kolo 1
|
14 Jul, Četvrtak
|
Kajzerslautern – Hanover
|
|
2:1
|
|
15 Jul, Petak
|
St. Pauli – Nirnberg
|
|
3:2
|
|
Magdeburg – Fortuna D
|
|
1:2
|
|
Regensburg – Darmštad
|
|
2:0
|
|
Sandhausen – Arminija
|
|
2:1
|
|
Grojter Furt – Kil
|
|
2:2
|
|
16 Jul, Subota
|
Hansa Rostock – Hajdenhajm
|
|
0:1
|
|
Braunšvajg – Hamburg
|
|
0:2
|
|
Paderborn – Karlsrue
|
|
5:0
|
|
|
|
kolo 2
|
21 Jul, Četvrtak
|
Fortuna D – Paderborn
|
|
2:1
|
|
Darmštad – Sandhausen
|
|
2:1
|
|
22 Jul, Petak
|
Hajdenhajm – Braunšvajg
|
|
3:0
|
|
Kil – Kajzerslautern
|
|
2:2
|
|
Hanover – St. Pauli
|
|
2:2
|
|
Nirnberg – Grojter Furt
|
|
2:0
|
|
23 Jul, Subota
|
Hamburg – Hansa Rostock
|
|
0:1
|
|
Arminija – Regensburg
|
|
0:3
|
|
Karlsrue – Magdeburg
|
|
2:3
|
|
|
kolo 3
|
4 Avgust, Četvrtak
|
Sandhausen – Fortuna D
|
|
1:0
|
|
Grojter Furt – Karlsrue
|
|
1:1
|
|
5 Avgust, Petak
|
Hansa Rostock – Arminija
|
|
2:1
|
|
Regensburg – Nirnberg
|
|
0:0
|
|
Paderborn – Hanover
|
|
4:2
|
|
Hamburg – Hajdenhajm
|
|
1:0
|
|
6 Avgust, Subota
|
Kajzerslautern – St. Pauli
|
|
2:1
|
|
Magdeburg – Kil
|
|
1:2
|
|
Braunšvajg – Darmštad
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 4
|
11 Avgust, Četvrtak
|
Nirnberg – Hajdenhajm
|
|
0:3
|
|
Kajzerslautern – Paderborn
|
|
0:1
|
|
12 Avgust, Petak
|
Darmštad – Hansa Rostock
|
|
4:0
|
|
Kil – Braunšvajg
|
|
3:0
|
|
Karlsrue – Sandhausen
|
|
3:2
|
|
Arminija – Hamburg
|
|
0:2
|
|
13 Avgust, Subota
|
Hanover – Regensburg
|
|
1:0
|
|
St. Pauli – Magdeburg
|
|
3:0
|
|
Fortuna D – Grojter Furt
|
|
2:2
|
|
|
kolo 5
|
18 Avgust, Četvrtak
|
Hamburg – Darmštad
|
|
1:2
|
|
Magdeburg – Hanover
|
|
0:4
|
|
19 Avgust, Petak
|
Sandhausen – Nirnberg
|
|
1:2
|
|
Regensburg – Karlsrue
|
|
0:6
|
|
Braunšvajg – Fortuna D
|
|
2:2
|
|
Paderborn – Kil
|
|
7:2
|
|
20 Avgust, Subota
|
Hajdenhajm – Arminija
|
|
1:1
|
|
Grojter Furt – Kajzerslautern
|
|
1:3
|
|
Hansa Rostock – St. Pauli
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 6
|
25 Avgust, Četvrtak
|
Arminija – Braunšvajg
|
|
4:1
|
|
Fortuna D – Regensburg
|
|
4:0
|
|
26 Avgust, Petak
|
Darmštad – Hajdenhajm
|
|
2:2
|
|
St. Pauli – Paderborn
|
|
2:2
|
|
Karlsrue – Hansa Rostock
|
|
2:0
|
|
Nirnberg – Hamburg
|
|
0:2
|
|
27 Avgust, Subota
