kolo 1
|
22 Avgust, Sreda
|
Westerlo – Oudenaarde
|
|
0:0
|
|
Royal Boussu – KSK Heist
|
|
1:0
|
|
Roeselare – White Star Woluwe
|
|
1:1
|
|
Sint-Niklaas – CS Vise
|
|
1:1
|
|
Tubize – Lommel
|
|
1:1
|
|
Brisel – Muskron
|
|
0:0
|
|
Sent Trojden – Ostende
|
|
3:1
|
|
23 Avgust, Četvrtak
|
Antverpen – Eendracht Aalst
|
|
2:0
|
|
Eupen – Dessel Sport
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 2
|
29 Avgust, Sreda
|
Muskron – Royal Boussu
|
|
3:1
|
|
Oudenaarde – Sent Trojden
|
|
2:1
|
|
CS Vise – Brisel
|
|
3:1
|
|
Eendracht Aalst – Roeselare
|
|
3:2
|
|
White Star Woluwe – Westerlo
|
|
0:0
|
|
KSK Heist – Tubize
|
|
3:0
|
|
Dessel Sport – Antverpen
|
|
5:0
|
|
Lommel – Eupen
|
|
1:1
|
|
Ostende – Sint-Niklaas
|
|
0:0
|
|
|
kolo 3
|
1 Septembar, Subota
|
Muskron – Eupen
|
|
1:0
|
|
Oudenaarde – Sint-Niklaas
|
|
2:2
|
|
Dessel Sport – Westerlo
|
|
0:4
|
|
Lommel – Roeselare
|
|
1:0
|
|
Brisel – Royal Boussu
|
|
1:3
|
|
2 Septembar, Nedelja
|
KSK Heist – Antverpen
|
|
1:2
|
|
White Star Woluwe – Ostende
|
|
2:1
|
|
Eendracht Aalst – Sent Trojden
|
|
2:1
|
|
CS Vise – Tubize
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 4
|
7 Septembar, Petak
|
Sint-Niklaas – Brisel
|
|
4:2
|
|
8 Septembar, Subota
|
Eupen – KSK Heist
|
|
0:0
|
|
Antverpen – Lommel
|
|
1:1
|
|
Tubize – Muskron
|
|
0:0
|
|
Sent Trojden – White Star Woluwe
|
|
0:2
|
|
9 Septembar, Nedelja
|
Westerlo – Eendracht Aalst
|
|
2:2
|
|
Ostende – Oudenaarde
|
|
4:0
|
|
Roeselare – Dessel Sport
|
|
0:0
|
|
Royal Boussu – CS Vise
|
|
1:0
|
|
|
kolo 5
|
14 Septembar, Petak
|
Tubize – Brisel
|
|
3:0
|
|
15 Septembar, Subota
|
Roeselare – KSK Heist
|
|
2:1
|
|
Oudenaarde – White Star Woluwe
|
|
2:2
|
|
Antverpen – Muskron
|
|
1:1
|
|
Sent Trojden – Dessel Sport
|
|
2:2
|
|
Westerlo – Lommel
|
|
0:2
|
|
16 Septembar, Nedelja
|
Ostende – Eendracht Aalst
|
|
3:2
|
|
Eupen – CS Vise
|
|
2:2
|
|
Sint-Niklaas – Royal Boussu
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 6
|
21 Septembar, Petak
|
Brisel – Eupen
|
|
2:1
|
|
22 Septembar, Subota
|
Muskron – Roeselare
|
|
3:3
|
|
KSK Heist – Westerlo
|
|
0:1
|
|
Dessel Sport – Ostende
|
|
2:0
|
|
23 Septembar, Nedelja
|
Lommel – Sent Trojden
|
|
0:3
|
|
White Star Woluwe – Sint-Niklaas
|
|
2:0
|
|
Eendracht Aalst – Oudenaarde
|
|
3:2
|
|
CS Vise – Antverpen
|
|
2:2
|
|
Royal Boussu – Tubize
|
|
0:1
|
|
|
kolo 7
|
29 Septembar, Subota
|
Roeselare – CS Vise
|
|
1:5
|
|
Sint-Niklaas – Tubize
|
|
0:5
|
|
Oudenaarde – Dessel Sport
|
|
0:0
|
|
Sent Trojden – KSK Heist
|
|
0:0
|
|
Westerlo – Muskron
|
|
2:1
|
|
30 Septembar, Nedelja
|
White Star Woluwe – Eendracht Aalst
|
|
2:1
|
|
Eupen – Royal Boussu
|
|
2:4
|
|
Ostende – Lommel
