kolo 1
|
1 April, Petak
|
Sandnes Ulf – Bryne
|
|
2:1
|
|
2 April, Subota
|
KFUM – Grorud
|
|
2:2
|
|
Ranhajm – Bran
|
|
0:4
|
|
3 April, Nedelja
|
Sogndal – Raufoss
|
|
2:0
|
|
Mjondalen – Kongsvinger
|
|
1:0
|
|
Fredrikstad – Stjordals-Blink
|
|
2:2
|
|
Asane – Start
|
|
1:5
|
|
Skeid Oslo – Stabek
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 2
|
8 April, Petak
|
Bran – Asane
|
|
1:1
|
|
9 April, Subota
|
Grorud – Fredrikstad
|
|
2:2
|
|
10 April, Nedelja
|
Stabek – Sogndal
|
|
0:0
|
|
Raufoss – Ranhajm
|
|
1:1
|
|
Kongsvinger – Skeid Oslo
|
|
1:0
|
|
Stjordals-Blink – Sandnes Ulf
|
|
1:2
|
|
Start – Mjondalen
|
|
1:1
|
|
Bryne – KFUM
|
|
1:2
|
|
|
kolo 3
|
17 April, Nedelja
|
Fredrikstad – Start
|
|
1:0
|
|
18 April, Ponedeljak
|
Sogndal – Bryne
|
|
2:1
|
|
Skeid Oslo – Bran
|
|
2:3
|
|
Sandnes Ulf – Kongsvinger
|
|
4:1
|
|
Ranhajm – Grorud
|
|
2:1
|
|
Mjondalen – Stjordals-Blink
|
|
2:1
|
|
KFUM – Raufoss
|
|
1:1
|
|
Asane – Stabek
|
|
0:4
|
|
|
|
kolo 4
|
22 April, Petak
|
Bran – Sogndal
|
|
1:1
|
|
23 April, Subota
|
Stjordals-Blink – KFUM
|
|
1:3
|
|
Raufoss – Grorud
|
|
1:1
|
|
24 April, Nedelja
|
Stabek – Sandnes Ulf
|
|
0:1
|
|
Mjondalen – Fredrikstad
|
|
2:0
|
|
Kongsvinger – Asane
|
|
1:1
|
|
Start – Skeid Oslo
|
|
3:2
|
|
Bryne – Ranhajm
|
|
1:2
|
|
|
kolo 5
|
7 Maj, Subota
|
Asane – Stjordals-Blink
|
|
1:1
|
|
Grorud – Start
|
|
0:3
|
|
Skeid Oslo – Mjondalen
|
|
1:2
|
|
8 Maj, Nedelja
|
Sogndal – Kongsvinger
|
|
2:1
|
|
Sandnes Ulf – Fredrikstad
|
|
0:4
|
|
Raufoss – Bryne
|
|
2:0
|
|
KFUM – Bran
|
|
1:5
|
|
Ranhajm – Stabek
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 6
|
14 Maj, Subota
|
Bryne – Asane
|
|
2:1
|
|
Start – Sogndal
|
|
5:1
|
|
Stjordals-Blink – Ranhajm
|
|
0:1
|
|
Kongsvinger – Raufoss
|
|
4:1
|
|
Mjondalen – KFUM
|
|
2:1
|
|
15 Maj, Nedelja
|
Stabek – Grorud
|
|
1:1
|
|
Fredrikstad – Skeid Oslo
|
|
2:0
|
|
Bran – Sandnes Ulf
|
|
3:0
|
|
|
kolo 7
|
20 Maj, Petak
|
Bran – Fredrikstad
|
|
3:0
|
|
21 Maj, Subota
|
Sogndal – Asane
|
|
2:3
|
|
Raufoss – Stabek
|
|
0:4
|
|
22 Maj, Nedelja
|
Skeid Oslo – Stjordals-Blink
|
|
3:1
|
|
Sandnes Ulf – Mjondalen
|
|
0:2
|
|
Ranhajm – Start
|
|
2:2
|
|
KFUM – Kongsvinger
|
|
1:0
|
|
Grorud – Bryne
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 8
|
25 Maj, Sreda
|
Skeid Oslo – Sandnes Ulf
|
|
0:1
|
|
Mjondalen – Ranhajm
|
