|
Ronda 2
|
6 Agosto, Quinta-Feira
|
Radnik Bijeljina – Zeljeznicar
|
|
0:2
|
|
Borac Banja Luka – Sloboda Tuzla
|
|
2:0
|
|
7 Agosto, Sexta-Feira
|
Velez Mostar – Zrinjski
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Siroki Brijeg
|
|
1:2
|
|
Tuzla – Krupa na Vrbasu
|
|
1:0
|
|
Mladost Doboj – Sarajevo
|
|
2:2
|
|
|
Ronda 3
|
10 Agosto, Segunda-Feira
|
Siroki Brijeg – Velez Mostar
|
|
2:2
|
|
Zeljeznicar – Borac Banja Luka
|
|
2:1
|
|
11 Agosto, Terça-Feira
|
Krupa na Vrbasu – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Sloboda Tuzla – Mladost Doboj
|
|
3:0
|
|
Sarajevo – Tuzla
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Radnik Bijeljina
|
|
0:0
|
|
|
|
|
Ronda 5
|
20 Agosto, Quinta-Feira
|
Zeljeznicar – Mladost Doboj
|
|
0:1
|
|
21 Agosto, Sexta-Feira
|
Zrinjski – Sloboda Tuzla
|
|
1:0
|
|
Siroki Brijeg – Borac Banja Luka
|
|
3:0
|
|
22 Agosto, Sábado
|
Krupa na Vrbasu – Radnik Bijeljina
|
|
1:1
|
|
Tuzla – Olimpik Sarajevo
|
|
3:2
|
|
Sarajevo – Velez Mostar
|
|
1:1
|
|
|
|
Ronda 6
|
28 Agosto, Sexta-Feira
|
Sloboda Tuzla – Siroki Brijeg
|
|
3:0
|
|
Mladost Doboj – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Velez Mostar – Tuzla
|
|
1:1
|
|
30 Agosto, Domingo
|
Borac Banja Luka – Krupa na Vrbasu
|
|
3:1
|
|
Radnik Bijeljina – Sarajevo
|
|
0:2
|
|
28 Outubro, Quarta-Feira
|
Zeljeznicar – Zrinjski
|
|
1:0
|
|
|
Ronda 7
|
10 Setembro, Quinta-Feira
|
Sarajevo – Borac Banja Luka
|
|
4:2
|
|
11 Setembro, Sexta-Feira
|
Olimpik Sarajevo – Velez Mostar
|
|
2:1
|
|
Zrinjski – Mladost Doboj
|
|
2:0
|
|
12 Setembro, Sábado
|
Tuzla – Radnik Bijeljina
|
|
1:0
|
|
Siroki Brijeg – Zeljeznicar
|
|
0:1
|
|
Krupa na Vrbasu – Sloboda Tuzla
|
|
2:3
|
|
|
|
Ronda 8
|
18 Setembro, Sexta-Feira
|
Mladost Doboj – Velez Mostar
|
|
1:2
|
|
Radnik Bijeljina – Olimpik Sarajevo
|
|
4:0
|
|
Zeljeznicar – Krupa na Vrbasu
|
|
0:1
|
|
19 Setembro, Sábado
|
Sloboda Tuzla – Sarajevo
|
|
2:3
|
|
20 Setembro, Domingo
|
Borac Banja Luka – Tuzla
|
|
2:0
|
|
4 Novembro, Quarta-Feira
|
Zrinjski – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
|
Ronda 9
|
25 Setembro, Sexta-Feira
|
Velez Mostar – Radnik Bijeljina
|
|
2:1
|
|
Olimpik Sarajevo – Borac Banja Luka
|
|
1:4
|
|
26 Setembro, Sábado
|
Siroki Brijeg – Mladost Doboj
|
|
2:1
|
|
Tuzla – Sloboda Tuzla
|
|
2:1
|
|
27 Setembro, Domingo
|
Krupa na Vrbasu – Zrinjski
|
|
0:3
|
|
3 Novembro, Terça-Feira
|
Sarajevo – Zeljeznicar
|
|
1:1
|
|
|
|
Ronda 10
|
2 Outubro, Sexta-Feira
|
Mladost Doboj – Radnik Bijeljina
|
|
3:2
|
|
3 Outubro, Sábado
|
Siroki Brijeg – Krupa na Vrbasu
|
|
1:0
|
|
Sloboda Tuzla – Olimpik Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Borac Banja Luka – Velez Mostar
|
|
2:0
|
|
4 Outubro, Domingo
|
Zeljeznicar – Tuzla
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Sarajevo
|
|
2:3
|
|
|
Ronda 11
|
15 Outubro, Quinta-Feira
|
Radnik Bijeljina – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
Tuzla – Zrinjski
|
|
0:4
|
|
Velez Mostar – Sloboda Tuzla
|
|
3:0
|
|
16 Outubro, Sexta-Feira
|
Sarajevo – Siroki Brijeg
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Zeljeznicar
|
|
0:3
|
|
Krupa na Vrbasu – Mladost Doboj
|
|
0:1
|
|
|
|
Ronda 12
|
23 Outubro, Sexta-Feira
|
Velez Mostar – Zeljeznicar
|
|
1:1
|
|
Olimpik Sarajevo – Zrinjski
|
|
3:0
|
|
Sloboda Tuzla – Siroki Brijeg
|
|
1:1
|
|
24 Outubro, Sábado
|
Mladost Doboj – Borac Banja Luka
|
|
0:2
|
|
Radnik Bijeljina – Sloboda Tuzla
|
|
1:1
|
|
Sarajevo – Krupa na Vrbasu
|
|
3:0
|
|
|
Ronda 13
|
29 Outubro, Quinta-Feira
|
Sarajevo – Mladost Doboj
|
|
5:1
|
|
30 Outubro, Sexta-Feira
|
Zeljeznicar – Radnik Bijeljina
|
|
3:1
|
|
