Hafta 1
|
20 temmuz, cuma
|
NoSta – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Orenburg – Volga Ulyanovsk
|
|
2:0
|
|
Spartak-YO – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
Syzran-2003 – Gornyak Uchaly
|
|
0:0
|
|
Oktan – Tümen
|
|
0:2
|
|
Dynamo Kirov – Chelyabinsk
|
|
0:0
|
|
Rubin II – Zenit-Izhevsk
|
|
1:2
|
|
|
|
Hafta 2
|
23 temmuz, pazartesi
|
Orenburg – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Spartak-YO – Zenit-Izhevsk
|
|
2:2
|
|
Oktan – Chelyabinsk
|
|
0:2
|
|
Akademiya – Gornyak Uchaly
|
|
1:0
|
|
Dynamo Kirov – Tümen
|
|
0:0
|
|
Rubin II – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
NoSta – Volga Ulyanovsk
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 3
|
1 ağustos, çarşamba
|
Zenit-Izhevsk – Oktan
|
|
3:0
|
|
Chelyabinsk – Akademiya
|
|
2:1
|
|
Tümen – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – Rubin II
|
|
0:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Spartak-YO
|
|
4:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Dynamo Kirov
|
|
0:0
|
|
|
|
Hafta 4
|
4 ağustos, cumartesi
|
Zenit-Izhevsk – Dynamo Kirov
|
|
3:2
|
|
Chelyabinsk – Syzran-2003
|
|
1:1
|
|
Tümen – Akademiya
|
|
4:0
|
|
Lada Tl – Spartak-YO
|
|
5:3
|
|
Volga Ulyanovsk – Rubin II
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Oktan
|
|
2:0
|
|
NoSta – Orenburg
|
|
1:2
|
|
|
Hafta 5
|
13 ağustos, pazartesi
|
Spartak-YO – Orenburg
|
|
0:1
|
|
Syzran-2003 – Zenit-Izhevsk
|
|
2:2
|
|
Oktan – Lada Tl
|
|
1:0
|
|
Akademiya – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Dynamo Kirov – Volga Ulyanovsk
|
|
0:0
|
|
Rubin II – NoSta
|
|
4:1
|
|
Gornyak Uchaly – Tümen
|
|
0:0
|
|
|
|
Hafta 6
|
16 ağustos, perşembe
|
Spartak-YO – NoSta
|
|
3:1
|
|
Syzran-2003 – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Oktan – Volga Ulyanovsk
|
|
0:1
|
|
Akademiya – Zenit-Izhevsk
|
|
0:1
|
|
Dynamo Kirov – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Rubin II – Orenburg
|
|
0:2
|
|
Gornyak Uchaly – Chelyabinsk
|
|
0:4
|
|
|
Hafta 7
|
23 ağustos, perşembe
|
Orenburg – Dynamo Kirov
|
|
2:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Gornyak Uchaly
|
|
3:0
|
|
Lada Tl – Syzran-2003
|
|
0:2
|
|
Volga Ulyanovsk – Akademiya
|
|
5:0
|
|
NoSta – Oktan
|
|
3:0
|
|
|
|
Hafta 8
|
26 ağustos, pazar
|
Orenburg – Oktan
|
|
4:1
|
|
Tümen – Chelyabinsk
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – Akademiya
|
|
0:0
|
|
Rubin II – Spartak-YO
|
|
1:1
|
|
Volga Ulyanovsk – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Gornyak Uchaly
|
|
2:1
|
|
NoSta – Dynamo Kirov
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 9
|
4 eylül, salı
|
Syzran-2003 – NoSta
|
|
1:1
|
|
Oktan – Rubin II
|
|
1:2
|
|
Chelyabinsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:1
|
|
Akademiya – Orenburg
|
|
2:2
|
|
Dynamo Kirov – Spartak-YO
|
|
0:0
|
|
Tümen – Zenit-Izhevsk
|
|
2:1
|
|
Gornyak Uchaly – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
|
|
Hafta 10
|
7 eylül, cuma
|
Syzran-2003 – Orenburg
|
|
0:0
|
|
Oktan – Spartak-YO
|
|
1:1
|
|
Chelyabinsk – Zenit-Izhevsk
|
|
3:1
|
|
Akademiya – NoSta
|
|
0:0
|
|
Dynamo Kirov – Rubin II
|
|
0:0
|
|
Tümen – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Gornyak Uchaly – Volga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
|
Hafta 11
|
15 eylül, cumartesi
|
Spartak-YO – Akademiya
|
|
1:2
|
|
Lada Tl – Tümen
|
|
1:0
|
|
Rubin II – Syzran-2003
|
|
2:1
|
|
Volga Ulyanovsk – Chelyabinsk
|
|
0:0
|
|
