kolo 1
|
8 Avgust, Petak
|
Stenhousemuir – Airdrie junajted
|
|
1:0
|
|
Peterhead – Stirling Albion
|
|
1:1
|
|
Ayr junajted – Greenock Morton
|
|
1:0
|
|
Stranraer – Forfar Athletic
|
|
1:1
|
|
Dunfermline – Brechin City
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 2
|
15 Avgust, Petak
|
Stirling Albion – Ayr junajted
|
|
1:3
|
|
Greenock Morton – Stranraer
|
|
4:0
|
|
Brechin City – Stenhousemuir
|
|
1:0
|
|
Forfar Athletic – Dunfermline
|
|
2:0
|
|
Airdrie junajted – Peterhead
|
|
0:2
|
|
|
kolo 3
|
22 Avgust, Petak
|
Peterhead – Greenock Morton
|
|
1:2
|
|
Stenhousemuir – Stirling Albion
|
|
4:5
|
|
Stranraer – Brechin City
|
|
2:2
|
|
Ayr junajted – Forfar Athletic
|
|
2:0
|
|
Dunfermline – Airdrie junajted
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 4
|
29 Avgust, Petak
|
Stenhousemuir – Ayr junajted
|
|
1:1
|
|
Stranraer – Dunfermline
|
|
1:2
|
|
Forfar Athletic – Greenock Morton
|
|
3:2
|
|
Brechin City – Peterhead
|
|
1:1
|
|
Airdrie junajted – Stirling Albion
|
|
0:0
|
|
|
kolo 5
|
12 Avgust, Utorak
|
Greenock Morton – Airdrie junajted
|
|
2:1
|
|
Dunfermline – Stenhousemuir
|
|
2:0
|
|
Forfar Athletic – Peterhead
|
|
1:0
|
|
Ayr junajted – Stranraer
|
|
0:2
|
|
Stirling Albion – Brechin City
|
|
0:5
|
|
|
|
kolo 6
|
19 Septembar, Petak
|
Brechin City – Ayr junajted
|
|
2:4
|
|
Stirling Albion – Forfar Athletic
|
|
2:2
|
|
Peterhead – Stenhousemuir
|
|
1:0
|
|
Greenock Morton – Dunfermline
|
|
2:1
|
|
Airdrie junajted – Stranraer
|
|
3:3
|
|
|
kolo 7
|
26 Septembar, Petak
|
Dunfermline – Peterhead
|
|
3:0
|
|
Forfar Athletic – Brechin City
|
|
3:1
|
|
Stranraer – Stirling Albion
|
|
2:0
|
|
Ayr junajted – Airdrie junajted
|
|
2:3
|
|
Stenhousemuir – Greenock Morton
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 8
|
3 Oktobar, Petak
|
Airdrie junajted – Forfar Athletic
|
|
1:2
|
|
Stenhousemuir – Stranraer
|
|
2:2
|
|
Peterhead – Ayr junajted
|
|
2:0
|
|
Stirling Albion – Dunfermline
|
|
0:2
|
|
Brechin City – Greenock Morton
|
|
3:1
|
|
|
kolo 9
|
9 Oktobar, Četvrtak
|
Ayr junajted – Dunfermline
|
|
0:1
|
|
10 Oktobar, Petak
|
Airdrie junajted – Brechin City
|
|
4:0
|
|
Greenock Morton – Stirling Albion
|
|
2:0
|
|
Forfar Athletic – Stenhousemuir
|
|
3:0
|
|
27 Oktobar, Ponedeljak
|
Stranraer – Peterhead
|
|
5:0
|
|
|
|
kolo 10
|
17 Oktobar, Petak
|
Dunfermline – Forfar Athletic
|
|
0:0
|
|
Brechin City – Stranraer
|
|
1:2
|
|
Stirling Albion – Stenhousemuir
|
|
0:4
|
|
Peterhead – Airdrie junajted
|
|
1:1
|
|
Greenock Morton – Ayr junajted
|
|
0:1
|
|
|
kolo 11
|
24 Oktobar, Petak
|
Dunfermline – Greenock Morton
|
|
1:2
|
|
Forfar Athletic – Stranraer
|
|
1:1
|
|
Ayr junajted – Brechin City
|
|
0:2
|
|
Stirling Albion – Airdrie junajted
|
|
2:2
|
|
Stenhousemuir – Peterhead
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 12
|
7 Novembar, Petak
|
Airdrie junajted – Stenhousemuir
|
|
2:0
|
|
Greenock Morton – Forfar Athletic
|
|
2:0
|
|
Peterhead – Dunfermline
|
|
1:1
|
|
Stranraer – Ayr junajted
|
|
3:1
|
|
10 Novembar, Ponedeljak
|
Brechin City – Stirling Albion
|
|
2:1
|
|
|
kolo 13
|
14 Novembar, Petak
|
