12 September, Montag
|
Salavat Yulaev – Atlant
|
|
5:3
|
|
Traktor – Metallurg Nk
|
|
2:2
|
|
Severstal – Dynamo Moskau
|
|
3:1
|
|
CSKA Moskau – Yugra
|
|
3:2
|
|
Dinamo Mn – Avangard
|
|
3:1
|
|
Lev Prag – Metallurg Mg
|
|
2:4
|
|
13 September, Dienstag
|
Sibir – Amur
|
|
5:2
|
|
Aq Bars – Dinamo Riga
|
|
5:2
|
|
Neftekhimik – SKA
|
|
1:3
|
|
14 September, Mittwoch
|
Avtomobilist – Metallurg Nk
|
|
2:3
|
|
Barys – Traktor
|
|
4:3
|
|
Spartak Moskau – Torpedo NN
|
|
1:4
|
|
CSKA Moskau – Avangard
|
|
1:2
|
|
Dinamo Mn – Yugra
|
|
3:1
|
|
15 September, Donnerstag
|
Witjas – Dynamo Moskau
|
|
2:3
|
|
Atlant – Dinamo Riga
|
|
4:3
|
|
16 September, Freitag
|
Salavat Yulaev – Aq Bars
|
|
5:4
|
|
Metallurg Mg – Traktor
|
|
5:1
|
|
Avtomobilist – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
Barys – Avangard
|
|
4:4
|
|
Dinamo Mn – Torpedo NN
|
|
0:3
|
|
Lev Prag – Yugra
|
|
1:3
|
|
17 September, Samstag
|
Metallurg Nk – Amur
|
|
1:3
|
|
SKA – CSKA Moskau
|
|
4:1
|
|
Spartak Moskau – Dynamo Moskau
|
|
5:2
|
|
18 September, Sonntag
|
Traktor – Yugra
|
|
4:1
|
|
Salavat Yulaev – Neftekhimik
|
|
3:3
|
|
Metallurg Mg – Aq Bars
|
|
2:4
|
|
Dinamo Mn – Atlant
|
|
2:3
|
|
19 September, Montag
|
Avangard – Sibir
|
|
0:2
|
|
SKA – Lev Prag
|
|
4:1
|
|
Dynamo Moskau – Spartak Moskau
|
|
2:1
|
|
Dinamo Riga – CSKA Moskau
|
|
5:3
|
|
20 September, Dienstag
|
Torpedo NN – Witjas
|
|
2:3
|
|
21 September, Mittwoch
|
Sibir – Salavat Yulaev
|
|
4:4
|
|
Neftekhimik – Traktor
|
|
3:3
|
|
Aq Bars – Avtomobilist
|
|
2:1
|
|
Atlant – Lev Prag
|
|
3:3
|
|
Dynamo Moskau – Barys
|
|
6:3
|
|
Dinamo Riga – Dinamo Mn
|
|
2:2
|
|
22 September, Donnerstag
|
Avangard – Severstal
|
|
5:2
|
|
Yugra – Spartak Moskau
|
|
1:2
|
|
Metallurg Mg – Witjas
|
|
4:0
|
|
23 September, Freitag
|
Amur – Salavat Yulaev
|
|
2:5
|
|
Torpedo NN – Barys
|
|
0:1
|
|
CSKA Moskau – Lev Prag
|
|
3:2
|
|
Dynamo Moskau – Avtomobilist
|
|
2:0
|
|
Atlant – Dinamo Mn
|
|
1:3
|
|
24 September, Samstag
|
Metallurg Nk – Aq Bars
|
|
4:3
|
|
Avangard – Spartak Moskau
|
|
4:3
|
|
Sibir – Neftekhimik
|
|
1:4
|
|
Metallurg Mg – Severstal
|
|
2:5
|
|
Yugra – Witjas
|
|
1:0
|
|
25 September, Sonntag
|
CSKA Moskau – Dinamo Mn
|
|
2:0
|
|
Torpedo NN – Avtomobilist
|
|
5:1
|
|
SKA – Traktor
|
|
3:1
|
|
26 September, Montag
|
Amur – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
Sibir – Aq Bars
|
|
3:4
|
|
Avangard – Witjas
|
|
4:0
|
|
Metallurg Nk – Salavat Yulaev
|
|
2:6
|
|
Metallurg Mg – Spartak Moskau
|
|
4:2
|
|
Yugra – Severstal
|
|
2:4
|
|
Dinamo Riga – Lev Prag
|
|
0:2
|
|
27 September, Dienstag
|
SKA – Dinamo Mn
|
|
3:3
|
|
Torpedo NN – Traktor
|
|
2:5
|
|
Atlant – Avtomobilist
|
|
2:0
|
|
28 September, Mittwoch
|
Amur – Aq Bars
|
|
4:0
|
|
Metallurg Nk – Neftekhimik
|
|
0:4
|
|
Dinamo Riga – Dynamo Moskau
|
|
1:4
|
|
30 September, Freitag
|
Salavat Yulaev – Sibir
|
|
2:2
|
|
Avtomobilist – Avangard
|
|
3:5
|
|
Barys – Metallurg Mg
|
|
3:2
|
|
Torpedo NN – Yugra
