Round 1
|
10 September, Thursday
|
CSKA Moskva U19 – Rubin U19
|
|
2:1
|
|
Akhmat U19 – Rotor U19
|
|
2:0
|
|
Akademiya Konoplev U19 – Ufa U19
|
|
0:0
|
|
Tambov U19 – Sochi U19
|
|
2:0
|
|
UOR-5 U19 – Strogino U19
|
|
2:1
|
|
Arsenal Tula U19 – Spartak M U19
|
|
1:0
|
|
Chertanovo U19 – Dynamo Moscow U19
|
|
1:3
|
|
Khimki U19 – Ural U19
|
|
1:2
|
|
Krasnodar U19 – Rostov U19
|
|
2:1
|
|
Zenit U19 – Lokomotiv Moskva U19
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 2
|
15 September, Tuesday
|
Akhmat U19 – Tambov U19
|
|
1:0
|
|
Rotor U19 – Dynamo Moscow U19
|
|
3:0
|
|
Akademiya Konoplev U19 – UOR-5 U19
|
|
0:4
|
|
Ufa U19 – Zenit U19
|
|
0:2
|
|
Lokomotiv Moskva U19 – Ural U19
|
|
4:0
|
|
Rubin U19 – Strogino U19
|
|
3:0
|
|
Sochi U19 – Arsenal Tula U19
|
|
0:0
|
|
Khimki U19 – CSKA Moskva U19
|
|
0:3
|
|
Spartak M U19 – Rostov U19
|
|
4:1
|
|
Krasnodar U19 – Chertanovo U19
|
|
0:2
|
|
|
Round 3
|
21 September, Monday
|
Arsenal Tula U19 – Chertanovo U19
|
|
0:0
|
|
22 September, Tuesday
|
Rotor U19 – Krasnodar U19
|
|
0:4
|
|
Ural U19 – Akademiya Konoplev U19
|
|
3:0
|
|
Lokomotiv Moskva U19 – Rubin U19
|
|
0:1
|
|
Strogino U19 – Khimki U19
|
|
2:0
|
|
Dynamo Moscow U19 – Akhmat U19
|
|
2:2
|
|
Rostov U19 – Sochi U19
|
|
2:1
|
|
Spartak M U19 – Tambov U19
|
|
3:1
|
|
Zenit U19 – UOR-5 U19
|
|
2:0
|
|
CSKA Moskva U19 – Ufa U19
|
|
1:4
|
|
|
|
Round 4
|
28 September, Monday
|
Akhmat U19 – Sochi U19
|
|
1:2
|
|
Akademiya Konoplev U19 – Khimki U19
|
|
0:3
|
|
Ural U19 – Strogino U19
|
|
2:1
|
|
Tambov U19 – Rotor U19
|
|
2:2
|
|
Ufa U19 – Lokomotiv Moskva U19
|
|
1:3
|
|
Rubin U19 – Zenit U19
|
|
1:2
|
|
UOR-5 U19 – CSKA Moskva U19
|
|
1:2
|
|
Chertanovo U19 – Rostov U19
|
|
1:1
|
|
Dynamo Moscow U19 – Arsenal Tula U19
|
|
1:1
|
|
Krasnodar U19 – Spartak M U19
|
|
1:1
|
|
|
Round 5
|
2 October, Friday
|
Rotor U19 – Spartak M U19
|
|
0:1
|
|
Lokomotiv Moskva U19 – UOR-5 U19
|
|
1:0
|
|
Strogino U19 – Zenit U19
|
|
1:4
|
|
Sochi U19 – Dynamo Moscow U19
|
|
1:1
|
|
Chertanovo U19 – Tambov U19
|
|
3:4
|
|
Khimki U19 – Rubin U19
|
|
0:3
|
|
Krasnodar U19 – Arsenal Tula U19
|
|
4:1
|
|
CSKA Moskva U19 – Akademiya Konoplev U19
|
|
3:0
|
|
3 October, Saturday
|
Ufa U19 – Ural U19
|
|
2:0
|
|
Rostov U19 – Akhmat U19
|
|
0:1
|
|
|
|
Round 6
|
15 October, Thursday
|
Spartak M U19 – Chertanovo U19
|
|
2:0
|
|
16 October, Friday
|
Tambov U19 – Rostov U19
|
|
1:4
|
|
Strogino U19 – Akademiya Konoplev U19
|
|
3:0
|
|
Rubin U19 – Ural U19
|
|
2:0
|
|
Sochi U19 – Rotor U19
|
|
3:1
|
|
UOR-5 U19 – Ufa U19
|
|
0:0
|
|
Arsenal Tula U19 – Akhmat U19
|
|
0:3
|
|
Dynamo Moscow U19 – Krasnodar U19
|
|
1:3
|
|
Zenit U19 – Khimki U19
|
|
3:0
|
|
CSKA Moskva U19 – Lokomotiv Moskva U19
|
|
1:1
|
|
|
Round 7
|
21 October, Wednesday
|
Chertanovo U19 – Sochi U19
|
|
0:0
|
|
22 October, Thursday