Airdrie junajted – Greenock Morton
|
|
0:1
|
|
Stenhousemuir – Dunfermline
|
|
1:0
|
|
Stirling Albion – Stranraer
|
|
1:1
|
|
Brechin City – Forfar Athletic
|
|
3:3
|
|
2 Mart, Ponedeljak
|
Ayr junajted – Peterhead
|
|
3:3
|
|
|
|
kolo 14
|
21 Novembar, Petak
|
Dunfermline – Stirling Albion
|
|
4:0
|
|
Forfar Athletic – Ayr junajted
|
|
2:0
|
|
Stranraer – Airdrie junajted
|
|
1:0
|
|
Peterhead – Brechin City
|
|
1:1
|
|
Greenock Morton – Stenhousemuir
|
|
3:1
|
|
|
kolo 15
|
5 Decembar, Petak
|
Dunfermline – Ayr junajted
|
|
4:2
|
|
Brechin City – Airdrie junajted
|
|
1:1
|
|
Stranraer – Greenock Morton
|
|
2:0
|
|
Stirling Albion – Peterhead
|
|
2:3
|
|
Stenhousemuir – Forfar Athletic
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 16
|
12 Decembar, Petak
|
Forfar Athletic – Stirling Albion
|
|
2:1
|
|
Ayr junajted – Stenhousemuir
|
|
2:3
|
|
Peterhead – Stranraer
|
|
1:4
|
|
Greenock Morton – Brechin City
|
|
2:2
|
|
Airdrie junajted – Dunfermline
|
|
3:1
|
|
|
kolo 17
|
19 Decembar, Petak
|
Dunfermline – Stranraer
|
|
0:1
|
|
Forfar Athletic – Airdrie junajted
|
|
1:1
|
|
Ayr junajted – Stirling Albion
|
|
2:2
|
|
Stenhousemuir – Brechin City
|
|
0:2
|
|
Greenock Morton – Peterhead
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 18
|
26 Decembar, Petak
|
Airdrie junajted – Ayr junajted
|
|
3:0
|
|
Stirling Albion – Greenock Morton
|
|
3:4
|
|
Stranraer – Stenhousemuir
|
|
0:2
|
|
2 Mart, Ponedeljak
|
Brechin City – Dunfermline
|
|
1:1
|
|
9 Mart, Ponedeljak
|
Peterhead – Forfar Athletic
|
|
3:2
|
|
|
kolo 19
|
2 Januar, Petak
|
Dunfermline – Peterhead
|
|
1:1
|
|
Forfar Athletic – Brechin City
|
|
0:2
|
|
Stenhousemuir – Stirling Albion
|
|
1:2
|
|
Ayr junajted – Stranraer
|
|
0:2
|
|
Greenock Morton – Airdrie junajted
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 20
|
9 Januar, Petak
|
Stranraer – Forfar Athletic
|
|
3:1
|
|
Brechin City – Ayr junajted
|
|
2:0
|
|
Airdrie junajted – Peterhead
|
|
1:3
|
|
Stenhousemuir – Greenock Morton
|
|
2:3
|
|
Stirling Albion – Dunfermline
|
|
2:1
|
|
|
kolo 21
|
16 Januar, Petak
|
Dunfermline – Airdrie junajted
|
|
2:2
|
|
Forfar Athletic – Stenhousemuir
|
|
1:0
|
|
Ayr junajted – Greenock Morton
|
|
1:1
|
|
Peterhead – Stirling Albion
|
|
2:1
|
|
Stranraer – Brechin City
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 22
|
23 Januar, Petak
|
Airdrie junajted – Stranraer
|
|
1:1
|
|
Stenhousemuir – Ayr junajted
|
|
1:1
|
|
Stirling Albion – Forfar Athletic
|
|
0:1
|
|
Greenock Morton – Dunfermline
|
|
2:0
|
|
23 Mart, Ponedeljak
|
Brechin City – Peterhead
|
|
1:2
|
|
|
kolo 23
|
30 Januar, Petak
|
Airdrie junajted – Brechin City
|
|
1:1
|
|
Ayr junajted – Dunfermline
|
|
0:2
|
|
Peterhead – Stenhousemuir
|
|
2:0
|
|
Forfar Athletic – Greenock Morton
|
|
1:2
|
|
Stranraer – Stirling Albion
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 24
|
6 Februar, Petak
|
Forfar Athletic – Peterhead
|
|
3:1
|
|
23 Februar, Ponedeljak
|
Dunfermline – Brechin City
|
|
0:1
|
|
2 Mart, Ponedeljak
|
Stenhousemuir – Stranraer
|
|
1:0
|
|
Greenock Morton – Stirling Albion
|
|
4:0
|
|
9 Mart, Ponedeljak