|
|
0:1
|
|
Spartak Moskau – CSKA Moskau
|
|
1:1
|
|
Lev Prag – Dynamo Moskau
|
|
4:1
|
|
1 Oktober, Samstag
|
Dinamo Mn – Atlant
|
|
2:3
|
|
2 Oktober, Sonntag
|
Avtomobilist – Barys
|
|
1:3
|
|
Salavat Yulaev – Metallurg Nk
|
|
2:3
|
|
Traktor – Avangard
|
|
2:0
|
|
CSKA Moskau – Sibir
|
|
3:1
|
|
Neftekhimik – Metallurg Mg
|
|
3:1
|
|
Aq Bars – Yugra
|
|
1:2
|
|
Witjas – Torpedo NN
|
|
3:3
|
|
Lev Prag – Amur
|
|
2:4
|
|
3 Oktober, Montag
|
SKA – Dinamo Riga
|
|
1:1
|
|
Dynamo Moskau – Spartak Moskau
|
|
1:4
|
|
4 Oktober, Dienstag
|
Traktor – Barys
|
|
4:3
|
|
Neftekhimik – Yugra
|
|
2:5
|
|
Aq Bars – Metallurg Mg
|
|
4:1
|
|
Severstal – Torpedo NN
|
|
0:3
|
|
Atlant – Witjas
|
|
2:1
|
|
CSKA Moskau – Metallurg Nk
|
|
3:1
|
|
Dinamo Mn – Amur
|
|
5:3
|
|
Lev Prag – Sibir
|
|
2:2
|
|
5 Oktober, Mittwoch
|
Dynamo Moskau – SKA
|
|
2:1
|
|
Spartak Moskau – Dinamo Riga
|
|
3:0
|
|
6 Oktober, Donnerstag
|
Avangard – Salavat Yulaev
|
|
4:2
|
|
Avtomobilist – Yugra
|
|
4:1
|
|
Traktor – Metallurg Mg
|
|
5:1
|
|
CSKA Moskau – Amur
|
|
2:2
|
|
Dinamo Mn – Sibir
|
|
1:2
|
|
Lev Prag – Metallurg Nk
|
|
4:0
|
|
7 Oktober, Freitag
|
Torpedo NN – Atlant
|
|
3:2
|
|
Severstal – Dinamo Riga
|
|
4:2
|
|
Witjas – SKA
|
|
1:4
|
|
Aq Bars – Neftekhimik
|
|
5:2
|
|
8 Oktober, Samstag
|
Avangard – Dynamo Moskau
|
|
0:0
|
|
Barys – Salavat Yulaev
|
|
1:2
|
|
Dinamo Mn – Metallurg Nk
|
|
3:0
|
|
9 Oktober, Sonntag
|
Traktor – Neftekhimik
|
|
4:1
|
|
Avtomobilist – Aq Bars
|
|
2:7
|
|
CSKA Moskau – SKA
|
|
1:2
|
|
Witjas – Dinamo Riga
|
|
1:5
|
|
Severstal – Atlant
|
|
1:1
|
|
10 Oktober, Montag
|
Amur – Spartak Moskau
|
|
6:1
|
|
Avangard – Torpedo NN
|
|
2:2
|
|
Sibir – Salavat Yulaev
|
|
6:3
|
|
Metallurg Mg – Dynamo Moskau
|
|
5:6
|
|
12 Oktober, Mittwoch
|
Metallurg Nk – Salavat Yulaev
|
|
1:0
|
|
Sibir – Spartak Moskau
|
|
3:4
|
|
Metallurg Mg – Torpedo NN
|
|
3:0
|
|
Yugra – Dynamo Moskau
|
|
0:4
|
|
SKA – CSKA Moskau
|
|
4:2
|
|
Neftekhimik – Avtomobilist
|
|
0:1
|
|
Witjas – Severstal
|
|
3:3
|
|
Aq Bars – Traktor
|
|
1:2
|
|
Dinamo Mn – Barys
|
|
5:2
|
|
Dinamo Riga – Lev Prag
|
|
4:2
|
|
14 Oktober, Freitag
|
Amur – Witjas
|
|
5:2
|
|
Sibir – Severstal
|
|
3:1
|
|
Metallurg Nk – Spartak Moskau
|
|
2:2
|
|
Salavat Yulaev – SKA
|
|
2:4
|
|
Yugra – Torpedo NN
|
|
3:1
|
|
Neftekhimik – CSKA Moskau
|
|
3:2
|
|
Aq Bars – Lev Prag
|
|
1:4
|
|
Atlant – Barys
|
|
2:0
|
|
Dynamo Moskau – Traktor
|
|
0:2
|
|
Dinamo Riga – Avtomobilist
|
|
2:0
|
|
16 Oktober, Sonntag
|
Amur – Severstal
|
|
4:3
|
|
Sibir – Avangard
|
|
3:3
|
|
Metallurg Nk – Witjas
|
|
6:3
|
|
Salavat Yulaev – CSKA Moskau
|
|
2:3
|
|
Dinamo Riga – Barys
|
|
0:5
|
|
SKA – Avtomobilist
|
|
5:1
|
|
Neftekhimik – Lev Prag
|
|
3:5
|
|
Atlant – Traktor
|
|
2:1
|
|
Aq Bars – Dinamo Mn
|
|
5:2
|
|
18 Oktober, Dienstag
|
Amur – Avangard
|
|
3:1
|
|
Metallurg Nk – Severstal
|
|
2:3
|
|
Sibir – Witjas
|
|
4:0
|
|
Salavat Yulaev – Lev Prag
|
|
6:5
|
|
SKA – Barys
|
|
3:3
