Дата
|
тур
|
Гра
|
Рахунок
|
5 лютого 2024
|
1
|
Гімназія Мендоза – Дефенсорес Бельграно
|
0:1
|
|
12 лютого 2024
|
2
|
Чако Фор Евер – Гімназія Мендоза
|
1:1
|
|
20 лютого 2024
|
3
|
Гімназія Мендоза – Сан-Тельмо
|
1:1
|
|
26 лютого 2024
|
4
|
Атлетіко Рафаэла – Гімназія Мендоза
|
4:1
|
|
5 березня 2024
|
5
|
Гімназія Мендоза – Депортиво Мадрин
|
2:1
|
|
10 березня 2024
|
6
|
Дефенсорес Унідос – Гімназія Мендоза
|
3:1
|
|
18 березня 2024
|
7
|
Гімназія Мендоза – Атланта
|
2:1
|
|
25 березня 2024
|
8
|
Алміранте Браун – Гімназія Мендоза
|
0:0
|
|
30 березня 2024
|
9
|
Гімназія Мендоза – Колон Санта Фе
|
2:0
|
|
8 квітня 2024
|
10
|
Ріо-Куарто – Гімназія Мендоза
|
1:1
|
|
13 квітня 2024
|
11
|
Гімназія Мендоза – Альдосіві
|
2:3
|
|
21 квітня 2024
|
12
|
Атлетико Митре – Гімназія Мендоза
|
0:1
|
|
28 квітня 2024
|
13
|
Гімназія Мендоза – Химнасиа и Тиро
|
0:0
|
|
4 травня 2024
|
14
|
Гімназія Мендоза – Депортиво Майпу
|
0:1
|
|
12 травня 2024
|
15
|
Нуэва Чикаго – Гімназія Мендоза
|
2:1
|
|
19 травня 2024
|
16
|
Гімназія Мендоза – Депортиво Морон
|
2:1
|
|
28 травня 2024
|
17
|
Темперлей – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
1 червня 2024
|
18
|
Гімназія Мендоза – Браун де Адроге
|
- : -
|
|
8 червня 2024
|
19
|
Альмагро – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
15 червня 2024
|
20
|
Дефенсорес Бельграно – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
22 червня 2024
|
21
|
Гімназія Мендоза – Чако Фор Евер
|
- : -
|
|
29 червня 2024
|
22
|
Сан-Тельмо – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
6 липня 2024
|
23
|
Гімназія Мендоза – Атлетіко Рафаэла
|
- : -
|
|
13 липня 2024
|
24
|
Депортиво Мадрин – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
20 липня 2024
|
25
|
Гімназія Мендоза – Дефенсорес Унідос
|
- : -
|
|
27 липня 2024
|
26
|
Атланта – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
3 серпня 2024
|
27
|
Гімназія Мендоза – Алміранте Браун
|
- : -
|
|
10 серпня 2024
|
28
|
Колон Санта Фе – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
17 серпня 2024
|
29
|
Гімназія Мендоза – Ріо-Куарто
|
- : -
|
|
24 серпня 2024
|
30
|
Альдосіві – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
31 серпня 2024
|
31
|
Гімназія Мендоза – Атлетико Митре
|
- : -
|
|
7 вересня 2024
|
32
|
Химнасиа и Тиро – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
14 вересня 2024
|
33
|
Депортиво Майпу – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
21 вересня 2024
|
34
|
Гімназія Мендоза – Нуэва Чикаго
|
- : -
|
|
28 вересня 2024
|
35
|
Депортиво Морон – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
5 жовтня 2024
|
36
|
Гімназія Мендоза – Темперлей
|
- : -
|
|
12 жовтня 2024
|
37
|
Браун де Адроге – Гімназія Мендоза
|
- : -
|
|
19 жовтня 2024
|
38
|
Гімназія Мендоза – Альмагро
|
- : -
|
|