kolo 1
|
4 Februar, Petak
|
O Higgins – La Serena
|
|
3:0
|
|
Union Espanola – Palestino
|
|
1:1
|
|
5 Februar, Subota
|
Union La Calera – Univ. de Chile
|
|
2:4
|
|
Coquimbo Unido – Univ Catolica
|
|
2:3
|
|
Antofagasta – Cobresal
|
|
0:1
|
|
6 Februar, Nedelja
|
Kolo Kolo – Everton VM
|
|
2:0
|
|
Audax Italiano – Nublense
|
|
1:2
|
|
7 Februar, Ponedeljak
|
Curico – Huachipato
|
|
4:0
|
|
|
|
kolo 2
|
10 Februar, Četvrtak
|
Palestino – O Higgins
|
|
1:0
|
|
11 Februar, Petak
|
Everton VM – Coquimbo Unido
|
|
2:0
|
|
Huachipato – Audax Italiano
|
|
2:1
|
|
12 Februar, Subota
|
Univ. de Chile – Antofagasta
|
|
2:1
|
|
La Serena – Kolo Kolo
|
|
1:1
|
|
13 Februar, Nedelja
|
Univ Catolica – Union Espanola
|
|
2:1
|
|
Nublense – Union La Calera
|
|
0:0
|
|
14 Februar, Ponedeljak
|
Cobresal – Curico
|
|
2:3
|
|
|
kolo 3
|
17 Februar, Četvrtak
|
O Higgins – Huachipato
|
|
1:1
|
|
18 Februar, Petak
|
Union Espanola – Everton VM
|
|
1:1
|
|
Kolo Kolo – Audax Italiano
|
|
1:1
|
|
19 Februar, Subota
|
Union La Calera – Cobresal
|
|
0:2
|
|
Coquimbo Unido – Palestino
|
|
2:2
|
|
Antofagasta – La Serena
|
|
2:2
|
|
20 Februar, Nedelja
|
Univ Catolica – Curico
|
|
1:0
|
|
Nublense – Univ. de Chile
|
|
3:2
|
|
|
|
kolo 4
|
25 Februar, Petak
|
La Serena – Coquimbo Unido
|
|
1:1
|
|
Cobresal – Nublense
|
|
1:1
|
|
Union La Calera – Everton VM
|
|
1:1
|
|
26 Februar, Subota
|
Huachipato – Kolo Kolo
|
|
1:0
|
|
Audax Italiano – Antofagasta
|
|
0:3
|
|
Palestino – Univ Catolica
|
|
3:2
|
|
27 Februar, Nedelja
|
Curico – Union Espanola
|
|
0:1
|
|
28 Februar, Ponedeljak
|
Univ. de Chile – O Higgins
|
|
0:1
|
|
|
kolo 5
|
3 Mart, Četvrtak
|
Palestino – Union La Calera
|
|
0:0
|
|
4 Mart, Petak
|
Coquimbo Unido – Antofagasta
|
|
3:2
|
|
Union Espanola – Huachipato
|
|
1:0
|
|
Nublense – La Serena
|
|
3:1
|
|
5 Mart, Subota
|
Everton VM – Curico
|
|
1:1
|
|
O Higgins – Audax Italiano
|
|
2:2
|
|
Kolo Kolo – Univ. de Chile
|
|
4:1
|
|
6 Mart, Nedelja
|
Cobresal – Univ Catolica
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 6
|
10 Mart, Četvrtak
|
La Serena – Cobresal
|
|
2:3
|
|
11 Mart, Petak
|
Coquimbo Unido – Nublense
|
|
0:1
|
|
Univ Catolica – Everton VM
|
|
0:1
|
|
12 Mart, Subota
|
Union La Calera – Huachipato
|
|
1:0
|
|
Curico – O Higgins
|
|
5:0
|
|
13 Mart, Nedelja
|
Audax Italiano – Palestino
|
|
3:1
|
|
Antofagasta – Kolo Kolo
|
|
0:1
|
|
26 Mart, Subota
|