|
|
Neftekhimik – Dinamo Mn
|
|
2:2
|
|
Aq Bars – CSKA Moskau
|
|
2:2
|
|
Dinamo Riga – Traktor
|
|
1:3
|
|
19 Oktober, Mittwoch
|
Yugra – Metallurg Mg
|
|
3:5
|
|
20 Oktober, Donnerstag
|
Salavat Yulaev – Dinamo Mn
|
|
3:5
|
|
Spartak Moskau – Atlant
|
|
5:3
|
|
21 Oktober, Freitag
|
Metallurg Nk – Avangard
|
|
1:0
|
|
Barys – Yugra
|
|
0:7
|
|
Avtomobilist – Metallurg Mg
|
|
2:6
|
|
Aq Bars – Atlant
|
|
6:3
|
|
Torpedo NN – SKA
|
|
5:3
|
|
CSKA Moskau – Dynamo Moskau
|
|
2:3
|
|
Lev Prag – Dinamo Riga
|
|
3:5
|
|
22 Oktober, Samstag
|
Witjas – Dinamo Mn
|
|
2:4
|
|
Severstal – Neftekhimik
|
|
1:3
|
|
23 Oktober, Sonntag
|
CSKA Moskau – Lev Prag
|
|
6:1
|
|
Torpedo NN – Atlant
|
|
5:3
|
|
Traktor – Metallurg Mg
|
|
1:3
|
|
Avtomobilist – Yugra
|
|
2:2
|
|
Barys – Amur
|
|
0:4
|
|
Dynamo Moskau – Dinamo Riga
|
|
1:3
|
|
24 Oktober, Montag
|
Severstal – Salavat Yulaev
|
|
4:2
|
|
Witjas – Neftekhimik
|
|
4:3
|
|
Spartak Moskau – Aq Bars
|
|
2:3
|
|
25 Oktober, Dienstag
|
Avangard – Metallurg Mg
|
|
4:0
|
|
Barys – Amur
|
|
2:6
|
|
Traktor – Sibir
|
|
3:2
|
|
Yugra – Metallurg Nk
|
|
0:0
|
|
Dynamo Moskau – SKA
|
|
1:4
|
|
Dinamo Mn – Lev Prag
|
|
2:2
|
|
26 Oktober, Mittwoch
|
Severstal – Aq Bars
|
|
4:0
|
|
Witjas – Salavat Yulaev
|
|
1:1
|
|
Spartak Moskau – Neftekhimik
|
|
2:7
|
|
27 Oktober, Donnerstag
|
Barys – Metallurg Nk
|
|
3:1
|
|
Avtomobilist – Sibir
|
|
0:2
|
|
Traktor – Amur
|
|
3:1
|
|
Torpedo NN – Dinamo Riga
|
|
2:2
|
|
Dynamo Moskau – CSKA Moskau
|
|
2:0
|
|
Lev Prag – SKA
|
|
0:4
|
|
28 Oktober, Freitag
|
Witjas – Aq Bars
|
|
3:2
|
|
Spartak Moskau – Salavat Yulaev
|
|
2:2
|
|
Atlant – Dinamo Mn
|
|
2:2
|
|
29 Oktober, Samstag
|
Avangard – Metallurg Nk
|
|
4:2
|
|
Barys – Sibir
|
|
3:2
|
|
Avtomobilist – Amur
|
|
4:4
|
|
Metallurg Mg – Yugra
|
|
4:3
|
|
Neftekhimik – Dinamo Riga
|
|
4:4
|
|
30 Oktober, Sonntag
|
Torpedo NN – Dinamo Mn
|
|
3:1
|
|
31 Oktober, Montag
|
Witjas – Severstal
|
|
6:4
|
|
CSKA Moskau – Metallurg Mg
|
|
4:2
|
|
Neftekhimik – Traktor
|
|
2:8
|
|
SKA – Spartak Moskau
|
|
3:1
|
|
CSKA Moskau – Severstal
|
|
- : -
|
|
Lev Prag – Avangard
|
|
1:3
|
|
Dinamo Riga – Yugra
|
|
1:0
|
|
1 November, Dienstag
|
Amur – Dynamo Moskau
|
|
2:6
|
|
Sibir – Torpedo NN
|
|
3:3
|
|
2 November, Mittwoch
|
Salavat Yulaev – Avtomobilist
|
|
3:3
|
|
Aq Bars – Traktor
|
|
2:3
|
|
CSKA Moskau – Witjas
|
|
1:1
|
|
Neftekhimik – Barys
|
|
3:5
|
|
SKA – Avangard
|
|
3:1
|
|
Atlant – Yugra
|
|
0:1
|
|
Dinamo Mn – Spartak Moskau
|
|
3:4
|
|
Dinamo Riga – Metallurg Mg
|
|
1:1
|
|
Lev Prag – Severstal
|
|
5:0
|
|
3 November, Donnerstag
|
Amur – Torpedo NN
|
|
4:4
|
|
Metallurg Nk – Dynamo Moskau
|
|
2:2
|
|
4 November, Freitag
|
Salavat Yulaev – Traktor
|
|
4:0
|
|
CSKA Moskau – Spartak Moskau
|
|
2:1
|
|
SKA – Yugra
|
|
5:4
|
|
Neftekhimik – Avtomobilist
|
|
3:2
|
|
Atlant – Metallurg Mg
|
|
3:2
|
|
Aq Bars – Barys
|
|
2:3
|
|
Dinamo Mn – Severstal
|
|
3:0
|
|
Dinamo Riga – Avangard
|
|
1:4
|
|
