|
|
|
|
|
Round 6
|
16 August, Friday
|
DAC – Dukla B-B
|
|
1:1
|
|
Senica – Kosice
|
|
1:0
|
|
Spartak Trnava – Zilina
|
|
1:0
|
|
Trencin – Spartak Myjava
|
|
2:3
|
|
Nitra – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:3
|
|
17 August, Saturday
|
Slovan Bratislava – Ruzomberok
|
|
3:2
|
|
|
Round 7
|
22 August, Thursday
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Trnava
|
|
2:0
|
|
Spartak Myjava – DAC
|
|
4:1
|
|
23 August, Friday
|
Dukla B-B – Nitra
|
|
4:0
|
|
Kosice – Trencin
|
|
0:1
|
|
Ruzomberok – Senica
|
|
1:1
|
|
Zilina – Slovan Bratislava
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 8
|
30 August, Friday
|
Senica – Zilina
|
|
2:1
|
|
30 August, Friday
|
Spartak Myjava – Kosice
|
|
1:0
|
|
DAC – Nitra
|
|
1:0
|
|
Spartak Trnava – Dukla B-B
|
|
2:1
|
|
Trencin – Ruzomberok
|
|
0:1
|
|
31 August, Saturday
|
Slovan Bratislava – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:0
|
|
|
Round 9
|
12 September, Thursday
|
Nitra – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
13 September, Friday
|
Dukla B-B – Slovan Bratislava
|
|
2:4
|
|
Kosice – DAC
|
|
4:1
|
|
Ruzomberok – Spartak Myjava
|
|
0:3
|
|
ViOn Zlate Moravce – Senica
|
|
2:2
|
|
Zilina – Trencin
|
|
1:3
|
|
|
|
Round 10
|
16 September, Monday
|
Spartak Myjava – Zilina
|
|
1:1
|
|
DAC – Spartak Trnava
|
|
1:4
|
|
Senica – Dukla B-B
|
|
1:1
|
|
Kosice – Ruzomberok
|
|
2:2
|
|
Trencin – ViOn Zlate Moravce
|
|
5:0
|
|
17 September, Tuesday
|
Slovan Bratislava – Nitra
|
|
5:0
|
|
|
Round 11
|
19 September, Thursday
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Myjava
|
|
1:0
|
|
20 September, Friday
|
Dukla B-B – Trencin
|
|
2:2
|
|
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
|
|
1:3
|
|
Ruzomberok – DAC
|
|
2:0
|
|
Nitra – Senica
|
|
1:0
|
|
Zilina – Kosice
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 12
|
27 September, Friday
|
DAC – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
Spartak Trnava – Senica
|
|
1:0
|
|
Nitra – Trencin
|
|
1:1
|
|
ViOn Zlate Moravce – Kosice
|
|
1:1
|
|
Zilina – Ruzomberok
|
|
2:3
|
|
28 September, Saturday
|
Dukla B-B – Spartak Myjava
|
|
1:0
|
|
|
Round 13
|
3 October, Thursday
|
Senica – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
4 October, Friday
|
Spartak Myjava – Nitra
|
|
4:0
|
|
Kosice – Dukla B-B
|
|
3:1
|
|
Trencin – Spartak Trnava
|
|
2:2
|
|
Ruzomberok – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:3
|
|
Zilina – DAC
|
|
0:0
|
|
|
|
Round 14
|
17 October, Thursday
|
Slovan Bratislava – Trencin
|
|
0:3
|
|
18 October, Friday
|
DAC – Senica
|
|
0:2
|
|
Dukla B-B – Ruzomberok
|
|
0:1
|
|
Spartak Trnava – Spartak Myjava
|
|
0:1
|
|
Nitra – Kosice
|
|
2:3
|
|
ViOn Zlate Moravce – Zilina
|
|
2:0
|
|
|
Round 15
|
