kolo 1
|
6 April, Petak
|
Treleborg – Angelholms
|
|
1:1
|
|
8 April, Nedelja
|
Ljungskile – Ester
|
|
0:1
|
|
Degerfors – Jonkopings
|
|
1:3
|
|
Landskruna – Bromapojkarna
|
|
1:2
|
|
9 April, Ponedeljak
|
Falkenberg – Umea
|
|
1:1
|
|
Hamarbi – Halmštad
|
|
1:0
|
|
Varnamo – Varberg
|
|
0:1
|
|
Assyriska – Brage
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 2
|
13 April, Petak
|
Ester – Treleborg
|
|
2:1
|
|
14 April, Subota
|
Varberg – Assyriska
|
|
1:2
|
|
Halmštad – Degerfors
|
|
2:0
|
|
15 April, Nedelja
|
Bromapojkarna – Falkenberg
|
|
1:0
|
|
Angelholms – Varnamo
|
|
1:0
|
|
16 April, Ponedeljak
|
Jonkopings – Ljungskile
|
|
4:1
|
|
Brage – Landskruna
|
|
2:1
|
|
Umea – Hamarbi
|
|
1:2
|
|
|
|
|
kolo 5
|
3 Maj, Četvrtak
|
Landskruna – Assyriska
|
|
3:2
|
|
5 Maj, Subota
|
Degerfors – Brage
|
|
3:2
|
|
6 Maj, Nedelja
|
Falkenberg – Varnamo
|
|
3:2
|
|
Ljungskile – Bromapojkarna
|
|
3:1
|
|
Hamarbi – Varberg
|
|
1:1
|
|
7 Maj, Ponedeljak
|
Ester – Halmštad
|
|
2:1
|
|
Treleborg – Umea
|
|
4:2
|
|
Jonkopings – Angelholms
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 6
|
10 Maj, Četvrtak
|
Angelholms – Landskruna
|
|
2:1
|
|
11 Maj, Petak
|
Bromapojkarna – Treleborg
|
|
2:0
|
|
12 Maj, Subota
|
Brage – Ljungskile
|
|
1:1
|
|
Varberg – Degerfors
|
|
1:0
|
|
Halmštad – Jonkopings
|
|
3:2
|
|
13 Maj, Nedelja
|
Assyriska – Falkenberg
|
|
0:0
|
|
Umea – Ester
|
|
0:4
|
|
Varnamo – Hamarbi
|
|
0:1
|
|
|
kolo 7
|
16 Maj, Sreda
|
Falkenberg – Landskruna
|
|
1:2
|
|
Degerfors – Varnamo
|
|
6:1
|
|
Jonkopings – Umea
|
|
3:3
|
|
Treleborg – Brage
|
|
1:1
|
|
Ljungskile – Varberg
|
|
2:2
|
|
17 Maj, Četvrtak
|
Ester – Bromapojkarna
|
|
4:1
|
|
Halmštad – Angelholms
|
|
0:0
|
|
18 Maj, Petak
|
Hamarbi – Assyriska
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 8
|
19 Maj, Subota
|
Varberg – Treleborg
|
|
2:2
|
|
Varnamo – Ljungskile
|
|
2:2
|
|
20 Maj, Nedelja
|
Bromapojkarna – Jonkopings
|
|
3:2
|
|
Umea – Halmštad
|
|
0:4
|
|
21 Maj, Ponedeljak
|
Brage – Ester
|
|
0:1
|
|
Angelholms – Falkenberg
|
|
1:3
|
|
Assyriska – Degerfors
|
|
0:0
|
|
Landskruna – Hamarbi
|
|
4:1
|
|
|
|
kolo 10
|
2 Jun, Subota
|
Varberg – Jonkopings
|
|
4:1
|
|
Bromapojkarna – Umea
|
|
2:1
|
|
Angelholms – Hamarbi
|
|
1:1
|
|
3 Jun, Nedelja
|
Falkenberg – Degerfors
|
|
4:1
|
|
4 Jun, Ponedeljak
|
Landskruna – Ljungskile
|
|
2:1
|
|
Varnamo – Ester
|
|
1:2
|
|
17 Jul, Utorak
|
Brage – Halmštad
|
|
2:1
|
|
1 Avgust, Sreda
|
Assyriska – Treleborg
|
|
2:5
|
|
|
kolo 11
|
7 Jun, Četvrtak
|
Treleborg – Landskruna
|
|
0:1
|
|
9 Jun, Subota
|
Halmštad – Varberg
|
|
3:1
|
|
Umea – Brage
|
|
1:2
|
|
Jonkopings – Varnamo
|
|
1:0
|
|
Degerfors – Hamarbi
|
|
1:3
|
|
10 Jun, Nedelja
|
Ljungskile – Falkenberg
|
|
2:1
|
|
Bromapojkarna – Angelholms
|
|
4:0
|
|