Lev Prag – Witjas
|
|
6:3
|
|
5 November, Samstag
|
Sibir – Dynamo Moskau
|
|
1:2
|
|
Metallurg Nk – Torpedo NN
|
|
4:1
|
|
6 November, Sonntag
|
Salavat Yulaev – Barys
|
|
2:4
|
|
Yugra – Traktor
|
|
4:4
|
|
Aq Bars – Avtomobilist
|
|
4:3
|
|
Atlant – Avangard
|
|
3:2
|
|
SKA – Metallurg Mg
|
|
3:2
|
|
Dinamo Mn – Witjas
|
|
3:2
|
|
Dinamo Riga – Severstal
|
|
1:4
|
|
Lev Prag – Spartak Moskau
|
|
2:3
|
|
8 November, Dienstag
|
Amur – Metallurg Nk
|
|
- : -
|
|
9 November, Mittwoch
|
Amur – Metallurg Nk
|
|
- : -
|
|
15 November, Dienstag
|
Neftekhimik – Salavat Yulaev
|
|
3:3
|
|
16 November, Mittwoch
|
Avangard – Metallurg Nk
|
|
1:2
|
|
Barys – CSKA Moskau
|
|
2:4
|
|
Avtomobilist – Lev Prag
|
|
5:4
|
|
Metallurg Mg – Sibir
|
|
6:4
|
|
Yugra – Amur
|
|
4:4
|
|
Severstal – Atlant
|
|
3:5
|
|
Spartak Moskau – Witjas
|
|
2:3
|
|
Dinamo Riga – SKA
|
|
5:4
|
|
17 November, Donnerstag
|
Torpedo NN – Aq Bars
|
|
5:3
|
|
Dynamo Moskau – Salavat Yulaev
|
|
7:3
|
|
18 November, Freitag
|
Avangard – Sibir
|
|
2:1
|
|
Barys – Metallurg Nk
|
|
3:1
|
|
Avtomobilist – CSKA Moskau
|
|
2:3
|
|
Metallurg Mg – Amur
|
|
3:1
|
|
Traktor – Lev Prag
|
|
3:1
|
|
Witjas – Atlant
|
|
2:3
|
|
Severstal – Dinamo Mn
|
|
4:2
|
|
Spartak Moskau – SKA
|
|
1:8
|
|
19 November, Samstag
|
Torpedo NN – Salavat Yulaev
|
|
1:0
|
|
Dynamo Moskau – Neftekhimik
|
|
1:2
|
|
20 November, Sonntag
|
Avangard – Amur
|
|
3:2
|
|
Avangard – Amur
|
|
3:2
|
|
Barys – Lev Prag
|
|
2:1
|
|
Avtomobilist – Dinamo Mn
|
|
4:2
|
|
Metallurg Mg – Metallurg Nk
|
|
2:1
|
|
Traktor – CSKA Moskau
|
|
2:1
|
|
Yugra – Sibir
|
|
4:1
|
|
Witjas – Severstal
|
|
1:3
|
|
Dinamo Riga – Spartak Moskau
|
|
4:1
|
|
21 November, Montag
|
Torpedo NN – Neftekhimik
|
|
5:0
|
|
Dynamo Moskau – Aq Bars
|
|
3:0
|
|
22 November, Dienstag
|
Barys – Dinamo Mn
|
|
2:6
|
|
SKA – Lev Prag
|
|
5:2
|
|
Atlant – Witjas
|
|
3:2
|
|
Spartak Moskau – Severstal
|
|
3:5
|
|
23 November, Mittwoch
|
Yugra – Metallurg Mg
|
|
3:5
|
|
CSKA Moskau – Dinamo Riga
|
|
1:2
|
|
24 November, Donnerstag
|
Traktor – Dinamo Mn
|
|
4:2
|
|
SKA – Dynamo Moskau
|
|
3:4
|
|
25 November, Freitag
|
Metallurg Nk – Dinamo Riga
|
|
1:1
|
|
Sibir – Atlant
|
|
2:3
|
|
Salavat Yulaev – Avangard
|
|
4:2
|
|
Aq Bars – Metallurg Mg
|
|
2:0
|
|
26 November, Samstag
|
Witjas – Traktor
|
|
1:5
|
|
Severstal – Avtomobilist
|
|
2:2
|
|
Spartak Moskau – Barys
|
|
2:4
|
|
Lev Prag – Torpedo NN
|
|
2:0
|
|
27 November, Sonntag
|
Amur – Dinamo Riga
|
|
1:2
|
|
Metallurg Nk – Atlant
|
|
0:3
|
|
Sibir – SKA
|
|
3:3
|
|
Salavat Yulaev – Yugra
|
|
3:1
|
|
Aq Bars – Avangard
|
|
0:1
|
|
Neftekhimik – Metallurg Mg
|
|
3:1
|
|
28 November, Montag
|
Witjas – Avtomobilist
|
|
6:1
|
|
Severstal – Barys
|
|
7:1
|
|
CSKA Moskau – Dynamo Moskau
|
|
2:0
|
|
Spartak Moskau – Traktor
|
|
1:7
|
|
Dinamo Mn – Torpedo NN
|
|
4:2
|
|
29 November, Dienstag
|
Amur – Atlant
|
|
1:2
|
|
Sibir – Dinamo Riga
|
|
5:3
|
|
Metallurg Nk – SKA
|
|
3:3
|
|