25 October, Friday
|
Spartak Myjava – Slovan Bratislava
|
|
2:2
|
|
Kosice – Spartak Trnava
|
|
1:3
|
|
Ruzomberok – Nitra
|
|
4:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – DAC
|
|
1:0
|
|
Zilina – Dukla B-B
|
|
1:2
|
|
26 October, Saturday
|
Trencin – Senica
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 16
|
1 November, Friday
|
DAC – Trencin
|
|
1:0
|
|
Dukla B-B – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:1
|
|
Senica – Spartak Myjava
|
|
3:1
|
|
Spartak Trnava – Ruzomberok
|
|
1:4
|
|
Nitra – Zilina
|
|
0:2
|
|
2 November, Saturday
|
Slovan Bratislava – Kosice
|
|
1:1
|
|
|
Round 17
|
8 November, Friday
|
Spartak Myjava – Trencin
|
|
1:3
|
|
Dukla B-B – DAC
|
|
5:1
|
|
Kosice – Senica
|
|
3:1
|
|
ViOn Zlate Moravce – Nitra
|
|
3:0
|
|
9 November, Saturday
|
Zilina – Spartak Trnava
|
|
0:0
|
|
Ruzomberok – Slovan Bratislava
|
|
2:3
|
|
|
|
Round 18
|
22 November, Friday
|
DAC – Spartak Myjava
|
|
0:3
|
|
Senica – Ruzomberok
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – ViOn Zlate Moravce
|
|
3:2
|
|
Trencin – Kosice
|
|
5:0
|
|
Nitra – Dukla B-B
|
|
2:0
|
|
23 November, Saturday
|
Slovan Bratislava – Zilina
|
|
2:1
|
|
|
Round 19
|
28 November, Thursday
|
Nitra – DAC
|
|
0:0
|
|
29 November, Friday
|
Dukla B-B – Spartak Trnava
|
|
0:0
|
|
Kosice – Spartak Myjava
|
|
2:1
|
|
Ruzomberok – Trencin
|
|
1:2
|
|
ViOn Zlate Moravce – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
Zilina – Senica
|
|
1:3
|
|
|
|
Round 20
|
28 February, Friday
|
Spartak Myjava – Ruzomberok
|
|
0:3
|
|
DAC – Kosice
|
|
0:0
|
|
Senica – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – Nitra
|
|
0:0
|
|
Slovan Bratislava – Dukla B-B
|
|
2:0
|
|
Trencin – Zilina
|
|
2:1
|
|
|
Round 21
|
7 March, Friday
|
Dukla B-B – Senica
|
|
3:1
|
|
Spartak Trnava – DAC
|
|
1:2
|
|
Ruzomberok – Kosice
|
|
0:3
|
|
ViOn Zlate Moravce – Trencin
|
|
1:2
|
|
Zilina – Spartak Myjava
|
|
2:2
|
|
9 March, Sunday
|
Nitra – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
|
|
Round 22
|
31 December, Tuesday
|
Spartak Myjava – ViOn Zlate Moravce
|
|
0:0
|
|
14 March, Friday
|
DAC – Ruzomberok
|
|
2:0
|
|
Senica – Nitra
|
|
2:1
|
|
Kosice – Zilina
|
|
1:0
|
|
15 March, Saturday
|
Slovan Bratislava – Spartak Trnava
|
|
2:0
|
|
16 March, Sunday
|
Trencin – Dukla B-B
|
|
3:1
|
|
|
Round 23
|
21 March, Friday
|
Spartak Myjava – Dukla B-B
|
|
2:1
|
|
Slovan Bratislava – DAC
|
|
2:1
|
|
Kosice – ViOn Zlate Moravce
|
|
0:0
|
|
Trencin – Nitra
|
|
1:1
|
|
Ruzomberok – Zilina
|
|
3:2
|
|
23 March, Sunday
|
Senica – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
|
|
Round 24
|
28 March, Friday
|
DAC – Zilina
|
|
2:1
|
|
Dukla B-B – Kosice
|
|
0:1
|
|
Spartak Trnava – Trencin
|
|
3:1
|
|
Nitra – Spartak Myjava