|
Hanover – Grojter Furt
|
|
2:1
|
|
Kajzerslautern – Magdeburg
|
|
4:4
|
|
Kil – Sandhausen
|
|
1:0
|
|
|
kolo 7
|
1 Septembar, Četvrtak
|
Braunšvajg – Nirnberg
|
|
4:2
|
|
Hajdenhajm – Fortuna D
|
|
2:1
|
|
2 Septembar, Petak
|
Grojter Furt – St. Pauli
|
|
2:2
|
|
Regensburg – Kil
|
|
0:0
|
|
Paderborn – Magdeburg
|
|
1:0
|
|
Hamburg – Karlsrue
|
|
1:0
|
|
3 Septembar, Subota
|
Sandhausen – Kajzerslautern
|
|
0:0
|
|
Darmštad – Arminija
|
|
1:1
|
|
Hansa Rostock – Hanover
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 8
|
8 Septembar, Četvrtak
|
Nirnberg – Arminija
|
|
1:0
|
|
Kil – Hamburg
|
|
2:3
|
|
9 Septembar, Petak
|
Fortuna D – Hansa Rostock
|
|
3:1
|
|
Paderborn – Regensburg
|
|
3:0
|
|
Karlsrue – Hajdenhajm
|
|
0:0
|
|
Hanover – Braunšvajg
|
|
1:1
|
|
10 Septembar, Subota
|
St. Pauli – Sandhausen
|
|
1:1
|
|
Kajzerslautern – Darmštad
|
|
3:3
|
|
Magdeburg – Grojter Furt
|
|
2:1
|
|
|
kolo 9
|
15 Septembar, Četvrtak
|
Braunšvajg – Karlsrue
|
|
2:1
|
|
Sandhausen – Hanover
|
|
2:3
|
|
16 Septembar, Petak
|
Hansa Rostock – Magdeburg
|
|
3:1
|
|
Darmštad – Nirnberg
|
|
2:0
|
|
Arminija – Kil
|
|
4:2
|
|
Hamburg – Fortuna D
|
|
2:0
|
|
17 Septembar, Subota
|
Regensburg – St. Pauli
|
|
2:0
|
|
Hajdenhajm – Kajzerslautern
|
|
2:2
|
|
Grojter Furt – Paderborn
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 10
|
29 Septembar, Četvrtak
|
Hanover – Hamburg
|
|
1:2
|
|
Paderborn – Darmštad
|
|
1:2
|
|
30 Septembar, Petak
|
Grojter Furt – Sandhausen
|
|
1:1
|
|
Kil – Hansa Rostock
|
|
1:1
|
|
Fortuna D – Arminija
|
|
4:1
|
|
St. Pauli – Hajdenhajm
|
|
0:0
|
|
1 Oktobar, Subota
|
Karlsrue – Nirnberg
|
|
3:0
|
|
Kajzerslautern – Braunšvajg
|
|
1:1
|
|
Magdeburg – Regensburg
|
|
1:0
|
|
|
kolo 11
|
6 Oktobar, Četvrtak
|
Arminija – Karlsrue
|
|
1:2
|
|
Regensburg – Grojter Furt
|
|
2:2
|
|
7 Oktobar, Petak
|
Hansa Rostock – Paderborn
|
|
0:3
|
|
Darmštad – Fortuna D
|
|
1:0
|
|
Braunšvajg – St. Pauli
|
|
2:1
|
|
Hamburg – Kajzerslautern
|
|
1:1
|
|
8 Oktobar, Subota
|
Nirnberg – Kil
|
|
2:3
|
|
Hajdenhajm – Hanover
|
|
2:1
|
|
Sandhausen – Magdeburg
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 12
|
13 Oktobar, Četvrtak
|
St. Pauli – Hamburg
|
|
3:0
|
|
Grojter Furt – Hansa Rostock