Univ. de Chile – Union Espanola
|
|
2:0
|
|
|
kolo 7
|
17 Mart, Četvrtak
|
Univ. de Chile – Curico
|
|
1:1
|
|
18 Mart, Petak
|
O Higgins – Univ Catolica
|
|
2:1
|
|
19 Mart, Subota
|
Palestino – Kolo Kolo
|
|
0:5
|
|
Huachipato – La Serena
|
|
2:3
|
|
Cobresal – Coquimbo Unido
|
|
2:1
|
|
20 Mart, Nedelja
|
Antofagasta – Union La Calera
|
|
0:0
|
|
Everton VM – Audax Italiano
|
|
0:0
|
|
21 Mart, Ponedeljak
|
Union Espanola – Nublense
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 8
|
31 Mart, Četvrtak
|
Kolo Kolo – Union La Calera
|
|
4:0
|
|
La Serena – Everton VM
|
|
1:3
|
|
1 April, Petak
|
O Higgins – Coquimbo Unido
|
|
2:1
|
|
Nublense – Antofagasta
|
|
1:1
|
|
Univ Catolica – Univ. de Chile
|
|
2:1
|
|
2 April, Subota
|
Huachipato – Cobresal
|
|
1:0
|
|
Audax Italiano – Union Espanola
|
|
0:1
|
|
4 April, Ponedeljak
|
Curico – Palestino
|
|
0:0
|
|
|
kolo 9
|
8 April, Petak
|
Coquimbo Unido – Univ. de Chile
|
|
1:0
|
|
Everton VM – Huachipato
|
|
0:1
|
|
9 April, Subota
|
Univ Catolica – La Serena
|
|
0:2
|
|
Cobresal – Audax Italiano
|
|
0:1
|
|
Union Espanola – Kolo Kolo
|
|
2:1
|
|
Palestino – Nublense
|
|
1:1
|
|
10 April, Nedelja
|
Union La Calera – Curico
|
|
0:0
|
|
29 April, Petak
|
Antofagasta – O Higgins
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 10
|
14 April, Četvrtak
|
La Serena – Union Espanola
|
|
1:2
|
|
15 April, Petak
|
Univ. de Chile – Palestino
|
|
0:0
|
|
Audax Italiano – Coquimbo Unido
|
|
1:1
|
|
16 April, Subota
|
Huachipato – Univ Catolica
|
|
1:0
|
|
Curico – Antofagasta
|
|
2:0
|
|
17 April, Nedelja
|
Kolo Kolo – Cobresal
|
|
2:1
|
|
18 April, Ponedeljak
|
Union La Calera – O Higgins
|
|
0:0
|
|
Nublense – Everton VM
|
|
2:1
|
|
|
kolo 11
|
22 April, Petak
|
Antofagasta – Huachipato
|
|
0:0
|
|
Everton VM – Palestino
|
|
0:0
|
|
La Serena – Curico
|
|
1:3
|
|
23 April, Subota
|
Univ Catolica – Kolo Kolo
|
|
1:1
|
|
O Higgins – Nublense
|
|
1:0
|
|
24 April, Nedelja
|
Coquimbo Unido – Union La Calera
|
|
3:2
|
|
26 April, Utorak
|
Union Espanola – Cobresal
|
|
2:2
|
|
28 April, Četvrtak
|
Audax Italiano – Univ. de Chile
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 12
|
6 Maj, Petak
|
Univ. de Chile – La Serena
|
|
2:0
|
|
O Higgins – Union Espanola
|
|
2:2
|
|
7 Maj, Subota
|
Nublense – Univ Catolica
|
|
4:0
|
|
Palestino – Antofagasta
|
|
1:0
|
|
8 Maj, Nedelja
|
Cobresal – Everton VM
|
|
0:0
|
|
Coquimbo Unido – Huachipato
