kolo 1
|
18 Avgust, Četvrtak
|
Birkirkara – St. Andrews
|
|
4:0
|
|
Hibernians – Hamrun Spartans
|
|
1:3
|
|
Valletta – Sliema
|
|
2:1
|
|
Gzira United – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
19 Avgust, Petak
|
Floriana – Pembroke Athleta
|
|
2:1
|
|
Balzan Youths – Mosta
|
|
3:2
|
|
|
|
kolo 2
|
25 Avgust, Četvrtak
|
Pembroke Athleta – Balzan Youths
|
|
1:2
|
|
Tarxien Rainbows – Birkirkara
|
|
0:4
|
|
Mosta – Valletta
|
|
0:1
|
|
Sliema – Hibernians
|
|
0:1
|
|
26 Avgust, Petak
|
Hamrun Spartans – Gzira United
|
|
1:1
|
|
St. Andrews – Floriana
|
|
1:3
|
|
|
kolo 3
|
9 Septembar, Petak
|
Gzira United – Sliema
|
|
1:0
|
|
Floriana – Balzan Youths
|
|
0:0
|
|
Valletta – Pembroke Athleta
|
|
5:1
|
|
Hibernians – Mosta
|
|
3:1
|
|
10 Septembar, Subota
|
Birkirkara – Hamrun Spartans
|
|
2:1
|
|
St. Andrews – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 4
|
16 Septembar, Petak
|
Pembroke Athleta – Hibernians
|
|
1:0
|
|
Balzan Youths – Valletta
|
|
1:2
|
|
Tarxien Rainbows – Floriana
|
|
1:0
|
|
Mosta – Gzira United
|
|
2:1
|
|
17 Septembar, Subota
|
Sliema – Birkirkara
|
|
2:1
|
|
Hamrun Spartans – St. Andrews
|
|
3:1
|
|
|
kolo 5
|
20 Septembar, Utorak
|
St. Andrews – Sliema
|
|
3:0
|
|
Floriana – Valletta
|
|
2:0
|
|
21 Septembar, Sreda
|
Birkirkara – Mosta
|
|
2:0
|
|
Hibernians – Balzan Youths
|
|
0:0
|
|
Tarxien Rainbows – Hamrun Spartans
|
|
2:1
|
|
Gzira United – Pembroke Athleta
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 6
|
24 Septembar, Subota
|
Pembroke Athleta – Birkirkara
|
|
1:0
|
|
Valletta – Hibernians
|
|
0:2
|
|
Sliema – Tarxien Rainbows
|
|
2:1
|
|
25 Septembar, Nedelja
|
Mosta – St. Andrews
|
|
1:0
|
|
Hamrun Spartans – Floriana
|
|
1:1
|
|
Balzan Youths – Gzira United
|
|
3:1
|
|
|
kolo 7
|
29 Septembar, Četvrtak
|
Balzan Youths – St. Andrews
|
|
3:0
|
|
Mosta – Hamrun Spartans
|
|
2:5
|
|
Valletta – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
Hibernians – Gzira United
|
|
1:1
|
|
30 Septembar, Petak
|
Sliema – Floriana
|
|
3:1
|
|
Pembroke Athleta – Tarxien Rainbows
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 8
|
14 Oktobar, Petak
|
Gzira United – Valletta
|
|
1:3
|
|
Tarxien Rainbows – Mosta
|
|
1:1
|
|
Hamrun Spartans – Sliema
|
|
0:3
|
|
Floriana – Hibernians
|
|
0:0
|
|
15 Oktobar, Subota
|
Birkirkara – Balzan Youths
|
|
3:0
|
|
St. Andrews – Pembroke Athleta
|
|
3:1
|
|
|
kolo 9
|
21 Oktobar, Petak
|
Gzira United – Birkirkara
|
|
1:7
|
|
Balzan Youths – Hamrun Spartans
|
|
3:1
|
|
Mosta – Floriana
|
|
0:1
|
|
Valletta – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
22 Oktobar, Subota
|
Hibernians – St. Andrews
|
|
1:0
|
|
Pembroke Athleta – Sliema
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 10
|
27 Oktobar, Četvrtak
|
Floriana – Gzira United
|
|
1:0
|
|
St. Andrews – Valletta
|
|
0:0
|
|
28 Oktobar, Petak
|
Tarxien Rainbows – Balzan Youths
|
|
2:2
|
|
Hamrun Spartans – Pembroke Athleta
|
|
2:1
|
|
29 Oktobar, Subota
|
Sliema – Mosta
|
|
1:1
|
|
Birkirkara – Hibernians
|
|
0:1
|
|
|
kolo 11
|
3 Novembar, Četvrtak
|
Sliema – Balzan Youths
|
|
1:1
|
|
Floriana – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
4 Novembar, Petak
|
St. Andrews – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Tarxien Rainbows – Hibernians
|
|
1:2
|
|
Hamrun Spartans – Valletta
|
|
0:3
|
|
Mosta – Pembroke Athleta
