|
Jornada 2
|
27 de julio, viernes
|
Warta Poznan – Garbarnia Krakow
|
|
1:1
|
|
27 de julio, viernes
|
Rakow Czestochowa – Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
Puszcza Niepolomice – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Bytovia Bytow – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Tychy – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Wigry Suwalki – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Sandecja
|
|
1:0
|
|
Bielsko Biala – Nieciecza
|
|
1:2
|
|
LKS Lodz – Katowice
|
|
0:1
|
|
|
Jornada 3
|
3 de agosto, viernes
|
Katowice – Tychy
|
|
1:1
|
|
3 de agosto, viernes
|
Garbarnia Krakow – Bytovia Bytow
|
|
0:3
|
|
Chojniczanka – Rakow Czestochowa
|
|
2:1
|
|
Nieciecza – LKS Lodz
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Wigry Suwalki
|
|
2:2
|
|
Warta Poznan – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Bielsko Biala
|
|
3:1
|
|
Jastrzebie – Puszcza Niepolomice
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Sandecja
|
|
0:0
|
|
|
|
Jornada 4 (video)
|
10 de agosto, viernes
|
Rakow Czestochowa – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
10 de agosto, viernes
|
Puszcza Niepolomice – Warta Poznan
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
Tychy – Nieciecza
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Katowice
|
|
1:0
|
|
Bielsko Biala – Garbarnia Krakow
|
|
0:0
|
|
LKS Lodz – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Jastrzebie – Chojniczanka
|
|
0:0
|
|
|
Jornada 5
|
17 de agosto, viernes
|
Stal Mielec – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
17 de agosto, viernes
|
Garbarnia Krakow – LKS Lodz
|
|
3:2
|
|
Chojniczanka – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Nieciecza – Sandecja
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Jastrzebie
|
|
1:2
|
|
Katowice – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Olsztyn – Tychy
|
|
3:0
|
|
Chrobry Glogow – Rakow Czestochowa
|
|
0:1
|
|
4 de septiembre, martes
|
Warta Poznan – Bytovia Bytow
|
|
2:2
|
|
|
|
Jornada 6
|
21 de agosto, martes
|
Rakow Czestochowa – Katowice
|
|
2:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Bytovia Bytow
|
|
1:3
|
|
Chojniczanka – Odra Opole
|
|
4:1
|
|
Wigry Suwalki – Nieciecza
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Bielsko Biala – Warta Poznan
|
|
4:1
|
|
Jastrzebie – Chrobry Glogow
|
|
0:0
|
|
LKS Lodz – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
Tychy – Garbarnia Krakow
|
|
5:0
|
|
|
Jornada 7
|
24 de agosto, viernes
|
Nieciecza – Rakow Czestochowa
|
|
0:1
|
|
Garbarnia Krakow – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
Chrobry Glogow – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Odra Opole – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – LKS Lodz
|
|
0:2
|
|
Olsztyn – Wigry Suwalki
|
|
0:2
|
|
Katowice – Jastrzebie
|
|
0:1
|
|
27 de agosto, lunes
|
Stal Mielec – Tychy
|
|
1:1
|
|
|
|
Jornada 8
|
31 de agosto, viernes
|
Odra Opole – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
31 de agosto, viernes
|
Sandecja – Stal Mielec
|
|
2:0
|
|
Jastrzebie – Nieciecza
|
|
4:2
|
|