|
|
1:2
|
|
9 Maj, Ponedeljak
|
Curico – Kolo Kolo
|
|
1:2
|
|
Union La Calera – Audax Italiano
|
|
1:0
|
|
|
kolo 13
|
13 Maj, Petak
|
Union Espanola – Antofagasta
|
|
2:0
|
|
Everton VM – Univ. de Chile
|
|
2:1
|
|
Univ Catolica – Union La Calera
|
|
3:0
|
|
La Serena – Palestino
|
|
0:0
|
|
14 Maj, Subota
|
Kolo Kolo – Coquimbo Unido
|
|
4:0
|
|
Huachipato – Nublense
|
|
1:3
|
|
Cobresal – O Higgins
|
|
2:0
|
|
16 Maj, Ponedeljak
|
Curico – Audax Italiano
|
|
4:1
|
|
|
|
kolo 14
|
20 Maj, Petak
|
Audax Italiano – Univ Catolica
|
|
3:2
|
|
Coquimbo Unido – Union Espanola
|
|
2:4
|
|
Univ. de Chile – Huachipato
|
|
3:2
|
|
Antofagasta – Everton VM
|
|
2:2
|
|
21 Maj, Subota
|
O Higgins – Kolo Kolo
|
|
1:1
|
|
Union La Calera – La Serena
|
|
1:1
|
|
Palestino – Cobresal
|
|
3:1
|
|
22 Maj, Nedelja
|
Nublense – Curico
|
|
3:1
|
|
|
kolo 15
|
27 Maj, Petak
|
Curico – Coquimbo Unido
|
|
3:0
|
|
La Serena – Audax Italiano
|
|
3:2
|
|
Cobresal – Univ. de Chile
|
|
1:0
|
|
28 Maj, Subota
|
Univ Catolica – Antofagasta
|
|
1:0
|
|
Huachipato – Palestino
|
|
2:1
|
|
29 Maj, Nedelja
|
Union Espanola – Union La Calera
|
|
1:1
|
|
30 Maj, Ponedeljak
|
Everton VM – O Higgins
|
|
0:0
|
|
Kolo Kolo – Nublense
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 16
|
30 Jun, Četvrtak
|
Nublense – Audax Italiano
|
|
1:2
|
|
1 Jul, Petak
|
Everton VM – Kolo Kolo
|
|
1:1
|
|
Palestino – Union Espanola
|
|
1:0
|
|
Univ. de Chile – Union La Calera
|
|
2:1
|
|
2 Jul, Subota
|
Univ Catolica – Coquimbo Unido
|
|
2:0
|
|
La Serena – O Higgins
|
|
1:0
|
|
Huachipato – Curico
|
|
2:2
|
|
3 Jul, Nedelja
|
Cobresal – Antofagasta
|
|
2:1
|
|
|
kolo 17
|
8 Jul, Petak
|
Audax Italiano – Huachipato
|
|
1:1
|
|
Curico – Cobresal
|
|
1:0
|
|
O Higgins – Palestino
|
|
1:2
|
|
9 Jul, Subota
|
Coquimbo Unido – Everton VM
|
|
1:1
|
|
Antofagasta – Univ. de Chile
|
|
1:1
|
|
10 Jul, Nedelja
|
Union La Calera – Nublense
|
|
2:2
|
|
Kolo Kolo – La Serena
|
|
3:0
|
|
19 Oktobar, Sreda
|
Union Espanola – Univ Catolica
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 18
|
15 Jul, Petak
|
Audax Italiano – Kolo Kolo
|
|
1:2
|
|
Palestino – Coquimbo Unido
|
|
5:1
|
|
16 Jul, Subota
|
Cobresal – Union La Calera
|
|
3:1
|
|
La Serena – Antofagasta
|
|
0:1
|
|
Everton VM – Union Espanola
|
|
2:1
|
|
Curico – Univ Catolica
|
|
3:2
|
|
Univ. de Chile – Nublense
|
|
0:1
|
|
17 Jul, Nedelja
|
Huachipato – O Higgins
