|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Round 12
|
16 June, Wednesday
|
San Martin SJ – Ferrocarril Oeste
|
|
1:1
|
|
Defensores Belgrano – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
Independiente R – Barracas Central
|
|
0:0
|
|
Atletico Rafaela – Instituto
|
|
0:1
|
|
Guillermo Brown – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:0
|
|
Brown de Adrogue – Tristan Suarez
|
|
2:1
|
|
Santamarina – All Boys
|
|
2:0
|
|
Villa Dalmine – Deportivo Moron
|
|
2:0
|
|
San Telmo – Guemes
|
|
1:1
|
|
|
|
|
|
|
|
Round 18
|
23 July, Friday
|
Independiente R – Villa Dalmine
|
|
1:1
|
|
Barracas Central – San Telmo
|
|
3:2
|
|
Tristan Suarez – Nicolas Almagro
|
|
1:1
|
|
Gimnasia de Jujuy – Santamarina
|
|
1:0
|
|
Guillermo Brown – Brown de Adrogue
|
|
0:3
|
|
Ferrocarril Oeste – Guemes
|
|
1:1
|
|
Atletico Rafaela – San Martin SJ
|
|
0:2
|
|
24 July, Saturday
|
Deportivo Moron – All Boys
|
|
3:0
|
|
Instituto – Defensores Belgrano
|
|
0:2
|
|
|
Round 19
|
30 July, Friday
|
Defensores Belgrano – Barracas Central
|
|
0:0
|
|
All Boys – Brown de Adrogue
|
|
1:1
|
|
San Martin SJ – Guillermo Brown
|
|
0:0
|
|
Villa Dalmine – Atletico Rafaela
|
|
1:0
|
|
31 July, Saturday
|
Nicolas Almagro – Gimnasia de Jujuy
|
|
2:2
|
|
Guemes – Tristan Suarez
|
|
0:0
|
|
Deportivo Moron – Ferrocarril Oeste
|
|
1:0
|
|
San Telmo – Independiente R
|
|
1:0
|
|
1 August, Sunday
|
Santamarina – Instituto
|
|
0:0
|
|
|
|
Round 20
|
6 August, Friday
|
Independiente R – Defensores Belgrano
|
|
1:1
|
|
Guillermo Brown – Villa Dalmine
|
|
1:1
|
|
Gimnasia de Jujuy – Guemes
|
|
1:1
|
|
Instituto – Nicolas Almagro
|
|
1:1
|
|
Brown de Adrogue – San Martin SJ
|
|
1:0
|
|
Tristan Suarez – Deportivo Moron
|
|
2:0
|
|
Barracas Central – Santamarina
|
|
2:2
|
|
Atletico Rafaela – San Telmo
|
|
2:2
|
|
11 August, Wednesday
|
Ferrocarril Oeste – All Boys
|
|
0:0
|
|
|
Round 21
|
13 August, Friday
|
All Boys – San Martin SJ
|
|
0:1
|
|
Santamarina – Independiente R
|
|
0:1
|
|
San Telmo – Guillermo Brown
|
|
1:2
|
|
Deportivo Moron – Gimnasia de Jujuy
|
|
2:0
|
|
Ferrocarril Oeste – Tristan Suarez
|
|
2:0
|
|
Villa Dalmine – Brown de Adrogue
|
|
1:0
|
|
Defensores Belgrano – Atletico Rafaela
|
|
2:0
|
|
Nicolas Almagro – Barracas Central
|
|
0:1
|
|
16 August, Monday
|
Guemes – Instituto
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 22
|
20 August, Friday
|
Atletico Rafaela – Santamarina
|
|
0:1
|
|
Barracas Central – Guemes
|
|
1:0
|
|
Brown de Adrogue – San Telmo
|
|
2:2
|
|
Tristan Suarez – All Boys
|
|
0:2
|
|
Instituto – Deportivo Moron
|
|
2:1
|
|
San Martin SJ – Villa Dalmine
|
|
1:0
|
|
Guillermo Brown – Defensores Belgrano