Salavat Yulaev – Metallurg Mg
|
|
3:1
|
|
Aq Bars – Yugra
|
|
4:2
|
|
Neftekhimik – Avangard
|
|
1:3
|
|
30 November, Mittwoch
|
Severstal – Traktor
|
|
1:4
|
|
Witjas – Barys
|
|
2:6
|
|
Spartak Moskau – Avtomobilist
|
|
5:2
|
|
CSKA Moskau – Torpedo NN
|
|
2:2
|
|
Lev Prag – Dynamo Moskau
|
|
3:3
|
|
1 Dezember, Donnerstag
|
Amur – SKA
|
|
3:7
|
|
Salavat Yulaev – Dinamo Riga
|
|
1:2
|
|
Neftekhimik – Yugra
|
|
1:3
|
|
2 Dezember, Freitag
|
Metallurg Nk – Sibir
|
|
2:1
|
|
Barys – Avtomobilist
|
|
8:1
|
|
Dinamo Mn – Dynamo Moskau
|
|
2:1
|
|
3 Dezember, Samstag
|
Traktor – Yugra
|
|
2:6
|
|
Atlant – Witjas
|
|
2:1
|
|
4 Dezember, Sonntag
|
Amur – Sibir
|
|
2:1
|
|
SKA – Spartak Moskau
|
|
10:2
|
|
Dinamo Mn – Severstal
|
|
3:1
|
|
5 Dezember, Montag
|
Amur – Sibir
|
|
2:1
|
|
Avangard – Lev Prag
|
|
0:0
|
|
Metallurg Mg – CSKA Moskau
|
|
3:2
|
|
Atlant – Aq Bars
|
|
0:0
|
|
Dinamo Riga – Salavat Yulaev
|
|
2:4
|
|
6 Dezember, Dienstag
|
Metallurg Nk – Barys
|
|
2:3
|
|
Traktor – Avtomobilist
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – Spartak Moskau
|
|
5:1
|
|
Dynamo Moskau – Severstal
|
|
2:1
|
|
7 Dezember, Mittwoch
|
Avangard – Dinamo Mn
|
|
1:3
|
|
Metallurg Mg – Lev Prag
|
|
2:1
|
|
Yugra – CSKA Moskau
|
|
3:2
|
|
SKA – Salavat Yulaev
|
|
4:5
|
|
Atlant – Neftekhimik
|
|
2:3
|
|
Dinamo Riga – Aq Bars
|
|
1:3
|
|
8 Dezember, Donnerstag
|
Sibir – Barys
|
|
4:3
|
|
Torpedo NN – Severstal
|
|
3:2
|
|
Dynamo Moskau – Witjas
|
|
2:2
|
|
9 Dezember, Freitag
|
Avangard – CSKA Moskau
|
|
3:2
|
|
Avtomobilist – Traktor
|
|
1:2
|
|
Metallurg Mg – Dinamo Mn
|
|
3:2
|
|
Yugra – Lev Prag
|
|
4:2
|
|
SKA – Aq Bars
|
|
1:4
|
|
Atlant – Salavat Yulaev
|
|
1:5
|
|
Dinamo Riga – Neftekhimik
|
|
2:5
|
|
10 Dezember, Samstag
|
Amur – Barys
|
|
2:5
|
|
Sibir – Metallurg Nk
|
|
1:2
|
|
11 Dezember, Sonntag
|
Amur – Barys
|
|
7:1
|
|
Avangard – Traktor
|
|
2:2
|
|
Metallurg Mg – Avtomobilist
|
|
6:3
|
|
Yugra – Dinamo Mn
|
|
3:3
|
|
Spartak Moskau – Lev Prag
|
|
2:2
|
|
Severstal – Torpedo NN
|
|
4:1
|
|
SKA – Neftekhimik
|
|
4:3
|
|
Atlant – CSKA Moskau
|
|
2:2
|
|
Aq Bars – Salavat Yulaev
|
|
3:2
|
|
Dinamo Riga – Witjas
|
|
2:0
|
|
20 Dezember, Dienstag
|
Atlant – Dynamo Moskau
|
|
4:2
|
|
CSKA Moskau – SKA
|
|
2:5
|
|
Dinamo Mn – Witjas
|
|
2:3
|
|
Lev Prag – Dinamo Riga
|
|
1:2
|
|
21 Dezember, Mittwoch
|
Salavat Yulaev – Metallurg Nk
|
|
3:3
|
|
Avtomobilist – Metallurg Mg
|
|
3:6
|
|
Neftekhimik – Sibir
|
|
3:2
|
|
Severstal – Avangard
|
|
3:3
|
|
Aq Bars – Amur
|
|
3:2
|
|
Spartak Moskau – Yugra
|
|
1:2
|
|
22 Dezember, Donnerstag
|
CSKA Moskau – Atlant
|
|
2:4
|
|
Dinamo Mn – Dinamo Riga
|
|
2:2
|
|
Lev Prag – SKA
|
|
2:3
|
|
23 Dezember, Freitag
|
Salavat Yulaev – Sibir
|
|
7:4
|
|
Avtomobilist – Torpedo NN
|
|
1:2
|
|
Barys – Dynamo Moskau
|
|
5:1
|
|
Aq Bars – Metallurg Nk
|
|
3:2
|
|
Witjas – Yugra
|
|
3:1
|
|
Neftekhimik – Amur
|
|
4:6
|
|
Severstal – Metallurg Mg
|
|
1:4
|
|
Spartak Moskau – Avangard
|