NoSta – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
|
|
Hafta 12
|
18 eylül, salı
|
Orenburg – Gornyak Uchaly
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Syzran-2003
|
|
0:4
|
|
Zenit-Izhevsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Oktan – Dynamo Kirov
|
|
0:2
|
|
Lada Tl – Chelyabinsk
|
|
0:1
|
|
Rubin II – Akademiya
|
|
1:2
|
|
Volga Ulyanovsk – Tümen
|
|
1:1
|
|
|
Hafta 13
|
27 eylül, perşembe
|
Syzran-2003 – Oktan
|
|
2:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Lada Tl
|
|
2:3
|
|
Akademiya – Dynamo Kirov
|
|
0:0
|
|
Gornyak Uchaly – Rubin II
|
|
0:2
|
|
3 ekim, çarşamba
|
Chelyabinsk – Orenburg
|
|
1:2
|
|
Tümen – NoSta
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Volga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
|
|
Hafta 14
|
30 eylül, pazar
|
Syzran-2003 – Dynamo Kirov
|
|
0:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Volga Ulyanovsk
|
|
2:1
|
|
Chelyabinsk – NoSta
|
|
1:1
|
|
Akademiya – Oktan
|
|
5:0
|
|
Tümen – Orenburg
|
|
1:1
|
|
Gornyak Uchaly – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Lada Tl
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 15
|
7 ekim, pazar
|
Orenburg – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Spartak-YO – Chelyabinsk
|
|
1:2
|
|
Oktan – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Rubin II – Tümen
|
|
0:2
|
|
NoSta – Zenit-Izhevsk
|
|
0:2
|
|
|
|
Hafta 16
|
10 ekim, çarşamba
|
Orenburg – Zenit-Izhevsk
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Tümen
|
|
1:4
|
|
Syzran-2003 – Akademiya
|
|
2:2
|
|
Dynamo Kirov – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Lada Tl – Volga Ulyanovsk
|
|
2:0
|
|
Rubin II – Chelyabinsk
|
|
1:1
|
|
NoSta – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:0
|
|
|
Hafta 17
|
16 ekim, salı
|
Zenit-Izhevsk – Rubin II
|
|
4:1
|
|
Chelyabinsk – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Tümen – Oktan
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – NoSta
|
|
2:0
|
|
Gornyak Uchaly – Syzran-2003
|
|
1:2
|
|
Volga Ulyanovsk – Orenburg
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Spartak-YO
|
|
1:0
|
|
|
|
Hafta 18
|
19 ekim, cuma
|
Zenit-Izhevsk – Spartak-YO
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Oktan
|
|
3:2
|
|
Tümen – Dynamo Kirov
|
|
2:0
|
|
Lada Tl – Orenburg
|
|
2:5
|
|
Gornyak Uchaly – Akademiya
|
|
1:0
|
|
Volga Ulyanovsk – NoSta
|
|
0:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Rubin II
|
|
0:0
|
|
|
Hafta 19
|
23 ekim, salı
|
Akademiya – Chelyabinsk
|
|
1:0
|
|
Syzran-2003 – Tümen
|
|
1:1
|
|
25 ekim, perşembe
|
Spartak-YO – Volga Ulyanovsk
|
|
1:3
|
|
Oktan – Zenit-Izhevsk
|
|
2:1
|
|
Dynamo Kirov – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Rubin II – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
|
|
Hafta 20
|
25 ekim, perşembe
|
Orenburg – NoSta
|
|
1:0
|
|
26 ekim, cuma
|
Akademiya – Tümen
|
|
0:3
|
|
Syzran-2003 – Chelyabinsk
|
|
0:1
|
|
28 ekim, pazar
|
Spartak-YO – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
Oktan – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:2
|
|
Dynamo Kirov – Zenit-Izhevsk
|
|
1:1
|
|
Rubin II – Volga Ulyanovsk
|
|
0:4
|
|
|
Hafta 21
|
17 nisan, çarşamba
|
Orenburg – Spartak-YO
|
|
3:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Syzran-2003
|
|
1:1
|
|
Tümen – Gornyak Uchaly
|
|
4:1
|
|
Lada Tl – Oktan
|
|
0:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Akademiya
|
|
3:0
|
|
NoSta – Rubin II
|
|
0:1
|
|
|
|
Hafta 22
|