|
Akhmat U19 – Spartak M U19
|
|
0:0
|
|
Krasnodar U19 – Tambov U19
|
|
5:1
|
|
23 October, Friday
|
Rotor U19 – Arsenal Tula U19
|
|
0:1
|
|
Akademiya Konoplev U19 – Zenit U19
|
|
1:5
|
|
Ural U19 – CSKA Moskva U19
|
|
0:5
|
|
Ufa U19 – Rubin U19
|
|
0:1
|
|
Lokomotiv Moskva U19 – Strogino U19
|
|
4:0
|
|
Khimki U19 – UOR-5 U19
|
|
2:1
|
|
Rostov U19 – Dynamo Moscow U19
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 8
|
27 October, Tuesday
|
Rotor U19 – Chertanovo U19
|
|
1:1
|
|
Akademiya Konoplev U19 – Lokomotiv Moskva U19
|
|
0:2
|
|
Strogino U19 – CSKA Moskva U19
|
|
1:5
|
|
Dynamo Moscow U19 – Tambov U19
|
|
4:2
|
|
Spartak M U19 – Sochi U19
|
|
3:1
|
|
Zenit U19 – Ural U19
|
|
4:0
|
|
28 October, Wednesday
|
Ufa U19 – Khimki U19
|
|
7:6
|
|
29 October, Thursday
|
Akhmat U19 – Krasnodar U19
|
|
2:2
|
|
30 October, Friday
|
UOR-5 U19 – Rubin U19
|
|
1:2
|
|
Arsenal Tula U19 – Rostov U19
|
|
3:3
|
|
|
Round 9
|
3 November, Tuesday
|
Ural U19 – UOR-5 U19
|
|
1:3
|
|
Tambov U19 – Arsenal Tula U19
|
|
4:1
|
|
Lokomotiv Moskva U19 – Khimki U19
|
|
1:0
|
|
Strogino U19 – Ufa U19
|
|
3:0
|
|
Rubin U19 – Akademiya Konoplev U19
|
|
1:0
|
|
Sochi U19 – Krasnodar U19
|
|
2:0
|
|
Rostov U19 – Rotor U19
|
|
3:1
|
|
Spartak M U19 – Dynamo Moscow U19
|
|
4:2
|
|
CSKA Moskva U19 – Zenit U19
|
|
0:1
|
|
4 November, Wednesday
|
Chertanovo U19 – Akhmat U19
|
|
1:3
|
|
|
|
Round 10
|
18 November, Wednesday
|
Rostov U19 – Chertanovo U19
|
|
2:1
|
|
Krasnodar U19 – Rotor U19
|
|
2:0
|
|
19 November, Thursday
|
Arsenal Tula U19 – Dynamo Moscow U19
|
|
1:3
|
|
Sochi U19 – Akhmat U19
|
|
0:0
|
|
20 November, Friday
|
Akademiya Konoplev U19 – Ural U19
|
|
0:0
|
|
Tambov U19 – Spartak M U19
|
|
0:3
|
|
Ufa U19 – CSKA Moskva U19
|
|
1:5
|
|
UOR-5 U19 – Lokomotiv Moskva U19
|
|
0:3
|
|
Khimki U19 – Strogino U19
|
|
1:1
|
|
Zenit U19 – Rubin U19
|
|
1:0
|
|
|
Round 11
|
24 November, Tuesday
|
Akhmat U19 – Rostov U19
|
|
2:1
|
|
Rotor U19 – Tambov U19
|
|
1:2
|
|
Akademiya Konoplev U19 – CSKA Moskva U19
|
|
1:2
|
|
Ural U19 – Khimki U19
|
|
3:1
|
|
Ufa U19 – UOR-5 U19
|
|
0:0
|
|
Rubin U19 – Lokomotiv Moskva U19
|
|
1:1
|
|
Arsenal Tula U19 – Sochi U19
|
|
1:1
|
|
Dynamo Moscow U19 – Chertanovo U19
|
|
11:3
|
|
Spartak M U19 – Krasnodar U19
|
|
0:1
|
|
Zenit U19 – Strogino U19
|
|
4:0
|
|
|
|
Round 12
|
30 November, Monday
|
Chertanovo U19 – Spartak M U19
|
|
1:4
|
|
Rostov U19 – Krasnodar U19
|
|
0:1
|
|
1 December, Tuesday
|
Akhmat U19 – Arsenal Tula U19
|
|
3:0
|
|
Lokomotiv Moskva U19 – Ufa U19
|
|
3:0
|
|
Strogino U19 – Rubin U19
|
|
1:1
|
|
Sochi U19 – Tambov U19
|
|
2:1
|
|
UOR-5 U19 – Zenit U19
|
|
0:5
|
|
Khimki U19 – Akademiya Konoplev U19
|
|
1:0
|
|
Dynamo Moscow U19 – Rotor U19
|
|
3:3
|
|
CSKA Moskva U19 – Ural U19
|
|
4:1
|
|
|
Round 13
|
8 December, Tuesday
|
Ural U19 – Rubin U19