|
|
1:1
|
|
Gimnasia de Jujuy – Ferrocarril Oeste
|
|
0:0
|
|
Independiente R – Nicolas Almagro
|
|
1:1
|
|
|
Round 23
|
27 August, Friday
|
San Telmo – San Martin SJ
|
|
2:1
|
|
Santamarina – Guillermo Brown
|
|
1:1
|
|
Ferrocarril Oeste – Instituto
|
|
3:1
|
|
All Boys – Villa Dalmine
|
|
0:0
|
|
Deportivo Moron – Barracas Central
|
|
2:0
|
|
Defensores Belgrano – Brown de Adrogue
|
|
0:3
|
|
Guemes – Independiente R
|
|
0:2
|
|
Nicolas Almagro – Atletico Rafaela
|
|
1:0
|
|
Tristan Suarez – Gimnasia de Jujuy
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 24
|
3 September, Friday
|
Instituto – Tristan Suarez
|
|
1:2
|
|
Independiente R – Deportivo Moron
|
|
2:0
|
|
Guillermo Brown – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
Gimnasia de Jujuy – All Boys
|
|
1:0
|
|
Brown de Adrogue – Santamarina
|
|
2:0
|
|
San Martin SJ – Defensores Belgrano
|
|
1:0
|
|
Atletico Rafaela – Guemes
|
|
1:1
|
|
Barracas Central – Ferrocarril Oeste
|
|
0:0
|
|
Villa Dalmine – San Telmo
|
|
3:3
|
|
|
Round 25
|
10 September, Friday
|
Santamarina – San Martin SJ
|
|
0:0
|
|
Ferrocarril Oeste – Independiente R
|
|
6:0
|
|
Gimnasia de Jujuy – Instituto
|
|
2:0
|
|
Deportivo Moron – Atletico Rafaela
|
|
0:0
|
|
All Boys – San Telmo
|
|
3:0
|
|
Nicolas Almagro – Brown de Adrogue
|
|
5:0
|
|
Tristan Suarez – Barracas Central
|
|
2:2
|
|
Guemes – Guillermo Brown
|
|
0:3
|
|
Defensores Belgrano – Villa Dalmine
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 26
|
17 September, Friday
|
Villa Dalmine – Santamarina
|
|
1:0
|
|
San Telmo – Defensores Belgrano
|
|
0:0
|
|
Instituto – All Boys
|
|
1:2
|
|
Independiente R – Tristan Suarez
|
|
1:2
|
|
Guillermo Brown – Deportivo Moron
|
|
0:1
|
|
San Martin SJ – Nicolas Almagro
|
|
1:1
|
|
Brown de Adrogue – Guemes
|
|
1:3
|
|
Barracas Central – Gimnasia de Jujuy
|
|
1:1
|
|
Atletico Rafaela – Ferrocarril Oeste
|
|
1:1
|
|
|
Round 27
|
24 September, Friday
|
Santamarina – San Telmo
|
|
0:2
|
|
Instituto – Barracas Central
|
|
1:0
|
|
Gimnasia de Jujuy – Independiente R
|
|
1:1
|
|
Ferrocarril Oeste – Guillermo Brown
|
|
0:0
|
|
Guemes – San Martin SJ
|
|
1:0
|
|
Tristan Suarez – Atletico Rafaela
|
|
1:2
|
|
Nicolas Almagro – Villa Dalmine
|
|
1:2
|
|
28 September, Tuesday
|
Deportivo Moron – Brown de Adrogue
|
|
0:2
|
|
29 September, Wednesday
|
All Boys – Defensores Belgrano
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 28
|
30 September, Thursday
|
Villa Dalmine – Guemes
|
|
2:1
|
|
San Telmo – Nicolas Almagro
|
|
2:1
|
|
1 October, Friday
|
Barracas Central – All Boys
|
|
2:1
|
|
San Martin SJ – Deportivo Moron
|
|
1:1
|
|
Atletico Rafaela – Gimnasia de Jujuy
