Jornada 1
|
26 de julio, viernes
|
Belchatow – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Radomiak – Tychy
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Jastrzebie
|
|
0:0
|
|
Nieciecza – Sandecja
|
|
3:0
|
|
Wigry Suwalki – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – Odra Opole
|
|
0:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow
|
|
5:0
|
|
Stal Mielec – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
|
|
Jornada 2
|
2 de agosto, viernes
|
Radomiak – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Chrobry Glogow – Nieciecza
|
|
0:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Olimpia Grudziadz
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Miedz Legnica
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Warta Poznan – Belchatow
|
|
1:0
|
|
Jastrzebie – Tychy
|
|
2:1
|
|
4 de agosto, domingo
|
Chojniczanka – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
|
Jornada 3
|
9 de agosto, viernes
|
Puszcza Niepolomice – Sandecja
|
|
1:2
|
|
Tychy – Odra Opole
|
|
4:1
|
|
Nieciecza – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:0
|
|
Wigry Suwalki – Warta Poznan
|
|
1:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Chojniczanka
|
|
3:5
|
|
Belchatow – Radomiak
|
|
3:0
|
|
Olsztyn – Jastrzebie
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
11 de agosto, domingo
|
Bielsko Biala – Stal Mielec
|
|
4:1
|
|
|
|
Jornada 4
|
16 de agosto, viernes
|
Odra Opole – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
16 de agosto, viernes
|
Radomiak – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Bielsko Biala
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Tychy
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Olimpia Grudziadz
|
|
2:0
|
|
Jastrzebie – Belchatow
|
|
1:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Miedz Legnica
|
|
1:0
|
|
|
Jornada 5
|
20 de agosto, martes
|
Puszcza Niepolomice – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:2
|
|
Tychy – Chrobry Glogow
|
|
5:1
|
|
Nieciecza – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
Miedz Legnica – Chojniczanka
|
|
3:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Wigry Suwalki
|
|
1:2
|
|
Warta Poznan – Bielsko Biala
|
|
2:1
|
|
Belchatow – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
Radomiak – Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Sandecja
|
|
1:0
|
|
|
|
Jornada 6
|
23 de agosto, viernes
|
Chrobry Glogow – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Chojniczanka – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Belchatow
|
|
2:1
|
|
Stal Mielec – Miedz Legnica
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Radomiak
|
|
0:0
|
|
Warta Poznan – Jastrzebie
|
|
1:1
|
|
Bielsko Biala – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
25 de agosto, domingo
|
Zaglebie Sosnowiec – Tychy
|
|
1:2
|
|
|
Jornada 7
|
30 de agosto, viernes
|
Olsztyn – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:3
|
|
30 de agosto, viernes
|
Puszcza Niepolomice – Stal Mielec
|
|
0:1
|
|
Tychy – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Nieciecza – Bielsko Biala
|
|
2:2
|
|
Miedz Legnica – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
Belchatow – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
Jastrzebie – Odra Opole
|
|
2:0
|
|
Radomiak – Sandecja
|
|
1:0
|
|
|
|
Jornada 8
|
6 de septiembre, viernes
|
Chrobry Glogow – Radomiak
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Puszcza Niepolomice
|
|
2:3
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Belchatow
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Jastrzebie
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Olsztyn
|
|
1:3
|
|
17 de septiembre, martes
|
Olimpia Grudziadz – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Tychy
|
|
1:2
|
|
Warta Poznan – Odra Opole
|
|
3:0
|
|
Bielsko Biala – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
|
Jornada 9
|
