
|
|
Dolcan Zabki – Zawisza
|
|
0:3
|
|
Belchatow – Mjeđ Legnica
|
|
0:1
|
|
Olsztyn – Katowice
|
|
0:0
|
|
7 Maj, Subota
|
Chojniczanka – Plock
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 30
|
9 Maj, Ponedeljak
|
Zaglebje Lubin – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Arka Gdynia – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
10 Maj, Utorak
|
Pogon Siedlce – Olimpia Grudziadz
|
|
1:2
|
|
Wigry Suwalki – Belchatow
|
|
2:2
|
|
Kluczbork – Rozwoj Katowice
|
|
1:0
|
|
Mjeđ Legnica – Sandecja
|
|
3:1
|
|
Zawisza – Chrobry Glogow
|
|
4:1
|
|
Katowice – Chojniczanka
|
|
2:2
|
|
Plock – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
|
kolo 31
|
13 Maj, Petak
|
Olsztyn – Arka Gdynia
|
|
0:4
|
|
13 Maj, Petak
|
Bytovia Bytow – Kluczbork
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Mjeđ Legnica
|
|
0:1
|
|
Dolcan Zabki – Katowice
|
|
0:3
|
|
Zawisza – Wigry Suwalki
|
|
1:2
|
|
14 Maj, Subota
|
Chrobry Glogow – Plock
|
|
2:0
|
|
Rozwoj Katowice – Pogon Siedlce
|
|
0:2
|
|
Chojniczanka – Zaglebje Lubin
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Belchatow
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 32
|
20 Maj, Petak
|
Plock – Zawisza
|
|
5:0
|
|
20 Maj, Petak
|
Pogon Siedlce – Bytovia Bytow
|
|
0:0
|
|
Wigry Suwalki – Sandecja
|
|
2:0
|
|
Kluczbork – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Mjeđ Legnica – Rozwoj Katowice
|
|
4:0
|
|
Katowice – Chrobry Glogow
|
|
0:0
|
|
Belchatow – Olimpia Grudziadz
|
|
1:2
|
|
Zaglebje Lubin – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
21 Maj, Subota
|
Arka Gdynia – Chojniczanka
|
|
0:0
|
|
|
kolo 33
|
28 Maj, Subota
|
Bytovia Bytow – Mjeđ Legnica
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Zaglebje Lubin
|
|
1:3
|
|
Rozwoj Katowice – Belchatow
|
|
2:1
|
|
Chojniczanka – Kluczbork
|
|
3:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Sandecja
|
|
3:2
|
|
Dolcan Zabki – Arka Gdynia
|
|
0:3
|
|
Zawisza – Katowice
|
|
0:3
|
|
Olsztyn – Pogon Siedlce
|
|
2:0
|
|
Plock – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 34
|
4 Jun, Subota
|
Wigry Suwalki – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
Kluczbork – Dolcan Zabki
|
|
3:0
|
|
Mjeđ Legnica – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Rozwoj Katowice
|
|
1:0
|
|
Katowice – Plock
|
|
2:1
|
|
Belchatow – Bytovia Bytow
|
|
5:1
|
|
Arka Gdynia – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Zaglebje Lubin – Zawisza
|
|
2:1
|
|
Pogon Siedlce – Chojniczanka
|
|
1:0
|
|
|