20 nisan, cumartesi
|
NoSta – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Syzran-2003
|
|
2:1
|
|
Volga Ulyanovsk – Oktan
|
|
0:2
|
|
Orenburg – Rubin II
|
|
3:2
|
|
Chelyabinsk – Gornyak Uchaly
|
|
0:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Akademiya
|
|
3:0
|
|
|
Hafta 23
|
20 nisan, cumartesi
|
Lada Tl – Dynamo Kirov
|
|
0:0
|
|
26 nisan, cuma
|
Syzran-2003 – Lada Tl
|
|
0:0
|
|
Oktan – NoSta
|
|
0:0
|
|
Akademiya – Volga Ulyanovsk
|
|
0:3
|
|
Dynamo Kirov – Orenburg
|
|
1:2
|
|
Gornyak Uchaly – Zenit-Izhevsk
|
|
1:2
|
|
|
|
Hafta 24
|
29 nisan, pazartesi
|
Spartak-YO – Rubin II
|
|
0:2
|
|
Syzran-2003 – Volga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
Oktan – Orenburg
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Tümen
|
|
1:2
|
|
Akademiya – Lada Tl
|
|
0:3
|
|
Dynamo Kirov – NoSta
|
|
0:0
|
|
Gornyak Uchaly – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
|
Hafta 25
|
5 mayıs, pazar
|
Orenburg – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Dynamo Kirov
|
|
2:2
|
|
Zenit-Izhevsk – Tümen
|
|
1:4
|
|
Lada Tl – Gornyak Uchaly
|
|
3:1
|
|
Rubin II – Oktan
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Chelyabinsk
|
|
1:1
|
|
NoSta – Syzran-2003
|
|
1:3
|
|
|
|
Hafta 26
|
8 mayıs, çarşamba
|
Orenburg – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
Spartak-YO – Oktan
|
|
3:5
|
|
Zenit-Izhevsk – Chelyabinsk
|
|
2:1
|
|
Rubin II – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Gornyak Uchaly
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Tümen
|
|
1:2
|
|
NoSta – Akademiya
|
|
3:0
|
|
|
Hafta 27
|
14 mayıs, salı
|
Syzran-2003 – Rubin II
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Volga Ulyanovsk
|
|
1:1
|
|
Akademiya – Spartak-YO
|
|
0:3
|
|
Tümen – Lada Tl
|
|
4:1
|
|
Gornyak Uchaly – Orenburg
|
|
0:4
|
|
|
|
Hafta 28
|
17 mayıs, cuma
|
Syzran-2003 – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
Chelyabinsk – Lada Tl
|
|
4:1
|
|
Akademiya – Rubin II
|
|
0:3
|
|
Dynamo Kirov – Oktan
|
|
1:0
|
|
Tümen – Volga Ulyanovsk
|
|
1:1
|
|
Gornyak Uchaly – NoSta
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Zenit-Izhevsk
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 29
|
23 mayıs, perşembe
|
Orenburg – Chelyabinsk
|
|
2:0
|
|
Oktan – Syzran-2003
|
|
0:2
|
|
Dynamo Kirov – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Lada Tl – Zenit-Izhevsk
|
|
3:1
|
|
Rubin II – Gornyak Uchaly
|
|
2:2
|
|
Volga Ulyanovsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
NoSta – Tümen
|
|
0:3
|
|
|
|
Hafta 30
|
26 mayıs, pazar
|
Orenburg – Tümen
|
|
1:0
|
|
Spartak-YO – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Oktan – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Dynamo Kirov – Syzran-2003
|
|
0:1
|
|
Lada Tl – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Zenit-Izhevsk
|
|
1:0
|
|
NoSta – Chelyabinsk
|
|
0:2
|
|
|
Hafta 31
|
1 haziran, cumartesi
|
KamAZ Nab Chelny – Orenburg
|
|
0:1
|
|
Zenit-Izhevsk – NoSta
|
|
4:0
|
|
Gornyak Uchaly – Oktan
|
|
4:1
|
|
Tümen – Rubin II
|
|
2:0
|
|
Chelyabinsk – Spartak-YO
|
|
3:0
|
|
|
|
Hafta 32
|
1 haziran, cumartesi
|
Volga Ulyanovsk – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
4 haziran, salı
|
KamAZ Nab Chelny – NoSta
|
|
2:3
|
|
Gornyak Uchaly – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Tümen – Spartak-YO
|
|
5:1
|
|
Akademiya – Syzran-2003
|
|
0:3
|
|
Chelyabinsk – Rubin II
|
|
4:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Orenburg
|
|
1:1
|
|
|