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 12
|
18 Novembar, Petak
|
St. Andrews – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
Tarxien Rainbows – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Mosta – Balzan Youths
|
|
0:1
|
|
Sliema – Valletta
|
|
1:2
|
|
19 Novembar, Subota
|
Hamrun Spartans – Hibernians
|
|
1:4
|
|
Pembroke Athleta – Floriana
|
|
0:0
|
|
|
kolo 13
|
25 Novembar, Petak
|
Gzira United – Hamrun Spartans
|
|
0:2
|
|
Floriana – St. Andrews
|
|
4:1
|
|
Hibernians – Sliema
|
|
3:1
|
|
Birkirkara – Tarxien Rainbows
|
|
3:1
|
|
26 Novembar, Subota
|
Valletta – Mosta
|
|
0:0
|
|
Balzan Youths – Pembroke Athleta
|
|
4:0
|
|
|
|
kolo 14
|
2 Decembar, Petak
|
Tarxien Rainbows – St. Andrews
|
|
1:1
|
|
Pembroke Athleta – Valletta
|
|
0:1
|
|
3 Decembar, Subota
|
Balzan Youths – Floriana
|
|
1:3
|
|
Hamrun Spartans – Birkirkara
|
|
2:0
|
|
Mosta – Hibernians
|
|
0:2
|
|
Sliema – Gzira United
|
|
1:0
|
|
|
kolo 15
|
9 Decembar, Petak
|
Gzira United – Mosta
|
|
3:0
|
|
St. Andrews – Hamrun Spartans
|
|
3:1
|
|
Floriana – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
Hibernians – Pembroke Athleta
|
|
0:0
|
|
10 Decembar, Subota
|
Birkirkara – Sliema
|
|
1:2
|
|
Valletta – Balzan Youths
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 16
|
16 Decembar, Petak
|
Valletta – Floriana
|
|
0:0
|
|
Balzan Youths – Hibernians
|
|
1:1
|
|
17 Decembar, Subota
|
Pembroke Athleta – Gzira United
|
|
0:0
|
|
Hamrun Spartans – Tarxien Rainbows
|
|
2:3
|
|
Sliema – St. Andrews
|
|
1:1
|
|
3 Januar, Utorak
|
Mosta – Birkirkara
|
|
0:2
|
|
|
kolo 17
|
6 Januar, Petak
|
Floriana – Hamrun Spartans
|
|
5:1
|
|
St. Andrews – Mosta
|
|
1:1
|
|
7 Januar, Subota
|
Gzira United – Balzan Youths
|
|
1:2
|
|
Tarxien Rainbows – Sliema
|
|
1:0
|
|
Hibernians – Valletta
|
|
1:0
|
|
Birkirkara – Pembroke Athleta
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 18
|
13 Januar, Petak
|
Sliema – Hamrun Spartans
|
|
1:2
|
|
Valletta – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Mosta – Tarxien Rainbows
|
|
0:2
|
|
Pembroke Athleta – St. Andrews
|
|
2:2
|
|
14 Januar, Subota
|
Balzan Youths – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
Hibernians – Floriana
|
|
2:2
|
|
|
kolo 19
|
20 Januar, Petak
|
Birkirkara – Valletta
|
|
0:1
|
|
St. Andrews – Balzan Youths
|
|
0:1
|
|
21 Januar, Subota
|
Gzira United – Hibernians
|
|
0:3
|
|
Tarxien Rainbows – Pembroke Athleta
|
|
6:1
|
|
Hamrun Spartans – Mosta
|
|
3:0
|
|
Floriana – Sliema
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 20
|
27 Januar, Petak
|
Valletta – St. Andrews
|
|
1:1
|
|
Mosta – Sliema
|
|
2:1
|
|
Balzan Youths – Tarxien Rainbows
|
|
2:2
|
|
Pembroke Athleta – Hamrun Spartans
|
|
1:0
|
|
28 Januar, Subota
|
Gzira United – Floriana
|
|
4:3
|
|
Hibernians – Birkirkara
|
|
1:2
|
|
|
kolo 21
|
3 Februar, Petak
|
Sliema – Pembroke Athleta
|
|
1:1
|
|
Floriana – Mosta
|
|
4:0
|
|
Hamrun Spartans – Balzan Youths
|
|
0:1
|
|
St. Andrews – Hibernians
|
|
1:2
|
|
4 Februar, Subota
|
Tarxien Rainbows – Valletta
|
|
1:1
|
|
Birkirkara – Gzira United
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 22
|
10 Februar, Petak
|
Birkirkara – Floriana
|
|
1:2
|
|
Hibernians – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
Gzira United – St. Andrews
|
|
3:2
|
|
Pembroke Athleta – Mosta
|
|
2:0
|
|
11 Februar, Subota
|
Balzan Youths – Sliema
|
|
1:2
|
|