|
|
2:2
|
|
14 Oktobar, Petak
|
Fortuna D – Nirnberg
|
|
0:1
|
|
Magdeburg – Braunšvajg
|
|
0:2
|
|
Karlsrue – Darmštad
|
|
1:2
|
|
Hanover – Arminija
|
|
2:0
|
|
15 Oktobar, Subota
|
Paderborn – Sandhausen
|
|
3:0
|
|
Kajzerslautern – Regensburg
|
|
0:3
|
|
Kil – Hajdenhajm
|
|
3:1
|
|
|
kolo 13
|
20 Oktobar, Četvrtak
|
Hansa Rostock – Kajzerslautern
|
|
0:2
|
|
Darmštad – Kil
|
|
1:1
|
|
21 Oktobar, Petak
|
Nirnberg – Hanover
|
|
0:0
|
|
Arminija – St. Pauli
|
|
2:0
|
|
Braunšvajg – Paderborn
|
|
0:0
|
|
Regensburg – Sandhausen
|
|
2:1
|
|
22 Oktobar, Subota
|
Hajdenhajm – Grojter Furt
|
|
3:1
|
|
Karlsrue – Fortuna D
|
|
0:2
|
|
Hamburg – Magdeburg
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 14
|
27 Oktobar, Četvrtak
|
Magdeburg – Hajdenhajm
|
|
1:1
|
|
Grojter Furt – Arminija
|
|
1:0
|
|
28 Oktobar, Petak
|
Kil – Fortuna D
|
|
1:2
|
|
Regensburg – Hansa Rostock
|
|
0:3
|
|
Kajzerslautern – Nirnberg
|
|
0:0
|
|
St. Pauli – Darmštad
|
|
1:1
|
|
29 Oktobar, Subota
|
Hanover – Karlsrue
|
|
1:0
|
|
Paderborn – Hamburg
|
|
2:3
|
|
Sandhausen – Braunšvajg
|
|
2:2
|
|
|
kolo 15
|
3 Novembar, Četvrtak
|
Hansa Rostock – Sandhausen
|
|
0:1
|
|
Darmštad – Hanover
|
|
1:0
|
|
4 Novembar, Petak
|
Arminija – Kajzerslautern
|
|
2:3
|
|
Karlsrue – Kil
|
|
1:4
|
|
Fortuna D – St. Pauli
|
|
1:0
|
|
Hajdenhajm – Paderborn
|
|
3:0
|
|
5 Novembar, Subota
|
Braunšvajg – Grojter Furt
|
|
0:1
|
|
Hamburg – Regensburg
|
|
3:1
|
|
Nirnberg – Magdeburg
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 16
|
7 Novembar, Ponedeljak
|
Kajzerslautern – Karlsrue
|
|
2:0
|
|
Paderborn – Arminija
|
|
0:2
|
|
St. Pauli – Kil
|
|
0:0
|
|
Hanover – Fortuna D
|
|
2:0
|
|
8 Novembar, Utorak
|
Regensburg – Braunšvajg
|
|
1:1
|
|
Sandhausen – Hajdenhajm
|
|
3:4
|
|
Grojter Furt – Hamburg
|
|
1:0
|
|
Hansa Rostock – Nirnberg
|
|
1:1
|
|
9 Novembar, Sreda
|
Magdeburg – Darmštad
|
|
0:1
|
|
|
kolo 17
|
10 Novembar, Četvrtak
|
Kil – Hanover
|
|
1:1
|
|
Fortuna D – Kajzerslautern
|
|
1:2
|
|
11 Novembar, Petak
|
Hamburg – Sandhausen
|
|
4:2
|
|
Karlsrue – St. Pauli
|
|
4:4
|
|
Braunšvajg – Hansa Rostock
|
|
0:1
|
|
Hajdenhajm – Regensburg
|
|
5:4
|
|
12 Novembar, Subota
|
Nirnberg – Paderborn
|
|
2:1