12 de septiembre, jueves
|
Belchatow – Chojniczanka
|
|
0:3
|
|
13 de septiembre, viernes
|
Tychy – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
Jastrzebie – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Sandecja
|
|
1:1
|
|
Radomiak – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
Nieciecza – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
15 de septiembre, domingo
|
Miedz Legnica – Olimpia Grudziadz
|
|
2:2
|
|
|
|
Jornada 10
|
20 de septiembre, viernes
|
Chojniczanka – Radomiak
|
|
1:3
|
|
Nieciecza – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Jastrzebie
|
|
2:4
|
|
Olimpia Grudziadz – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Warta Poznan
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Belchatow
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Odra Opole
|
|
3:2
|
|
22 de septiembre, domingo
|
Bielsko Biala – Tychy
|
|
2:2
|
|
|
Jornada 11
|
27 de septiembre, viernes
|
Sandecja – Chrobry Glogow
|
|
3:2
|
|
27 de septiembre, viernes
|
Radomiak – Stal Mielec
|
|
2:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Nieciecza
|
|
0:3
|
|
Tychy – Olimpia Grudziadz
|
|
2:3
|
|
Odra Opole – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
Belchatow – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Olsztyn – Bielsko Biala
|
|
1:0
|
|
Jastrzebie – Chojniczanka
|
|
1:3
|
|
|
|
Jornada 12
|
4 de octubre, viernes
|
Stal Mielec – Jastrzebie
|
|
3:1
|
|
4 de octubre, viernes
|
Chojniczanka – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Nieciecza – Tychy
|
|
4:3
|
|
Wigry Suwalki – Radomiak
|
|
1:4
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Sandecja
|
|
3:1
|
|
Miedz Legnica – Puszcza Niepolomice
|
|
1:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Bielsko Biala – Belchatow
|
|
4:0
|
|
Chrobry Glogow – Warta Poznan
|
|
0:0
|
|
|
Jornada 13
|
11 de octubre, viernes
|
Radomiak – Bielsko Biala
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Chojniczanka
|
|
4:4
|
|
Belchatow – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Nieciecza
|
|
1:1
|
|
21 de octubre, lunes
|
Tychy – Miedz Legnica
|
|
4:1
|
|
Jastrzebie – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
22 de octubre, martes
|
Chrobry Glogow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
3:0
|
|
23 de octubre, miércoles
|
Odra Opole – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
|
|
Jornada 14
|
17 de octubre, jueves
|
Chojniczanka – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Miedz Legnica – Olsztyn
|
|
4:1
|
|
18 de octubre, viernes
|
Nieciecza – Belchatow
|
|
2:1
|
|
Stal Mielec – Sandecja
|
|
5:1
|
|
Bielsko Biala – Jastrzebie
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Radomiak
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Tychy
|
|
2:1
|
|
Warta Poznan – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:3
|
|
|
Jornada 15
|
25 de octubre, viernes
|
Radomiak – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Tychy – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
Chrobry Glogow – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Chojniczanka
|
|
3:3
|
|
Sandecja – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Bielsko Biala
|
|
0:2
|
|
Belchatow – Miedz Legnica
|
|
1:1
|
|
Olsztyn – Puszcza Niepolomice
|
|
0:0
|
|
Jastrzebie – Olimpia Grudziadz
|
|
2:0
|
|
|
|
Jornada 16
|
1 de noviembre, viernes
|
Puszcza Niepolomice – Belchatow
|
|
1:4
|
|
Tychy – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Nieciecza – Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – Radomiak
|
|
3:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Odra Opole
|
|
3:1
|
|
Stal Mielec – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Bielsko Biala – Sandecja
|
|
3:1
|
|
|
Jornada 17
|
8 de noviembre, viernes
|
Radomiak – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Olimpia Grudziadz
|
|
3:1
|
|
Odra Opole – Nieciecza
|
|
2:0
|
|
Belchatow – Tychy
|
|