|
|
2:0
|
|
Guillermo Brown – Tristan Suarez
|
|
0:0
|
|
2 October, Saturday
|
Brown de Adrogue – Ferrocarril Oeste
|
|
1:3
|
|
Independiente R – Instituto
|
|
2:1
|
|
3 October, Sunday
|
Defensores Belgrano – Santamarina
|
|
0:0
|
|
|
Round 29
|
7 October, Thursday
|
Guemes – San Telmo
|
|
1:1
|
|
8 October, Friday
|
Instituto – Atletico Rafaela
|
|
2:1
|
|
Deportivo Moron – Villa Dalmine
|
|
0:2
|
|
Tristan Suarez – Brown de Adrogue
|
|
2:2
|
|
Barracas Central – Independiente R
|
|
1:3
|
|
Nicolas Almagro – Defensores Belgrano
|
|
2:0
|
|
Gimnasia de Jujuy – Guillermo Brown
|
|
3:1
|
|
10 October, Sunday
|
Ferrocarril Oeste – San Martin SJ
|
|
3:2
|
|
All Boys – Santamarina
|
|
0:0
|
|
|
|
Round 30
|
15 October, Friday
|
Santamarina – Nicolas Almagro
|
|
1:1
|
|
Defensores Belgrano – Guemes
|
|
1:0
|
|
Brown de Adrogue – Gimnasia de Jujuy
|
|
1:1
|
|
Atletico Rafaela – Barracas Central
|
|
0:2
|
|
16 October, Saturday
|
San Martin SJ – Tristan Suarez
|
|
4:0
|
|
Guillermo Brown – Instituto
|
|
1:1
|
|
Independiente R – All Boys
|
|
2:2
|
|
17 October, Sunday
|
San Telmo – Deportivo Moron
|
|
0:1
|
|
20 October, Wednesday
|
Villa Dalmine – Ferrocarril Oeste
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 32
|
29 October, Friday
|
Villa Dalmine – Gimnasia de Jujuy
|
|
1:1
|
|
San Martin SJ – Instituto
|
|
1:0
|
|
Atletico Rafaela – All Boys
|
|
2:0
|
|
Santamarina – Deportivo Moron
|
|
2:0
|
|
30 October, Saturday
|
San Telmo – Tristan Suarez
|
|
0:1
|
|
Guillermo Brown – Independiente R
|
|
0:2
|
|
Defensores Belgrano – Ferrocarril Oeste
|
|
0:2
|
|
Brown de Adrogue – Barracas Central
|
|
1:2
|
|
31 October, Sunday
|
Nicolas Almagro – Guemes
|
|
0:0
|
|
|
Round 33
|
5 November, Friday
|
Instituto – Villa Dalmine
|
|
1:1
|
|
Atletico Rafaela – Guillermo Brown
|
|
0:1
|
|
Tristan Suarez – Defensores Belgrano
|
|
0:0
|
|
6 November, Saturday
|
Gimnasia de Jujuy – San Telmo
|
|
2:1
|
|
Deportivo Moron – Nicolas Almagro
|
|
1:0
|
|
Barracas Central – San Martin SJ
|
|
3:0
|
|
All Boys – Guemes
|
|
1:2
|
|
7 November, Sunday
|
Ferrocarril Oeste – Santamarina
|
|
2:0
|
|
8 November, Monday
|
Independiente R – Brown de Adrogue
|
|
2:1
|
|
|
|
Round 34
|
11 November, Thursday
|
Guillermo Brown – All Boys
|
|
1:0
|
|
14 November, Sunday
|
Santamarina – Tristan Suarez
|
|
0:0
|
|
San Telmo – Instituto
|
|
0:1
|
|
Defensores Belgrano – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:1
|
|
Guemes – Deportivo Moron
|
|
1:2
|
|
San Martin SJ – Independiente R
|
|
0:1
|
|
Brown de Adrogue – Atletico Rafaela
|
|
2:1
|
|
Nicolas Almagro – Ferrocarril Oeste
|
|
2:3
|
|
Villa Dalmine – Barracas Central
|
|
1:3
|
|
|