12 Jun, Utorak
|
Ester – Assyriska
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 12
|
16 Jun, Subota
|
Varnamo – Halmštad
|
|
2:5
|
|
Brage – Bromapojkarna
|
|
1:2
|
|
Varberg – Umea
|
|
2:1
|
|
Hamarbi – Ljungskile
|
|
0:1
|
|
Falkenberg – Treleborg
|
|
2:0
|
|
17 Jun, Nedelja
|
Angelholms – Degerfors
|
|
2:0
|
|
Landskruna – Ester
|
|
1:2
|
|
Assyriska – Jonkopings
|
|
4:1
|
|
|
kolo 13
|
20 Jun, Sreda
|
Bromapojkarna – Varberg
|
|
5:1
|
|
Brage – Angelholms
|
|
1:1
|
|
Treleborg – Hamarbi
|
|
2:1
|
|
Umea – Varnamo
|
|
1:1
|
|
Jonkopings – Landskruna
|
|
2:0
|
|
Ester – Falkenberg
|
|
4:1
|
|
Ljungskile – Degerfors
|
|
3:3
|
|
21 Jun, Četvrtak
|
Halmštad – Assyriska
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 14
|
24 Jun, Nedelja
|
Varberg – Brage
|
|
2:2
|
|
Varnamo – Bromapojkarna
|
|
0:1
|
|
Assyriska – Umea
|
|
1:1
|
|
Hamarbi – Ester
|
|
0:2
|
|
25 Jun, Ponedeljak
|
Degerfors – Treleborg
|
|
2:1
|
|
Angelholms – Ljungskile
|
|
3:1
|
|
Falkenberg – Jonkopings
|
|
1:1
|
|
Landskruna – Halmštad
|
|
3:3
|
|
|
kolo 15
|
29 Jun, Petak
|
Assyriska – Bromapojkarna
|
|
0:2
|
|
30 Jun, Subota
|
Angelholms – Varberg
|
|
3:2
|
|
Varnamo – Brage
|
|
3:0
|
|
Ester – Degerfors
|
|
2:0
|
|
1 Jul, Nedelja
|
Treleborg – Ljungskile
|
|
1:0
|
|
2 Jul, Ponedeljak
|
Umea – Landskruna
|
|
3:1
|
|
Halmštad – Falkenberg
|
|
1:1
|
|
Jonkopings – Hamarbi
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 16
|
21 Jul, Subota
|
Varberg – Angelholms
|
|
1:3
|
|
Landskruna – Umea
|
|
2:1
|
|
Degerfors – Ester
|
|
2:2
|
|
Ljungskile – Treleborg
|
|
1:0
|
|
22 Jul, Nedelja
|
Falkenberg – Halmštad
|
|
3:1
|
|
Bromapojkarna – Assyriska
|
|
4:2
|
|
23 Jul, Ponedeljak
|
Brage – Varnamo
|
|
1:1
|
|
Hamarbi – Jonkopings
|
|
2:2
|
|
|
kolo 17
|
28 Jul, Subota
|
Varberg – Varnamo
|
|
1:1
|
|
Brage – Assyriska
|
|
2:1
|
|
Bromapojkarna – Landskruna
|
|
2:0
|
|
Jonkopings – Degerfors
|
|
2:2
|
|
Ester – Ljungskile
|
|
0:0
|
|
29 Jul, Nedelja
|
Umea – Falkenberg
|
|
2:1
|
|
Angelholms – Treleborg
|
|
1:4
|
|
Halmštad – Hamarbi
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 18
|
4 Avgust, Subota
|
Degerfors – Halmštad
|
|
2:2
|
|
Landskruna – Brage
|
|
1:0
|
|
Falkenberg – Bromapojkarna
|
|
3:1
|
|
Hamarbi – Umea
|
|
1:0
|
|
Ljungskile – Jonkopings
|
|
1:0
|
|
Varnamo – Angelholms
|
|
4:0
|
|
5 Avgust, Nedelja
|
Assyriska – Varberg
|
|
0:0
|
|
6 Avgust, Ponedeljak
|
Treleborg – Ester
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 20
|
21 Avgust, Utorak
|
Hamarbi – Landskruna
|
|
0:0
|
|
22 Avgust, Sreda
|
Treleborg – Varberg
|
|
2:2
|
|
Jonkopings – Bromapojkarna
|
|
3:2
|
|
Halmštad – Umea
|
|
3:0
|
|
Falkenberg – Angelholms
|
|
2:2
|
|
Ljungskile – Varnamo
|
|
3:2
|
|
Degerfors – Assyriska
|
|
4:2
|
|
23 Avgust, Četvrtak
|
Ester – Brage
|
|
1:0