Chojniczanka – Katowice
|
|
2:1
|
|
Tychy – Warta Poznan
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Bielsko Biala
|
|
3:2
|
|
Rakow Czestochowa – Olsztyn
|
|
2:0
|
|
Wigry Suwalki – Garbarnia Krakow
|
|
2:1
|
|
LKS Lodz – Bytovia Bytow
|
|
2:3
|
|
|
Jornada 9
|
7 de septiembre, viernes
|
Warta Poznan – Sandecja
|
|
1:3
|
|
Bytovia Bytow – Tychy
|
|
4:1
|
|
9 de septiembre, domingo
|
Garbarnia Krakow – Rakow Czestochowa
|
|
1:1
|
|
18 de septiembre, martes
|
Bielsko Biala – LKS Lodz
|
|
0:3
|
|
Stal Mielec – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Nieciecza – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Chrobry Glogow – Puszcza Niepolomice
|
|
2:3
|
|
Olsztyn – Jastrzebie
|
|
1:2
|
|
Katowice – Odra Opole
|
|
2:2
|
|
|
|
Jornada 10
|
14 de septiembre, viernes
|
Sandecja – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Jastrzebie – Garbarnia Krakow
|
|
1:2
|
|
Puszcza Niepolomice – LKS Lodz
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Katowice
|
|
2:0
|
|
Chojniczanka – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Nieciecza
|
|
4:1
|
|
Tychy – Bielsko Biala
|
|
2:2
|
|
16 de septiembre, domingo
|
Rakow Czestochowa – Stal Mielec
|
|
1:1
|
|
|
Jornada 11
|
21 de septiembre, viernes
|
Garbarnia Krakow – Chojniczanka
|
|
1:2
|
|
Bytovia Bytow – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
Nieciecza – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Jastrzebie
|
|
0:0
|
|
Katowice – Puszcza Niepolomice
|
|
1:1
|
|
Olsztyn – Odra Opole
|
|
2:1
|
|
LKS Lodz – Tychy
|
|
0:0
|
|
Warta Poznan – Rakow Czestochowa
|
|
0:2
|
|
23 de septiembre, domingo
|
Bielsko Biala – Sandecja
|
|
1:1
|
|
|
|
Jornada 12
|
28 de septiembre, viernes
|
Chrobry Glogow – Olsztyn
|
|
2:0
|
|
28 de septiembre, viernes
|
Rakow Czestochowa – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Tychy
|
|
1:0
|
|
Chojniczanka – Stal Mielec
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Bielsko Biala
|
|
0:5
|
|
Sandecja – LKS Lodz
|
|
0:0
|
|
Katowice – Nieciecza
|
|
1:2
|
|
Jastrzebie – Warta Poznan
|
|
0:0
|
|
Odra Opole – Garbarnia Krakow
|
|
3:0
|
|
|
Jornada 13
|
5 de octubre, viernes
|
Stal Mielec – Odra Opole
|
|
1:1
|
|
5 de octubre, viernes
|
Garbarnia Krakow – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Jastrzebie
|
|
1:2
|
|
Tychy – Sandecja
|
|
0:1
|
|
Nieciecza – Puszcza Niepolomice
|
|
2:2
|
|
Warta Poznan – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Bielsko Biala – Rakow Czestochowa
|
|
0:0
|
|
Olsztyn – Katowice
|
|
0:1
|
|
LKS Lodz – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
|
|
Jornada 14
|
12 de octubre, viernes
|
Chrobry Glogow – Stal Mielec
|
|
0:0
|
|
Chojniczanka – Bytovia Bytow
|
|
1:1
|
|
Wigry Suwalki – Tychy
|
|
2:2
|
|
23 de octubre, martes
|
Katowice – Garbarnia Krakow
|
|
1:2
|
|
23 de octubre, martes
|
Nieciecza – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
Jastrzebie – Bielsko Biala
|
|
2:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Sandecja
|
|
1:0
|
|
Rakow Czestochowa – LKS Lodz
|
|
1:1
|
|
|
Jornada 15
|
18 de octubre, jueves
|
Garbarnia Krakow – Nieciecza