|
3:1
|
|
24 Dezember, Samstag
|
Lev Prag – Atlant
|
|
4:5
|
|
Dinamo Mn – SKA
|
|
3:0
|
|
25 Dezember, Sonntag
|
Traktor – Torpedo NN
|
|
2:0
|
|
Salavat Yulaev – Amur
|
|
4:2
|
|
Avtomobilist – Dynamo Moskau
|
|
2:4
|
|
Spartak Moskau – Metallurg Mg
|
|
1:2
|
|
Severstal – Yugra
|
|
0:0
|
|
Neftekhimik – Metallurg Nk
|
|
3:2
|
|
Witjas – Avangard
|
|
1:2
|
|
Aq Bars – Sibir
|
|
3:1
|
|
26 Dezember, Montag
|
Dinamo Mn – Atlant
|
|
4:2
|
|
Lev Prag – CSKA Moskau
|
|
3:1
|
|
27 Dezember, Dienstag
|
Metallurg Nk – Sibir
|
|
2:2
|
|
Yugra – Avangard
|
|
3:1
|
|
Traktor – Dynamo Moskau
|
|
2:3
|
|
Salavat Yulaev – Amur
|
|
4:2
|
|
Barys – Torpedo NN
|
|
0:2
|
|
Witjas – Metallurg Mg
|
|
2:4
|
|
Neftekhimik – Aq Bars
|
|
4:3
|
|
Severstal – Spartak Moskau
|
|
3:2
|
|
28 Dezember, Mittwoch
|
SKA – Atlant
|
|
4:1
|
|
29 Dezember, Donnerstag
|
Avtomobilist – Traktor
|
|
1:2
|
|
Dynamo Moskau – Torpedo NN
|
|
3:2
|
|
30 Dezember, Freitag
|
Metallurg Mg – Neftekhimik
|
|
1:0
|
|
Salavat Yulaev – Barys
|
|
4:2
|
|
3 Januar, Dienstag
|
Yugra – Aq Bars
|
|
5:4
|
|
Severstal – Witjas
|
|
4:1
|
|
Lev Prag – Spartak Moskau
|
|
2:2
|
|
4 Januar, Mittwoch
|
Metallurg Nk – Dinamo Mn
|
|
4:2
|
|
Sibir – CSKA Moskau
|
|
1:2
|
|
5 Januar, Donnerstag
|
Avangard – Avtomobilist
|
|
1:3
|
|
Yugra – Neftekhimik
|
|
3:6
|
|
Traktor – Aq Bars
|
|
3:3
|
|
Metallurg Mg – Barys
|
|
1:2
|
|
Atlant – SKA
|
|
3:4
|
|
Torpedo NN – Witjas
|
|
9:1
|
|
Dinamo Riga – Spartak Moskau
|
|
1:1
|
|
6 Januar, Freitag
|
Amur – Dinamo Mn
|
|
3:3
|
|
Sibir – Lev Prag
|
|
4:2
|
|
Metallurg Nk – CSKA Moskau
|
|
2:1
|
|
7 Januar, Samstag
|
Metallurg Mg – Avtomobilist
|
|
4:0
|
|
Yugra – Barys
|
|
1:3
|
|
Torpedo NN – Dynamo Moskau
|
|
2:1
|
|
Atlant – Severstal
|
|
3:0
|
|
Dinamo Riga – SKA
|
|
2:4
|
|
8 Januar, Sonntag
|
Amur – CSKA Moskau
|
|
8:0
|
|
Metallurg Nk – Lev Prag
|
|
3:1
|
|
Sibir – Dinamo Mn
|
|
5:2
|
|
Aq Bars – Neftekhimik
|
|
4:1
|
|
9 Januar, Montag
|
Avangard – Barys
|
|
4:2
|
|
Metallurg Mg – Traktor
|
|
2:0
|
|
Yugra – Avtomobilist
|
|
6:1
|
|
Torpedo NN – Severstal
|
|
7:1
|
|
SKA – Witjas
|
|
7:0
|
|
Atlant – Spartak Moskau
|
|
2:2
|
|
Dinamo Riga – Dynamo Moskau
|
|
0:0
|
|
10 Januar, Dienstag
|
Amur – Lev Prag
|
|
4:1
|
|
11 Januar, Mittwoch
|
Yugra – Traktor
|
|
2:2
|
|
SKA – Severstal
|
|
0:4
|
|
Spartak Moskau – CSKA Moskau
|
|
1:3
|
|
12 Januar, Donnerstag
|
Barys – Sibir
|
|
1:2
|
|
Salavat Yulaev – Avangard
|
|
3:0
|
|
Neftekhimik – Aq Bars
|
|
2:1
|
|
Atlant – Torpedo NN
|
|
2:2
|
|
Dynamo Moskau – Lev Prag
|
|
4:1
|
|
Dinamo Mn – Metallurg Mg
|
|
3:4
|
|
13 Januar, Freitag
|
Traktor – Avtomobilist
|
|
1:1
|
|
CSKA Moskau – Dinamo Riga
|
|
3:1
|
|
14 Januar, Samstag
|
Dynamo Moskau – Metallurg Mg
|
|
4:1
|
|
Torpedo NN – Avangard
|
|
2:3
|
|
Spartak Moskau – Amur
|
|
2:1
|
|
Severstal – Metallurg Nk
|
|
3:3
|
|
Witjas – Sibir
|
|
4:6
|
|
15 Januar, Sonntag
|
Barys – SKA
|
|
2:5
|
|
Avtomobilist – Dinamo Riga
|
|
0:2
|
|