|
1:2
|
|
Kongsvinger – Bran
|
|
1:3
|
|
Stjordals-Blink – Sogndal
|
|
1:3
|
|
Start – Raufoss
|
|
2:2
|
|
Fredrikstad – KFUM
|
|
1:2
|
|
Bryne – Stabek
|
|
0:0
|
|
Asane – Grorud
|
|
3:2
|
|
|
kolo 9
|
28 Maj, Subota
|
Bryne – Start
|
|
2:0
|
|
Ranhajm – Fredrikstad
|
|
3:2
|
|
Sogndal – Sandnes Ulf
|
|
1:2
|
|
29 Maj, Nedelja
|
Stabek – Kongsvinger
|
|
1:0
|
|
Raufoss – Asane
|
|
1:0
|
|
KFUM – Skeid Oslo
|
|
3:0
|
|
Grorud – Stjordals-Blink
|
|
1:2
|
|
Bran – Mjondalen
|
|
7:0
|
|
|
|
kolo 10
|
28 April, Četvrtak
|
Mjondalen – Bryne
|
|
2:1
|
|
18 Jun, Subota
|
Start – Stabek
|
|
0:0
|
|
Stjordals-Blink – Bran
|
|
1:2
|
|
19 Jun, Nedelja
|
Asane – Ranhajm
|
|
1:2
|
|
Skeid Oslo – Sogndal
|
|
2:3
|
|
Kongsvinger – Grorud
|
|
2:2
|
|
Sandnes Ulf – KFUM
|
|
2:2
|
|
26 Jul, Utorak
|
Fredrikstad – Raufoss
|
|
0:4
|
|
|
kolo 11
|
25 Jun, Subota
|
Start – Kongsvinger
|
|
0:1
|
|
Raufoss – Skeid Oslo
|
|
1:0
|
|
Stabek – Fredrikstad
|
|
0:0
|
|
26 Jun, Nedelja
|
Sogndal – Mjondalen
|
|
1:0
|
|
Ranhajm – KFUM
|
|
4:1
|
|
Grorud – Bran
|
|
0:2
|
|
Bryne – Stjordals-Blink
|
|
0:0
|
|
Asane – Sandnes Ulf
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 12
|
2 Jul, Subota
|
KFUM – Sogndal
|
|
3:2
|
|
Mjondalen – Stabek
|
|
2:4
|
|
Skeid Oslo – Grorud
|
|
3:2
|
|
3 Jul, Nedelja
|
Sandnes Ulf – Raufoss
|
|
1:4
|
|
Kongsvinger – Ranhajm
|
|
2:2
|
|
Stjordals-Blink – Start
|
|
0:3
|
|
Fredrikstad – Asane
|
|
2:2
|
|
Bran – Bryne
|
|
2:1
|
|
|
kolo 13
|
6 Jul, Sreda
|
Stabek – Stjordals-Blink
|
|
4:2
|
|
Sogndal – Fredrikstad
|
|
1:1
|
|
Raufoss – Mjondalen
|
|
2:1
|
|
Ranhajm – Skeid Oslo
|
|
4:0
|
|
Start – Bran
|
|
0:2
|
|
Grorud – Sandnes Ulf
|
|
1:3
|
|
Bryne – Kongsvinger
|
|
1:1
|
|
Asane – KFUM
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 14
|
9 Jul, Subota
|
Bran – Stabek
|
|
1:1
|
|
Stjordals-Blink – Raufoss
|
|
1:2
|
|
Sandnes Ulf – Ranhajm
|
|
3:2
|
|
10 Jul, Nedelja
|
Sogndal – Grorud
|
|
4:0
|
|
Skeid Oslo – Bryne
|
|
1:2
|
|
Mjondalen – Asane
|
|
1:1
|
|
KFUM – Start
|
|
0:1
|
|
Fredrikstad – Kongsvinger
|
|
0:0
|
|
|
kolo 15
|
16 Jul, Subota
|
Stabek – KFUM
|
|
2:2
|
|
Ranhajm – Sogndal
|
|
3:3
|
|
Kongsvinger – Stjordals-Blink
|
|
5:0
|
|
17 Jul, Nedelja
|
Start – Sandnes Ulf
|
|
1:2
|
|
Grorud – Mjondalen
|
|
0:1
|
|
Bryne – Fredrikstad
|
|
0:2
|
|
Raufoss – Bran
|
|
0:5
|
|
Asane – Skeid Oslo
|