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Stal Mielec – Katowice
|
|
2:0
|
|
19 de octubre, viernes
|
Bielsko Biala – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Olsztyn – Puszcza Niepolomice
|
|
2:2
|
|
LKS Lodz – Jastrzebie
|
|
2:0
|
|
Bytovia Bytow – Odra Opole
|
|
1:1
|
|
Tychy – Rakow Czestochowa
|
|
0:0
|
|
20 de octubre, sábado
|
Warta Poznan – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
|
|
Jornada 16
|
25 de octubre, jueves
|
Chrobry Glogow – Bytovia Bytow
|
|
0:0
|
|
26 de octubre, viernes
|
Rakow Czestochowa – Sandecja
|
|
2:0
|
|
Odra Opole – Bielsko Biala
|
|
0:1
|
|
Olsztyn – Garbarnia Krakow
|
|
1:0
|
|
Katowice – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
27 de octubre, sábado
|
Nieciecza – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – LKS Lodz
|
|
1:2
|
|
Puszcza Niepolomice – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
Jastrzebie – Tychy
|
|
1:1
|
|
|
Jornada 17
|
2 de noviembre, viernes
|
Tychy – Chojniczanka
|
|
0:1
|
|
2 de noviembre, viernes
|
Garbarnia Krakow – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Katowice
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Rakow Czestochowa
|
|
0:3
|
|
Stal Mielec – Olsztyn
|
|
4:0
|
|
Warta Poznan – Nieciecza
|
|
1:2
|
|
Bielsko Biala – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
LKS Lodz – Odra Opole
|
|
5:1
|
|
Sandecja – Jastrzebie
|
|
1:1
|
|
|
|
Jornada 18
|
9 de noviembre, viernes
|
Tychy – Odra Opole
|
|
4:2
|
|
9 de noviembre, viernes
|
LKS Lodz – Chrobry Glogow
|
|
2:0
|
|
Warta Poznan – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
Stal Mielec – Garbarnia Krakow
|
|
6:1
|
|
Sandecja – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Wigry Suwalki – Jastrzebie
|
|
1:3
|
|
Bytovia Bytow – Nieciecza
|
|
2:2
|
|
Puszcza Niepolomice – Rakow Czestochowa
|
|
1:3
|
|
Bielsko Biala – Katowice
|
|
0:2
|
|
|
Jornada 19
|
16 de noviembre, viernes
|
Chrobry Glogow – Tychy
|
|
0:1
|
|
Olsztyn – Bytovia Bytow
|
|
3:2
|
|
Jastrzebie – Rakow Czestochowa
|
|
1:5
|
|
Garbarnia Krakow – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
27 de noviembre, martes
|
Chojniczanka – Wigry Suwalki
|
|
3:1
|
|
Nieciecza – Bielsko Biala
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Odra Opole
|
|
2:0
|
|
Stal Mielec – Puszcza Niepolomice
|
|
1:0
|
|
Katowice – LKS Lodz
|
|
1:1
|
|
|
|
Jornada 20
|
23 de noviembre, viernes
|
Rakow Czestochowa – Chojniczanka
|
|
1:0
|
|
23 de noviembre, viernes
|
Puszcza Niepolomice – Jastrzebie
|
|
2:0
|
|
Bytovia Bytow – Garbarnia Krakow
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Warta Poznan
|
|
2:0
|
|
Bielsko Biala – Olsztyn
|
|
2:0
|
|
LKS Lodz – Nieciecza
|
|
1:1
|
|
Tychy – Katowice
|
|
4:0
|
|
26 de febrero, martes
|
Wigry Suwalki – Odra Opole
|
|
2:3
|
|
|
Jornada 21
|
30 de noviembre, viernes
|
Warta Poznan – Puszcza Niepolomice
|
|
2:0
|
|
Olsztyn – LKS Lodz
|
|
2:2
|
|
Stal Mielec – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Nieciecza – Tychy
|
|
3:1
|
|
Chojniczanka – Jastrzebie
|
|
1:1
|
|
Garbarnia Krakow – Bielsko Biala
|
|
0:2
|
|