1:4
|
|
Jastrzebie – Miedz Legnica
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Warta Poznan
|
|
1:3
|
|
10 de noviembre, domingo
|
Chrobry Glogow – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
|
|
Jornada 18
|
15 de noviembre, viernes
|
Tychy – Radomiak
|
|
2:2
|
|
Chojniczanka – Wigry Suwalki
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Nieciecza
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Belchatow
|
|
0:1
|
|
Bielsko Biala – Zaglebie Sosnowiec
|
|
4:1
|
|
17 de noviembre, domingo
|
Warta Poznan – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
25 de noviembre, lunes
|
Jastrzebie – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
26 de noviembre, martes
|
Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz
|
|
2:2
|
|
Odra Opole – Miedz Legnica
|
|
3:0
|
|
|
Jornada 19
|
22 de noviembre, viernes
|
Puszcza Niepolomice – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Tychy – Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
Nieciecza – Chrobry Glogow
|
|
4:0
|
|
Bielsko Biala – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Sandecja
|
|
1:3
|
|
Wigry Suwalki – Stal Mielec
|
|
0:3
|
|
Belchatow – Warta Poznan
|
|
1:2
|
|
24 de noviembre, domingo
|
Olsztyn – Radomiak
|
|
0:0
|
|
|
|
Jornada 20
|
29 de noviembre, viernes
|
Chrobry Glogow – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
Chojniczanka – Olimpia Grudziadz
|
|
1:3
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Odra Opole – Tychy
|
|
0:0
|
|
Warta Poznan – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Jastrzebie – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Bielsko Biala
|
|
2:1
|
|
1 de diciembre, domingo
|
Radomiak – Belchatow
|
|
2:0
|
|
|
Jornada 21
|
28 de febrero, viernes
|
Puszcza Niepolomice – Chrobry Glogow
|
|
1:3
|
|
Tychy – Sandecja
|
|
2:2
|
|
Nieciecza – Chojniczanka
|
|
1:2
|
|
Warta Poznan – Radomiak
|
|
3:0
|
|
Bielsko Biala – Wigry Suwalki
|
|
4:0
|
|
Belchatow – Jastrzebie
|
|
0:0
|
|
Olsztyn – Odra Opole
|
|
4:2
|
|
Miedz Legnica – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:2
|
|
1 de marzo, domingo
|
Olimpia Grudziadz – Stal Mielec
|
|
0:5
|
|
|
|
Jornada 22
|
5 de marzo, jueves
|
Odra Opole – Belchatow
|
|
1:0
|
|
6 de marzo, viernes
|
Chojniczanka – Miedz Legnica
|
|
2:5
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Puszcza Niepolomice
|
|
3:5
|
|
Sandecja – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Jastrzebie – Radomiak
|
|
3:2
|
|
Chrobry Glogow – Tychy
|
|
5:1
|
|
7 de marzo, sábado
|
Wigry Suwalki – Olimpia Grudziadz
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Nieciecza
|
|
0:3
|
|
9 de marzo, lunes
|
Bielsko Biala – Warta Poznan
|
|
2:0
|
|
|
Jornada 23
|
13 de marzo, viernes
|
Radomiak – Odra Opole
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepolomice – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
Nieciecza – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
Olimpia Grudziadz – Bielsko Biala
|
|
PSTP
|
|
Belchatow – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Jastrzebie – Warta Poznan
|
|
PSTP
|
|
|
|
Jornada 24
|
20 de marzo, viernes
|
Chrobry Glogow – Belchatow
|
|
PSTP
|
|
Chojniczanka – Tychy
|
|
PSTP
|
|
Wigry Suwalki – Miedz Legnica
|
|
PSTP
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Olsztyn
|
|
PSTP
|
|
Sandecja – Radomiak
|
|
PSTP
|
|
Stal Mielec – Puszcza Niepolomice
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Jastrzebie
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Bielsko Biala – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
|
Jornada 25
|
27 de marzo, viernes
|
Radomiak – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepolomice – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
Nieciecza – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Bielsko Biala
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Warta Poznan
|
|
PSTP
|
|