|
|
3:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – Ruzomberok
|
|
1:0
|
|
30 March, Sunday
|
Slovan Bratislava – Senica
|
|
2:0
|
|
|
Round 25
|
4 April, Friday
|
Spartak Myjava – Spartak Trnava
|
|
0:3
|
|
Senica – DAC
|
|
3:3
|
|
Kosice – Nitra
|
|
1:0
|
|
Trencin – Slovan Bratislava
|
|
0:1
|
|
Ruzomberok – Dukla B-B
|
|
0:1
|
|
6 April, Sunday
|
Zilina – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
|
|
Round 26
|
11 April, Friday
|
DAC – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
Senica – Trencin
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – Kosice
|
|
1:0
|
|
Slovan Bratislava – Spartak Myjava
|
|
0:1
|
|
Nitra – Ruzomberok
|
|
3:1
|
|
13 April, Sunday
|
Dukla B-B – Zilina
|
|
4:1
|
|
|
Round 27
|
18 April, Friday
|
Spartak Myjava – Senica
|
|
2:0
|
|
Kosice – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
Trencin – DAC
|
|
3:0
|
|
Zilina – Nitra
|
|
3:0
|
|
19 April, Saturday
|
ViOn Zlate Moravce – Dukla B-B
|
|
1:3
|
|
Ruzomberok – Spartak Trnava
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 28
|
25 April, Friday
|
DAC – Dukla B-B
|
|
4:0
|
|
Senica – Kosice
|
|
3:2
|
|
Spartak Trnava – Zilina
|
|
3:1
|
|
Slovan Bratislava – Ruzomberok
|
|
1:2
|
|
Nitra – ViOn Zlate Moravce
|
|
0:3
|
|
27 April, Sunday
|
Trencin – Spartak Myjava
|
|
4:1
|
|
|
Round 29
|
2 May, Friday
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Trnava
|
|
1:2
|
|
Ruzomberok – Senica
|
|
0:0
|
|
Dukla B-B – Nitra
|
|
0:0
|
|
Spartak Myjava – DAC
|
|
1:1
|
|
3 May, Saturday
|
Kosice – Trencin
|
|
1:1
|
|
4 May, Sunday
|
Zilina – Slovan Bratislava
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 30
|
9 May, Friday
|
Spartak Myjava – Kosice
|
|
0:1
|
|
Senica – Zilina
|
|
1:4
|
|
Spartak Trnava – Dukla B-B
|
|
0:1
|
|
Slovan Bratislava – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:0
|
|
Trencin – Ruzomberok
|
|
3:0
|
|
10 May, Saturday
|
DAC – Nitra
|
|
1:1
|
|
|
Round 31
|
15 May, Thursday
|
Nitra – Spartak Trnava
|
|
3:0
|
|
16 May, Friday
|
Dukla B-B – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
Kosice – DAC
|
|
2:1
|
|
Ruzomberok – Spartak Myjava
|
|
5:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – Senica
|
|
2:1
|
|
Zilina – Trencin
|
|
0:1
|
|
|
|
Round 32
|
19 May, Monday
|
Spartak Myjava – Zilina
|
|
0:1
|
|
DAC – Spartak Trnava
|
|
1:0
|
|
Senica – Dukla B-B
|
|
1:1
|
|
Slovan Bratislava – Nitra
|
|
2:1
|
|
Kosice – Ruzomberok
|
|
1:2
|
|
Trencin – ViOn Zlate Moravce
|
|
3:1
|
|
|
Round 33
|
30 May, Friday
|
Zilina – Kosice
|
|
3:2
|
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Myjava
|
|
1:2
|
|
Nitra – Senica
|
|
2:0
|
|
Ruzomberok – DAC
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
Dukla B-B – Trencin
|
|
2:2
|
|
|