|
|
1:2
|
|
|
kolo 19
|
22 Jul, Petak
|
Nublense – Cobresal
|
|
3:2
|
|
Coquimbo Unido – La Serena
|
|
2:0
|
|
Kolo Kolo – Huachipato
|
|
1:0
|
|
Antofagasta – Audax Italiano
|
|
2:3
|
|
23 Jul, Subota
|
O Higgins – Univ. de Chile
|
|
1:0
|
|
Univ Catolica – Palestino
|
|
0:1
|
|
Everton VM – Union La Calera
|
|
0:1
|
|
25 Jul, Ponedeljak
|
Union Espanola – Curico
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 20
|
29 Jul, Petak
|
La Serena – Nublense
|
|
3:0
|
|
Huachipato – Union Espanola
|
|
2:5
|
|
Antofagasta – Coquimbo Unido
|
|
2:1
|
|
Union La Calera – Palestino
|
|
2:2
|
|
30 Jul, Subota
|
Curico – Everton VM
|
|
0:4
|
|
Univ. de Chile – Kolo Kolo
|
|
1:3
|
|
Univ Catolica – Cobresal
|
|
1:0
|
|
31 Jul, Nedelja
|
Audax Italiano – O Higgins
|
|
2:1
|
|
|
kolo 21
|
5 Avgust, Petak
|
O Higgins – Curico
|
|
0:0
|
|
Cobresal – La Serena
|
|
1:1
|
|
Everton VM – Univ Catolica
|
|
1:1
|
|
6 Avgust, Subota
|
Palestino – Audax Italiano
|
|
3:3
|
|
Union Espanola – Univ. de Chile
|
|
1:1
|
|
7 Avgust, Nedelja
|
Kolo Kolo – Antofagasta
|
|
1:0
|
|
Huachipato – Union La Calera
|
|
3:4
|
|
Nublense – Coquimbo Unido
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 22
|
11 Avgust, Četvrtak
|
Univ Catolica – O Higgins
|
|
2:2
|
|
12 Avgust, Petak
|
Curico – Univ. de Chile
|
|
3:1
|
|
Audax Italiano – Everton VM
|
|
1:0
|
|
Coquimbo Unido – Cobresal
|
|
3:1
|
|
13 Avgust, Subota
|
Kolo Kolo – Palestino
|
|
1:0
|
|
Union La Calera – Antofagasta
|
|
1:1
|
|
La Serena – Huachipato
|
|
0:1
|
|
14 Avgust, Nedelja
|
Nublense – Union Espanola
|
|
1:2
|
|
|
kolo 23
|
26 Avgust, Petak
|
Univ. de Chile – Univ Catolica
|
|
0:3
|
|
Palestino – Curico
|
|
2:1
|
|
Everton VM – La Serena
|
|
4:0
|
|
27 Avgust, Subota
|
Union La Calera – Kolo Kolo
|
|
2:1
|
|
Coquimbo Unido – O Higgins
|
|
0:1
|
|
Cobresal – Huachipato
|
|
2:0
|
|
Antofagasta – Nublense
|
|
1:0
|
|
28 Avgust, Nedelja
|
Union Espanola – Audax Italiano
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 24
|
6 Septembar, Utorak
|
Univ. de Chile – Coquimbo Unido
|
|
0:0
|
|
7 Septembar, Sreda
|
Audax Italiano – Cobresal
|
|
2:2
|
|
8 Septembar, Četvrtak
|
Kolo Kolo – Union Espanola
|
|
4:0
|
|
Curico – Union La Calera
|
|
2:0
|
|
9 Septembar, Petak
|
Nublense – Palestino
|
|
2:0
|
|
La Serena – Univ Catolica
|
|
0:4
|
|
Huachipato – Everton VM
|
|
1:1
|
|
O Higgins – Antofagasta
|
|
1:0
|
|
|
kolo 25
|