Valletta – Hamrun Spartans
|
|
2:0
|
|
|
kolo 23
|
23 Februar, Četvrtak
|
Valletta – Sliema
|
|
3:1
|
|
Balzan Youths – Mosta
|
|
7:1
|
|
24 Februar, Petak
|
Gzira United – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
Floriana – Pembroke Athleta
|
|
1:0
|
|
Hibernians – Hamrun Spartans
|
|
3:3
|
|
Birkirkara – St. Andrews
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 24
|
3 Mart, Petak
|
Sliema – Hibernians
|
|
1:2
|
|
Hamrun Spartans – Gzira United
|
|
1:3
|
|
Tarxien Rainbows – Birkirkara
|
|
0:1
|
|
St. Andrews – Floriana
|
|
0:0
|
|
4 Mart, Subota
|
Pembroke Athleta – Balzan Youths
|
|
2:5
|
|
Mosta – Valletta
|
|
0:4
|
|
|
kolo 25
|
10 Mart, Petak
|
Hibernians – Mosta
|
|
4:0
|
|
Valletta – Pembroke Athleta
|
|
2:0
|
|
St. Andrews – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
Gzira United – Sliema
|
|
0:1
|
|
11 Mart, Subota
|
Floriana – Balzan Youths
|
|
0:2
|
|
Birkirkara – Hamrun Spartans
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 26
|
16 Mart, Četvrtak
|
Mosta – Gzira United
|
|
1:4
|
|
Hamrun Spartans – St. Andrews
|
|
1:1
|
|
Balzan Youths – Valletta
|
|
0:1
|
|
Pembroke Athleta – Hibernians
|
|
0:2
|
|
17 Mart, Petak
|
Tarxien Rainbows – Floriana
|
|
0:1
|
|
Sliema – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
|
kolo 27
|
31 Mart, Petak
|
Birkirkara – Mosta
|
|
3:0
|
|
Tarxien Rainbows – Hamrun Spartans
|
|
1:1
|
|
St. Andrews – Sliema
|
|
1:4
|
|
Gzira United – Pembroke Athleta
|
|
5:1
|
|
1 April, Subota
|
Floriana – Valletta
|
|
1:1
|
|
Hibernians – Balzan Youths
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 28
|
3 April, Ponedeljak
|
Sliema – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
Pembroke Athleta – Birkirkara
|
|
0:1
|
|
4 April, Utorak
|
Balzan Youths – Gzira United
|
|
3:1
|
|
Hamrun Spartans – Floriana
|
|
1:2
|
|
Mosta – St. Andrews
|
|
1:2
|
|
Valletta – Hibernians
|
|
1:0
|
|
|
kolo 29
|
7 April, Petak
|
Birkirkara – Balzan Youths
|
|
3:1
|
|
Gzira United – Valletta
|
|
1:1
|
|
8 April, Subota
|
St. Andrews – Pembroke Athleta
|
|
6:0
|
|
Tarxien Rainbows – Mosta
|
|
1:3
|
|
Hamrun Spartans – Sliema
|
|
0:2
|
|
Floriana – Hibernians
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 30
|
14 April, Petak
|
Hibernians – Gzira United
|
|
2:0
|
|
Valletta – Birkirkara
|
|
3:3
|
|
Balzan Youths – St. Andrews
|
|
2:1
|
|
Pembroke Athleta – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
16 April, Nedelja
|
Mosta – Hamrun Spartans
|
|
2:1
|
|
Sliema – Floriana
|
|
3:0
|
|
|
kolo 31
|
21 April, Petak
|
Floriana – Gzira United
|
|
1:1
|
|
Hamrun Spartans – Pembroke Athleta
|
|
1:2
|
|
Tarxien Rainbows – Balzan Youths
|
|
0:3
|
|
St. Andrews – Valletta
|
|
3:1
|
|
22 April, Subota
|
Birkirkara – Hibernians
|
|
2:0
|
|
Sliema – Mosta
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 32
|
28 April, Petak
|
Valletta – Tarxien Rainbows
|
|
0:2
|
|
Mosta – Floriana
|
|
0:2
|
|
Balzan Youths – Hamrun Spartans
|
|
1:1
|
|
Pembroke Athleta – Sliema
|
|
0:2
|
|
29 April, Subota
|
Gzira United – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
Hibernians – St. Andrews
|
|
3:1
|
|
|
kolo 33
|
3 Maj, Sreda
|
Sliema – Balzan Youths
|
|
2:0
|
|
Floriana – Birkirkara
|
|
1:2
|
|
Mosta – Pembroke Athleta
|
|
0:1
|
|
Hamrun Spartans – Valletta
|
|
2:1
|
|
Tarxien Rainbows – Hibernians
|
|
1:6
|
|
St. Andrews – Gzira United
|
|
2:3
|
|
|