|
|
2:0
|
|
Antverpen – Brisel
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 8
|
5 Oktobar, Petak
|
Brisel – Roeselare
|
|
0:1
|
|
Muskron – Sent Trojden
|
|
3:1
|
|
6 Oktobar, Subota
|
CS Vise – Westerlo
|
|
1:2
|
|
KSK Heist – Ostende
|
|
0:1
|
|
Dessel Sport – White Star Woluwe
|
|
0:0
|
|
Lommel – Oudenaarde
|
|
1:1
|
|
Tubize – Eupen
|
|
1:1
|
|
7 Oktobar, Nedelja
|
Eendracht Aalst – Sint-Niklaas
|
|
2:0
|
|
Royal Boussu – Antverpen
|
|
0:0
|
|
|
kolo 9
|
13 Oktobar, Subota
|
Roeselare – Royal Boussu
|
|
2:2
|
|
Oudenaarde – KSK Heist
|
|
4:2
|
|
Ostende – Muskron
|
|
1:1
|
|
Antverpen – Tubize
|
|
3:2
|
|
Sent Trojden – CS Vise
|
|
2:0
|
|
Westerlo – Brisel
|
|
2:1
|
|
14 Oktobar, Nedelja
|
Sint-Niklaas – Eupen
|
|
1:4
|
|
Eendracht Aalst – Dessel Sport
|
|
0:0
|
|
White Star Woluwe – Lommel
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 10
|
20 Oktobar, Subota
|
Dessel Sport – Sint-Niklaas
|
|
2:1
|
|
21 Oktobar, Nedelja
|
Muskron – Oudenaarde
|
|
0:1
|
|
Royal Boussu – Westerlo
|
|
0:1
|
|
CS Vise – Ostende
|
|
0:0
|
|
KSK Heist – White Star Woluwe
|
|
0:3
|
|
Lommel – Eendracht Aalst
|
|
2:2
|
|
Eupen – Antverpen
|
|
1:1
|
|
Tubize – Roeselare
|
|
1:1
|
|
Brisel – Sent Trojden
|
|
0:3
|
|
|
kolo 11
|
26 Oktobar, Petak
|
Roeselare – Eupen
|
|
1:1
|
|
27 Oktobar, Subota
|
Oudenaarde – CS Vise
|
|
1:1
|
|
Dessel Sport – Lommel
|
|
2:1
|
|
Sent Trojden – Royal Boussu
|
|
3:2
|
|
Westerlo – Tubize
|
|
2:2
|
|
28 Oktobar, Nedelja
|
Sint-Niklaas – Antverpen
|
|
1:2
|
|
Eendracht Aalst – KSK Heist
|
|
2:1
|
|
White Star Woluwe – Muskron
|
|
2:1
|
|
Ostende – Brisel
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 12
|
2 Novembar, Petak
|
Eupen – Westerlo
|
|
3:0
|
|
3 Novembar, Subota
|
Brisel – Oudenaarde
|
|
1:0
|
|
Lommel – Sint-Niklaas
|
|
4:1
|
|
KSK Heist – Dessel Sport
|
|
2:1
|
|
Muskron – Eendracht Aalst
|
|
4:0
|
|
4 Novembar, Nedelja
|
Royal Boussu – Ostende
|
|
1:2
|
|
CS Vise – White Star Woluwe
|
|
3:2
|
|
Antverpen – Roeselare
|
|
1:2
|
|
Tubize – Sent Trojden
|
|
1:2
|
|
|
kolo 13
|
9 Novembar, Petak
|
Westerlo – Antverpen
|
|
0:0
|
|
Sint-Niklaas – Roeselare
|
|
1:1
|
|
10 Novembar, Subota
|
Sent Trojden – Eupen
|
|
1:1
|
|
Lommel – KSK Heist
|
|
1:1
|
|
Dessel Sport – Muskron
|
|
1:0
|
|
Oudenaarde – Royal Boussu
|
|
1:0
|
|
11 Novembar, Nedelja
|
Eendracht Aalst – CS Vise
|
|
3:1
|
|
White Star Woluwe – Brisel
|
|
4:1
|
|
Ostende – Tubize
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 14
|
16 Novembar, Petak
|
KSK Heist – Sint-Niklaas
|
|
1:2
|
|
Muskron – Lommel
|
|
3:1
|
|
17 Novembar, Subota
|
Roeselare – Westerlo
|
|
1:1
|
|
Antverpen – Sent Trojden
|
|
2:0
|
|
Tubize – Oudenaarde
|