|
|
1:2
|
|
Tambov U19 – Dynamo Moscow U19
|
|
2:4
|
|
Lokomotiv Moskva U19 – Akademiya Konoplev U19
|
|
6:0
|
|
Sochi U19 – Chertanovo U19
|
|
4:1
|
|
UOR-5 U19 – Khimki U19
|
|
2:2
|
|
Arsenal Tula U19 – Rotor U19
|
|
1:0
|
|
Rostov U19 – Spartak M U19
|
|
4:1
|
|
Krasnodar U19 – Akhmat U19
|
|
1:0
|
|
Zenit U19 – Ufa U19
|
|
4:0
|
|
CSKA Moskva U19 – Strogino U19
|
|
4:1
|
|
|
|
Round 14
|
12 December, Saturday
|
Spartak M U19 – Arsenal Tula U19
|
|
1:0
|
|
14 December, Monday
|
Akhmat U19 – Chertanovo U19
|
|
5:1
|
|
Rotor U19 – Sochi U19
|
|
0:2
|
|
Ural U19 – Lokomotiv Moskva U19
|
|
1:5
|
|
Strogino U19 – UOR-5 U19
|
|
4:1
|
|
Rubin U19 – CSKA Moskva U19
|
|
1:2
|
|
Khimki U19 – Ufa U19
|
|
2:5
|
|
Rostov U19 – Tambov U19
|
|
1:1
|
|
Krasnodar U19 – Dynamo Moscow U19
|
|
3:0
|
|
Zenit U19 – Akademiya Konoplev U19
|
|
5:0
|
|
|
Round 15
|
22 February, Monday
|
Arsenal Tula U19 – Krasnodar U19
|
|
1:3
|
|
23 February, Tuesday
|
Dynamo Moscow U19 – Spartak M U19
|
|
0:1
|
|
Sochi U19 – Rostov U19
|
|
1:1
|
|
Strogino U19 – Ural U19
|
|
4:0
|
|
25 February, Thursday
|
Lokomotiv Moskva U19 – Zenit U19
|
|
1:1
|
|
CSKA Moskva U19 – Khimki U19
|
|
4:1
|
|
26 February, Friday
|
Tambov U19 – Akhmat U19
|
|
2:5
|
|
27 February, Saturday
|
Chertanovo U19 – Rotor U19
|
|
2:1
|
|
5 March, Friday
|
UOR-5 U19 – Akademiya Konoplev U19
|
|
1:1
|
|
Rubin U19 – Ufa U19
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 16
|
26 February, Friday
|
UOR-5 U19 – Ural U19
|
|
2:0
|
|
1 March, Monday
|
Ufa U19 – Strogino U19
|
|
0:0
|
|
2 March, Tuesday
|
Rostov U19 – Arsenal Tula U19
|
|
1:1
|
|
Akhmat U19 – Dynamo Moscow U19
|
|
2:1
|
|
Akademiya Konoplev U19 – Rubin U19
|
|
2:1
|
|
Tambov U19 – Chertanovo U19
|
|
2:1
|
|
Khimki U19 – Lokomotiv Moskva U19
|
|
1:0
|
|
Spartak M U19 – Rotor U19
|
|
1:1
|
|
Krasnodar U19 – Sochi U19
|
|
2:1
|
|
Zenit U19 – CSKA Moskva U19
|
|
2:4
|
|
|
Round 17
|
8 March, Monday
|
Spartak M U19 – Akhmat U19
|
|
3:0
|
|
9 March, Tuesday
|
Akademiya Konoplev U19 – Strogino U19
|
|
1:3
|
|
Ural U19 – Ufa U19
|
|
2:2
|
|
Rubin U19 – UOR-5 U19
|
|
1:1
|
|
Arsenal Tula U19 – Tambov U19
|
|
6:1
|
|
Chertanovo U19 – Krasnodar U19
|
|
1:3
|
|
Khimki U19 – Zenit U19
|
|
1:3
|
|
Dynamo Moscow U19 – Sochi U19
|
|
2:3
|
|
12 March, Friday
|
Rotor U19 – Rostov U19
|
|
0:5
|
|
Lokomotiv Moskva U19 – CSKA Moskva U19
|
|
0:1
|
|
|
|
Round 18
|
16 March, Tuesday
|
Ural U19 – Zenit U19
|
|
2:4
|
|
Tambov U19 – Krasnodar U19
|
|
0:1
|
|
Ufa U19 – Akademiya Konoplev U19
|
|
2:1
|
|
Strogino U19 – Lokomotiv Moskva U19
|
|
3:1
|
|
Rubin U19 – Khimki U19
|
|
1:0
|
|
Sochi U19 – Spartak M U19
|
|
0:1
|
|
Chertanovo U19 – Arsenal Tula U19
|
|
0:4
|
|
Dynamo Moscow U19 – Rostov U19
|
|
3:0
|
|
CSKA Moskva U19 – UOR-5 U19
|
|
3:0
|
|
Rotor U19 – Akhmat U19
|
|
0:0
|
|
|