|
3:2
|
|
|
|
kolo 16
|
23 Jul, Subota
|
Skeid Oslo – Raufoss
|
|
2:2
|
|
Fredrikstad – Grorud
|
|
3:1
|
|
Mjondalen – Start
|
|
0:0
|
|
24 Jul, Nedelja
|
Sandnes Ulf – Asane
|
|
6:0
|
|
Sogndal – Stabek
|
|
4:3
|
|
KFUM – Ranhajm
|
|
1:2
|
|
Stjordals-Blink – Bryne
|
|
0:2
|
|
Bran – Kongsvinger
|
|
3:0
|
|
|
kolo 17
|
30 Jul, Subota
|
Stabek – Skeid Oslo
|
|
2:0
|
|
Raufoss – Sandnes Ulf
|
|
1:1
|
|
Ranhajm – Stjordals-Blink
|
|
2:1
|
|
Kongsvinger – Mjondalen
|
|
2:1
|
|
Start – Fredrikstad
|
|
1:0
|
|
Grorud – KFUM
|
|
1:3
|
|
Bryne – Bran
|
|
1:5
|
|
Asane – Sogndal
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 18
|
3 Avgust, Sreda
|
Skeid Oslo – Ranhajm
|
|
1:0
|
|
Sandnes Ulf – Sogndal
|
|
6:0
|
|
Mjondalen – Raufoss
|
|
1:2
|
|
Kongsvinger – Bryne
|
|
2:1
|
|
KFUM – Asane
|
|
2:2
|
|
Stjordals-Blink – Grorud
|
|
1:0
|
|
Fredrikstad – Stabek
|
|
2:4
|
|
Bran – Start
|
|
1:0
|
|
|
kolo 19
|
6 Avgust, Subota
|
Stabek – Bran
|
|
1:2
|
|
Sogndal – KFUM
|
|
1:2
|
|
Raufoss – Stjordals-Blink
|
|
2:2
|
|
7 Avgust, Nedelja
|
Ranhajm – Mjondalen
|
|
2:1
|
|
Start – Bryne
|
|
6:0
|
|
Sandnes Ulf – Skeid Oslo
|
|
0:0
|
|
Grorud – Kongsvinger
|
|
1:2
|
|
Asane – Fredrikstad
|
|
4:3
|
|
|
|
kolo 20
|
13 Avgust, Subota
|
Skeid Oslo – Asane
|
|
2:0
|
|
Mjondalen – Sogndal
|
|
0:4
|
|
Kongsvinger – Start
|
|
2:2
|
|
KFUM – Sandnes Ulf
|
|
3:2
|
|
Stjordals-Blink – Stabek
|
|
3:2
|
|
Fredrikstad – Ranhajm
|
|
1:1
|
|
Bryne – Grorud
|
|
2:1
|
|
Bran – Raufoss
|
|
3:0
|
|
|
kolo 21
|
19 Avgust, Petak
|
Sogndal – Bran
|
|
0:4
|
|
20 Avgust, Subota
|
Stabek – Start
|
|
5:0
|
|
Sandnes Ulf – Stjordals-Blink
|
|
0:0
|
|
21 Avgust, Nedelja
|
Raufoss – Kongsvinger
|
|
0:1
|
|
Ranhajm – Bryne
|
|
1:1
|
|
KFUM – Fredrikstad
|
|
2:1
|
|
Grorud – Skeid Oslo
|
|
1:1
|
|
Asane – Mjondalen
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 22
|
26 Avgust, Petak
|
Fredrikstad – Sogndal
|
|
5:2
|
|
Kongsvinger – Stabek
|
|
0:1
|
|
Stjordals-Blink – Asane
|
|
2:4
|
|
28 Avgust, Nedelja
|
Skeid Oslo – KFUM
|
|
1:5
|
|
Mjondalen – Sandnes Ulf
|
|
4:1
|
|
Start – Grorud
|
|
5:0
|
|
Bryne – Raufoss
|
|
5:0
|
|
Bran – Ranhajm
|
|
5:0
|
|
|
kolo 23
|
2 Septembar, Petak
|
Asane – Bran
|
|
0:2
|
|
3 Septembar, Subota
|
KFUM – Mjondalen
|
|
3:0
|
|
Sandnes Ulf – Start
|
|
3:5
|
|
4 Septembar, Nedelja
|
Stabek – Bryne
|
|
2:2
|
|