|
2:0
|
|
Brisel – Eendracht Aalst
|
|
2:0
|
|
18 Novembar, Nedelja
|
Eupen – Ostende
|
|
1:0
|
|
CS Vise – Dessel Sport
|
|
2:1
|
|
Royal Boussu – White Star Woluwe
|
|
2:0
|
|
|
kolo 15
|
24 Novembar, Subota
|
Oudenaarde – Eupen
|
|
2:3
|
|
KSK Heist – Muskron
|
|
1:2
|
|
Dessel Sport – Brisel
|
|
0:1
|
|
Lommel – CS Vise
|
|
1:0
|
|
Sent Trojden – Roeselare
|
|
3:0
|
|
25 Novembar, Nedelja
|
Ostende – Antverpen
|
|
2:1
|
|
White Star Woluwe – Tubize
|
|
0:2
|
|
Eendracht Aalst – Royal Boussu
|
|
1:1
|
|
Sint-Niklaas – Westerlo
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 16
|
1 Decembar, Subota
|
Roeselare – Ostende
|
|
0:1
|
|
Eupen – White Star Woluwe
|
|
1:2
|
|
Antverpen – Oudenaarde
|
|
1:2
|
|
Tubize – Eendracht Aalst
|
|
4:4
|
|
Brisel – Lommel
|
|
1:3
|
|
Westerlo – Sent Trojden
|
|
2:2
|
|
2 Decembar, Nedelja
|
CS Vise – KSK Heist
|
|
2:3
|
|
Sint-Niklaas – Muskron
|
|
1:2
|
|
Royal Boussu – Dessel Sport
|
|
2:1
|
|
|
kolo 17
|
8 Decembar, Subota
|
Muskron – CS Vise
|
|
3:1
|
|
Oudenaarde – Roeselare
|
|
1:5
|
|
KSK Heist – Brisel
|
|
0:2
|
|
Dessel Sport – Tubize
|
|
0:1
|
|
Lommel – Royal Boussu
|
|
1:0
|
|
9 Decembar, Nedelja
|
Ostende – Westerlo
|
|
2:1
|
|
Eendracht Aalst – Eupen
|
|
0:1
|
|
23 Januar, Sreda
|
Sent Trojden – Sint-Niklaas
|
|
5:0
|
|
27 Februar, Sreda
|
White Star Woluwe – Antverpen
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 18
|
15 Decembar, Subota
|
Muskron – Brisel
|
|
1:0
|
|
Oudenaarde – Westerlo
|
|
0:0
|
|
KSK Heist – Royal Boussu
|
|
0:3
|
|
Lommel – Tubize
|
|
2:1
|
|
Dessel Sport – Eupen
|
|
2:0
|
|
16 Decembar, Nedelja
|
Eendracht Aalst – Antverpen
|
|
2:1
|
|
CS Vise – Sint-Niklaas
|
|
0:0
|
|
Ostende – Sent Trojden
|
|
1:0
|
|
White Star Woluwe – Roeselare
|
|
1:0
|
|
|
kolo 19
|
22 Decembar, Subota
|
Sint-Niklaas – Ostende
|
|
1:1
|
|
Roeselare – Eendracht Aalst
|
|
3:0
|
|
5 Januar, Subota
|
Eupen – Lommel
|
|
2:1
|
|
Antverpen – Dessel Sport
|
|
0:1
|
|
Brisel – CS Vise
|
|
1:1
|
|
Sent Trojden – Oudenaarde
|
|
2:0
|
|
Westerlo – White Star Woluwe
|
|
3:0
|
|
Tubize – KSK Heist
|
|
2:1
|
|
6 Januar, Nedelja
|
Royal Boussu – Muskron
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 20
|
12 Januar, Subota
|
Lommel – Antverpen
|
|
0:1
|
|
Dessel Sport – Roeselare
|
|
1:1
|
|
KSK Heist – Eupen
|
|
1:2
|
|
Oudenaarde – Ostende
|
|
0:2
|
|
13 Januar, Nedelja
|
CS Vise – Royal Boussu
|
|
1:2
|
|
Eendracht Aalst – Westerlo
|
|
1:1
|
|
White Star Woluwe – Sent Trojden
|
|
0:2
|
|
27 Februar, Sreda
|
Muskron – Tubize
|
|
1:0
|
|
27 Mart, Sreda
|
Brisel – Sint-Niklaas
|
|
1:0
|
|
|
kolo 21
|
20 Mart, Sreda
|
Eupen – Muskron
|
|
0:2
|
|
Sint-Niklaas – Oudenaarde
|
|
3:0
|
|