Traktor – Atlant
|
|
4:1
|
|
CSKA Moskau – Salavat Yulaev
|
|
3:1
|
|
Dinamo Mn – Neftekhimik
|
|
5:0
|
|
Lev Prag – Aq Bars
|
|
1:5
|
|
16 Januar, Montag
|
Torpedo NN – Metallurg Mg
|
|
3:3
|
|
Severstal – Amur
|
|
3:2
|
|
Witjas – Metallurg Nk
|
|
2:3
|
|
Spartak Moskau – Sibir
|
|
2:3
|
|
Dynamo Moskau – Avangard
|
|
1:1
|
|
17 Januar, Dienstag
|
Traktor – SKA
|
|
3:1
|
|
Avtomobilist – Atlant
|
|
2:2
|
|
Barys – Dinamo Riga
|
|
5:5
|
|
CSKA Moskau – Neftekhimik
|
|
4:1
|
|
Dinamo Mn – Aq Bars
|
|
1:1
|
|
Lev Prag – Salavat Yulaev
|
|
2:3
|
|
18 Januar, Mittwoch
|
Severstal – Sibir
|
|
1:0
|
|
Witjas – Amur
|
|
1:4
|
|
Spartak Moskau – Metallurg Nk
|
|
3:1
|
|
Dynamo Moskau – Yugra
|
|
3:2
|
|
19 Januar, Donnerstag
|
Traktor – Dinamo Riga
|
|
2:3
|
|
Avtomobilist – SKA
|
|
1:5
|
|
Barys – Atlant
|
|
6:1
|
|
CSKA Moskau – Aq Bars
|
|
2:3
|
|
Dinamo Mn – Salavat Yulaev
|
|
4:8
|
|
Lev Prag – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
24 Januar, Dienstag
|
Sibir – Traktor
|
|
2:3
|
|
Avangard – Barys
|
|
3:2
|
|
Metallurg Nk – Avtomobilist
|
|
2:2
|
|
Salavat Yulaev – Witjas
|
|
3:0
|
|
Aq Bars – Spartak Moskau
|
|
1:3
|
|
Neftekhimik – Severstal
|
|
4:2
|
|
SKA – Dynamo Moskau
|
|
5:1
|
|
Dinamo Mn – CSKA Moskau
|
|
6:5
|
|
Dinamo Riga – Torpedo NN
|
|
4:4
|
|
25 Januar, Mittwoch
|
Metallurg Mg – Yugra
|
|
2:3
|
|
26 Januar, Donnerstag
|
Amur – Avtomobilist
|
|
3:5
|
|
Metallurg Nk – Traktor
|
|
2:2
|
|
Sibir – Barys
|
|
0:5
|
|
Salavat Yulaev – Severstal
|
|
1:1
|
|
Aq Bars – Witjas
|
|
7:2
|
|
Neftekhimik – Spartak Moskau
|
|
1:1
|
|
SKA – Torpedo NN
|
|
8:3
|
|
Dynamo Moskau – Atlant
|
|
3:0
|
|
Lev Prag – CSKA Moskau
|
|
3:2
|
|
27 Januar, Freitag
|
Avangard – Yugra
|
|
2:2
|
|
28 Januar, Samstag
|
Amur – Traktor
|
|
2:3
|
|
Metallurg Nk – Barys
|
|
1:0
|
|
Sibir – Avtomobilist
|
|
2:3
|
|
Salavat Yulaev – Spartak Moskau
|
|
4:2
|
|
Aq Bars – Severstal
|
|
0:1
|
|
Atlant – Torpedo NN
|
|
0:3
|
|
Neftekhimik – Witjas
|
|
4:3
|
|
Dinamo Riga – CSKA Moskau
|
|
1:2
|
|
Lev Prag – Dinamo Mn
|
|
4:3
|
|
29 Januar, Sonntag
|
Metallurg Mg – Avangard
|
|
2:1
|
|
30 Januar, Montag
|
Yugra – Avtomobilist
|
|
2:0
|
|
Aq Bars – SKA
|
|
5:5
|
|
Neftekhimik – Atlant
|
|
1:4
|
|
Dynamo Moskau – Dinamo Riga
|
|
4:3
|
|
31 Januar, Dienstag
|
Sibir – Metallurg Nk
|
|
2:2
|
|
Witjas – Lev Prag
|
|
0:3
|
|
Severstal – Dinamo Mn
|
|
2:4
|
|
Torpedo NN – Amur
|
|
2:2
|
|
CSKA Moskau – Spartak Moskau
|
|
4:1
|
|
1 Februar, Mittwoch
|
Avangard – Atlant
|
|
3:2
|
|
Barys – Salavat Yulaev
|
|
3:4
|
|
Avtomobilist – Aq Bars
|
|
1:2
|
|
Metallurg Mg – SKA
|
|
4:3
|
|
Traktor – Neftekhimik
|
|
5:3
|
|
Yugra – Dinamo Riga
|
|
1:3
|
|
2 Februar, Donnerstag
|
Witjas – CSKA Moskau
|
|
2:1
|
|
Severstal – Lev Prag
|
|
3:0
|
|
Torpedo NN – Metallurg Nk
|
|
2:1
|
|
Spartak Moskau – Dinamo Mn
|
|
5:2
|
|
Dynamo Moskau – Amur
|
|
3:2
|
|
3 Februar, Freitag
|
Avangard – Dinamo Riga
|
|
1:3
|
|
Barys – Aq Bars
|
|
4:6
|
|