12 Septembar, Ponedeljak
|
Coquimbo Unido – Audax Italiano
|
|
0:1
|
|
13 Septembar, Utorak
|
Union Espanola – La Serena
|
|
0:1
|
|
Everton VM – Nublense
|
|
1:1
|
|
Cobresal – Kolo Kolo
|
|
0:2
|
|
O Higgins – Union La Calera
|
|
2:2
|
|
14 Septembar, Sreda
|
Palestino – Univ. de Chile
|
|
1:2
|
|
Univ Catolica – Huachipato
|
|
1:0
|
|
Antofagasta – Curico
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 26
|
30 Septembar, Petak
|
Huachipato – Antofagasta
|
|
1:0
|
|
Union La Calera – Coquimbo Unido
|
|
2:0
|
|
Palestino – Everton VM
|
|
1:4
|
|
1 Oktobar, Subota
|
Curico – La Serena
|
|
1:0
|
|
Nublense – O Higgins
|
|
2:2
|
|
2 Oktobar, Nedelja
|
Cobresal – Union Espanola
|
|
2:0
|
|
3 Oktobar, Ponedeljak
|
Univ. de Chile – Audax Italiano
|
|
2:3
|
|
4 Oktobar, Utorak
|
Kolo Kolo – Univ Catolica
|
|
0:0
|
|
|
kolo 27
|
7 Oktobar, Petak
|
Univ Catolica – Nublense
|
|
2:2
|
|
Huachipato – Coquimbo Unido
|
|
0:1
|
|
8 Oktobar, Subota
|
Union Espanola – O Higgins
|
|
0:0
|
|
La Serena – Univ. de Chile
|
|
1:2
|
|
Kolo Kolo – Curico
|
|
1:1
|
|
9 Oktobar, Nedelja
|
Everton VM – Cobresal
|
|
3:3
|
|
Audax Italiano – Union La Calera
|
|
0:2
|
|
15 Oktobar, Subota
|
Antofagasta – Palestino
|
|
PSTP
|
|
|
|
kolo 28
|
21 Oktobar, Petak
|
O Higgins – Cobresal
|
|
1:0
|
|
Nublense – Huachipato
|
|
2:0
|
|
22 Oktobar, Subota
|
Univ. de Chile – Everton VM
|
|
1:1
|
|
Palestino – La Serena
|
|
5:0
|
|
Coquimbo Unido – Kolo Kolo
|
|
0:2
|
|
Antofagasta – Union Espanola
|
|
2:0
|
|
23 Oktobar, Nedelja
|
Union La Calera – Univ Catolica
|
|
4:0
|
|
24 Oktobar, Ponedeljak
|
Audax Italiano – Curico
|
|
1:1
|
|
|
kolo 29
|
29 Oktobar, Subota
|
La Serena – Union La Calera
|
|
2:1
|
|
Huachipato – Univ. de Chile
|
|
4:0
|
|
Everton VM – Antofagasta
|
|
3:0
|
|
Kolo Kolo – O Higgins
|
|
2:0
|
|
Cobresal – Palestino
|
|
1:0
|
|
Union Espanola – Coquimbo Unido
|
|
1:3
|
|
30 Oktobar, Nedelja
|
Curico – Nublense
|
|
1:2
|
|
31 Oktobar, Ponedeljak
|
Univ Catolica – Audax Italiano
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 30
|
4 Novembar, Petak
|
O Higgins – Everton VM
|
|
2:0
|
|
Palestino – Huachipato
|
|
5:0
|
|
Univ. de Chile – Cobresal
|
|
3:4
|
|
5 Novembar, Subota
|
Audax Italiano – La Serena
|
|
3:0
|
|
Antofagasta – Univ Catolica
|
|
0:2
|
|
Coquimbo Unido – Curico
|
|
1:1
|
|
Nublense – Kolo Kolo
|
|
1:1
|
|
6 Novembar, Nedelja
|
Union La Calera – Union Espanola
|
|
2:1
|
|
|