|
Ayr junajted – Airdrie junajted
|
|
0:1
|
|
|
kolo 25
|
13 Februar, Petak
|
Stirling Albion – Ayr junajted
|
|
1:4
|
|
Stranraer – Peterhead
|
|
2:0
|
|
Brechin City – Greenock Morton
|
|
1:1
|
|
Dunfermline – Stenhousemuir
|
|
3:2
|
|
Airdrie junajted – Forfar Athletic
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 26
|
20 Februar, Petak
|
Stirling Albion – Brechin City
|
|
0:1
|
|
Greenock Morton – Stranraer
|
|
2:0
|
|
Stenhousemuir – Airdrie junajted
|
|
0:2
|
|
Peterhead – Ayr junajted
|
|
2:0
|
|
Forfar Athletic – Dunfermline
|
|
1:0
|
|
|
kolo 27
|
27 Februar, Petak
|
Brechin City – Stenhousemuir
|
|
- : -
|
|
Stranraer – Dunfermline
|
|
- : -
|
|
Ayr junajted – Forfar Athletic
|
|
1:0
|
|
Peterhead – Greenock Morton
|
|
- : -
|
|
Airdrie junajted – Stirling Albion
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 28
|
6 Mart, Petak
|
Dunfermline – Ayr junajted
|
|
2:1
|
|
Brechin City – Airdrie junajted
|
|
- : -
|
|
Stirling Albion – Stranraer
|
|
0:1
|
|
Stenhousemuir – Peterhead
|
|
- : -
|
|
Greenock Morton – Forfar Athletic
|
|
0:2
|
|
|
kolo 29
|
13 Mart, Petak
|
Dunfermline – Stirling Albion
|
|
1:1
|
|
Forfar Athletic – Stranraer
|
|
1:0
|
|
Ayr junajted – Stenhousemuir
|
|
0:0
|
|
Peterhead – Brechin City
|
|
3:0
|
|
Airdrie junajted – Greenock Morton
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 30
|
20 Mart, Petak
|
Brechin City – Forfar Athletic
|
|
2:3
|
|
Stranraer – Airdrie junajted
|
|
1:0
|
|
Stirling Albion – Peterhead
|
|
2:1
|
|
Stenhousemuir – Dunfermline
|
|
0:1
|
|
Greenock Morton – Ayr junajted
|
|
2:1
|
|
|
kolo 31
|
27 Mart, Petak
|
Dunfermline – Greenock Morton
|
|
0:4
|
|
Forfar Athletic – Stirling Albion
|
|
4:0
|
|
Ayr junajted – Brechin City
|
|
2:2
|
|
Peterhead – Stranraer
|
|
1:2
|
|
Airdrie junajted – Stenhousemuir
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 32
|
3 April, Petak
|
Stranraer – Ayr junajted
|
|
1:0
|
|
Stirling Albion – Airdrie junajted
|
|
0:2
|
|
Peterhead – Dunfermline
|
|
1:1
|
|
Stenhousemuir – Forfar Athletic
|
|
1:3
|
|
Greenock Morton – Brechin City
|
|
0:2
|
|
|
kolo 33
|
10 April, Petak
|
Greenock Morton – Stenhousemuir
|
|
3:2
|
|
Ayr junajted – Peterhead
|
|
2:4
|
|
Forfar Athletic – Airdrie junajted
|
|
2:0
|
|
Brechin City – Stirling Albion
|
|
2:1
|
|
Dunfermline – Stranraer
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 34
|
17 April, Petak
|
Brechin City – Dunfermline
|
|
3:0
|
|
Stranraer – Stenhousemuir
|
|
3:2
|
|
Stirling Albion – Greenock Morton
|
|
0:2
|
|
Peterhead – Forfar Athletic
|
|
1:0
|
|
Airdrie junajted – Ayr junajted
|
|
2:0
|
|
|
kolo 35
|
24 April, Petak
|
Dunfermline – Forfar Athletic
|
|
1:3
|
|
Stranraer – Greenock Morton
|
|
0:2
|
|
Ayr junajted – Stirling Albion
|
|
4:0
|
|
Peterhead – Airdrie junajted
|
|
1:0
|
|
Stenhousemuir – Brechin City
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 36
|
1 Maj, Petak
|
Airdrie junajted – Dunfermline
|
|
3:2
|
|
Greenock Morton – Peterhead
|
|
3:1
|
|
Stirling Albion – Stenhousemuir
|
|
3:2
|
|
Forfar Athletic – Ayr junajted
|
|
1:3
|
|
Brechin City – Stranraer
|
|
1:3
|
|
|