Avtomobilist – Neftekhimik
|
|
2:1
|
|
Metallurg Mg – Atlant
|
|
2:3
|
|
Traktor – Salavat Yulaev
|
|
2:1
|
|
Yugra – SKA
|
|
2:2
|
|
4 Februar, Samstag
|
Spartak Moskau – Lev Prag
|
|
4:2
|
|
Dynamo Moskau – Metallurg Nk
|
|
2:0
|
|
Torpedo NN – Sibir
|
|
2:2
|
|
Severstal – CSKA Moskau
|
|
2:1
|
|
Witjas – Dinamo Mn
|
|
3:2
|
|
5 Februar, Sonntag
|
Avangard – SKA
|
|
5:3
|
|
Yugra – Atlant
|
|
1:1
|
|
Metallurg Mg – Dinamo Riga
|
|
3:2
|
|
Traktor – Aq Bars
|
|
2:6
|
|
Avtomobilist – Salavat Yulaev
|
|
4:2
|
|
Barys – Neftekhimik
|
|
6:4
|
|
6 Februar, Montag
|
Torpedo NN – Dinamo Mn
|
|
3:2
|
|
Dynamo Moskau – Sibir
|
|
5:3
|
|
15 Februar, Mittwoch
|
Metallurg Nk – Yugra
|
|
4:1
|
|
Sibir – Metallurg Mg
|
|
3:4
|
|
Barys – Avangard
|
|
2:5
|
|
SKA – Dinamo Riga
|
|
2:1
|
|
Neftekhimik – Torpedo NN
|
|
3:1
|
|
Witjas – Spartak Moskau
|
|
2:4
|
|
Aq Bars – Dynamo Moskau
|
|
2:3
|
|
Atlant – Severstal
|
|
0:0
|
|
CSKA Moskau – Traktor
|
|
3:5
|
|
Lev Prag – Avtomobilist
|
|
1:1
|
|
17 Februar, Freitag
|
Amur – Yugra
|
|
4:1
|
|
Metallurg Nk – Metallurg Mg
|
|
2:1
|
|
Sibir – Avangard
|
|
1:4
|
|
Salavat Yulaev – Torpedo NN
|
|
6:4
|
|
Severstal – SKA
|
|
1:3
|
|
Neftekhimik – Dynamo Moskau
|
|
1:3
|
|
Witjas – Atlant
|
|
1:5
|
|
Spartak Moskau – Dinamo Riga
|
|
1:2
|
|
CSKA Moskau – Barys
|
|
4:1
|
|
Dinamo Mn – Avtomobilist
|
|
2:1
|
|
Lev Prag – Traktor
|
|
2:4
|
|
19 Februar, Sonntag
|
Amur – Metallurg Mg
|
|
4:0
|
|
Metallurg Nk – Avangard
|
|
1:4
|
|
Sibir – Yugra
|
|
0:1
|
|
CSKA Moskau – Avtomobilist
|
|
0:2
|
|
Salavat Yulaev – Dynamo Moskau
|
|
2:0
|
|
Aq Bars – Torpedo NN
|
|
4:3
|
|
Spartak Moskau – SKA
|
|
4:2
|
|
Dinamo Mn – Traktor
|
|
3:5
|
|
Dinamo Riga – Atlant
|
|
2:4
|
|
Lev Prag – Barys
|
|
2:3
|
|
20 Februar, Montag
|
Severstal – Witjas
|
|
8:2
|
|
22 Februar, Mittwoch
|
Avangard – Aq Bars
|
|
4:3
|
|
Yugra – Salavat Yulaev
|
|
3:3
|
|
Traktor – Witjas
|
|
2:1
|
|
Metallurg Mg – Neftekhimik
|
|
2:2
|
|
Avtomobilist – Severstal
|
|
0:0
|
|
Barys – Spartak Moskau
|
|
2:2
|
|
Dynamo Moskau – CSKA Moskau
|
|
0:0
|
|
Torpedo NN – Dinamo Mn
|
|
5:1
|
|
SKA – Metallurg Nk
|
|
5:2
|
|
Atlant – Amur
|
|
1:4
|
|
Dinamo Riga – Sibir
|
|
2:2
|
|
24 Februar, Freitag
|
Avangard – Salavat Yulaev
|
|
5:2
|
|
Yugra – Neftekhimik
|
|
4:5
|
|
Traktor – Spartak Moskau
|
|
2:1
|
|
Metallurg Mg – Aq Bars
|
|
2:6
|
|
Avtomobilist – Witjas
|
|
4:5
|
|
Barys – Severstal
|
|
3:3
|
|
SKA – Amur
|
|
5:2
|
|
Torpedo NN – Lev Prag
|
|
5:2
|
|
Dynamo Moskau – Dinamo Mn
|
|
3:3
|
|
Atlant – Sibir
|
|
1:1
|
|
Dinamo Riga – Metallurg Nk
|
|
4:1
|
|
26 Februar, Sonntag
|
Avangard – Neftekhimik
|
|
3:4
|
|
Yugra – Aq Bars
|
|
4:4
|
|
Traktor – Severstal
|
|
5:4
|
|
Metallurg Mg – Salavat Yulaev
|
|
4:3
|
|
Avtomobilist – Spartak Moskau
|
|
1:1
|
|
Barys – Witjas
|
|
3:2
|
|
Atlant – Metallurg Nk
|
|
1:4
|
|
SKA – Sibir
|
|
4:1
|
|
Dynamo Moskau – Lev Prag
|
|
5:3
|
|
Torpedo NN – CSKA Moskau
|
|
2:3
|
|
Dinamo Riga – Amur
|
|
3:2
|
|