Belchatow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Jastrzebie – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
|
|
Jornada 26
|
3 de abril, viernes
|
Chrobry Glogow – Jastrzebie
|
|
PSTP
|
|
Chojniczanka – Belchatow
|
|
PSTP
|
|
Wigry Suwalki – Tychy
|
|
PSTP
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Radomiak
|
|
PSTP
|
|
Olimpia Grudziadz – Miedz Legnica
|
|
PSTP
|
|
Sandecja – Odra Opole
|
|
PSTP
|
|
Stal Mielec – Olsztyn
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
Bielsko Biala – Puszcza Niepolomice
|
|
PSTP
|
|
|
Jornada 27
|
10 de abril, viernes
|
Radomiak – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepolomice – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Bielsko Biala
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
Belchatow – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Jastrzebie – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
|
|
Jornada 28
|
17 de abril, viernes
|
Chrobry Glogow – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
Chojniczanka – Jastrzebie
|
|
PSTP
|
|
Nieciecza – Puszcza Niepolomice
|
|
PSTP
|
|
Wigry Suwalki – Belchatow
|
|
PSTP
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Odra Opole
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Warta Poznan
|
|
PSTP
|
|
Olimpia Grudziadz – Tychy
|
|
PSTP
|
|
Stal Mielec – Radomiak
|
|
PSTP
|
|
Bielsko Biala – Olsztyn
|
|
PSTP
|
|
|
Jornada 29
|
24 de abril, viernes
|
Radomiak – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepolomice – Miedz Legnica
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
Sandecja – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Belchatow – Bielsko Biala
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Jastrzebie – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
|
|
Jornada 30
|
1 de mayo, viernes
|
Chojniczanka – Sandecja
|
|
- : -
|
|
Nieciecza – Olsztyn
|
|
- : -
|
|
Wigry Suwalki – Jastrzebie
|
|
- : -
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Chrobry Glogow
|
|
- : -
|
|
Miedz Legnica – Tychy
|
|
- : -
|
|
Olimpia Grudziadz – Belchatow
|
|
- : -
|
|
Stal Mielec – Odra Opole
|
|
- : -
|
|
Warta Poznan – Puszcza Niepolomice
|
|
- : -
|
|
Bielsko Biala – Radomiak
|
|
- : -
|
|
|
Jornada 31
|
8 de mayo, viernes
|
Radomiak – Olimpia Grudziadz
|
|
- : -
|
|
Tychy – Puszcza Niepolomice
|
|
- : -
|
|
Chrobry Glogow – Chojniczanka
|
|
- : -
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Warta Poznan
|
|
- : -
|
|
Sandecja – Stal Mielec
|
|
- : -
|
|
Odra Opole – Wigry Suwalki
|
|
- : -
|
|
Belchatow – Nieciecza
|
|
- : -
|
|
Olsztyn – Miedz Legnica
|
|
- : -
|
|
Jastrzebie – Bielsko Biala
|
|
- : -
|
|
|
|
Jornada 32
|
15 de mayo, viernes
|
Puszcza Niepolomice – Olsztyn
|
|
- : -
|
|
Chojniczanka – Zaglebie Sosnowiec
|
|
- : -
|
|
Nieciecza – Radomiak
|
|
- : -
|
|
Wigry Suwalki – Sandecja
|
|
- : -
|
|
Miedz Legnica – Belchatow
|
|
- : -
|
|
Olimpia Grudziadz – Jastrzebie
|
|
- : -
|
|
Stal Mielec – Chrobry Glogow
|
|
- : -
|
|
Warta Poznan – Tychy
|
|
- : -
|
|
Bielsko Biala – Odra Opole
|
|
- : -
|
|
|
Jornada 33
|
22 de mayo, viernes
|
Radomiak – Miedz Legnica
|
|
- : -
|
|
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
|
|
- : -
|
|
Chojniczanka – Warta Poznan
|
|
- : -
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Stal Mielec
|
|
- : -
|
|
Sandecja – Bielsko Biala
|
|
- : -
|
|
Odra Opole – Olimpia Grudziadz
|
|
- : -
|
|
Belchatow – Puszcza Niepolomice
|
|
- : -
|
|
Olsztyn – Tychy
|
|
- : -
|
|
Jastrzebie – Nieciecza
|
|
- : -
|
|
|
|
Jornada 34
|
29 de mayo, viernes
|
Tychy – Belchatow
|
|
- : -
|
|
Nieciecza – Odra Opole
|
|
- : -
|
|
Wigry Suwalki – Zaglebie Sosnowiec
|
|
- : -
|
|
Miedz Legnica – Jastrzebie
|
|
- : -
|
|
Olimpia Grudziadz – Sandecja
|
|
- : -
|
|
Stal Mielec – Chojniczanka
|
|
- : -
|
|
Warta Poznan – Olsztyn
|
|
- : -
|
|
Bielsko Biala – Chrobry Glogow
|
|
- : -
|
|
Puszcza Niepolomice – Radomiak
|
|
- : -
|
|
|