|
|
|
kolo 21
|
26 Avgust, Nedelja
|
Assyriska – Ljungskile
|
|
2:0
|
|
Falkenberg – Hamarbi
|
|
1:3
|
|
27 Avgust, Ponedeljak
|
Angelholms – Umea
|
|
1:0
|
|
Brage – Jonkopings
|
|
1:0
|
|
Varberg – Ester
|
|
2:4
|
|
Landskruna – Degerfors
|
|
0:0
|
|
Varnamo – Treleborg
|
|
3:0
|
|
Bromapojkarna – Halmštad
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 22
|
31 Avgust, Petak
|
Halmštad – Brage
|
|
4:0
|
|
2 Septembar, Nedelja
|
Ljungskile – Landskruna
|
|
2:0
|
|
Treleborg – Assyriska
|
|
3:2
|
|
3 Septembar, Ponedeljak
|
Jonkopings – Varberg
|
|
1:1
|
|
Umea – Bromapojkarna
|
|
1:3
|
|
Hamarbi – Angelholms
|
|
2:1
|
|
Degerfors – Falkenberg
|
|
2:3
|
|
Ester – Varnamo
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 24
|
21 Septembar, Petak
|
Ester – Jonkopings
|
|
2:1
|
|
22 Septembar, Subota
|
Ljungskile – Umea
|
|
2:0
|
|
Degerfors – Bromapojkarna
|
|
0:2
|
|
23 Septembar, Nedelja
|
Falkenberg – Varberg
|
|
1:1
|
|
Assyriska – Angelholms
|
|
1:4
|
|
Landskruna – Varnamo
|
|
0:1
|
|
Hamarbi – Brage
|
|
3:1
|
|
24 Septembar, Ponedeljak
|
Treleborg – Halmštad
|
|
1:2
|
|
|
kolo 25
|
26 Septembar, Sreda
|
Angelholms – Jonkopings
|
|
2:2
|
|
Assyriska – Landskruna
|
|
2:1
|
|
Varnamo – Falkenberg
|
|
3:4
|
|
Brage – Degerfors
|
|
1:1
|
|
Bromapojkarna – Ljungskile
|
|
0:1
|
|
27 Septembar, Četvrtak
|
Umea – Treleborg
|
|
5:1
|
|
Varberg – Hamarbi
|
|
2:2
|
|
Halmštad – Ester
|
|
3:2
|
|
|
|
kolo 26
|
30 Septembar, Nedelja
|
Ljungskile – Brage
|
|
1:1
|
|
Falkenberg – Assyriska
|
|
1:1
|
|
1 Oktobar, Ponedeljak
|
Ester – Umea
|
|
5:1
|
|
Hamarbi – Varnamo
|
|
1:0
|
|
Landskruna – Angelholms
|
|
1:0
|
|
Degerfors – Varberg
|
|
3:1
|
|
Jonkopings – Halmštad
|
|
1:1
|
|
2 Oktobar, Utorak
|
Treleborg – Bromapojkarna
|
|
0:4
|
|
|
kolo 27
|
7 Oktobar, Nedelja
|
Assyriska – Ester
|
|
1:0
|
|
Falkenberg – Ljungskile
|
|
1:1
|
|
Angelholms – Bromapojkarna
|
|
0:2
|
|
8 Oktobar, Ponedeljak
|
Varberg – Halmštad
|
|
2:2
|
|
Landskruna – Treleborg
|
|
0:3
|
|
Hamarbi – Degerfors
|
|
4:2
|
|
Varnamo – Jonkopings
|
|
1:5
|
|
Brage – Umea
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 28
|
19 Oktobar, Petak
|
Bromapojkarna – Brage
|
|
4:1
|
|
Ester – Landskruna
|
|
0:1
|
|
21 Oktobar, Nedelja
|
Degerfors – Angelholms
|
|
1:1
|
|
Ljungskile – Hamarbi
|
|
0:1
|
|
Umea – Varberg
|
|
1:2
|
|
Halmštad – Varnamo
|
|
2:3
|
|
22 Oktobar, Ponedeljak
|
Jonkopings – Assyriska
|
|
2:0
|
|
Treleborg – Falkenberg
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 30
|
3 Novembar, Subota
|
Ljungskile – Angelholms
|
|
1:1
|
|
Ester – Hamarbi
|
|
0:0
|
|
Bromapojkarna – Varnamo
|
|
2:4
|
|
Umea – Assyriska
|
|
1:3
|
|
Halmštad – Landskruna
|
|
1:1
|
|
Jonkopings – Falkenberg
|
|
2:1
|
|
Treleborg – Degerfors
|
|
0:2
|
|
Brage – Varberg
|
|
4:4
|
|
|