Sogndal – Skeid Oslo
|
|
0:1
|
|
Raufoss – Fredrikstad
|
|
2:1
|
|
Stjordals-Blink – Kongsvinger
|
|
1:4
|
|
Grorud – Ranhajm
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 24
|
10 Septembar, Subota
|
Bryne – Sogndal
|
|
3:3
|
|
Fredrikstad – Sandnes Ulf
|
|
1:2
|
|
Start – Stjordals-Blink
|
|
3:1
|
|
Ranhajm – Asane
|
|
3:3
|
|
11 Septembar, Nedelja
|
Stabek – Raufoss
|
|
2:0
|
|
Mjondalen – Skeid Oslo
|
|
1:0
|
|
Kongsvinger – KFUM
|
|
3:1
|
|
Bran – Grorud
|
|
7:0
|
|
|
kolo 25
|
16 Septembar, Petak
|
Sogndal – Ranhajm
|
|
2:0
|
|
Skeid Oslo – Fredrikstad
|
|
3:3
|
|
Sandnes Ulf – Bran
|
|
0:3
|
|
Raufoss – Start
|
|
1:2
|
|
Stjordals-Blink – Mjondalen
|
|
1:2
|
|
Asane – Kongsvinger
|
|
1:2
|
|
17 Septembar, Subota
|
KFUM – Bryne
|
|
3:3
|
|
Grorud – Stabek
|
|
0:4
|
|
|
|
kolo 26
|
1 Oktobar, Subota
|
Bran – Stjordals-Blink
|
|
5:0
|
|
Bryne – Skeid Oslo
|
|
0:3
|
|
Fredrikstad – Mjondalen
|
|
2:1
|
|
2 Oktobar, Nedelja
|
Stabek – Asane
|
|
4:0
|
|
Kongsvinger – Sogndal
|
|
0:0
|
|
Start – KFUM
|
|
3:2
|
|
Grorud – Raufoss
|
|
1:1
|
|
Ranhajm – Sandnes Ulf
|
|
1:2
|
|
|
kolo 27
|
7 Oktobar, Petak
|
Mjondalen – Bran
|
|
3:1
|
|
8 Oktobar, Subota
|
Sogndal – Stjordals-Blink
|
|
6:1
|
|
Skeid Oslo – Start
|
|
3:2
|
|
9 Oktobar, Nedelja
|
Sandnes Ulf – Grorud
|
|
2:4
|
|
Ranhajm – Kongsvinger
|
|
0:2
|
|
KFUM – Stabek
|
|
0:0
|
|
Fredrikstad – Bryne
|
|
1:3
|
|
Asane – Raufoss
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 28
|
15 Oktobar, Subota
|
Stabek – Ranhajm
|
|
3:2
|
|
Bryne – Mjondalen
|
|
2:1
|
|
Grorud – Sogndal
|
|
2:0
|
|
Start – Asane
|
|
4:1
|
|
16 Oktobar, Nedelja
|
Raufoss – KFUM
|
|
0:3
|
|
Kongsvinger – Sandnes Ulf
|
|
3:1
|
|
Stjordals-Blink – Fredrikstad
|
|
1:2
|
|
Bran – Skeid Oslo
|
|
3:0
|
|
|
kolo 29
|
21 Oktobar, Petak
|
Sogndal – Start
|
|
1:2
|
|
Skeid Oslo – Kongsvinger
|
|
4:0
|
|
Sandnes Ulf – Stabek
|
|
2:2
|
|
Ranhajm – Raufoss
|
|
3:2
|
|
Mjondalen – Grorud
|
|
3:0
|
|
KFUM – Stjordals-Blink
|
|
3:1
|
|
Fredrikstad – Bran
|
|
1:3
|
|
Asane – Bryne
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 30
|
28 Oktobar, Petak
|
Raufoss – Sogndal
|
|
0:3
|
|
Kongsvinger – Fredrikstad
|
|
0:1
|
|
Stjordals-Blink – Skeid Oslo
|
|
1:0
|
|
Start – Ranhajm
|
|
2:1
|
|
Grorud – Asane
|
|
3:1
|
|
Bryne – Sandnes Ulf
|
|
0:2
|
|
Bran – KFUM
|
|
4:1
|
|
Stabek – Mjondalen
|
|
2:0
|
|
|