Krupa na Vrbasu – Sloboda Tuzla
|
|
0:1
|
|
Siroki Brijeg – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Velez Mostar
|
|
3:1
|
|
31 Outubro, Sábado
|
Sloboda Tuzla – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
|
|
Ronda 14
|
6 Novembro, Sexta-Feira
|
Mladost Doboj – Sloboda Tuzla
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Krupa na Vrbasu
|
|
1:1
|
|
7 Novembro, Sábado
|
Velez Mostar – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Radnik Bijeljina – Zrinjski
|
|
0:2
|
|
Tuzla – Sarajevo
|
|
0:0
|
|
9 Novembro, Segunda-Feira
|
Borac Banja Luka – Zeljeznicar
|
|
4:3
|
|
|
Ronda 15
|
20 Novembro, Sexta-Feira
|
Tuzla – Mladost Doboj
|
|
1:0
|
|
Zeljeznicar – Sloboda Tuzla
|
|
2:2
|
|
Zrinjski – Borac Banja Luka
|
|
2:1
|
|
21 Novembro, Sábado
|
Sarajevo – Olimpik Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Siroki Brijeg – Radnik Bijeljina
|
|
5:0
|
|
Krupa na Vrbasu – Velez Mostar
|
|
1:1
|
|
|
|
Ronda 16
|
27 Novembro, Sexta-Feira
|
Mladost Doboj – Zeljeznicar
|
|
0:4
|
|
27 Novembro, Sexta-Feira
|
Sloboda Tuzla – Zrinjski
|
|
0:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Tuzla
|
|
3:2
|
|
Velez Mostar – Sarajevo
|
|
0:0
|
|
Borac Banja Luka – Siroki Brijeg
|
|
1:1
|
|
28 Novembro, Sábado
|
Radnik Bijeljina – Krupa na Vrbasu
|
|
1:1
|
|
|
Ronda 17
|
30 Novembro, Segunda-Feira
|
Siroki Brijeg – Sloboda Tuzla
|
|
3:0
|
|
Sloboda Tuzla – Velez Mostar
|
|
1:3
|
|
1 Dezembro, Terça-Feira
|
Krupa na Vrbasu – Borac Banja Luka
|
|
1:3
|
|
Olimpik Sarajevo – Mladost Doboj
|
|
0:2
|
|
Zrinjski – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
Sarajevo – Radnik Bijeljina
|
|
2:1
|
|
|
|
Ronda 18
|
4 Dezembro, Sexta-Feira
|
Velez Mostar – Olimpik Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Radnik Bijeljina – Tuzla
|
|
2:1
|
|
5 Dezembro, Sábado
|
Mladost Doboj – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Sloboda Tuzla – Krupa na Vrbasu
|
|
2:0
|
|
Borac Banja Luka – Sarajevo
|
|
2:2
|
|
Zeljeznicar – Siroki Brijeg
|
|
2:3
|
|
|
|
|
|
|
Ronda 23
|
19 Março, Sexta-Feira
|
Zrinjski – Sloboda Tuzla
|
|
3:1
|
|
Borac Banja Luka – Mladost Doboj
|
|
1:0
|
|
Velez Mostar – Radnik Bijeljina
|
|
2:2
|
|
20 Março, Sábado
|
Zeljeznicar – Tuzla
|
|
0:0
|
|
Siroki Brijeg – Olimpik Sarajevo
|
|
3:0
|
|
Sarajevo – Krupa na Vrbasu
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
Ronda 27
|
23 Abril, Sexta-Feira
|
Sloboda Tuzla – Mladost Doboj
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Sarajevo
|
|
1:1
|
|
Velez Mostar – Krupa na Vrbasu
|
|
2:1
|
|
24 Abril, Sábado
|
Zeljeznicar – Olimpik Sarajevo
|
|
1:2
|
|
Borac Banja Luka – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Tuzla – Radnik Bijeljina
|
|
2:0
|
|
|
|
Ronda 28
|
30 Abril, Sexta-Feira
|
Radnik Bijeljina – Sloboda Tuzla
|
|
1:2
|
|
Velez Mostar – Borac Banja Luka
|
|
1:1
|
|
30 Abril, Sexta-Feira
|
Sarajevo – Zeljeznicar
|
|
3:0
|
|
Siroki Brijeg – Zrinjski
|
|
1:0
|
|
Krupa na Vrbasu – Mladost Doboj
|
|
3:0
|
|
2 Maio, Domingo
|
Olimpik Sarajevo – Tuzla
|
|
1:1
|
|
|
|
|
Ronda 31
|
15 Maio, Sábado
|
Mladost Doboj – Sarajevo
|
|
0:0
|
|
Tuzla – Velez Mostar
|
|
1:1
|
|
Radnik Bijeljina – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Sloboda Tuzla – Siroki Brijeg
|
|
1:1
|
|
Zeljeznicar – Borac Banja Luka
|
|
1:2
|
|
Zrinjski – Krupa na Vrbasu
|
|
3:1
|
|
|
|
|
Ronda 33
|
29 Maio, Sábado
|
Tuzla – Zrinjski
|
|
1:2
|
|
Radnik Bijeljina – Siroki Brijeg
|
|
0:2
|
|
Sloboda Tuzla – Borac Banja Luka
|
|
0:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Sarajevo
|
|
0:3
|
|
Zeljeznicar – Krupa na Vrbasu
|
|
3:0
|
|
Mladost Doboj – Velez Mostar
|
|
0:1
|
|
|