|
|
Arminija – Magdeburg
|
|
3:1
|
|
Darmštad – Grojter Furt
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 18
|
26 Januar, Četvrtak
|
Fortuna D – Magdeburg
|
|
3:2
|
|
Karlsrue – Paderborn
|
|
0:1
|
|
27 Januar, Petak
|
Hanover – Kajzerslautern
|
|
1:3
|
|
Kil – Grojter Furt
|
|
2:1
|
|
Hajdenhajm – Hansa Rostock
|
|
2:0
|
|
Darmštad – Regensburg
|
|
2:0
|
|
28 Januar, Subota
|
Arminija – Sandhausen
|
|
1:2
|
|
Hamburg – Braunšvajg
|
|
4:2
|
|
Nirnberg – St. Pauli
|
|
0:1
|
|
|
kolo 19
|
2 Februar, Četvrtak
|
Paderborn – Fortuna D
|
|
4:1
|
|
Sandhausen – Darmštad
|
|
0:4
|
|
3 Februar, Petak
|
Grojter Furt – Nirnberg
|
|
1:0
|
|
Regensburg – Arminija
|
|
1:3
|
|
Braunšvajg – Hajdenhajm
|
|
2:0
|
|
Kajzerslautern – Kil
|
|
2:1
|
|
4 Februar, Subota
|
St. Pauli – Hanover
|
|
2:0
|
|
Magdeburg – Karlsrue
|
|
1:1
|
|
Hansa Rostock – Hamburg
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 20
|
9 Februar, Četvrtak
|
Arminija – Hansa Rostock
|
|
0:1
|
|
Karlsrue – Grojter Furt
|
|
2:1
|
|
10 Februar, Petak
|
Hajdenhajm – Hamburg
|
|
3:3
|
|
Kil – Magdeburg
|
|
2:3
|
|
Hanover – Paderborn
|
|
3:4
|
|
Nirnberg – Regensburg
|
|
1:0
|
|
11 Februar, Subota
|
St. Pauli – Kajzerslautern
|
|
1:0
|
|
Fortuna D – Sandhausen
|
|
2:0
|
|
Darmštad – Braunšvajg
|
|
2:1
|
|
|
kolo 21
|
16 Februar, Četvrtak
|
Paderborn – Kajzerslautern
|
|
1:0
|
|
Braunšvajg – Kil
|
|
2:3
|
|
17 Februar, Petak
|
Hansa Rostock – Darmštad
|
|
0:1
|
|
Grojter Furt – Fortuna D
|
|
2:1
|
|
Regensburg – Hanover
|
|
1:1
|
|
Magdeburg – St. Pauli
|
|
1:2
|
|
18 Februar, Subota
|
Hamburg – Arminija
|
|
2:1
|
|
Hajdenhajm – Nirnberg
|
|
5:0
|
|
Sandhausen – Karlsrue
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 22
|
23 Februar, Četvrtak
|
Karlsrue – Regensburg
|
|
1:0
|
|
Fortuna D – Braunšvajg
|
|
3:1
|
|
24 Februar, Petak
|
Darmštad – Hamburg
|
|
1:1
|
|
Kil – Paderborn
|
|
1:1
|
|
Kajzerslautern – Grojter Furt
|
|
3:1
|
|
Nirnberg – Sandhausen
|
|
1:0
|
|
25 Februar, Subota
|
Hanover – Magdeburg
|
|
1:2
|
|
Arminija – Hajdenhajm
|
|
0:1
|
|
St. Pauli – Hansa Rostock
|
|
1:0
|
|
|
kolo 23
|
2 Mart, Četvrtak
|
Paderborn – St. Pauli
|
|
1:2
|
|
Magdeburg – Kajzerslautern
|
|
2:0
|
|
3 Mart, Petak
|
Sandhausen – Kil