Antverpen – KSK Heist
|
|
4:2
|
|
Royal Boussu – Brisel
|
|
2:0
|
|
Tubize – CS Vise
|
|
0:2
|
|
Sent Trojden – Eendracht Aalst
|
|
3:0
|
|
Westerlo – Dessel Sport
|
|
1:0
|
|
Roeselare – Lommel
|
|
3:1
|
|
21 Mart, Četvrtak
|
Ostende – White Star Woluwe
|
|
5:0
|
|
|
|
kolo 22
|
23 Mart, Subota
|
Lommel – Westerlo
|
|
3:2
|
|
24 Mart, Nedelja
|
Muskron – Antverpen
|
|
3:1
|
|
Eendracht Aalst – Ostende
|
|
0:2
|
|
Royal Boussu – Sint-Niklaas
|
|
1:1
|
|
Dessel Sport – Sent Trojden
|
|
0:2
|
|
3 April, Sreda
|
White Star Woluwe – Oudenaarde
|
|
0:5
|
|
KSK Heist – Roeselare
|
|
0:1
|
|
Eupen – Eupen
|
|
5:0
|
|
Brisel – Tubize
|
|
0:1
|
|
|
kolo 23
|
1 Februar, Petak
|
Eupen – Brisel
|
|
1:1
|
|
2 Februar, Subota
|
Oudenaarde – Eendracht Aalst
|
|
0:0
|
|
Roeselare – Muskron
|
|
0:3
|
|
Westerlo – KSK Heist
|
|
3:0
|
|
Sent Trojden – Lommel
|
|
1:0
|
|
Antverpen – CS Vise
|
|
1:2
|
|
3 Februar, Nedelja
|
Ostende – Dessel Sport
|
|
4:0
|
|
Sint-Niklaas – White Star Woluwe
|
|
1:0
|
|
27 Mart, Sreda
|
Tubize – Royal Boussu
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 24
|
8 Februar, Petak
|
Eendracht Aalst – White Star Woluwe
|
|
0:0
|
|
9 Februar, Subota
|
KSK Heist – Sent Trojden
|
|
3:3
|
|
Dessel Sport – Oudenaarde
|
|
3:0
|
|
Lommel – Ostende
|
|
1:4
|
|
Brisel – Antverpen
|
|
0:0
|
|
10 Februar, Nedelja
|
Muskron – Westerlo
|
|
1:0
|
|
Royal Boussu – Eupen
|
|
0:0
|
|
CS Vise – Roeselare
|
|
1:1
|
|
17 April, Sreda
|
Tubize – Sint-Niklaas
|
|
0:2
|
|
|
kolo 25
|
15 Februar, Petak
|
Sent Trojden – Muskron
|
|
2:0
|
|
16 Februar, Subota
|
Eupen – Tubize
|
|
1:0
|
|
Roeselare – Brisel
|
|
1:1
|
|
Oudenaarde – Lommel
|
|
2:5
|
|
Westerlo – CS Vise
|
|
3:1
|
|
17 Februar, Nedelja
|
Ostende – KSK Heist
|
|
5:1
|
|
Antverpen – Royal Boussu
|
|
2:3
|
|
White Star Woluwe – Dessel Sport
|
|
3:0
|
|
Sint-Niklaas – Eendracht Aalst
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 26
|
22 Februar, Petak
|
Tubize – Antverpen
|
|
3:2
|
|
Muskron – Ostende
|
|
2:0
|
|
23 Februar, Subota
|
Brisel – Westerlo
|
|
0:2
|
|
Eupen – Sint-Niklaas
|
|
2:0
|
|
Dessel Sport – Eendracht Aalst
|
|
2:0
|
|
KSK Heist – Oudenaarde
|
|
3:1
|
|
17 April, Sreda
|
CS Vise – Sent Trojden
|
|
2:3
|
|
Lommel – White Star Woluwe
|
|
2:0
|
|
Royal Boussu – Roeselare
|
|
1:0
|
|
|
kolo 27
|
1 Mart, Petak
|
Westerlo – Royal Boussu
|
|
2:0
|
|
2 Mart, Subota
|
Roeselare – Tubize
|
|
3:0
|
|
Antverpen – Eupen
|
|
1:0
|
|
Sent Trojden – Brisel
|
|
1:0
|
|
Sint-Niklaas – Dessel Sport
|
|
0:2
|
|
3 Mart, Nedelja
|
Ostende – CS Vise
|
|
4:1
|
|
White Star Woluwe – KSK Heist
|
|
1:0
|
|
Eendracht Aalst – Lommel
|
|
0:2
|
|
Oudenaarde – Muskron