Katowice – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
|
|
0:2
|
|
2 de diciembre, domingo
|
Odra Opole – Rakow Czestochowa
|
|
0:2
|
|
|
|
Jornada 22
|
1 de marzo, viernes
|
Rakow Czestochowa – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
1 de marzo, viernes
|
LKS Lodz – Garbarnia Krakow
|
|
3:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Chojniczanka
|
|
0:2
|
|
Bytovia Bytow – Warta Poznan
|
|
0:0
|
|
Tychy – Olsztyn
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Katowice
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Nieciecza
|
|
0:0
|
|
Jastrzebie – Odra Opole
|
|
3:1
|
|
Bielsko Biala – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
|
Jornada 23
|
8 de marzo, viernes
|
Bytovia Bytow – Puszcza Niepolomice
|
|
0:0
|
|
Chrobry Glogow – Jastrzebie
|
|
1:0
|
|
Nieciecza – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – LKS Lodz
|
|
0:1
|
|
Odra Opole – Chojniczanka
|
|
3:0
|
|
Katowice – Rakow Czestochowa
|
|
0:3
|
|
Warta Poznan – Bielsko Biala
|
|
4:3
|
|
Olsztyn – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Garbarnia Krakow – Tychy
|
|
1:3
|
|
|
|
Jornada 24
|
15 de marzo, viernes
|
Tychy – Stal Mielec
|
|
1:1
|
|
15 de marzo, viernes
|
LKS Lodz – Warta Poznan
|
|
3:0
|
|
Jastrzebie – Katowice
|
|
1:2
|
|
Bielsko Biala – Bytovia Bytow
|
|
3:1
|
|
Sandecja – Garbarnia Krakow
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Chojniczanka – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
Puszcza Niepolomice – Odra Opole
|
|
0:0
|
|
17 de marzo, domingo
|
Rakow Czestochowa – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
|
Jornada 25
|
22 de marzo, viernes
|
Garbarnia Krakow – Wigry Suwalki
|
|
0:0
|
|
Olsztyn – Rakow Czestochowa
|
|
1:1
|
|
23 de marzo, sábado
|
Warta Poznan – Tychy
|
|
1:1
|
|
2 de abril, martes
|
Bytovia Bytow – LKS Lodz
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Nieciecza – Jastrzebie
|
|
0:0
|
|
Stal Mielec – Sandecja
|
|
0:0
|
|
Katowice – Chojniczanka
|
|
2:2
|
|
Bielsko Biala – Puszcza Niepolomice
|
|
3:1
|
|
|
|
Jornada 26
|
28 de marzo, jueves
|
Puszcza Niepolomice – Chrobry Glogow
|
|
3:0
|
|
LKS Lodz – Bielsko Biala
|
|
3:0
|
|
29 de marzo, viernes
|
Chojniczanka – Nieciecza
|
|
1:1
|
|
Jastrzebie – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Katowice
|
|
0:4
|
|
Sandecja – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
Wigry Suwalki – Stal Mielec
|
|
0:1
|
|
Rakow Czestochowa – Garbarnia Krakow
|
|
1:0
|
|
Tychy – Bytovia Bytow
|
|
1:0
|
|
|
Jornada 27
|
5 de abril, viernes
|
Garbarnia Krakow – Jastrzebie
|
|
0:1
|
|
Bytovia Bytow – Sandecja
|
|
1:1
|
|
Nieciecza – Odra Opole
|
|
3:0
|
|
Katowice – Chrobry Glogow
|
|
2:2
|
|
Warta Poznan – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Bielsko Biala – Tychy
|
|
2:0
|
|
Olsztyn – Chojniczanka
|
|
0:0
|
|
LKS Lodz – Puszcza Niepolomice
|
|
0:1
|
|
Stal Mielec – Rakow Czestochowa
|
|
3:1
|
|
|
|
Jornada 28
|
12 de abril, viernes
|
Jastrzebie – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
12 de abril, viernes
|
Rakow Czestochowa – Warta Poznan
|
|
3:0
|
|
Puszcza Niepolomice – Katowice
|
|
1:2
|
|