|
|
1:1
|
|
Hajdenhajm – Darmštad
|
|
1:0
|
|
Regensburg – Fortuna D
|
|
0:1
|
|
Hamburg – Nirnberg
|
|
3:0
|
|
4 Mart, Subota
|
Braunšvajg – Arminija
|
|
3:3
|
|
Grojter Furt – Hanover
|
|
1:1
|
|
Hansa Rostock – Karlsrue
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 24
|
9 Mart, Četvrtak
|
Nirnberg – Braunšvajg
|
|
2:0
|
|
Kajzerslautern – Sandhausen
|
|
2:2
|
|
10 Mart, Petak
|
Fortuna D – Hajdenhajm
|
|
1:1
|
|
Magdeburg – Paderborn
|
|
0:0
|
|
St. Pauli – Grojter Furt
|
|
2:1
|
|
Arminija – Darmštad
|
|
3:1
|
|
11 Mart, Subota
|
Hanover – Hansa Rostock
|
|
1:1
|
|
Karlsrue – Hamburg
|
|
4:2
|
|
Kil – Regensburg
|
|
1:2
|
|
|
kolo 25
|
16 Mart, Četvrtak
|
Arminija – Nirnberg
|
|
2:2
|
|
Hajdenhajm – Karlsrue
|
|
5:2
|
|
17 Mart, Petak
|
Grojter Furt – Magdeburg
|
|
3:0
|
|
Darmštad – Kajzerslautern
|
|
2:0
|
|
Regensburg – Paderborn
|
|
1:0
|
|
Hamburg – Kil
|
|
0:0
|
|
18 Mart, Subota
|
Braunšvajg – Hanover
|
|
1:0
|
|
Sandhausen – St. Pauli
|
|
0:5
|
|
Hansa Rostock – Fortuna D
|
|
2:5
|
|
|
|
kolo 26
|
30 Mart, Četvrtak
|
Nirnberg – Darmštad
|
|
0:1
|
|
Fortuna D – Hamburg
|
|
2:2
|
|
31 Mart, Petak
|
Kajzerslautern – Hajdenhajm
|
|
2:2
|
|
St. Pauli – Regensburg
|
|
1:0
|
|
Karlsrue – Braunšvajg
|
|
1:1
|
|
Hanover – Sandhausen
|
|
3:1
|
|
1 April, Subota
|
Paderborn – Grojter Furt
|
|
3:2
|
|
Magdeburg – Hansa Rostock
|
|
3:0
|
|
Kil – Arminija
|
|
2:3
|
|
|
kolo 27
|
7 April, Petak
|
Hajdenhajm – St. Pauli
|
|
0:1
|
|
Braunšvajg – Kajzerslautern
|
|
1:0
|
|
Hamburg – Hanover
|
|
6:1
|
|
Nirnberg – Karlsrue
|
|
1:1
|
|
8 April, Subota
|
Hansa Rostock – Kil
|
|
2:3
|
|
Darmštad – Paderborn
|
|
2:1
|
|
Sandhausen – Grojter Furt
|
|
0:2
|
|
Regensburg – Magdeburg
|
|
2:2
|
|
Arminija – Fortuna D
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 28
|
13 April, Četvrtak
|
Hanover – Hajdenhajm
|
|
0:3
|
|
Grojter Furt – Regensburg
|
|
2:1
|
|
14 April, Petak
|
Kil – Nirnberg
|
|
2:1
|
|
Magdeburg – Sandhausen
|
|
1:2
|
|
Kajzerslautern – Hamburg
|
|
2:0
|
|
Paderborn – Hansa Rostock
|
|
3:0
|
|
15 April, Subota
|
Karlsrue – Arminija
|
|
4:2
|
|
St. Pauli – Braunšvajg
|
|
1:2
|
|
Fortuna D – Darmštad
|
|
1:0
|
|
|
kolo 29
|
20 April, Četvrtak
|
Hamburg – St. Pauli
|