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 28
|
8 Mart, Petak
|
Brisel – Ostende
|
|
1:2
|
|
9 Mart, Subota
|
Eupen – Roeselare
|
|
4:1
|
|
Antverpen – Sint-Niklaas
|
|
2:0
|
|
Lommel – Dessel Sport
|
|
3:2
|
|
KSK Heist – Eendracht Aalst
|
|
2:0
|
|
Muskron – White Star Woluwe
|
|
1:1
|
|
10 Mart, Nedelja
|
Tubize – Westerlo
|
|
0:2
|
|
CS Vise – Oudenaarde
|
|
3:1
|
|
Royal Boussu – Sent Trojden
|
|
2:0
|
|
|
kolo 29
|
15 Mart, Petak
|
Westerlo – Eupen
|
|
2:0
|
|
Sint-Niklaas – Lommel
|
|
1:1
|
|
16 Mart, Subota
|
Dessel Sport – KSK Heist
|
|
1:1
|
|
Eendracht Aalst – Muskron
|
|
1:0
|
|
Oudenaarde – Brisel
|
|
1:3
|
|
Roeselare – Antverpen
|
|
2:0
|
|
Sent Trojden – Tubize
|
|
0:0
|
|
17 Mart, Nedelja
|
Ostende – Royal Boussu
|
|
2:0
|
|
White Star Woluwe – CS Vise
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 30
|
29 Mart, Petak
|
Antverpen – Westerlo
|
|
1:1
|
|
KSK Heist – Lommel
|
|
2:0
|
|
30 Mart, Subota
|
Muskron – Dessel Sport
|
|
5:1
|
|
Royal Boussu – Oudenaarde
|
|
1:0
|
|
Roeselare – Sint-Niklaas
|
|
2:0
|
|
Tubize – Ostende
|
|
0:1
|
|
Eupen – Sent Trojden
|
|
0:0
|
|
31 Mart, Nedelja
|
CS Vise – Eendracht Aalst
|
|
1:1
|
|
Brisel – White Star Woluwe
|
|
5:0
|
|
|
kolo 31
|
5 April, Petak
|
Lommel – Muskron
|
|
4:1
|
|
6 April, Subota
|
Dessel Sport – CS Vise
|
|
1:0
|
|
Sint-Niklaas – KSK Heist
|
|
0:3
|
|
Oudenaarde – Tubize
|
|
1:1
|
|
Sent Trojden – Antverpen
|
|
0:2
|
|
Westerlo – Roeselare
|
|
1:1
|
|
7 April, Nedelja
|
Ostende – Eupen
|
|
1:0
|
|
Eendracht Aalst – Brisel
|
|
2:1
|
|
White Star Woluwe – Royal Boussu
|
|
3:4
|
|
|
|
kolo 32
|
12 April, Petak
|
Muskron – KSK Heist
|
|
3:0
|
|
13 April, Subota
|
Brisel – Dessel Sport
|
|
3:1
|
|
Westerlo – Sint-Niklaas
|
|
4:4
|
|
Eupen – Oudenaarde
|
|
4:1
|
|
Roeselare – Sent Trojden
|
|
0:2
|
|
Tubize – White Star Woluwe
|
|
1:0
|
|
14 April, Nedelja
|
Royal Boussu – Eendracht Aalst
|
|
0:0
|
|
CS Vise – Lommel
|
|
3:1
|
|
Antverpen – Ostende
|
|
0:2
|
|
|
kolo 33
|
21 April, Nedelja
|
Muskron – Sint-Niklaas
|
|
2:0
|
|
Oudenaarde – Antverpen
|
|
2:1
|
|
Eendracht Aalst – Tubize
|
|
2:2
|
|
White Star Woluwe – Eupen
|
|
3:2
|
|
KSK Heist – CS Vise
|
|
3:1
|
|
Dessel Sport – Royal Boussu
|
|
1:1
|
|
Lommel – Brisel
|
|
1:0
|
|
Ostende – Roeselare
|
|
1:1
|
|
Sent Trojden – Westerlo
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 34
|
28 April, Nedelja
|
Roeselare – Oudenaarde
|
|
0:1
|
|
Sint-Niklaas – Sent Trojden
|
|
3:2
|
|
CS Vise – Muskron
|
|
1:3
|
|
Eupen – Eendracht Aalst
|
|
0:1
|
|
Antverpen – White Star Woluwe
|
|
1:0
|
|
Tubize – Dessel Sport
|
|
1:0
|
|
Brisel – KSK Heist
|
|
1:1
|
|
Westerlo – Ostende
|
|
0:0
|
|
Royal Boussu – Lommel
|
|
1:1
|
|
|