|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ronda 27
|
26 Fevereiro, Quarta-Feira
|
Torpedo M – SKA-Khabarovsk
|
|
0:0
|
|
Alania – Tom
|
|
2:3
|
|
Veles Moscow – Akron
|
|
1:1
|
|
Chayka P – Shinnik
|
|
5:1
|
|
Oremburgo – Fakel
|
|
1:2
|
|
Spartak M 2 – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Chertanovo
|
|
1:0
|
|
Yenisey – Volgar
|
|
1:4
|
|
Irtysh – Neftekhimik
|
|
1:2
|
|
Níjni Novgorod – Krylya Sovetov
|
|
0:1
|
|
Baltika – Krasnodar 2
|
|
2:0
|
|
|
|
Ronda 28
|
5 Março, Quinta-Feira
|
Akron – SKA-Khabarovsk
|
|
1:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Tom
|
|
1:1
|
|
Volgar – Níjni Novgorod
|
|
1:1
|
|
Krasnodar 2 – Veles Moscow
|
|
2:1
|
|
Fakel – Yenisey
|
|
3:1
|
|
Baltika – Spartak M 2
|
|
1:0
|
|
Alania – Irtysh
|
|
1:0
|
|
Torpedo M – Chayka P
|
|
1:2
|
|
Shinnik – Oremburgo
|
|
1:4
|
|
Neftekhimik – Dinamo Briansk
|
|
5:1
|
|
Krylya Sovetov – Chertanovo
|
|
5:0
|
|
|
Ronda 29
|
9 Março, Segunda-Feira
|
SKA-Khabarovsk – Krasnodar 2
|
|
0:0
|
|
Chayka P – Akron
|
|
0:1
|
|
Veles Moscow – Baltika
|
|
0:1
|
|
Tom – Krylya Sovetov
|
|
1:3
|
|
Oremburgo – Torpedo M
|
|
3:0
|
|
Spartak M 2 – Neftekhimik
|
|
0:1
|
|
Chertanovo – Volgar
|
|
1:1
|
|
Dinamo Briansk – Alania
|
|
0:2
|
|
Níjni Novgorod – Fakel
|
|
1:2
|
|
Irtysh – Tekstilshchik Iv
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Shinnik
|
|
6:0
|
|
|
|
Ronda 30
|
13 Março, Sexta-Feira
|
Krylya Sovetov – Irtysh
|
|
3:1
|
|
Shinnik – Níjni Novgorod
|
|
1:3
|
|
Torpedo M – Yenisey
|
|
0:1
|
|
Alania – Neftekhimik
|
|
1:1
|
|
Baltika – SKA-Khabarovsk
|
|
1:0
|
|
Fakel – Chertanovo
|
|
4:1
|
|
Akron – Oremburgo
|
|
1:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Dinamo Briansk
|
|
1:0
|
|
Volgar – Tom
|
|
2:1
|
|
Krasnodar 2 – Chayka P
|
|
1:1
|
|
Veles Moscow – Spartak M 2
|
|
5:0
|
|
|
Ronda 31
|
19 Março, Quinta-Feira
|
Oremburgo – Krasnodar 2
|
|
1:0
|
|
SKA-Khabarovsk – Veles Moscow
|
|
1:1
|
|
Chayka P – Baltika
|
|
0:1
|
|
Tom – Fakel
|
|
0:3
|
|
Spartak M 2 – Alania
|
|
3:3
|
|
Chertanovo – Shinnik
|
|
2:2
|
|
Tekstilshchik Iv – Neftekhimik
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Akron
|
|
0:1
|
|
Irtysh – Volgar
|
|
1:0
|
|
Níjni Novgorod – Torpedo M
|
|
4:1
|
|
Dinamo Briansk – Krylya Sovetov
|
|
0:2
|
|
|
|
Ronda 32
|
23 Março, Segunda-Feira
|
Krasnodar 2 – Yenisey
|
|
0:2
|
|
SKA-Khabarovsk – Spartak M 2
|
|
3:0
|
|
Veles Moscow – Chayka P
|
|
0:1
|
|
Torpedo M – Chertanovo
|
|
3:0
|
|
Volgar – Dinamo Briansk
|
|
2:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Alania
|
|
0:2
|
|
Akron – Níjni Novgorod
|
|
0:0
|
|
Krylya Sovetov – Neftekhimik
|
|
2:0
|
|
Shinnik – Tom
|
|
2:3
|
|
Baltika – Oremburgo
|
|
1:2
|
|
Fakel – Irtysh
|
|
3:1
|
|
|
Ronda 33
|
27 Março, Sexta-Feira
|
Neftekhimik – Volgar
|
|
1:1
|
|
Chayka P – SKA-Khabarovsk
|
|
2:1
|
|
Oremburgo – Veles Moscow
|
|
3:0
|
|
Spartak M 2 – Tekstilshchik Iv
|
|
1:1
|
|
Chertanovo – Akron
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Baltika
|
|
1:2
|
|
Irtysh – Shinnik
|
|
0:0
|
|
Níjni Novgorod – Krasnodar 2
|
|
3:0
|
|
Alania – Krylya Sovetov
|
|
0:1
|
|
Dinamo Briansk – Fakel
|
|
0:2
|
|
Tom – Torpedo M
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|