|
4:3
|
|
Darmštad – Karlsrue
|
|
2:1
|
|
21 April, Petak
|
Hansa Rostock – Grojter Furt
|
|
2:0
|
|
Braunšvajg – Magdeburg
|
|
1:2
|
|
Arminija – Hanover
|
|
1:3
|
|
Nirnberg – Fortuna D
|
|
2:0
|
|
22 April, Subota
|
Regensburg – Kajzerslautern
|
|
0:0
|
|
Hajdenhajm – Kil
|
|
3:0
|
|
Sandhausen – Paderborn
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 30
|
27 April, Četvrtak
|
Grojter Furt – Hajdenhajm
|
|
0:2
|
|
Paderborn – Braunšvajg
|
|
5:1
|
|
28 April, Petak
|
Hanover – Nirnberg
|
|
3:0
|
|
St. Pauli – Arminija
|
|
2:1
|
|
Kajzerslautern – Hansa Rostock
|
|
0:1
|
|
Magdeburg – Hamburg
|
|
3:2
|
|
29 April, Subota
|
Sandhausen – Regensburg
|
|
2:1
|
|
Kil – Darmštad
|
|
0:3
|
|
Fortuna D – Karlsrue
|
|
3:2
|
|
|
kolo 31
|
4 Maj, Četvrtak
|
Hamburg – Paderborn
|
|
2:2
|
|
Arminija – Grojter Furt
|
|
1:1
|
|
5 Maj, Petak
|
Karlsrue – Hanover
|
|
2:1
|
|
Fortuna D – Kil
|
|
3:0
|
|
Darmštad – St. Pauli
|
|
0:3
|
|
Hansa Rostock – Regensburg
|
|
2:0
|
|
6 Maj, Subota
|
Hajdenhajm – Magdeburg
|
|
0:0
|
|
Braunšvajg – Sandhausen
|
|
2:1
|
|
Nirnberg – Kajzerslautern
|
|
3:3
|
|
|
|
kolo 32
|
11 Maj, Četvrtak
|
Magdeburg – Nirnberg
|
|
2:2
|
|
Sandhausen – Hansa Rostock
|
|
1:2
|
|
12 Maj, Petak
|
St. Pauli – Fortuna D
|
|
0:0
|
|
Kajzerslautern – Arminija
|
|
1:2
|
|
Kil – Karlsrue
|
|
2:1
|
|
Grojter Furt – Braunšvajg
|
|
2:2
|
|
13 Maj, Subota
|
Regensburg – Hamburg
|
|
1:5
|
|
Paderborn – Hajdenhajm
|
|
3:2
|
|
Hanover – Darmštad
|
|
2:1
|
|
|
kolo 33
|
18 Maj, Četvrtak
|
Kil – St. Pauli
|
|
3:4
|
|
Darmštad – Magdeburg
|
|
1:0
|
|
19 Maj, Petak
|
Hamburg – Grojter Furt
|
|
2:1
|
|
Arminija – Paderborn
|
|
2:2
|
|
Braunšvajg – Regensburg
|
|
1:2
|
|
Hajdenhajm – Sandhausen
|
|
1:0
|
|
20 Maj, Subota
|
Fortuna D – Hanover
|
|
3:3
|
|
Karlsrue – Kajzerslautern
|
|
2:0
|
|
Nirnberg – Hansa Rostock
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 34
|
27 Maj, Subota
|
Grojter Furt – Darmštad
|
|
4:0
|
|
Sandhausen – Hamburg
|
|
0:1
|
|
Regensburg – Hajdenhajm
|
|
2:3
|
|
Magdeburg – Arminija
|
|
4:0
|
|
Kajzerslautern – Fortuna D
|
|
0:3
|
|
Paderborn – Nirnberg
|
|
0:1
|
|
St. Pauli – Karlsrue
|
|
1:1
|
|
Hanover – Kil
|
|
1:5
|
|
Hansa Rostock – Braunšvajg
|
|
2:1
|
|
|