Tychy – LKS Lodz
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Nieciecza
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Garbarnia Krakow
|
|
5:1
|
|
Wigry Suwalki – Bytovia Bytow
|
|
4:2
|
|
Sandecja – Bielsko Biala
|
|
2:0
|
|
Odra Opole – Olsztyn
|
|
2:2
|
|
|
Jornada 29
|
19 de abril, viernes
|
LKS Lodz – Sandecja
|
|
2:0
|
|
19 de abril, viernes
|
Garbarnia Krakow – Odra Opole
|
|
0:0
|
|
Bytovia Bytow – Rakow Czestochowa
|
|
2:2
|
|
Tychy – Puszcza Niepolomice
|
|
3:0
|
|
Nieciecza – Katowice
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – Jastrzebie
|
|
0:0
|
|
Bielsko Biala – Wigry Suwalki
|
|
3:3
|
|
Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
0:2
|
|
Stal Mielec – Chojniczanka
|
|
4:2
|
|
|
|
Jornada 30
|
23 de abril, martes
|
Puszcza Niepolomice – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Garbarnia Krakow
|
|
3:0
|
|
Chojniczanka – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – LKS Lodz
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Tychy
|
|
1:3
|
|
Odra Opole – Stal Mielec
|
|
1:1
|
|
Katowice – Olsztyn
|
|
1:1
|
|
Jastrzebie – Bytovia Bytow
|
|
4:0
|
|
Rakow Czestochowa – Bielsko Biala
|
|
2:0
|
|
|
Jornada 31
|
26 de abril, viernes
|
Bytovia Bytow – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Tychy – Wigry Suwalki
|
|
5:0
|
|
Sandecja – Puszcza Niepolomice
|
|
2:1
|
|
Warta Poznan – Odra Opole
|
|
2:1
|
|
Bielsko Biala – Jastrzebie
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Nieciecza
|
|
3:0
|
|
LKS Lodz – Rakow Czestochowa
|
|
2:0
|
|
28 de abril, domingo
|
Stal Mielec – Chrobry Glogow
|
|
5:1
|
|
29 de abril, lunes
|
Garbarnia Krakow – Katowice
|
|
0:2
|
|
|
|
Jornada 32
|
3 de mayo, viernes
|
Katowice – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
3 de mayo, viernes
|
Chrobry Glogow – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
Puszcza Niepolomice – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Rakow Czestochowa – Tychy
|
|
0:0
|
|
Chojniczanka – Bielsko Biala
|
|
2:2
|
|
Nieciecza – Garbarnia Krakow
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Sandecja
|
|
1:2
|
|
Odra Opole – Bytovia Bytow
|
|
2:1
|
|
Jastrzebie – LKS Lodz
|
|
0:2
|
|
|
Jornada 33
|
30 de abril, martes
|
Tychy – Jastrzebie
|
|
2:1
|
|
10 de mayo, viernes
|
Garbarnia Krakow – Olsztyn
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Puszcza Niepolomice
|
|
2:1
|
|
Sandecja – Rakow Czestochowa
|
|
2:2
|
|
Stal Mielec – Nieciecza
|
|
5:4
|
|
Warta Poznan – Katowice
|
|
0:1
|
|
Bielsko Biala – Odra Opole
|
|
3:1
|
|
LKS Lodz – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Bytovia Bytow – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
|
|
Jornada 34
|
17 de mayo, viernes
|
Puszcza Niepolomice – Garbarnia Krakow
|
|
3:2
|
|
Chrobry Glogow – Bielsko Biala
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Tychy
|
|
4:1
|
|
Nieciecza – Warta Poznan
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – LKS Lodz
|
|
3:3
|
|
Olsztyn – Stal Mielec
|
|
2:5
|
|
Jastrzebie – Sandecja
|
|
5:0
|
|
Katowice – Bytovia Bytow
|
|
1:2
|
|
Rakow Czestochowa – Wigry Suwalki
|
|
1:2
|
|
|